Jump to content

vEnd

Hlavní moderátor
 • Příspěvků

  718
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  48

vEnd last won the day on Leden 31

vEnd had the most liked content!

Reputace

252 Madd Dog

About vEnd

 • Moto
  Python maniac
 • Narozeniny 19.4.1997

Návštěvníci

1 804 profile views
 1. pomoc Explode v pawn

  K tomuto bych jen dodal, že se nejedná o nativní knihovnu, takže si ji musíš nejprve stáhnout a dát do složky includes. Odkaz.
 2. návrh Kdo a proč?

  Jak jsem řekl, nevěděl jsem, o které z těch nových věcí, které přibyly, jsi mluvil. Ale i ty pomáháš nováčkům, resp. těm, kteří potřebují poradit, takže dokážeš posoudit, zda někdo napsal dobrou radu, či nikoliv. Když pro ten příspěvek zahlasuješ tímto způsobem, nepřidáš uživateli reputaci, nicméně posuneš odpověď nahoru a lze ji pak označit jako nejlepší odpověď. Systém tohoto má být o tom, aby ten, kdo o radu požádal, věděl, že s danou odpovědí souhlasí i ostatní, a je proto posunuta výš. Nenutím tě to používat, ale když uvidíš, že tam již někdo napsal to, co bys napsal i ty, nemusíš psát "jak říká ten a ten", stačí zahlasovat kladně pro tu odpověď. Rozdíl oproti reputaci je ten, že to tu danou odpověď posune nahoru a později zeleně zabarví.
 3. návrh Kdo a proč?

  Myslím, že oba stále nejste na stejné vlně, tak mi dovol ti to přiblížit trochu podrobněji. Možnost hlasovat pro příspěvek pozitivně\negativně nalevo má podobný účel jako na Stack Overflow – dáváš tím najevo, že se jedná o správnou odpověď, o dobrou odpověď. Taková odpověď se pak posune nahoru a může být označena jako nejlepší. A tom to přesně je – odpovědí na něčí pomoc bývá často hodně, ale jen některé jsou skutečně užitečné. Tento systém dovoluje vyzvednout užitečné a kvalitní odpovědi a označit jednu jako nejlepší. Když i pak vyřešené téma někdo navštíví, hned vidí, která odpověď (nebo odpovědi) byla ta správná. Mrzelo by mě, kdyby tento systém byl jen tak zavrhnut kvůli tomu, že se lidem, co dokáží posoudit správnost odpovědi, nechtělo kliknout na jedno tlačítko. Srdíčko vpravo dole u příspěvku (když nad ním podržíš myš, tak se ti objeví i další - šipka nahoru, šipka dolů apod.) značí reakce a nahrazuje tlačítko rep+, které tam bývalo ve staré verzi. Reakce fungují podobně jako na Facebooku like a jeho varianty – když s některým příspěvkem souhlasíš, líbí se ti, jsi mu vděčný (třeba příspěvek s dobrým návodem), můžeš mu dát reakci Paráda, Díky nebo Líbí se mi to. Tyto tři reakce ti zvedají reputaci, kterou máš uvedenou v profilu a pod avatarem. Ostatní reakce jsou tzv. neutrální a nezvedají ani nesnižují tvou reputaci. Reakci Haha můžeš použít, když ti příspěvek přijde zábavný, Nelíbí se mi to můžeš dát tomu, s čím nesouhlasíš (ale i v tomto případě je to neutrální, negativní reputace zatím NEBYLA zavedena). Doufám, že jsem ti to objasnil. Obě hlasování jsou naprosto oddělené systémy s rozdílným významem. První slouží k určení dobrých odpovědí v help tématech, druhé slouží k vyjádření tvé reakce na příspěvek. První hlasování je obdoba toho na Stack Overflow, druhé je obdobou like tlačítka na Facebooku. Nevím, o které feature se teď bavíš, ale ten přístup k tomu mi přijde smutný. Po updatu fóra jsou tu nové věci, které pomalu zavádíme a představujeme, některé mají pomoct nebo usnadňovat, jiné slouží čistě k zábavě. Nevidím pak důvod k takovému bojkotu či ignoranci – je to z neznalosti, je to z principu? V prvním případě se stačí zeptat mě či Spye a my se pokusíme to objasnit, stejně jako teď objasňuji účely hlasování. V druhém případě, no, s tím opravdu nic neudělám, povahu máme každou vlastní... ale začínám se utvrzovat v tom, že pro komunitu tohoto fóra nemá cenu jakkoliv se snažit.
 4. návrh Kdo a proč?

