Jump to content

Hip

Ověřený uživatel
 • Příspěvků

  2 719
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  20

Hip last won the day on Leden 24

Hip had the most liked content!

Reputace

97 The Truth

About Hip

 • Moto
  Platinum I - legenda
 • Narozeniny 16.10.1996

Kontaktní údaje

 • Steam
  Array

Návštěvníci

2 179 profile views
 1. Hip

  pomoc Odtahovka

  kde máš definici IsValidVehicle ?
 2. Exteriér vypadá jak pronajaté sídla v DayZ na MTA je to doslova otřesný z venku. Interiér celkem zajímavej, je tam spousta zajímavých detailů a blbůstek co tomu dávají nádech doupěte, to je opravdu velmi pěkné, ale je vidět že nejsi perfekcionista - zábradlí na schodech, nebo prostor mezi stěnou a zábradlím ve druhém patře.
 3. a tohle je se dozví i z ukázek kódu, já takhle udělal asi 5 úkolů někdy v listopadu a ho*no z toho. Jen jsem zabil tak 5 dní svého času.
 4. Naprostý souhlas, seru na nějaké testovací tasky, takhle jsem zabil už spoustu času a nic z toho. Srát na ně :-)
 5. Hip

  pomoc Error

  Dle mého názoru zde: https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=576114
 6. Hip

  pomoc Error

  chybí ti soubor izcmd.inc ve složce include
 7. Ale řekl bych, že stále aktivní
 8. Vám všem taky, a to jak se stát moderátorem vím, ale zadarmo to nebude. (Ta rada nebude zadarmo )
 9. díky moc!!! Je to Deus Ex Invisible war. My si říkali, že to bude třeba Deus Ex, ale tenhle díl jsme nějak přeskočili. Díky moc! Paradox je ten, že zrovna hrajeme Deus Ex Human Revolution
 10. To všechno jsem už zkoušel. Seznam nejlepších her od roku 2000 od někoho, atd. Já si pamatuju jen začátek (to co jsem psal), což je dost velké vodítko a pak jak cca vypadala, že to bylo first person, lootování v lockerech, vysoké domy (věžáky) a hlavně scifi. Jinak kdybych znal příběh, tak ji nepotřebuju hledat, protože bych to měl dohrané jenže já se nedostal přes první misi tenkrát a proto bych to chtěl zkusit znova. Bylo to chytlavé.
 11. Díky moc za snahu, ale tohle je moc fantasy, hra o které mluvím je scifi. Další hinty: Na 60% se tam jedla čokoláda Lootování bylo většinou v klasických skříňkách (locker)
 12. Ahoj, sháním jak se jmenuje hra z roku cca 2005 (dle grafiky co si pamatuju). Jedná se o hru z pohledu první osoby. Děj se odehrává ve velkém městě a celkem zásadní poznávací znamení je to, že na začátku hry bylo město normální, ale při úvodní scéně přišel někdo na nějaké snad náměstí, kde do země vrazil nějakou hůl a v tu chvíli se od hole po celém městě začala rozlejzat něco jako plíseň. Každého kdo se toho dotknul, tak ho to zabilo. Pohltilo to celé město, které se snad pak začalo rozpadat. Zkoušel jsem hledat všechno možné i přes igdb, ale neúspěšně, nepoznává někdo podle popisu? Díky moc!
 13. Na svůj dedikovaný server chceš nainstalovat virtualizaci. Tedy chceš vytvořit 2 VPS na jednom dedikovaném. Takhle to hledej, jinak přesně jak píše Bloodman...
 14. Hip

  pomoc TextDrawCreate

  a to je co prosím?... nebo vysvětli mi prosímtě co ta definice - celé vnoření má dělat. edit: aha už je vyřešeno, nějak se mi nenačetly příspěvky sry
 15. Hip

  pomoc TextDrawCreate

  SPIBF je co? ...jinak řekl bych že nejsi uplně novej abys to nedával do špatné sekce tady
×
×
 • Create New...