Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Moderátor

Hip

Globální moderátor
 • Příspěvků

  2 810
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  32
 • Bodů

  709 [ Donate ]

Hip last won the day on 6. Listopad 2021

Hip had the most liked content!

Reputace

133 Emmet

1 Follower

About Hip

 • Moto
  Salvator Leone
 • Narozeniny 16.10.1996

Kontaktní údaje

 • Skype
  matej.seifert
 • Steam
  nexisi

Návštěvníci

4 220 profile views
 1. a smazal si cyklus nebo i obsah cyklu?
 2. Movavi VIdeo editor plus z toho co jsem viděl když tam nebyl overlay, tak bych možná udělal virtuální mapu s bodama, která by byla položená přes realnou mapu a bodama, po kterých by AI chodily. Takhle chodí i do stěny.
 3. cyklus na řádku 70 je uplná hovadina. To klidně celej smaž. Voláš někde metodu PHY_OnObjectUpdate? Nikde nevidím, to máš přes CallRemoteFunction pak? všeobecně je to dělaný chaoticky a vůbec nechápu jak to má fungovat. Hlavně příkaz /shot. To je jako kulečník s koulema o velikosti lidí nebo jak?
 4. 1. reinstaluj xampp jinam než Program files, to dělá velký problémy, já sám nikdy xampp nerozjel v program files, jedině c:/xampp 2. ujisti se, že upravuješ správnej soubor config, zpravidla dělám přesně to co ty, port přepnu na 8080 a 8443 a případně komplet vypnu ssl a jedu jen non-ssl 3. ikdyž mám přepnuto na 8080 tak problémy často dělá skype, teamviewer, vmware 4. nezapomeň instalovat vše jako správce se všema oprávněníma
 5. Ahoj, vidím že jsi nově registrovaný. Zrovna fórum prošlo takovým komickým měsícem, protože jsme denně museli poslouchat, že samp upadá. Každopádně, napiš aspoň co za to nabízíš. Ať to splňuje pravidla poptávek:
 6. Hip

  pomoc Titul

  Asi myslíš 3D Text? https://sampwiki.blast.hk/wiki/Create3DTextLabel
 7. tak si tam hoď print("debug krok 1"); někam a sleduj zda se ti to zobrazí v konzoli/v logu. Pokud ne, tak se tam program ani nedostane. Vypisuj si nějaký debug info třeba.
 8. No chtěl jsem toho definici. Každopádně zkoušel jsi si to debugovat, zda ti to vůbec dojde do toho bodu, kde nastavuješ skin? Třeba přes print("debug info");
 9. není nativní fce. Nedělá ti tohle bordel?
 10. Hip

  pomoc Team

  to je tahle část kódu, do podmínky přidej zbytek povolání, do kterého to chceš posílat if( /*hrac je hasic*/ && /*hrac je medik*/ && /*hrac je chlupatej*/ ) Player[playerid][Cjsdh] == Player[Cjsdh] Cjsdh je evidentně něco, co udává jaký job máš, ale nějak nedokážu rozluštit jak ti to funguje poslední věc, samozřejmě '_' změň na '!'
 11. Kdyby někdo chtěl ryhlo řešení. Maven vám už projekty se špatnou verzí nepovolí buildit. Vyskočí hláška: One or more dependencies were identified with vulnerabilities that have a CVSS score greater than or equal to '8.0': log4j-api-2.14.1.jar: CVE-2021-44228 Řešení: Do <properties> v pom.xml jsem přidal: <log4j2.version>2.16.0</log4j2.version> Overridne to verze v dependencies kde se log4j2 používá.
 12. Ahoj, dostalo se to ke mě až teď. V Java knihovně Log4J2 byla objevena kritická chyba. Kdo používá, doporučuji zbystřit. https://spring.io/blog/2021/12/10/log4j2-vulnerability-and-spring-boot https://arstechnica.com/information-technology/2021/12/the-log4shell-zeroday-4-days-on-what-is-it-and-how-bad-is-it-really/ Konec hlášení
 13. Ahoj, sháním Java vývojáře do teamu na vyvíjení produktu, jež stejná firma i provozuje. Nejedná se náhodné projekty nějaké firmy, kam se dohazují lidi. Já jsem součástí teamu. Hledám JAVA vývojáře, především seniory. Angličtina podmínku pro dokumentaci, komunikace v Češtině. Nice2have: Angular, OpenShift, K8s Odměna: 7 000 Kč/MD -> 875 Kč/hodina Místo: Praha + Remote Alokace: 100% Junior má taky šanci, pokud má zájem. Pokud má někdo zájem, hoďte mi svoje CV do sz.
 14. Já ho zrovna 3 týdny zpět začal hrát na superpařbě :D Už tam mám 100 hodin za tu dobu.
 15. Proč by někdo, kdo má vlastní mód, ho dával tobě a ještě by se s tebou dělil o výdělek, když si můžeš udělat ten server sám a mít výdělek pro sebe. Pokud je 500 Kč cena za zprovoznění, jaká je cena za ten mód. Chceš ho jakože koupit, chceš licenci nebo co? Já třeba kupoval mód za 2000 kč a to bylo jen pwn. Ani support od prodávajícího jsem tam neměl.
×
×
 • Create New...