Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Moderátor

Hip

Globální moderátor
 • Příspěvků

  2 902
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  45
 • Bodů

  1,674 [ Donate ]

Hip last won the day on 10. Září

Hip had the most liked content!

Reputace

161 Barry Throne "Big Bear"

1 Follower

About Hip

 • Moto
  Vládce
 • Narozeniny 16.10.1996

Kontaktní údaje

 • Skype
  matej.seifert
 • Steam
  nexisi

Návštěvníci

5 926 profile views
 1. No nevím jak dnes, standardně to už nedělám, ale vsadil bych na to, že musíš mít iTunes, kterej musíš synchronizovat s PC, následně přidáš hudbu a syncneš hudbu do mobilu. Není to copy paste do telefonu jako na flash disku. Ale pokud je to general hudba, tak za mě mnohem jednodušší zaplatit Apple music
 2. [NEAKTUÁLNÍ] Ahoj, k oslavám 20 let od vydání hry Mafia, tak studio Hangar 13 uvolnilo hru na steamu se 100% slevou. Standardně je hra za necelých 10 euro. Každopádně co vím, tak Steam verze nemá ikonickou hudbu, protože na ni skončila licence. Pokud chcete starou dobrou Mafii, musíte stahovat crack verzi (nebo nějaký workshop že by byl?). Dále doporučuji mód Mafia Remastered. Jedná se o původní hru s remastrovanou grafikou a je to fakt bomba. Nějaký video jsem našel, viz níže. Dá se stáhnout na uložto nainstalovaná verze s již přidaným remaster modem. Doporučuji!
 3. Jo to chápu, to jsem věděl, ale k čemu je tento konkrétní bot. Vypsal si tady 76 příkazů a vysvětlil dva, přičemž mute bych dokázal odvodit sám. Ten zbytek zejména sekce 1 "economy" nebo příkazy typu "homo", "covid" apod nechápu. "games" mi došlo, že s někým dokážeš hrát nějakou hru, viz screenshot co jsi dával. Ptám se právě na tohoto konkrétního bota. Všeobecně myslím chápu jak boti fungují.
 4. A co že to vlastně dělá? Moje zkušenosti s discordem jsou na úrovni uninstalled a asi jsem nepochopil k čemu takovej (tento konkrétní) bot je.
 5. Tady měl někdo stejný problém: http://forum.amxbans.net/viewtopic.php?t=550 a autor tam píše, že to v další verzi fixne. Máš novou verzi? Případně zkus opravu co tam popsal.
 6. Jsem ani nevěděl, že se dají modelovat v blenderu. Každopádně, pokud se udělá jeden velkej ostrov jako jeden objekt, tak se to počítá jako jeden objekt co se limitu týče, každopádně je pochopitelně mnohem větší, to se nějak na performance projevilo? Pokud jsi teda zkoušel udělat ostrov jako jeden velkej objekt.
 7. Yup, ten novej limit jsem ani nevěděl. Spíš mě zajímalo, zda existují stávající knihovny, který se nějak používaj a celkem mě to překvapilo. Ty jsi někdy měl problém, že se nějaké objekty nezobrazovali kvůli vysokém počtu hráčů nebo jsi se držel v limitu? Dal bych skoro ruku do ohně, že jsi měl více jak 1000 objektů a byla dost velká šance, že i přes dost dobrej streamer se nějaké občas nezobrazovaly.
 8. Dej mi vědět kde se toto v dnešních dobách děje. Tohle sleduji celkem dost a nějak neeviduji, že se to v dnešní době děje.
 9. Hip

  pomoc učet

  Abys mohl vytvořit bankovní účet online, potřebuješ bankovní identitu, na to potřebuješ již existující účet v ČR. Takže ne. EDIT: Pokud nemáš bankovní identitu, potřebuješ účet na své jméno v Česku. Takže ne.
 10. Hip

  pomoc učet

  Jaký účet?
 11. Týjo, relativně updatovaný. Mrknu, díky!
 12. Čau lidi, stále aktuální, nějaký tipy na aktuální nejlepší streamery?
×
×
 • Create New...