Jump to content

vEnd

Vedoucí senior moderátor
 • Příspěvků

  895
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  81

vEnd last won the day on Listopad 28 2019

vEnd had the most liked content!

Reputace

335 Madd Dog

2 Followers

About vEnd

 • Moto
  Gold I - vysloužilý člen

Návštěvníci

3 891 profile views
 1. K tématu se nikdo dva roky nevyjádřil a jeho autor zde od ledna nebyl, tudíž neočekávej v nejbližší době žádnou reakci.
 2. vEnd

  pomoc Tramvaj

  Asi zvýrazním popis té kategorie, protože jej zjevně nikdo nečte.
 3. vEnd

  pomoc Tramvaj

  Co tě vedlo k tomu, že jsi to dal do sekce Návody? Fakt bych chtěl znát myšlenkové pochody některých lidí tady na fóru.
 4. Zdravím, někteří z vás si určitě všimli, že přibylo pár nových a ubylo pár starých smajlíků. Důležité je, že jsme vypli standardní Unicode smajlíky, kvůli nimž nejednomu člověku zamrznul mobil, když přes něj přistupoval k chatu a zobrazil si seznam všech smajlíků. Namísto těchto smajlíků jsme přidali několik základních z aplikace Skype. Pokud máte nějakou vlastní sadu smajlíků (např. jako ), kterou byste zde chtěli, můžete mi napsat sem nebo do soukromé zprávy a já je mohu eventuálně přidat. Lze přidat i samostatné smajlíky (nepocházející ze sady). To je zatím vše, díky. P. S. Fórum se stále pomalu načítá, ale my s tím teď nic neuděláme, protože pokrok blokuje jistý majitel fóra.
 5. Zdravím, po dvou dlouhých týdnech (no jo, teď můžete říct FINALLY) jsme dokončili velkou aktualizaci fóra. Níže je stručně uvedeno, k jakým změnám došlo. Nová struktura fóra Struktura fóra byla kompletně předělána. Nyní má každá kategorie sekci Diskuze, kam lze zařadit témata, jež nelze přidat do jiných, specifičtějších sekcí. Dále má také každá sekce vlastní podsekce Pomoc, Návody a Prezentace tvorby. Pawn bylo oficiálně zařazeno pod hry (GTA:SA), abychom tím uvolnili prostor i dalším hrám (GTA V). Kluby a Partner Pawno.cz Přibyl nový plugin - kluby. Uživatelé mohou zakládat kluby, přidávat obsah v rámci klubu a samozřejmě zvát členy. Podrobnosti zveřejníme dodatečně. Partner Pawno.cz je nový status pro ty, jež s naším fórem uzavřeli partnerství. Blogy jsou pryč Kvůli minimálnímu využití jsme také odstranili blogy. Kdo by si chtěl přečíst můj blog o sušenkách, mohu mu kdykoli zaslat kopii. Bezpečnostní aktualizace Samozřejmě proběhly bezpečnostní aktualizace, které zabraly většinu času. Pro vás poměrně nezajímavá informace, pro nás kritická. Nové moderátorské hodnosti Došlo ke změnám u moderátorských hodností. Nyní budou celkem tři stupně - Junior moderátor, Senior moderátor a Vedoucí senior moderátor. Lišit se budou v pravomocech a rozsahu sekcí/kategorií, které budou spravovat. Více podrobností uveřejníme v budoucnu. A tak dále, a tak dále... A to je ve stručnosti to podstatné, přátelé. Během dalších týdnů budeme ještě přidávat pár novinek a upravovat pár stávajících funkcí, nicméně vše již proběhne za běhu v online režimu.
 6. V Pawn se pole indexuje od nuly, takže když MAX_Dum máš 20, znamená to, že indexy budou 0 až 19. Proto tam to +1 být nesmí.
 7. Tím, že k MAX_Dum přičteš ještě 1, dojde k přetečení pole, proto ti to nic nevrací, a tudíž ani nevypisuje. Místo i<MAX_Dum+1 tam dej jen i<MAX_Dum.
 8. Něco ti musím nechat. Číst si tvá témata je vždycky nejlepším typografickým zážitkem. 😀 Sekce Porovnání nemá chybu. Z popisu skript gud.
 9. HP to určitě nemyslel vážně, jen si dělal srandu. Nech to už být tak, jak to bylo, a radši se zaměř na něco dalšího. 😄
 10. To mi nepřijde jako vylepšené. Tím sdružováním casů dole snižuješ počet řádků na úkor čitelnosti a přehlednosti. Totéž ty funkce v returnech. Předtím mi to přišlo lepší.
 11. Taky z toho mám smíšené pocity (radost z další série, ale smutek z toho, že je poslední), ale třeba to alespoň pořádně rozjedou co se počtu dílů týče.
 12. Našel jsem ti ještě jeden úsek kódu, který můžeš vylepšit: new modelid = 0; switch (listitem) { case 0: modelid = 18647; case 1: modelid = 18648; case 2: modelid = 18649; case 3: modelid = 18650; case 4: modelid = 18651; case 5: modelid = 18652; } Lze přepsat na: new modelid = 18647 + listitem; Možná z toho uděláme soutěž, že kdo najde víc vylepšení.
 13. Máš důkaz, kterým bys to tvrzení podložil? Zatím jsem si od tebe přečetl jen několik urážejících příspěvků s nulovou vypovídací hodnotou. Nerad ti to říkám, ale tvé vystupování na mě (a pravděpodobně i na ostatní) začíná působit tak, že jsi jenom ubožák, co má zjevně něco proti Entersovi a snaží se jej očernit v každém tématu, které založil.
 14. Jen tak dál, ještě chvíli a ovládneš sekci Ke stažení. 👍
×
×
 • Create New...