Jump to content

vEnd

Hlavní moderátor
 • Příspěvků

  701
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  47

vEnd last won the day on December 25 2017

vEnd had the most liked content!

Reputace

247 Madd Dog

About vEnd

 • Moto
  Python maniac
 • Narozeniny 19.4.1997

Návštěvníci

1 687 profile views
 1. Přiznání

  Když člověk podlehne iluzi, že může být na internetu zapomenut.
 2. script MultiFS *By MajorGames4*

  if(GetVehicleHealth(vehicleid) > 95) K tomuto mám 2 věci: 1. Tato funkce má 2 parametry, jedním je ID vozidla a druhým je proměnná, do které se má uložit "zdraví" vozidla. Tento kód je tedy nefunkční. 2. "Zdraví" vozidel není v intervalu 0 až 100, nýbrž 0 až 1000, kdy 1000 je zcela nepoškozené vozidlo a kolem 250(?) ti začne hořet. Hodnotu 95 mají hodně poškozená auta, která již hoří. SetVehicleHealth(vehicleid, 100); Zde je to totéž, když nastavíš hodnotu 100, auto začne hořet a brzy vybuchne.
 3. gamemode [KSA] Cinematic Mode

  Jo jo, jeden ze serverů, které mají v mém seznamu oblíbených stálé místo. Často jsme na něm natáčeli, má výborný systém NPC a věřím, že po příchodu actorů to je ještě lepší.
 4. ostatní 0.3.8 zrušeno?

  Trochu jsem to jeho strohé vyjádření analyzoval, konkrétně tento odstavec: A měl bych k tomu pár postřehů, schválně mi řekněte, zda jsem úplně mimo, nebo by na tom mohlo něco být. Tou poslední větou naznačuje, že vlastní modely tam dříve nebo později budou, ale ne v této (0.3.8) verzi. Otázkou zůstává, proč tomu tak je a proč chce zachovat 0.3.7-DL. Je možné, že to prostě nestíhá a že na to potřebuje další čas. To se bohužel projevilo ve špatnou chvíli – mnoho lidí na tom už začalo aktivně pracovat – proto zachoval tuto 0.3.7-DL větev vývoje. Jestli je tahle domněnka pravdivá, potom tu featuru v některé z dalších verzí zveřejní (možná i v 0.4, koneckonců je to velká změna). Také by to ale znamenalo, že si opět počkáme, a to asi pěkně dlouhou dobu. Otázkou je, zda komunita po tomto šoku a zklamání dalších několik měsíců (nebo spíše let) vydrží čekat.
 5. ostatní 0.3.8 zrušeno?

  Jedno mi není jasné. Kalcor napsal, že (cituji): "There is lack of interest in the downloading feature by most of the existing SA-MP servers." O kterých serverech to přesně mluvíme? U původního tématu má 100 stránek převážně pozitivních ohlasů, v tom novém tématu též vidím zprávy o velkých či známých serverech, že již na tom pracovali, totéž platí třeba i tady o niCovi... Není ten zakopaný pes v něčem jiném?
 6. nabízím Pawn scriptov

  Když píšeš nabídku, má z ní být vše jasné, Matthew_Bennet měl dobrou připomínku. Jinak tím, že mu vulgárně odpovíš, si také děláš pěknou vizitku. Co se té nabídky týče, též pochybuji, že se ti někdo ozve. Referencemi (dereferencemi? ) budiž tvá témata s žádostmi o pomoc. Několik jich tu máš, to poslední je dokonce staré jen pár dnů. Nevím, zda bych takovému člověku chtěl svěřit nějakou práci, za kterou očekává finance... spíš ne.
 7. pomoc Práca s polami

  Tango tě navedl, jak bys to měl udělat. Jinak by mě zajímala jedna věc – oni vám neukazovali, jak pracovat s poli, že nevíš, jak z něj ani získat hodnoty?
 8. pomoc Práca s polami

  Jedná se o C, nebo o jiný jazyk?
 9. Podměty jsou to dobré. Pokud si pamatuji, ta pravidla jsme psali zejména já a Spy. Revizi si to zaslouží, akorát by ji to chtělo od někoho, kdo se v právu vyzná. Zatím tedy zpracujeme tyhle připomínky a dál se uvidí, jestli seženeme někoho, kdo fušuje do práva. Něco ti řeknu, rEfe. Právě jsi mi potvrdil to, co si o tobě většina fóra myslela od začátku, a to, že neumíš číst s porozuměním. Tohle téma zjevně nebylo založeno jako výsměch, čehož ty ses ale samozřejmě hned chytil. Proč taky ne, že? Když se lidi vysmívali tvému skriptu, protože jsi projevil neschopnost přeložit jeho název do angličtiny správně, choval ses jak ukňouraná holčička a fuckoval polovinu fóra. Zjevně sis z toho odnesl komplex. Tak teď udělej laskavost nám i sobě a běž se věnovat něčemu, co zvládneš. Znalost práva to totiž taky nebude... Možná si ještě přečti první odstavec, aby ses naučil, jak se přiznat ke svým chybám, ne se jim vyhýbat jak v případě tvého slavného "brigade" skriptu.
 10. ostatní Liberty City v sa-mp

  Stále mě nepřestává udivovat ta zapálenost komunity. Vím, že už jsou ta RC nějaký ten týden venku, ale i tak si už někdo dal práci a za tak relativně krátkou dobu vytvořil mapu Liberty City? To je opravdu obdivuhodné.
 11. Ty žiješ ve světě, kde se vše točí kolem penězí...
 12. Rychle, stručně, výstižně. Nejlepší sorta příspěvků.
 13. pomoc Register

  Jestli máš problém s registrem, mělo by to správně být v HW sekci. Nebo se jedná o jiný registr, třeba registr dlužníků? To je jen ukázka, jak nesrozumitelné je tvé vyjádření. Já z toho vyčetl, že máš problém s délkou hesla u registrace, ale jiní by nemuseli. Začni psát tak, aby ti bylo rozumět, jinak se taky může stát, že ti nebude nikdo schopen pomoct.
×