Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

rEf

Uživatel
 • Příspěvků

  2 614
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  20

rEf last won the day on Prosinec 8 2018

rEf had the most liked content!

Reputace

62 Jethro

1 Follower

About rEf

 • Moto
  Platinum I - legenda
 • Narozeniny 27.11.1868

Kontaktní údaje

 • Web
  https://sa-mp.cz
 • Skype
  skype_ref
 • Steam
  STEAM_0:0:20532120

Návštěvníci

2 258 profile views
 1. rEf

  ostatní Kalcor nici sa-mp?

  Jo kdyby udělali nový kompatibilní klient, server který by ve všem předčil aktuální svojí nabídkou za předpokladu že na to mají zkušenosti a čas tak proč ne. Je tolik primitivní funkcí které mi v aktuálním SA-MP chybí a ačkoliv jsem kolikrát viděl na fóru návrhy staré x let tak stejně to nikoho nezajímá. Všechno to co by mohli zakomponovat přímo do SA-MP musí řešit pluginy nebo to řešit tvůrci oklikou.
 2. rEf

  nabízím Kompletní ochrana pro SA:MP servery

  Krásně napsané.
 3. rEf

  nabízím Kompletní ochrana pro SA:MP servery

  Těch AC je víc asi jako mých pochybností vůči tomu co píšeš. No nic pane Jesus dále už nemám co říci.
 4. rEf

  nabízím Kompletní ochrana pro SA:MP servery

  Dobře když tomu bezmezně věříš tak jsi asi vyzrál právě nad všemi verzemi toho co jsi popsal na celém internetu Lepší jak Nex-AC
 5. rEf

  nabízím Kompletní ochrana pro SA:MP servery

  mohl bych jako příklad uvést fly mód v tom že není fly mod jako fly mod podívej se třeba na rozdíl fly mod v mod_sa, cleo (což by mohla být věc kterou jsi nevzal v potaz) a celkově vždy se něco najde pochybuji že tzv. ochrana proti Airbrk případně mod_sa a jiné bude 100% na něčem jako je ochrana proti spamu se zase nedá co moc pokazit já osobně bych neměl koule tvrdit 100% přesnost ale jestli je máš v pohodě
 6. rEf

  nabízím Kompletní ochrana pro SA:MP servery

  100% přesnost? si trošku věříš ne?
 7. rEf

  pomoc Dini

  .inc soubor vložíš do složky Includes ve složce Pawno ... Jinak asi bude lepší dini2 když už chceš použít dini https://github.com/Agneese-Saini/SA-MP/blob/master/pawno/include/dini2.inc * Dini2.inc Writing 100 files with 64 fields, 3 times takes: 333 ms Reading 100 files with 64 fields, 3 times takes: 132 ms * Dini.inc (old version) Writing 100 files with 64 fields, 3 times takes: 36485 ms Reading 100 files with 64 fields, 3 times takes: 1835 ms
 8. rEf

  ostatní Kalcor nici sa-mp?

  Co má co společného to co se děje na forum.sa-mp.com s Českými/Slovenskými servery? No jinak co se týče toho co se děje na forum.sa-mp.com tak já jsem spíš neutrální a čekám co s toho vzejde. (chudák Southclaw má taky ban)
 9. rEf

  mapa Interiér pro frakci Automechanik

  Jste hnusný Karma vás dostihne Alespoň dopíši cože tam vlastně je
 10. Interiér pro frakci Automechanik Čekárna, kancelář (včetně nedokončené plánované úklidové místnosti nebo sklad), chodba, šatny, koupelna, kuchyně a dílna v které jsou dvě rampy, vrata a lakovací box. Screenshoty: imgur.com/a/cwZN2pq Video: youtube.com/watch?v=o__s_rGYiDI Pastebin: pastebin.com/ve4sVg3d Mapu jsem vytvořil v MTA (portable obsahující 0.3.7 objekty) a ručně natexturoval (btw kód je uzpůsoben pro Incognito Streamer Plugin a jedna místnost není dokončena).
 11. rEf

  návrh FiveM supp

  https://servers.fivem.net/
 12. Má zmysel GTA V MP? Ano. Ktorý GTA V MP? FiveM Aké sú jeho klady, zápory, ... Klady jako AI, synchronizace .. najdeš na úvodní stránce fivem.net co se záporu týče jedná se o počet slotů aktuálně max. 64 ale píší že na tom pracují. (+ dá se využít klidně vícero serveru pro jeden projekt) Vyvíjate už niečo pre GTA V? Ano jsem něčeho součástí. Ak áno, čo vyvíjate? Server, mód. Ak nevyvíjate, prečo ešte nie? --- Porovnanie SA:MP a V:MP z pohľadu developera - ktoré a prečo preferujete (chceli by ste preferovať, ...)? Se nedá srovnávat SA-MP je za opicemi ale i tak ho mam rád. Legalita a GTA V:MP. Musím mať platené GTA, alebo stačí na cracknuté? Na ktorý MP je to ako? Placené Alespoň co se týče FiveM.
 13. rEf

  návod Anti Rcon hack

  if(!success){ printf("Rcon login attempt failed! IP address (%s), Password (%s)", ip, password); for(new i = 0, j = GetPlayerPoolSize(); i <= j; i++){ if(IsPlayerConnected(i) && !strcmp(ip, GetPlayerIPAddress(i), true)) Kick(i); } } Já OnRconLoginAttempt např. využívám zatím takto alespoň pro zjištění informací a vyhození připojeného hráče s tím že tam dodám vlastní časovou blokaci IPv4/IPv6. GetPlayerIPAddress(playerid){ new ip[39]; GetPlayerIp(playerid, ip, sizeof(ip)); return ip; } Nepřijde mi to jako něco závratného kdokoliv si to dokáže udělat (nebo využít ten public) sám podle sebe a jestli ne tak nevím. (jen tak)
 14. FiveM tvrdí že budou sloty a gtanet.work že bude AI Otázka je kdo bude první.
 15. rEf

  Misia

  Upravil jsem to ... noE má pravdu OnPlayerEnterCheckpoint, SetPlayerCheckpoint a DisablePlayerCheckpoint reaguje aj ve vozidle. Každopádně máš tam dole DisablePlayerRaceCheckpoint a pak SetPlayerCheckpoint což asi není úplně v pohodě.
×