Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Scydo

Uživatel
 • Příspěvků

  776
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  59

Scydo last won the day on Srpen 23

Scydo had the most liked content!

Reputace

317 Madd Dog

About Scydo

 • Moto
  YSI is my hood!
 • Narozeniny 1.1.1870

Kontaktní údaje

 • Web
  http://www.google.cz

Návštěvníci

7 254 profile views
 1. Scydo

  pomoc Pomoc s ntb

  Určitě bych zkusil najít podobné https://www.czc.cz/asus-vivobook-max-x541ua-cerna_2/220168/produkt Měl jsem ho přes asi 1-2 roky(mám ho do teď jen ho nepoužívám), hezky full HDčko (fun fact: dokonce i dokázal spustit Zaklínače 3 ), a na kancl věci super. Je celkem tichý, víceméně má všechny vstupy a ideální když s ním cestuješ, protože je hodně lehký a vejde se i do tvé cenové kategorie. Stál mě plus mínus 12.
 2. Proměnná VydelkovySystem je float (desetinné číslo) a GivePlayerMoney() chce int (celá čísla).
 3. :hans:Tohle je Hans.
  Hans má rád červenou, střílení a sauerkraut.
  Hans je velmi dobrý elektřikář, protože na Hanse si ještě nikdo nestěžoval.
  Buďte jako Hans.

 4. To je sice dobrá přípomínka ale tohle je (k tomu ještě 3 roky starý) tutoriál a ne publikovaný FS. Návod je plně zaměřený na tvorbu Banky, to znamená na vklad, výběr a manipulace. Tvoje připomínka už spadá do kategorie optimalizace. Mimochodem, všimni si poslední věty: Tím myslím, že tohle je jedna z možností, jak zpracovat Banky, ne celý FS.
 5. Myslím že jo, zkusím to... // Jop tak bych věděl:
 6. To jo. Ale ty to hodíš, jak @Mivčo trefně naznačil, jako psovi a opravuj. A pak nám tu tvrdíš, že jsi to opravil sám od sebe? Až chvilku po tom, co jsi mu to poslal? Nevím jak ostatním, ale mně to přijde dost podezřelé...
 7. Rád robíš úplné hovadiny jo? I když, po tom, co se tady ptáš na pomoc při opravě, já ti popsal kde je pravděpodobný důvod chyby a místo opravy k tomu ještě otravuješ ATomase pro opravu, a odešleš do VLASTNÍHO helpu VLASTNÍ opravenou verzi... tak se už nedivím ničemu.
 8. Můžeš pomocí files co už má PAWN samotné ( fwrite() | fread() ) a nebo použít nějaký INI include. Je toho celkem dost: https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=573490 https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=570957 ... a tak dále -------------
 9. Scydo

