Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Hip

Ověřený uživatel
 • Příspěvků

  2 665
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  18

Hip last won the day on Duben 25

Hip had the most liked content!

Reputace

86 The Truth

About Hip

 • Moto
  Platinum I - legenda
 • Narozeniny 16.10.1996

Kontaktní údaje

 • Steam
  nexisi

Návštěvníci

1 813 profile views
 1. Hip

  pomoc Antivirus

  Avast, po registraci zadarmo a funguje na všem, nezpomaluje tolik pc a ani nevím, že mi někde v pozadí běží. Ale je to všechno vždy otázka co ti padne nejlépe do oka
 2. Hip

  pomoc Nejde save

  ano, dá se použít i odkazem. Ale vrací timestamp: The function itself returns a Unix Timestamp.
 3. Hip

  pomoc Nejde save

  jako napadá mě jediná věc a to ta, že ukládáš jinej datovej typ než bys měl. gettime vrací "The function itself returns a Unix Timestamp." netuším co to je za datovej typ. (Asi přímo Timestamp) Zkus to hodit do https://wiki.sa-mp.com/wiki/Valstr abys předešel tomu, že ukládáš něco jiného než string... Ale řekl bych že to nepomůže. Pawn je taková prasárna, že můžeš porovnávat prakticky cokoliv s čímkoliv a tím pádem to i ukládat jako cokoliv. Za zkoušku nic nedáš.
 4. Hip

  pomoc Nejde save

  co jsi měnil mezitím co to fungovalo a pak přestalo fungovat? máš někde třeba ten kód příkazu cmd_ulozit z IRL.amx zdrojáku a zároveň i onPlayerDisconnect?
 5. Hip

  video Kanceláře na WTLS

  moooc pěkné!
 6. to ještě nevíš, co bude ve filmu... žánr je dark comedy já to sem pak hodím, ale až někdy v pondělí. Do té doby to bude nejdříve v kině a pak na stránkách redbullu. A pak až mohu to někam dávat
 7. btw, můj grafický výkon, protože to nikdo jiný neudělá za mě
 8. Kdo konkrétně vám vadí?
 9. Hip

  pomoc Pickupy

  A jako co čekáš že ti k tomu napíšou? Přidal si kód do spoileru na fóru, to je vše. Čekáš na zázrak že se kód rozmnoží, nebo že bude barevnej? Jediné co asi chápu je, že potřebuješ (asi) pomoct, protože to je v sekci pawn help. Ale že bys napsal co přesně nefunguje, s čím je problém... Jsme snad jasnovidci?
 10. díky, my po ní chtěli ruskej přízvuk a pak jsme zjistili, že takhle mluví normálně, protože je z ruska
 11. Ahoj, chtěl bych vám zde představit trailer k filmu, který bude mít premiéru 22.6. v HaDivadle v Brně. Jedná se o film, který byl vymyšlen a natočen pouze za 48 hodin. Chtěl bych slyšet vaše názory. Díky! Pokud by měl někdo zájem, zastavte se v HaDivadle na premiéru a hlasujte!
 12. je třeba si uvědomit, že v businesse jsou částky takové, že se s nimi běžný smrtelník ani nepotká a proto to někomu přijde moc. Ve skutečnosti jsou tyto uvedené částky velmi nízké. Příklad je software pro banky - bankovní poradci ho neplatěj ze své peněženky, taky by na to nikdy neměli. Jsou to řádově desítky až stovky milionů měsíčně na výdaje (v IT) na vývoj a udržení banky v chodu.
 13. od 80 000 Kč (s fakturou +21% DPH), zkušenosti na úrovni, že beze mě by sis v české spořitelně nevybral peníze, jelikož ten systém vyvíjím.
 14. Hip

  hledám HLEDÁM NĚKOHO K RUCE

  Tohle to je novej level co jsem ještě neviděl. Ty hledáš někoho kdo pro tebe bude pracovat a ještě ti za to bude platit. Až toho někoho najdeš, tak mi dej vědět. Mám spoustu práce a naprosto by mi vyhovovalo kdyby to někdo udělal za mě a ještě mi za to zaplatil.
×