  Na překladech se skutečně pracuje, jde to pomalu, je tam přes tisíc stránek překladu, snažíme se přeložit to, co uživatelé vidí. @ATomas Mimochodem, můžeš si pročistit schránku se soukromými zprávami, případně si zapnout přijímání zpráv? Snažím se tě již nějakou dobu zkontaktovat, ale prostě ti nelze odeslat SZ (kvůli jednomu z uvedených důvodů).
 5. ostatní NPC Generátor

  Gj, nudíš se po večerech a zkoušíš zase jednou něco v C#?
 6. K čertu s vehicle systémy, ať žije fillArray!
 7. hledám MobilPhone

  Já mám Huawei P10 Lite a prozatím jsem žádné problémy neměl (žádné poruchy, žádné výkonnostní problémy). Vzhledem k tomu, že s druhou značkou nemám zkušenosti, nedokážu objektivně posoudit, ale subjektivně ti říkám, ať jdeš do toho Huaweie.
 8. Jsem rád, že jednou za čas přibude dobrý návod. Díky ti za to. A taky za to, že dokážeš, na rozdíl od mnoha jiných, dodržet předepsanou šablonu.
 9. Možná to dáme za úkol ověřeným uživatelům, ti to snad budou moci posoudit v případě, že zakladatel tématu ne. Díky za návrh.
 10. Zdravím, protože s přechodem na novou verzi IPB došlo i k odstranění původního systému žádostí o pomoc, rozhodl jsem se sepsat nová pravidla a obeznámit vás s novým systémem. Při založení tématu s žádostí o pomoc musí nejprve dojít k jejímu schválení. Pokud nebude splňovat pravidla, moderátoři či ověření uživatelé ji neschválí. Ke schválenému tématu se mohou vyjadřovat uživatelé. V případě, že je něčí odpověď správná a/nebo kvalitní, můžete ji pomocí tlačítka nalevo u příspěvku kladně ohodnotit. Funguje to i naopak – nesprávná řešení lze ohodnotit negativně. Zde je ukázka toho, kde lze ohodnotit danou odpověď. Šipka nahoru ohodnotí příspěvek kladně, šipka dolů záporně. Pravidla pro žadatele o pomoc Žádost musí mít dostatečnou jazykovou úroveň. Pokud bude žádost nečitelná, nedojde k jejímu schválení. Žádost musí obsahovat všechny podstatné informace. Pokud vám nefunguje kód, musí být přiložen, pokud potřebujete s něčím poradit, musíme problém jasně a srozumitelně formulovat. Neúplné či nejasné žádosti nebudou schváleny. Žádost musí být v souladu s Globálními pravidly fóra. Pravidla pro uživatele, co na žádost reagují Odpověď musí mít dostatečnou jazykovou úroveň. Nečitelné odpovědi budou odstraněny. Odpověď se musí držet tématu. Nesouvisející (off topic) odpovědi budou odstraněny a uživatel za ně může být varován. K žádosti se zbytečně nevyjadřujte, pokud o daném problému nic nevíte. Odpověď musí být v souladu s Globálními pravidly fóra. Pravidla byla naposledy aktualizována 31. 1. 2018.
 11. hledám plugin mastera na Minecraft \!/

  Pokud potřebuješ pomoct, založ si nové téma a neoživuj ta stará. Díky.
 12. pawn Hľadám pawnera

  Než ti to někdo přímočaře vmete do obličeje, řeknu ti to já slušně a polehoučku. Nikdo a opakuji nikdo, kdo zde umí dobře dělat v Pawn, ti neudělá mód za admin level a hodnosti pawnera. Jestli tu nabídku myslíš vážně, budeš muset zaplatit.
 13. pomoc AFK System pomoc

  Mohu vědět, proč jsi to založil v sekci "Mapy a editor map", když to s mapami nijak nesouvisí?
 14. Format

  Hezký příspěvek. Nicméně v jednom s tebou nesouhlasím – do chatu lze zaslat zprávu o délce 144 znaků. A než to řekneš, tak ano, počítám i s nulovým znakem ukončující řetězce, proto u zprávy do chatu s variabilní délkou, která může dosáhnout maxima (např. zpráva o zabanování hráče, kam lze vložit důvod), se používají pole s velikostí 145 (144 + EOS).
 15. Přiznání

  Když člověk podlehne iluzi, že může být na internetu zapomenut.
×