Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Admin

vEnd

Hlavní moderátor
 • Příspěvků

  759
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  58

vEnd last won the day on Září 14

vEnd had the most liked content!

Reputace

269 Madd Dog

2 Followers

About vEnd

Návštěvníci

2 958 profile views
 1. Nikdo tě nenutí se do ní zapojovat. Je to v sekci Všechno možné, kam se holt občas dostanou i tyhle úleťárny. Chtěli jsme si trošku zavzpomínat na to, když tu byla sranda, a řekl bych, že každý rozumný člověk na první pohled pozná, že to myslíme s nadsázkou.
 2. To nevím. U nás na střední se pod základy programování skrývalo C. HTML a CSS bylo součástí předmětu nazvaného Internetové aplikace (společně s PHP a Javascriptem).
 3. Jak jsem psal, nedá. V administraci můžeš nastavit různé věci, umístění panelů, položky v horizontálním menu, ale tohle tam není. Muselo by se to ručně přepsat v kódu toho IPB pluginu.
 4. Zdá se mi, že tohle se už jednou řešilo. Je to takhle u témat v sekci Pomoc, kde je systém otázek a výběru nejlepších odpovědí. Pokud se nic nezměnilo a já si myslím, že nezměnilo, nejde to změnit.
 5. Pozor na to, Snowy, s tímto si není radno zahrávat. Ačkoliv riziko se může zdát malé, jen ty teď víš, co tam máš postahované... pro kupujícího je to velké riziko. Být tebou, dané skripty bych z nabídky vynechal. Z toho Woodyho odkazu by tě měl nejvíce zajímat § 2, zejména body 1 až 3, a § 5.
 6. Abych předešel případným dotazům a nepříjemným problémům, řekni mi: obsahuje to i skripty, jež nejsou tvoje, a jsou všechny funkční? Rád bych dostal odpověď na obě otázky, díky.
 7. vEnd

  hledám vHackOS

  Třetí den a už to začíná být trochu repetitivní. Ale za chvíli budu mít přístupnou aplikaci Crew, tak potom můžeme zkusit zahrát společně a uvidíme.
 8. vEnd

  hledám vHackOS

  Díky za doporučení, vypadá to, že budu mít čím zabít čas na přednáškách.
 9. Nevím, jestli pátek a víkend jsou nejlepší alternativy. Co někdy v týdnu v pozdní odpoledne (17-18)?
 10. vEnd

  sraz KYBERSRAZ

  Není, takhle nemusíš nikam cestovat.
 11. vEnd

  sraz KYBERSRAZ

  Proč ne, může být sranda, navrhni datum a čas.
 12. Jsem pro bod 4 a zásadně proti bodu 1a.
 13. Čtu to už nějakou dobu a přestalo mě to bavit. Pokud chcete řešit, zda je autor "kopírák", založte si na to vlastní téma (nebyli byste první ani poslední). Sem ale přispívejte jen s tím, co se týká tématu, takže odkazy na požadované skripty. Taky už mě nebaví číst neustále dokola omílané příspěvky o tom, ať si to dotyčný najde na Googlu. Řekl to jeden, dobře. Řekl to druhý a třetí, to už je naprosto zbytečné. Takže koho uvidím, jak do podobných témat píše zprávu typu "vyhledej si to na Googlu/jiném fóru", dostane bodované varování bez předchozího upozornění. Když nechcete anebo mu neumíte poradit, jednoduše nic nepište.
 14. Jak jsem řekl, nevěděl jsem, o které z těch nových věcí, které přibyly, jsi mluvil. Ale i ty pomáháš nováčkům, resp. těm, kteří potřebují poradit, takže dokážeš posoudit, zda někdo napsal dobrou radu, či nikoliv. Když pro ten příspěvek zahlasuješ tímto způsobem, nepřidáš uživateli reputaci, nicméně posuneš odpověď nahoru a lze ji pak označit jako nejlepší odpověď. Systém tohoto má být o tom, aby ten, kdo o radu požádal, věděl, že s danou odpovědí souhlasí i ostatní, a je proto posunuta výš. Nenutím tě to používat, ale když uvidíš, že tam již někdo napsal to, co bys napsal i ty, nemusíš psát "jak říká ten a ten", stačí zahlasovat kladně pro tu odpověď. Rozdíl oproti reputaci je ten, že to tu danou odpověď posune nahoru a později zeleně zabarví.
×
×
 • Create New...