Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Hip

Ověřený uživatel
 • Příspěvků

  2 607
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  15

Hip last won the day on Říjen 29

Hip had the most liked content!

Reputace

70 Jethro

About Hip

 • Moto
  Platinum I - legenda
 • Narozeniny 16.10.1996

Kontaktní údaje

 • Skype
  matej.seifert
 • Steam
  nexisi

Návštěvníci

1 086 profile views
 1. tak pořád defacto koncern. Ten bude vždy levný, takže ještě VW mě napadá, ale tomu bych já nevěřil... Jiné zkušenosti nemám. Pokud bys do toho chtěl dát třeba 200k, tak kamarád si dovezl z německa bmw (novější) a je spokojený jak s poměrem cena/výkon, tak i s tím, že se mu nesere. Ale je to podle mě risk. Taky se na tom dá dobře zahučet.
 2. Doporučuju něco takového: https://www.tipcars.com/skoda-octavia/kombi/nafta/skoda-octavia-octavia-ii-2-0-tdi-elegance-40297294.html oprava stojí velmi málo a navíc se to ani moc opravovat nemusí, pokud tahle konkrétní má skutečně najeto pod 30k, tak do toho dalších 100tk nemusíš dát žádný prachy. Jzedil jsem s octavii z roku 2007 v plné palbě a oprava se na tom dělala poprvé asi v 180tk. Možná bych ještě kouknul na něco co má najeto třeba i 100k s lepší výbavou. Stejná octavie z roku 2007 v plné palbě s nájezdem asi 200tk jsme prodávali za 140k. Jinak počítej že tahle co jsem poslal bude žrát tak 6.6l/100km a 8-9l/100km pokud s tím budeš jezdit po dálnici 200. Kombinovaná je těch 6.6. Jinak co rozhodně nedoporučuju je auto, co má nalítáno 250tk, vyrobeno v roce 1998 a ideálně aby to bylo bmw nebo nějakej takovej starej krám. Všichni co to kolem mě mají, tak do toho dávají jenom prachy protože se to pořád sere, opravy jsou drahé, ale výhoda je, že si nad tím můžou honit péro. Takže nějak tak.
 3. Hip

  video Film La Femelle

  Matěj Seifert - přítel podpantoflák a na oscara to určitě je Nejlepší kratkometrážní film roku. Díky
 4. Hip

  video Film La Femelle

  Díky! Celkově se zvukem jsme nebyli vůbec spokojeni. Je tam obrovský šum. Na tom už pracujeme aby byl příští zvuk lepší. Díky!
 5. Hip

  video Film La Femelle

  Kvůli špatnému členu Le namísto La nebo proč?
 6. Hip

  video Film La Femelle

  Ahoj všichni, chtěl bych slyšet názor na film co jsme točili do soutěže 48HFP. Jedná se o soutěž natočit film za 48 hodin. Chceme točit více filmů, které budou delší a tak se bude hodit každé hodnocení. Za každý názor jsem nesmírně vděčný! Děkuji! Zadání: Žánr: Le femme movie Věta: "Schoval jsi to dobře?" Věc: Fén Osoba: Jana Torčíková (asistentka venčení psů)
 7. Hip

  sraz Pawno sraz 2018

  měli jsme se sejít tento víkend, ale já tento víkend natáčím film na 48 hour project a Hnáta to neměl v kalendáři (já teda také ne) ale tak s Hnátou jsem se viděl nedávno a něco zase vymyslíme. My pražáci totiž nejsme neschopní se někde sejít
 8. Hip

  nabízím Herní PC

  Je ještě k dispozici?
 9. Kdybych o tom měl rozhodovat, tak se stavím proti. Jsi fajn člověk ale banality nejsou malé banality, ale ty nejhorší prohřešky. Spam se dá přehlédnout, ale urážky a nevhodné chování se prostě přehlédnout nedá, taky proto tu jsou za to nejvyšší tresty. Kdyby jsi ostatní neurážel, tak bych o tom přemýšlel. Jsme slušní lidé a proto by se všichni měli chovat slušně, a ne dávat někoho, kdo má celkem pestrou historii nevhodného chování za sebou, do vedení. Nemůžeš to brát, že jakmile nemáš warning body, tak jsi čistý, tady se jedná o nějaké společně soužití a vzájemné spolupracování, poznávání se atd. Na základě lidských vztahů se tady lidé vybírají, nikoli na základně warning bodů. Jinak věřím, že vEnd je schopný a pokud by jim pomocná ruka scházela, tak by si řekli a případně vypsali výběrové řízení. Takhle se do vedení nikdy nikdo nedostal, že by podal veřejnou přihlášku, kde by jsi se právě měl ucházet.
 10. Hip

  pomoc Samp admin panel

  včera jsem na to koukal, hash je podle něj base64 + nějaké znaky okolo? (To co je na login page v javascriptu?)
 11. Hip

  pomoc Chyby v GameMode

  přečti si to ještě jednou
 12. Hip

  ostatní Insurgency zdarma no clickbait

  aj já mám kopii, sice ani nevím co to je za žánr ale každá hra v seznamu se počítá
 13. Hip

  Ako zistiť meno uploadnutého súboru

  mohu jen tak bokem. Co má dělat v tom formu toto: action="upload.php", "uploaded.php"
 14. jj přesně tak. Kdyžtak mi řekni co to je za modul a já ho upravím pokud byste to nezvládli. I anketa rozhoduje, sice s málo hlasy, že by lidi byli pro odpovědi a pak hlasy. Neříkám, že jsou hlasy špatné, ale třeba pro mě je uplně jedno jaké jsou tam hlasy, protože když je téma nové, tak já se zejména snažím zaměřit na témata bez odpovědí abych případně pomohl a tohle mě vždy velmi mate, že tam nejsou žádné odpovědi (Ale ve skutečnosti koukám na hlasy). Hlasy, pokud dobře chápu, tak jsou zejména pro další příchozí, co hledají odpověď na stejný problém. Třeba jako stackoverflow...
×