Jump to content

rEf

Uživatel
 • Příspěvků

  2 628
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  21

rEf last won the day on Září 7

rEf had the most liked content!

Reputace

64 Jethro

1 Follower

About rEf

 • Moto
  Platinum I - legenda
 • Narozeniny 27.11.1868

Kontaktní údaje

 • Web
  Array
 • Skype
  Array
 • Steam
  Array

Návštěvníci

2 662 profile views
 1. Trailer na mě působí seriózně. Líbí se mi to.
 2. Když uvážím že ta stránka funguje na WordPress tak je strašně ošklivá nato jak jednoduché je docílit lepšího výsledků. Tím že herní servery hostujete u Crew.sk bych se také moc nechvástal. Celkem by mě zajímalo kolik lidí na tomto fóru zajímá kdy budete mít hotové tzv. V.I.P
 3. Omlouvám se že píši pod starý příspěvek a byl bych rád kdyby nikdo nedělal totéž neboť já k tomu mám důvod. "Hodně" lidí se mě i dnes ptá jestli jim pošlu tento mód tak bych chtěl upozornit že je to již minulost neboť už je to pár let co jsem o to přišel při přeinstalaci počítače a jsem rád že jsem ze svého disku vytáhl alespoň něco. To je vše jestli moderátoři chtějí mohou tento příspěvek uzamknout. Díky.
 4. rEf

  pomoc Antivirus

  Nejlepší je nemít žádný 🙃
 5. rEf

  pomoc GanjaCity includy

  Podle názvu to bude jistě nějaký mládež pohoršující mód. (ve všech směrech) 🙃
 6. Ale jo ten poster se mi ze všeho nejvíce líbí 🙂😄 Promiň ale já amatérské filmy moc nemusím. (natož když mluvíte anglicky) Btw ty plecháče tomu udávají styl 😄
 7. No ty titulky jsou neslušně řečeno celkem dojebané 😄 Osobně mě tvoje tvorba nijak nezajímá (neber si to zle) ale jsem rád že to někdo dotáhl tak daleko u zahraničního publika pomocí hry z roku 2004 😄 (samozřejmě vím že netočíš jen to)
 8. Já bych bral 150,- KČ na hodinu ale do smlouvy musíš uvést že v případě že ten mód nedokončím z jakýchkoliv důvodu nebudeš žádat peníze zpět a tvořit to budu přibližně 60 let.
 9. Co se stalo že se TheJizzy objevil na zde 😄
 10. Nejnovější verze serveru je 0.3.7-R2 protože 0.3.DL-R1 je oddělená verze s tím že (tvrdil Kalcor) by se to mělo jednoho dne sloučit (ale kdo ví).
 11. Stačilo otevřít obrázek v okně ten originál je na tom ještě lépe ale oni to kompenzují tím že mají bannery 😄
 12. Jo kdyby udělali nový kompatibilní klient, server který by ve všem předčil aktuální svojí nabídkou za předpokladu že na to mají zkušenosti a čas tak proč ne. Je tolik primitivní funkcí které mi v aktuálním SA-MP chybí a ačkoliv jsem kolikrát viděl na fóru návrhy staré x let tak stejně to nikoho nezajímá. Všechno to co by mohli zakomponovat přímo do SA-MP musí řešit pluginy nebo to řešit tvůrci oklikou.
×
×
 • Create New...