Jump to content

Hip

Ověřený uživatel
 • Příspěvků

  2 713
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  20

Hip last won the day on Leden 24

Hip had the most liked content!

Reputace

97 The Truth

About Hip

 • Moto
  Platinum I - legenda
 • Narozeniny 16.10.1996

Kontaktní údaje

 • Steam
  Array

Návštěvníci

2 058 profile views
 1. Ale řekl bych, že stále aktivní
 2. Vám všem taky, a to jak se stát moderátorem vím, ale zadarmo to nebude. (Ta rada nebude zadarmo )
 3. díky moc!!! Je to Deus Ex Invisible war. My si říkali, že to bude třeba Deus Ex, ale tenhle díl jsme nějak přeskočili. Díky moc! Paradox je ten, že zrovna hrajeme Deus Ex Human Revolution
 4. To všechno jsem už zkoušel. Seznam nejlepších her od roku 2000 od někoho, atd. Já si pamatuju jen začátek (to co jsem psal), což je dost velké vodítko a pak jak cca vypadala, že to bylo first person, lootování v lockerech, vysoké domy (věžáky) a hlavně scifi. Jinak kdybych znal příběh, tak ji nepotřebuju hledat, protože bych to měl dohrané jenže já se nedostal přes první misi tenkrát a proto bych to chtěl zkusit znova. Bylo to chytlavé.
 5. Díky moc za snahu, ale tohle je moc fantasy, hra o které mluvím je scifi. Další hinty: Na 60% se tam jedla čokoláda Lootování bylo většinou v klasických skříňkách (locker)
 6. Ahoj, sháním jak se jmenuje hra z roku cca 2005 (dle grafiky co si pamatuju). Jedná se o hru z pohledu první osoby. Děj se odehrává ve velkém městě a celkem zásadní poznávací znamení je to, že na začátku hry bylo město normální, ale při úvodní scéně přišel někdo na nějaké snad náměstí, kde do země vrazil nějakou hůl a v tu chvíli se od hole po celém městě začala rozlejzat něco jako plíseň. Každého kdo se toho dotknul, tak ho to zabilo. Pohltilo to celé město, které se snad pak začalo rozpadat. Zkoušel jsem hledat všechno možné i přes igdb, ale neúspěšně, nepoznává někdo podle popisu? Díky moc!
 7. Na svůj dedikovaný server chceš nainstalovat virtualizaci. Tedy chceš vytvořit 2 VPS na jednom dedikovaném. Takhle to hledej, jinak přesně jak píše Bloodman...
 8. Hip

  pomoc TextDrawCreate

  a to je co prosím?... nebo vysvětli mi prosímtě co ta definice - celé vnoření má dělat. edit: aha už je vyřešeno, nějak se mi nenačetly příspěvky sry
 9. Hip

  pomoc TextDrawCreate

  SPIBF je co? ...jinak řekl bych že nejsi uplně novej abys to nedával do špatné sekce tady
 10. 5 dní zpět jsem si chtěl zahrát Half Life - na steamu asi za 50-70 euro všechny díly. Dohrál jsem včera HL2:Source a episode 1 mi nešla spustit (warez), po hodině zkoušení jsem si všiml, že na steamu jsou všechny za 5€ ENJOY! https://store.steampowered.com/bundle/231/HalfLife_Complete/
 11. Ahoj, potřebuji do wordpressu vytvořit vstup, kam se zadá text a tlačítkem se ověří, zda text odpovídá nějakým výsledkům v ARESu nebo ne. Po ověření stačí vypsat ano/ne, to už si doupravím. Jde mi jen o funkčnost, je mi jedno jak to bude dělané, jestli přes contact-form-7 ověření nebo extra plugin. Potřebuji to co nejrychleji. Nabízím 1000 Kč, plátci DPH mi nevadí (jsem také). Zájemci do SZ ideálně.
 12. Předpokládám, že ti vždy funguje pouze to, co je první. Problém je v tom, že když se ti splní první podmínka, tak uvnitř máš vždy return, což laicky řečeno ukončí funkci a nic následujícího se nestane. Tudíž se to k následující podmínce ani nedostane a vůbec neproběhne. Řešení by mohlo být odstranění return 1 z uvnitř podmínek (a pravděpodobně to problém i vyřeší), avšak nemusí to být správné řešení.
 13. Woody na hrad

  1. Woody

   Woody

   Díky za podporu :)

 14. Hip

  pomoc Prosím,pomožte

  koukni se na bod I. zejména věta 2., ostatní taky. Když se tím budeš řídit, tak se možná i odpovědi dočkáš, na druhou stranu ti už bylo odpovězeno, tak nevidím problém.
×
×
 • Create New...