Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hip

Ověřený uživatel
 • Příspěvků

  2 621
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  15

Hip last won the day on Červenec 17

Hip had the most liked content!

Reputace

73 Jethro

1 Follower

About Hip

 • Moto
  Maria Latore
 • Narozeniny 16.10.1996

Kontaktní údaje

 • Skype
  matej.seifert
 • Steam
  nexisi

Návštěvníci

1 404 profile views
 1. Evidentně hledá všude možně: https://gtao.pl/szukam<-font>-profesjonalnego-skryptera-vt132671.htm https://www.sa-mp.ro/forums/topic/34688-caut-o-echipă-de-profesioniști-pentru-un-server-de-rol-samp/
 2. A ile oferujesz? Powiedzmy, że znam polski, ale nie robię tego za darmo.
 3. Napadá mě to řešit jako nerovnici s tím, že výsledek bude interval. Jsou dvě neznámé, takže jsou potřeba dvě nebo více nerovnic/rovnic a pak bych zkusil dosazovat. 50 <= d d <= 500 n <= d n = -(sqrt(d) sqrt(d + 1))/sqrt(2) z toto vycházíe, že: -(sqrt(d) sqrt(d + 1))/sqrt(2) <= d a to je d >= 0 -> [0,nek.) dopočítáme n klasickou nerovnicí: n <= d dosadíme do d cokoliv co splňuje [0,nek.) a máme výsledek. ----- no a protože to je celé hloupost a počítal jsem to nějakou tu chvilku, tak si chci ten příspěvek poslat, ale prakticky je uplně k ničemu - to jsem zjistil až teď. 😄
 4. Are you going to upgrade gta basic graphic - buildings and environment? I don't know if it is even possible, but it can be almost different/new game. 😄
 5. je uplně k ničemu když se podíváš je dost overkill na to co potřebuješ zkus toto: new level_xp[] = {0, 7500, 17500}; //na lvl 0 potřebuješ 0, na level 1 potřebuješ 7500 atd... z toho vychází krásná kontrola ve tvé fci jaký má level a zda chce update levelu: if(Level[playerid] == 0 && XP[playerid] >= level_xp[1]) vzhledem k tomu, že toto budeš používat často, doporučuji na toto udělat fci: stock isPlayerLevelUpgradable(playerid){ return level_xp[Level[playerid]+1] < XP[playerid]; } fce ti zjistí, zda má dostat lvl navíc nebo ne. Užití: if(isPlayerLevelUpgradable(playerid)) { //zasloužím si další lvl, udělej co chceš } užití pak v celku nějak takto: forward LevelUP(playerid); public LevelUP(playerid) { new Potreba = XP_potreba(playerid); if(isPlayerLevelUpgradable(playerid)) { Level[playerid]++; //přidám mu level a pokračuju switch(Level[playerid]) { case 1: { //když dostal lvl 1 GivePlayerMoney(playerid, 10000); SendClientMessage(playerid, 0x84E812AA, "Úspěšně jste dosáhl Levelu 1, jako odměnu jste dostali 10,000$"); } case 2: { //když dostal lvl 2 GivePlayerMoney(playerid, 10000); SendClientMessage(playerid, 0x84E812AA, "Úspěšně jste dosáhl Levelu 2, jako odměnu jste dostali 10,000$"); } } LevelUP(playerid); //znovu zkontrolovat, zda nemá dostat další lvl. } return 1; } nezapomeň callback LevelUP volat ve chvílích, kdy mi dáváš XP, aby to hned kontrolovalo, zda má mít novej lvl.
 6. Může mi prosím někdo vysvětlit o co tu ještě jde? 😄 To se tu furt budete hádat jak děti že doména gta-něco vedla sem a ta druhá tam a že to je nezákonné a že se před 7 lety porušil zákon nebo co? 😄
