Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

vEnd

Hlavní moderátor
 • Příspěvků

  814
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  75

vEnd last won the day on Únor 17

vEnd had the most liked content!

Reputace

296 Madd Dog

2 Followers

About vEnd

 • Moto
  Gold I - vysloužilý člen
 • Narozeniny 19.4.1997

Návštěvníci

3 117 profile views
 1. vEnd

  script Cenzura

  Super práce, ale po těch letech, co už "pawnuješ", by ses mohl naučit přepisovat cizí skripty tak, abychom to nepoznali. Je zajímavé, že "tvůj" skript existuje už od roku 2010 a jeho autorem je jistý [HUN]Gamestar (zde). Vážně to stojí za ty potíže?
 2. vEnd

  ostatní Článek 13

  Ahoj, v posledních měsících je docela horkým tématem nová směrnice EU o ochraně autorských práv na internetu. Zejména pak článek 13, který se má dotknout velkých společností jako YouTube. Zajímal by mě váš názor na to, co nás čeká, až (zda) bude směrnice přijata. Je to konec internetu tak, jak ho dnes známe, nebo jsou tato prohlášení jen zveličována? Kdo by nevěděl, o co se jedná, zde, zde a zde je několik informačních článků. Ve zkratce lze říci, že článek 13 této směrnice udává povinnost internetovým platformám převzít odpovědnost za to, že obsah, jež na ně uživatelé nahrávají, neporušuje autorská práva jiných subjektů. V praxi by to tedy mohlo znamenat, že před nahráním videa na YouTube byste nejprve museli doložit, že video opravdu neobsahuje nic, co by bylo v rozporu s autorskými právy. Netýká se to samozřejmě jen YouTube, ale také např. uloz.to či podobných serverů.
 3. vEnd

  pomoc Chcem System Banka

  A o co tu podle tebe tedy žádá?
 4. Ahoj, přijde mi zajímavé, že jsi toto téma založil v sekci Návody (což je mimochodem špatně, mělo to být v sekci Pomoc) a nenašel žádné návody, i když je jich zde plno. Tady najdeš vše, co hledáš. Hodně štěstí.
 5. vEnd

  pomoc o System Admin

  Měj respekt k těm, kteří se ti snaží pomoct. Nazvat někoho volem jen proto, že to neumíš zprovoznit či stáhnout, je dětinské.
 6. vEnd

  tzv. Problém

  To jsi měl udělat rovnou, takhle můžeme akorát hádat, čím to tak může být. Chjo, však ty už jsi tu dlouho, mohl bys ten postup znát.
 7. Můžeš se laskavě podívat na datum založení tématu, než do něj budeš psát? Když je 3 roky staré a autor byl naposledy aktivní před dvěma lety, těžko ti na to odpoví.
 8. vEnd

  gamemode Tvúj život v San Fierro

  Je pěkné, že si vyvíjíš vlastní mód, nabereš tak aspoň zkušenosti do budoucna, tak to má být. Až dokončíš rozpracované věci, chtělo by se to zamyslet a položit si jednu otázku – čím je můj mód jedinečný oproti ostatním, volně dostupný módům? Resp. čím by mohl být? Neber si to špatně, ale zmíněné systémy najdeš ve většině jiných módů. Proč bych měl navštívit zrovna ten tvůj? Možná v módu už takové věci máš, případně je plánuješ udělat, v takovém případě by ale měly být uvedeny, ba i zdůrazněny v prezentaci. To by mělo být klíčovou částí každé prezentace, unikátní vlastnosti tvé práce. Doufám, že to nevzdáš a budeš to dále rozvíjet. Hodně štěstí.
 9. vEnd

  script [FS] Ultra Filterscript Official

  Bany za opakované vtipy klidně. Bez váhání. A čím víc cringe, tím delší ban.
 10. vEnd

  ostatní Story about my uncle

  Jsem jediný, kdo si myslel, že je to vyprávění o tvých zážitcích z dětství?
 11. Zkus napsat uživateli @rEf, pokud se nemýlím, ten se kdysi nabízel, že by někoho vyškolil (doufám, že jsem si ho nespletl s někým jiným).
 12. vEnd

  hledám Help

  Já bych potřeboval další RAMky, ať mám aspoň 16 GB.
 13. vEnd

  script Away From keyboard [ AFK ] System

  Ti lidé v helpech většinou shání automatický AFK systém, tedy když když stisknou Esc nebo se přepnou do Windowsu, systém to detekuje a učiní patřičné kroky. To, co nám tu prezentuješ, dokáže i pawner-začátečník sám.
 14. vEnd

  návod Jednoduché příkazy

  Jak už ti sdělili lidé přede mnou, návody na pawno.cz musí splňovat jisté náležitosti. Navíc jestli chceš, aby ten návod byl označen jako ověřený (v opačném případě upadne do zapomnění někde mezi ostatními neověřenými návody), tenhle postoj, který máš ke psaní návodů, budeš muset změnit. Návod slouží k tomu, aby si z něj čtenář odnesl nové znalosti, které bude moci příště uplatnit bez toho, aniž by se musel spoléhat na pomoc ostatních. To, co jsi napsal, není návod, ale skript s příkazem /balicek. Zkus napravit nedostatky, pokud nemáš zájem, napiš a já to zamknu a smažu.
×