Jump to content

rEf

Uživatel
 • Příspěvků

  2 419
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  11

rEf last won the day on Únor 13

rEf had the most liked content!

Reputace

43 Dwaine

About rEf

 • Moto
  король
 • Narozeniny 27.11.1995

Kontaktní údaje

 • Skype
  skype_ref
 • Steam
  STEAM_0:0:20532120

Návštěvníci

1 065 profile views
 1. pomoc How to: PickUp

  Já to nemyslel zle jen jsem na to poukázal že se občas vyplatí zkusit pohledat přes vyhledávač.
 2. pomoc How to: PickUp

  Použij Typ 1 a nevidím v tom problém pickup se aktualizuje běžně ... V případě toho že se ti vrací Dialog tak si dej někam do módu new bool:dialogfix[MAX_PLAYERS]; stock ShowPlayerDialogEx(playerid, id, style, lis[], mess[], button1[], button2[]){ if(dialogfix[playerid] == true) return false; ShowPlayerDialog(playerid, id, style, lis, mess, button1, button2); dialogfix[playerid] = true; return true; } a do OnDialogResponse si dej dialogfix[playerid] = false; public OnDialogResponse(playerid, dialogid, response, listitem, inputtext[]){ dialogfix[playerid] = false; // return true; } a používej místo ShowPlayerDialog u dialogu ShowPlayerDialogEx Dodatek: příště stačí pohledat už to tu na fóru je alespoň já si tu toho už několikrát všiml
 3. pomoc Jak sečíst stringy

  CMD:vehicles(playerid, params[]){ new row[24], str[MAX_PLAYER_VEHICLES*24]; for(new i = 0; i < MAX_PLAYER_VEHICLES; i++){ if(VehicleID[playerid][i] != -1){ format(row, sizeof(row), "%s\n", VehicleName[GetVehicleModel(VehicleID[playerid][i])-400]); } else format(row, sizeof(row), "- Volný slot -\n"); strcat(str, row); } ShowPlayerDialog(playerid, dialog_vehicle, DIALOG_STYLE_LIST, "Vlastněná vozidla", str, "Spravovat", "Zavřít"); return true; } Takhle to mám já no to sečtení jsem moc nepochopil (asi jsem to vůbec nepochopil).
 4. pomoc USB booting

  Nebo si nech od někoho vypálit Windows na CD a máš klid. :-D Pak si jen nastavíš BIOS.
 5. ostatní IndexART sme späť

  Jsem žebrák, udělejte nám vzhled na SA-MP.cz ten starý tam je už roky i když nic proti Daw3 Dík.
 6. otázka Vehicle Systém

  Popsal bych ti to nebo poslal starý systém možná (2015/2016) ale jsem na tom teď opět zdravotně hůř a vyhovuje mi spíš Skype tak až se tam dostanu napíšu ti. (snad zítra) Jestli mně nemáš tak: skype_ref)
 7. pomoc "if do if"

  Sice už na to nevidím ale splácal jsem ti toto jako příklad pro ty zbraně. #define dialog_weapons 0 // CMD new str[4*30]; format(str, sizeof(str), "Silenced 9mm\t$245\n"); format(str, sizeof(str), "%sCombat Shotgun\t$300\n", str); format(str, sizeof(str), "%sAK-47\t$350\n", str); format(str, sizeof(str), "%sSniper Rifle\t$450", str); ShowPlayerDialog(playerid, dialog_weapons, DIALOG_STYLE_TABLIST, "Zbraně", str, "Koupit", "Zavřit"); // OnDialogResponse public OnDialogResponse(playerid, dialogid, response, listitem, inputtext[]){ switch(dialogid){ case dialog_weapons:{ if(response){ switch(listitem){ case 0: BuyWeapon(playerid, 23, 50, 245); case 1: BuyWeapon(playerid, 27, 50, 300); case 2: BuyWeapon(playerid, 30, 50, 350); case 3: BuyWeapon(playerid, 34, 50, 450); } } } } return true; } // Kamkoliv stock BuyWeapon(playerid, weaponid, ammo, money){ new str[128]; if(GetPlayerMoney(playerid) < money) return SendClientMessage(playerid, -1, "nemáš love"); GivePlayerWeapon(playerid, weaponid, ammo); GivePlayerMoney(playerid, -money); format(str, sizeof(str), "jupíej -$%d ale máš %s", money, WeaponName(weaponid)); SendClientMessage(playerid, -1, str); return true; } stock WeaponName(weaponid){ new name[20]; GetWeaponName(weaponid, name, sizeof(name)); return name; } Dodatek: Moc jsem si tu konverzaci nečetl ale snad to v něčem pomůže :-D
 8. pomoc Crash hry

  0-311 (no stále se najdou tací kteří používají starší verze SA-MP :-D)
 9. Hádám ... Amatérismus
 10. To bude určitě velice kvalitní hosting už jen kvůli staženému panelu, doméně na endoře o ošklivém webu na wp nemluvě ... Achjo.
 11. návrh Kdo a proč?

  Jestli je myšleno posunutí odpovědi nahoru jakožto hodnocení odpovědi dobře no jestli je to myšleno že se posune nahoru nad ostatní odpovědi není to bordel? Co když to je odpověď k jiné odpovědi a posune se nad ní pak to nedává smysl ne? Mě to přijde jen jako zbytečnost jediné co jsem navrhl bylo dát to pod avatar a informace (třeba i na ležato) aby to neroztahovalo tu určitou část. Já osobně to ale zatím nevyužil a ani to neplánuji využívat bohatě mi stačí jak už jsem řekl hodnocení příspěvku uživatele v pravém dolním rohu. Víc bych to z mojí strany neřešil.
 12. návrh Kdo a proč?

  Nevím co je smutné na tom že nepoužívám a ani nemám důvod používat toto ... Spíš je smutný tvůj přístup ke mě jako dlouhodobému uživateli fóra. Ale hádat se s tebou nebudu protože na to nemám náladu a ani už moc povahu čím jsem starší ... Bohatě mi stačí ohodnocení v pravém dolním rohu příspěvku. Děkuji za pochopení.
 13. návrh Kdo a proč?

  Proč to zkrátka nedáte buďto pod posty (asi tam máte ip co?) na šířku nebo vedle srdíčka? A všichni budou spokojeni. Mě to stejně přijde jako kravina ještě jsem to nevyužil a ani to využívat nebudu.
 14. návrh Kdo a proč?

  Musím s ním souhlasit že je to takové méně přehledné (možná moc světlé neumím to pořádně popsat protože to je mišmaš) než ten starý přijde mi to jako nový design youtube ke kterému mám podobné pocity ... Ale co už.
×