  VIP - GAMING

  Ne. Tohle je diskuzní fórum. Sem lidé publikují, zveřejňují nebo píšou o svým problémem, tvorbách a návodech a druzí komentují. Je úplně fuk jestli jsi, kluk, holka, ufoun, Shrek, žlutej nebo modrej se třema nohama, deseti hlavama a pěti palci. Budeme všichni hodnotit tak, jak uznáme za vhodné, tak jak to je a jak by mělo. V opačném případě by šlo o diskriminaci a to hlavně pro ty, co to komentují, že se mají takhle "omezovat" jen protože jsi holka. Dokud to neporušuje pravidla tohoto fóra či zákony ČR(a SR), tak můžeme svobodně psát co chceme. Psát kritiku nebo i názor, co se někomu příčí, ihned neznamená, že je to jen další "king" za klávesnicí. Vyjadřovat svobodně svůj názor je v samotných základech lidských práv. Takže hodně štěstí s jeho omezováním. Je tohle dostatečně "nepřiblbý" komentář? Tohle mě přímo triggruje, jak někteří si myslí, že si zaručí dobré příspěvky tím, že prosí a apelují na všechny, aby psali jen pozitivní komentáře (aka, psát to, co chtějí číst). Ted k serveru: - Zprvu, obdivuji lidi, co si dokážou udělat celý portál (tím myslím, hru, webovku/fórum a komunikaci), zcela sami, protože to znám z vlastní zkušenosti, jak to může být náročné. Ať už znalostně, tak i časově. - Obnovovat staré koncepty gamemodu jako RZE, je dobré... Ale jen pokud to je z nostalgie(což už tu někdo dělal). V opačném případě dělat další server, kterých je, bylo a určitě ještě je, je zkrátka zbytečné. Bez žádného zajímavého doplňku to nikoho nezaujme. Když už bych měl poradit, tak udělat lepší rekame. To zaujme lidi už jen, protože chtěji vidět, co je jinak oproti staré verzi a co se tam změnilo. Ale vzít už tak dost provařený mód a házet na něj snadno dostupné a stejně provařené FS nemá čím zajímavým přispět. Proto i hráči chodí na tihle hodně staré a celkem známé servery. Ne jen, že mají nějaký ten kousek originality, ale taky u nich bylo dřivě to, co si někteří přidali do svých serveru taky... ,,Na co hrát na serveru s event systémem, kde jsou dva hráči online, když mužu hrát na serveru se úplně stejným event systémem, kde hraje i víc jak 10 lidí?" ... - Přilákat na místo v AT je sice zajímavé ale ledatak krátkodobé řešení. Kromě toho, že je velmi velká šánce, že do AT dostaneš nějaké děcko nebo dobrého parchanta, tak navíc jen těm lidem prodloužíš morálku(/náladu) a důvod hrát na serveru: Hráč: a. přijde na server -> b. vydělá si nějaké peníze -> c. odejde. Admin: a. přijde na server -> b. dostane práva -> c.nagivuje si prachy -> d. koupí všechno co jde -> e. odejde. Pokud jde o VIP hráče, tak je to prakticky to samé co s Adminem. Jen se vypustí c.(pokud teda na to nebudou mít práva) a trvá to o něco déle. Ohledně té doby 22 - 23. 8. 2020.. to bude server zapnutý jen na jeden den a pak už nikdy a nebo to je jen ukázka?
 10. Když máš u sebe nějaký samopal (tec9, Uzi nebo MP5), a nasedneš jako řidič nebo spolujezdec do vozidla, ze kterého lze střílet (auto, motorka), tak se ti dá automaticky. Jako řidič můžeš střílet pomocí Q a nebo E a střílet a jako spolujezdec stistkneš G(a nebo H teď si nepamatuju přesně, nehrál jsem to už nějakou dobu ) a střílíš. Pokud máš třeba pistol, brokovnici a nebo ostředlovačku třeba tak logicky střílet nejde. Pokud se ti i tak "mažou" zbraně, tak to je buď Gamemodem a nebo FS. Jiný důvod být nemůže.
 11. Škoda, že mi to YT doporučilo až teď :d

   

  1. Lucifer Morningstar

   Lucifer Morningstar

   Pixi boa, ten je dobrý 😄 

 12. Nejlepší je na to si zařídit funkci, která ti bude po určité akci, zabití, připojení apod. zjistí, zda má hráč dostatečný počet XP na level up. I když lepší by byl asi timer, ale když je public pomalu na cokoliv co hráč udělá, na odpojení, připojení, střelba, umrtí, respawnutí... No to je na tobě. První co, tak si deklarovat pár proměnných, stačí na to dvě: (Jediné co, tak hráč musí začínat s levelem 1. Může i s 0 ale bude mít insta level up, jestli chceš zakomponovat i level 0, tak pak musíš požadovanou hodnotu XP jen posunout). new PlayerXP[MAX_PLAYERS], // Počet XP, které hráč má LevelXP[MAX_PLAYERS]; // Počet levelů, který hráč má A k tomu ještě i 1 makro, které se pak bude hodit na cyklus, vysvětlení později. Je to makro, který určí maximální level, kterého může hráč dosáhnout: #define MAX_PLAYER_LEVEL (255) Začneme s fukncí: Jednoduchou podmínku, jestliže má více a nebo stejně XP, než kolik potřebuje... CheckPlayerXP(playerid) { if (PlayerXP[playerid] >= (3 * LevelXP[playerid] * 500)) LevelXP[playerid]++; Tady příchází ale problém... Pokud hráč dostane víc XP, třeba na 3 levely, tak funkce ale provede jen jediný level up. Řešení, které mě napadá je znovu opakovat předešlou podmínku (nemá návratovou hodnotu, takže fce bude stále pokračovat) a zjistit, zda stále má více XP než potřebuje: if (PlayerXP[playerid] > (3 * LevelXP[playerid] * 500)) { Pak už jen na to hodit cyklus. Princip je prostý. Cyklus bude stále pokračovat tím, že k proměnné počet bude přičítat 1 dokud nezjistí, že na další level hráč už nemá XP. Jamile na to narazí. cyklus přeruší a hráči nastaví level, který mu zjistil cyklus: new i = 0, pocet = LevelXP[playerid]; while (i < MAX_PLAYER_LEVEL) { if (PlayerXP[playerid] >= (2 * pocet * 500)) pocet++; else { LevelXP[playerid] = pocet; break; } i++; }
 13. Pokud jsi vytvořil ten mód, nebo někdo za tebe (i když mám silné pochybnosti), a je jen "podobný" a ne stejný, tak co je tam jinak?
 14. Máš totální bordel v blocích. Například tady máš 2 otevření ( { ). Jak fce OnPlayerConnect() tak i podmínky: Ale nikde není 2. uzavření( } ).
×
×
 • Create New...