Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

rEf

Uživatel
 • Příspěvků

  2 595
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  20

rEf last won the day on Prosinec 8 2018

rEf had the most liked content!

Reputace

61 Jethro

1 Follower

About rEf

 • Moto
  Platinum I - legenda
 • Narozeniny 27.11.1868

Kontaktní údaje

 • Web
  https://sa-mp.cz
 • Skype
  skype_ref
 • Steam
  STEAM_0:0:20532120

Návštěvníci

2 071 profile views
 1. rEf

  script [FS] Ultra Filterscript Official

  #define poslisedopice SendClientMessage
 2. Teď mám na práci něco jiného.
 3. rEf

  pomoc PC

  No nás oba by spíš zajímalo jaký máš rozpočet (i když spíš Amenadiela on se víc orientuje v důležitých detailech ).
 4. rEf

  pomoc PC

  https://www.terastore.cz/fujitsu-esprimo-p700-mt_d162797.html?utm_term=product&utm_source=criteo&utm_medium=retargeting&utm_campaign=Criteo-LowerFunnel V tom počítači je Intel Core i3 2120 3.30 GHz Už jsem v tom zamotaný. Akorát jsem poukázal na to že týpek má cca kolem 50 fps na GTA 5 při použití Intel Core i3 2120 3.30 GHz, GTX 750Ti
 5. rEf

  pomoc PC

  No jasný ale stejně tak by jí měla být i schopna natočit jestliže si sežene lepší GPU ne? Podle mě i streamovat samozřejmě ne zrovna STANDARTNĚ krom toho já ti výše poslal video na GTA 5 tu rozjedu na procesoru Q6600 (ačkoliv nemám ponětí co to je za CPU)?
 6. rEf

  pomoc PC

  zjghjj
 7. rEf

  pomoc PC

  Po pravdě řečeno nečetl. Ani nemám ponětí že něco jako NVIDIA SHADOW PLAY existuje. Co tohle? Lepší?
 8. rEf

  pomoc PC

  Jelikož za ten počítač chce dát 3 990,- tak proč tu vůbec řečníš o tom co je standart? Je pochopitelný že tenhle počítač na to nejspíš nestačí alespoň ne v případě že by se chtěla osoba výše přiblížit k nějakému standartu co se týče určitých komponentu jako je GPU. Krom toho nepřijde mi že by to ten procesor nezvládal samozřejmě ten chlapec má o 2gb větší RAM a nemá integrovanou Inteláckou GPU.
 9. rEf

  pomoc PC

  Edit: Tohle je moje sestava a mohu točit na full-size, 30 fps a mít GTA San Andreas na full nastavení s tím že je to hratelné. Windows 10 64bitIntel® Core™ i7-6500U 2.50GHz (max. in Turbo Mode 3.10GHz)Intel HD Graphics 520 4GB +AMD Radeon™ R7 M360 4GBSK Hynix 8GB RAM DDR3 https://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i7-6500U-vs-Intel-Core-i3-2120/m36930vsm2227 CPU je podle mě postačující ale ta GPU ne. Nejspíš když jsi dokoupíš nějakou slušnou GPU co ti tam půjde tak by to mohlo jít ale to už taky záleží i na tom jak si nastavíš hru, natáčení případně stream a jaký máš internet u streamu ale zase tolik se v tom nevyznám. Já osobně jsem zkoušel akorát natáčení a stream přes OBS na twitch na 480p ze hry Infestation: The New Z (při low nastavení) a Grand Theft Auto: San Andreas (při full) a šlo to.
 10. rEf

  ostatní Záhadný problém

  Windows 10 Home 64bit
 11. Jakmile mám 0.3.dl Windows Server včetně Pawno na ploše ve složce tak mi to hází: Pawn error "Unable to execute compiler" Při spuštění aplikace Pawno jako správce se mi při kompilaci dokonce spustila instalace 0.3.dl Po přesunu do Tento Počítač přesněji do Dokumenty to funguje bez problému. Dokonce mi už i jde to co mi předtím nešlo a to je to že kliknu na jakýkoliv .pwn soubor a otevře se předtím když jsem to měl na ploše to chtělo vybrat aplikaci. Někde je pěkný problém neví někdo co s tím? Díky
 12. rEf

  hledám Hledám GM

  Hlavně ne PW? Tak když ti to nestačí stáhni si Street Life nebo použij Realnou Zemi z roku 2009 hádám. Smutný ... Každopádně na SA-MP fóru jich máš desítky i stovky.
 13. Na Steamu platí 0% tolerance co se unbanu týče. Já osobně mám jeden Steam 12 let na kterém dostal někdy v 2006 můj bratr VAC a i když jsem ze srandy napsal o unban po 12 letech tak mi to téma akorát zamkli. Nechápu proč se tím vůbec trápíš. Jelikož je CS:GO ZDARMA tak si hold jen uděláš nový účet ačkoliv je mi líto hráčů co se to snaží hrát že potkávají takové jako ty.
 14. No co se dá dělat. Jednoho dne to budu muset nějak otevřít až se něco výrazně posere a nebo to nechám odborníkovy. Každopádně nějaké spekulace co to mohlo být jsem si tu prošli a myslím si že toto téma je nadále bezvýznamné takže poprosím moderátora o uzamčení protože diskuze si můžeme vést i v Chatu. Díky
 15. Měl jsem to v plánu no ale šroubek mi ten plán překazil Otázka je jak ho dostanu teď ven aniž bych nějak výrazně poškodil spodní kryt.
×