Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hip

Ověřený uživatel
 • Příspěvků

  2 634
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  15

Hip last won the day on Červenec 17

Hip had the most liked content!

Reputace

76 The Truth

1 Follower

About Hip

 • Moto
  Maria Latore
 • Narozeniny 16.10.1996

Kontaktní údaje

 • Skype
  matej.seifert
 • Steam
  nexisi

Návštěvníci

1 752 profile views
 1. počítej, že pokud seženeš hoooodně levného programátora, tak chce 300 na hodinu. Pokud si to bere od úkolu, tak si to nacení podle takové ceny dopředu. Řekněme, že to co chceš zabere třeba 20 hodin čistého času zkušenému programátorovi (reálně bych to tak viděl) a dá ti cenu co nejméně, takže cena je cca 6000 Kč. Pokud si řekne standardní sazbu jako zkušený - 1000 Kč na hodinu, tak jsi na 20 000 Kč. Musíš se koukat taky jak je kdo zkušený, protože to udělá rychleji
 2. pokud myslel 2000 euro, tak je to lehkej přepal, ale 2000 kč je fakt málo. Buď za takovou cenu rád.
 3. https://github.com/Zeex/samp-plugin-crashdetect
 4. Pošli mi podrobnosti o co by se mělo jednat. Nikdy jsem appku na android nedělal, ale pokud ti nejde o kvalitu a bude to v nějaké rozumné míře malá appka, tak ji udělám za free abych se to naučil.
 5. Tak já teda beru jako základ, že člověk, co dělá s frameworkem, tak ví co se jinak děje, do jisté míry. Ale pořád je tam ta hranice, kde Java je ještě Javou a pak přechází v procesorové příkazy. Chápeme se ne?
 6. No hele, já ti nevím... To že windows na server nepatří, s tím souhlasím :D php je všeobecně peklo, ale prohlásit, že knihovny jsou k ničemu, to as není uplně něco na čem se shodneme. Konec konců, svým způsobem i SAMP běží na "knihovně" RakNet. Jestli nemáš rád knihovny, tak si udělej vlastní server, který umí komunikovat se stávajícím klientem. Nevím jak ti to jinak vysvětlit, že používat knihovny je normální. Pokud ti nevyhovují knihovny, tak to rovnou můžeš dělat vše v Assembleru. Pojď udělat statickou stránku v assembleru, nebo program, co vykreslí písmenko... :D
 7. Moment. Takže když to vezmu všeobecně, tak Angular, React, Vue.js, Spring, Hybernate, .Net, Node se nepoužívají "opravdovými" programátory? :D Sorry, ale tohle co jsi napsal je totální blbost podle mě.
 8. Asi hloupost ale já vždy používám bind_result, třeba pomůže. Každopádně 5 param. do 4 param. bude taky chyba
 9. Kompiluješ stejným kompilátorem? Stejná verze? Není možné, že ti chybí includy? Co já si pamatuju, tak to dělalo, pokud kompilátor našel tolik chyb, že si s tím neuměl poradit.
 10. Chápu tedy, že web jel na Nette, který měl tuto bezpečnostní chybu? Jinak docela zajímavá zadní vrátka. O to víc, že se o Nette ví někde v zahraničí, když se jedná prakticky jen o český framework.
 11. nechceš aspoň napsat co nabízíš... ? Myslíš že každej pracuje zadarmo a každej ti za tuhle práci utrhne ruce?
 12. Něco podobného se mi stalo pár let zpět. Kód byl také v base64 a importován do stránky jako neco.jpg, jenže jpg obsahoval base64 zabalenej php kod. Už si nepamatuju jaký web, ani jak se tam dostal, ale dejte pozor i na nové soubory, jako třeba obrázky co nejsou obrázky. Hodně často je to přesně jak tady píšeš, používání proměnných 0 a O aby to vypadalo jako něco strašně důležitého.
 13. Jakou si představuješ cenu? Odkaz na kanál nebude? Jak je kanál starý? Nic jsi k tomu nenapsal, tak nečekej smysluplné odpovědi.
 14. Evidentně hledá všude možně: https://gtao.pl/szukam<-font>-profesjonalnego-skryptera-vt132671.htm https://www.sa-mp.ro/forums/topic/34688-caut-o-echipă-de-profesioniști-pentru-un-server-de-rol-samp/
 15. A ile oferujesz? Powiedzmy, że znam polski, ale nie robię tego za darmo.
×
×
 • Create New...