Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Admin

Ewwe

Administrátor
 • Příspěvků

  4 213
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  60
 • Bodů

  201 [ Donate ]

Ewwe last won the day on 26. Duben

Ewwe had the most liked content!

Reputace

421 Madd Dog

1 Follower

About Ewwe

 • Moto
  Zázraky na počkání, nemožné do dvou dnů
 • Narozeniny 11.8.1992

Kontaktní údaje

 • Web
  https://ewolutions.cz
 • Facebook
  EwweB
 • Steam
  ewolutionscz
 • Twitter
  __Ewwe__

Portfolio

 • Github
  Ewwe
 • Pastebin
  Ewwe

Návštěvníci

5 681 profile views
 1. No to ti nepovím. Nějaký který obsahuje tuhle metodu... A nebo odmaž to Ex smaž závorku za DIALOG_STYLE_LIST a přidaj parametr kvůli tlačítku. ( nejsem si jistý jestli ne optional nebo ne )
 2. Nejspíš ti chybí nějaký includ nebo metoda. ShopPlayerDialogEx není výchozí metoda a_sampu
 3. Trošku offtopic jo.. Hromada lidí se ohání tím ,že učit se pawn je zbytečný protože je to mrtvý atp... Když to hodně přeženu tak díky SA-MPu a jazyku Pawn dneska vydělám měsíčně to co běžnej zaměstnanec za rok. Naučit se Pawn zbytečný rozhodně není. Naučí tě to jak fungujou "dospělý" programovací jazyky, naučí tě to že jsou tam nějaký pravidla ,že někde musí být střední někde závorky atp. Navíc syntaxe Pawn je dost podobná neli stejná jako u většiny jazyků ( PHP, C, Swift atp ) protoze z nich vychází. Takže Jakmile se naučíš jeden takový jazyk tak ti potom stačí jen se doučit další pravidla těch ostatních a rozšiřuješ svoji možnost uplatnění. Podle mě má cenu se to naučit pokud tě programování baví nebo by bavilo a tíhneš tímhle směrem. Navíc se nic nevyrovná tomu když něco dvě hodiny píšeš a pak to funguje a vypadá to hezky na serveru atp... K topicu... Pokud chceš platit programátora podle toho jestli se to bude hráčům líbit tak to se ti na to většina lidí vykašle. Na tvém místě bych vypustil finance a našel nějakého nadšence který bude sdílet tvojí vizi co chceš se serverem udělat a sednete si.
 4. Ewwe

  pomoc Pawno/Includy

  Zkus https://github.com/Zeex/samp-plugin-crashdetect Co já si pamatuju tak se to taky dělo když chyběl main() myslím .. Verzí includů by to nemělé být doté doby pokud nepoužíváš nějaké metody z nové verze .. Ten plugin by ti to měl říct na 100% . Bez kodu ti tady moc nepomůžem a hrabat se ti v 25k řádcích se taky nebudem tkaže zkus ten plugin
 5. Ewwe

  pomoc Pawno/Includy

  Nevymazal sis setGameModeText nebot ak nějak se jmenje ta metoda
 6. Ewwe

  ukázka Pawn CI/CD

  Je to upravený komunitní kompiler od zeexe. Chtěl jsem dělat původně vlastní image pro kompilátor ale kdyz jsem našel že jsou už hotový tak to bylo zbytečný tak jsem použil od toho sacnr.. Kazdopadně tenhle kompiler je dostupný pro linux win i macos
 7. Ewwe

  ukázka Pawn CI/CD

  Zdarec, Určitě jste všichni co děláte SA-MP a Pawn civilizovaní a používáte nějaký verzovací nástroj. Aktuálně jsem připravil CI/CD script pro Github Actions name: Pawn Compile on: push: branches: [ main ] pull_request: branches: [ main ] jobs: compilepawn: runs-on: ubuntu-latest container: sacnr/pawncc steps: - uses: actions/[email protected] - run: /pawnc/bin/pawncc example.pwn -iinclude -d2 -Z name: Test - name: Upload amx uses: actions/[email protected] with: name: compiled_script.amx path: example.amx Stačí upravit example.pwn a example.amx aby sedělo s vaším scriptem. A repozitář aby obsahoval složku include jednak se základními includy a i s vašimi custom includy. Ještě přidám script pro Gitlab který také nejspíš můžete používat. Gitlab CI/CD image: sacnr/pawncc stages: - build build-job: stage: build script: - /pawnc/bin/pawncc example.pwn -iinclude -d2 -Z artifacts: paths: - example.amx expire_in: 1 week
 8. Určitě je to nice pro velky projekty. Já jsem pro to aby si to člověk psal sám a ať už pomocí oapi protože tím jak to píšeš sám najdeš hromadu píčovin který si navrhl na hovno akorát ti to doty doby než jsi zo musel zavolat a zdokumentovat response nepřišlo. Kazdopadne určitě kdyz mas projekt ktery treba prebiras a neni k nemu zadny info tak je to lepší než nic
 9. No vehicleID neni to samé jako iD z vdatabáze ty můžeš mít v db auto s ID 1 ale po vytvoření to může být uplně jiné vehicleID udelej si command ktery ti vypíše Vehicles[i][CarID] vozidla ve kterém sedíš a to bude sedět stím z DB PS: zkus udržovat nějakej stejnej stringCase u všech názvů sloupců z db protože se z toho jednou posereš až to budeš řešit po paměti a a mas VehX, pak Benzin a SPZ atp. Jen takovej hint do budoucna..
 10. Apka prošla menším redesignem a taky mdčr si hraje s api tak mi to na par dní rozbili opičáci... Known bugs: Občas se správně nenačte informace o autě z vin apka se stuckne na modalu a je treba ji vypnout/zapnout pripadne odebrat RZ a pridat znovu..
 11. Jsi to ty ? 

  kaztlik.png

 12. Napiš mi do dm specifikace a kolik si představueš že bys za to dal a můžem se domluvit
 13. Copak posty s negativní odpovědí. Ale dělo se to hodně u helpů kde když jim někdo pomohl vyřešit problém tak změnili tělo a titulek na "vyřešené" tím pádem byl ten příspěvěk uplně k ničemu pro lidi se stejným problémem. Pro takový je v pekle speciální místo.
 14. Kdyz si vezmu jak vypadal remaster na mafii a jak vypada tohle tak je to dost zklamání
 15. Leaknuli výdělky mimo jiné. Všichni určitě víme že streameři nejsou uplně chudí. Myslím že u většiny se dalo celkem jednoduše odvodit jaké můžou být jejich výdělky. Je to nehezké zvlášt když zobrazení billing page na streamu je ban a twitch si to neuhlídal ale stává se. Nemělo by ale stává. Celé to halo je primárně kvůli tomu že lidé závidi a myslí si že to neni práce za kteoru by měli dostávat tolik penez.
×
×
 • Create New...