 7. Můj názor na tohle všechno, co se tu probírá znáš. Ale jednu věc jsem do teď nepochopil, proč se tady furt někdo obhajuje. Ještě neviděl jedinej příspěvek, kde by bylo vysvětleno co se stalo. Všude to byl jen samej příspěvek že ten druhej lže a nebo že on zase má pravdu. Já nevím jestli někomu dochází to, že lidi co se kolem těchto věcí nepohybují a neřeší je, což jsem pochopil je atomas a asi ty plus autor tohoto topicu, tak vůbec ale vůbec netuší která bije a jen vidí svádění viny a nikdo nechápe proč, viz já a řekl bych, že nejsem jedinej.
 8. hele, mě je to jedno. To co se tam řešilo mi bylo, je a bude u prdele. Upřímně, už předtím jsem si říkal že má vůbec potřebu se obhajovat v tak nesmyslný kauzalitě. Mimochodem, tohle všechno co se tady píše, je kvůli těm doménám co jsi popsal o příspěvek výše?
 9. Ano, přesně tak, znovu se tu o tom píše a o to víc mi to přijde absurdní tady furt o tom psát. Chápu že někoho asi sere že ho podvedl, jednou se to tu už probíralo (jo ten příspěvek z května, ale to jsem se jenom plácal přes hlavu), ale stále něco dokola tady o tom psát a obhajovat jeden druhého, nebo jeden druhé napadat že lže... Proč? Však si to řešte soukromě 😄 Nestojím na ničí straně, s prominutím je mi u prdele jestli zníčil server nebo ne 😄 přijde mi to fakt úchylný řešit tyhle problémy veřejně. A abych nebyl takhle "nepříjemnej" jen na vás, @ATomas stejnej případ jako tihle. Proč cpát nějakej svůj komplex o kterém nikdo nevěděl sem na veřejné fórum. Nikdo o tom nic nevěděl a byl klid. Teď se tu hádáte a chováte jak 13 leté děti a svádíte veřejně problém z jednoho na druhého a evidentně chcete aby vás komunita soudila a uznala někomu pravdu a ten se pak cejtil jak velkej pán co měl pravdu. Chodím sem už skoro 10 let a před těmi 10 lety, jste se nechovali jako batolata abych vám věřil že je vám teď 13 let. Copak si nedokážete všichni svoje komplexy řešit jako dospělí lidé?
 10. Upřímně nechápu co všechno tohle znamená, do teď (do května) jsem nevěděl co je to ROSA (vlastně stále nevím), jestli ATomas něco udělal nebo neudělal, lže nebo nelže je mi jedno. Stejně jako nechápu že on sám sebe jen tak začal obhajovat ikdyž tady nikdo o ničem nevěděl, tak stejně tak nechápu tento příspěvek. Za mě si myslím, že to tady nikoho nezajímá, jsou to vaše problémy, pokud to jsou vůbec reálné problémy. Pawno je diskuzní fórum o programování apod, nikoli o podvodech a jejich obhajování. Proč to sem pořád vůbec cpete? Co je komu po tom kdo kde lže nebo nelže.
 11. 5. listopadu 2014 jsem naposledy vydal status k zaspamování. 
  22. ledna 2018 jsem napsal svůj první status (jo fakt... )
  6. června 2020 jsem si řekl, že už tu dlouho nikdo nespamoval. Ukažte se a zaspamujte tento status. Díky

 12. INFO PRO NOVÁČKY kdyby někdo chtěl vědět oč se jedná, kontaktujte místní iluminaty. Se vším poradí a všechno ví
 13. Ah nebyl to ten klub MakePawnoGreatAgain? Ten beztak založil @ffredyk a jako jediný účel klubu dokončil 😄
 14. já bych jim nevěřil, pro více informací, pište SZ mě. Jenom já znám opravdovou pravdu o klubech. Klub se kterým jsem začínal, měl pořadové číslo 0. Jenom Tento tajný klub byl první!
 15. Svolávám protest za znovumožnostivytvoření klubů

×
×
 • Create New...