Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

vEnd

Hlavní moderátor
 • Příspěvků

  796
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  67

vEnd last won the day on Prosinec 1

vEnd had the most liked content!

Reputace

281 Madd Dog

2 Followers

About vEnd

Návštěvníci

2 862 profile views
 1. vEnd

  návod Jednoduché příkazy

  Jak už ti sdělili lidé přede mnou, návody na pawno.cz musí splňovat jisté náležitosti. Navíc jestli chceš, aby ten návod byl označen jako ověřený (v opačném případě upadne do zapomnění někde mezi ostatními neověřenými návody), tenhle postoj, který máš ke psaní návodů, budeš muset změnit. Návod slouží k tomu, aby si z něj čtenář odnesl nové znalosti, které bude moci příště uplatnit bez toho, aniž by se musel spoléhat na pomoc ostatních. To, co jsi napsal, není návod, ale skript s příkazem /balicek. Zkus napravit nedostatky, pokud nemáš zájem, napiš a já to zamknu a smažu.
 2. A všichni potencionální zájemci ti to budou věřit, protože ve světě se podvody nedějí a na internetu už vůbec ne. Každý potencionální zájemce tě zná tak dobře a tak dlouho, že ti to může věřit.
 3. vEnd

  hledám Notebook pro studenta

  Hledal jsem na toto téma pár témat (:D) a našel jsem přesně tu otázku, kterou pokládáš, zde. Pokud to opravdu budeš používat jen na studijní účely a nebudeš tam skladovat žádné objemné aplikace a multimediální soubory, tak je ten Amenadielův notebook vhodný ke zvážení.
 4. vEnd

  hledám Notebook pro studenta

  Aha, tak to je fakt málo. No, Woody, jestli chceš SSD a ještě nějaké místo aspoň pro dokumenty, tak by to možná chtělo přihodit pár tisíc.
 5. vEnd

  hledám Notebook pro studenta

  Jenom pro info, kolik měly kapacitu ty SSD?
 6. vEnd

  pomoc Orezanie zvuku

  Ale odpověděl ti přesně na tvou otázku. Btw, myslím, že na tohle by šlo použít Audacity.
 7. vEnd

  script WASTED V

  Dobrá, to stačí. Z odkazu od OcTa je jasné, že ten skript není tvůj. Dostáváš dva body varování a tím to uzavírám. Za sebe musím říct, že tohle: Je dost pokrytecké. Dále něco pro Fakerka. Přehlížím, když se lidé tolik nedrží tématu, ale jestli máš potřebu chovat se jako kretén, tak prosím jinde. Bod varování za nevhodné chování.
 8. vEnd

  script WASTED V

  Ahoj, Lukasz má pravdu, v pravidlech stojí, že musíš poskytnout i zdrojový kód. Soubor jsem ti smazal, nahraj .pwn verzi, bohužel se to bez toho neobejde.
 9. vEnd

  hledám Hledám pawnera

  Můžeš být konkrétní ohledně typu, případně výše odměny? Pravidla to vyžadují.
 10. Škoda dalšího člověka, co už se tomu nevěnuje. Co se dá dělat, nic není v kurzu věčně. Ten soubor jsem smazal, protože pravidla vyžadují i zdroják, nicméně kdybys chtěl pwn dodat, klidně to tam pak připni, žádné problémy už nebudou.
 11. vEnd

  sraz Pawno sraz 2018

  Když vidím ty Pražácké komentáře, tak jsem vlastně rád, že vás nemusím vídat naživo.
 12. vEnd

  script Civilní Policajt 1.0

  A představ si, že ani to slovo stock by tam nemusel mít a krásně by to fungovalo. Když už jsme u těch zbytečností.
 13. vEnd

  script Civilní Policajt 1.0

  Kdo je ZooFX?
×