Jump to content

Hip

Ověřený uživatel
 • Příspěvků

  2 703
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  18

Hip last won the day on Duben 25

Hip had the most liked content!

Reputace

92 The Truth

About Hip

 • Moto
  Platinum I - legenda
 • Narozeniny 16.10.1996

Kontaktní údaje

 • Steam
  Array

Návštěvníci

1 953 profile views
 1. Hip

  pomoc TextDrawCreate

  a to je co prosím?... nebo vysvětli mi prosímtě co ta definice - celé vnoření má dělat. edit: aha už je vyřešeno, nějak se mi nenačetly příspěvky sry
 2. Hip

  pomoc TextDrawCreate

  SPIBF je co? ...jinak řekl bych že nejsi uplně novej abys to nedával do špatné sekce tady
 3. 5 dní zpět jsem si chtěl zahrát Half Life - na steamu asi za 50-70 euro všechny díly. Dohrál jsem včera HL2:Source a episode 1 mi nešla spustit (warez), po hodině zkoušení jsem si všiml, že na steamu jsou všechny za 5€ ENJOY! https://store.steampowered.com/bundle/231/HalfLife_Complete/
 4. Ahoj, potřebuji do wordpressu vytvořit vstup, kam se zadá text a tlačítkem se ověří, zda text odpovídá nějakým výsledkům v ARESu nebo ne. Po ověření stačí vypsat ano/ne, to už si doupravím. Jde mi jen o funkčnost, je mi jedno jak to bude dělané, jestli přes contact-form-7 ověření nebo extra plugin. Potřebuji to co nejrychleji. Nabízím 1000 Kč, plátci DPH mi nevadí (jsem také). Zájemci do SZ ideálně.
 5. Předpokládám, že ti vždy funguje pouze to, co je první. Problém je v tom, že když se ti splní první podmínka, tak uvnitř máš vždy return, což laicky řečeno ukončí funkci a nic následujícího se nestane. Tudíž se to k následující podmínce ani nedostane a vůbec neproběhne. Řešení by mohlo být odstranění return 1 z uvnitř podmínek (a pravděpodobně to problém i vyřeší), avšak nemusí to být správné řešení.
 6. Woody na hrad

  1. Woody

   Woody

   Díky za podporu :)

 7. Hip

  pomoc Prosím,pomožte

  koukni se na bod I. zejména věta 2., ostatní taky. Když se tím budeš řídit, tak se možná i odpovědi dočkáš, na druhou stranu ti už bylo odpovězeno, tak nevidím problém.
 8. Hip

  diskuze pickup-bug

  samp nebo vanilla gta? Trochu více info k tomu dej
 9. Dal jsem NE - nemám zkušenosti se SourcePawn, každopádně bych řekl, že to bude jiná verze pawn. Jako například Java a JavaEE. Pak ale záleží jestli to není až tak razantní rozdíl jako třeba C a C++.
 10. Uprav si první příspěvek a udělej té prezentaci nějaké formátování. Je to jak wikipedie, nepřehledné, nevíš o čem server je. Udělej to prostě pěkné ať lidí ví co mají na první pohled očekávat.
 11. mě dostávají jména teamů: Komunisti, Zelení 😄 jinak zajímavé
 12. to je pravda, souhlasím, ze školy kde nás bylo asi 24 se tomu věnuje asi jen 2-3. Sám nevím, ale fakt málo. N adruhou stranu, ze špatných se dají udělat dobří. (V některých případech)
 13. tohle je vlastně věc od které se to všechno odvíjí 😄 V tomto světě jako programátor je důležité se prodat. Já včera posílal třeba zprávu do jedné společnosti, že je mám na doporučení a že bych je rád upřednostnil, ale musí se ozvat hned, jinak mám spoustu jiných nabídek. Ani ne za 12 hodiny mi přišel email, kde mě žádají o 30 minutový hovor a asi miliardu termínů, na kdy si ho mohu naplánovat. Jak to bude pokračovat dál? Zavolají, uděláme pokec přes telefon a nahodím, že chci nesmyslné peníze. Dělám na fakturu takže si řeknu o 6k za MD (MD = 8 hodin práce) ve zkušebce a 7-8k po zkušebce. To je při 20 denním měsíci 160 000 Kč za měsíc. Takže prosím, nepodhodnocujte se, uvědomte si, že na trhu je vás málo a nechte si za to pořádně zaplatit. Nenechte se sebou manipulovat, vždy můžete jít jinam a výhodu máte vždy vy, protože jak napsal blood, vy se ptáte, proč byste měli pracovat u nich a oni to sice nedávají najevo, ale udělají maximum pro to, aby vás získali, tak toho využijte. A až dostanete takové peníze, tak přispějte na fórum
×
×
 • Create New...