Jump to content

vEnd

Hlavní moderátor
 • Příspěvků

  743
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  52

vEnd last won the day on Květen 16

vEnd had the most liked content!

Reputace

258 Madd Dog

1 Follower

About vEnd

 • Moto
  Python maniac
 • Narozeniny 19.4.1997

Návštěvníci

2 243 profile views
 1. Pozor na to, Snowy, s tímto si není radno zahrávat. Ačkoliv riziko se může zdát malé, jen ty teď víš, co tam máš postahované... pro kupujícího je to velké riziko. Být tebou, dané skripty bych z nabídky vynechal. Z toho Woodyho odkazu by tě měl nejvíce zajímat § 2, zejména body 1 až 3, a § 5.
 2. Abych předešel případným dotazům a nepříjemným problémům, řekni mi: obsahuje to i skripty, jež nejsou tvoje, a jsou všechny funkční? Rád bych dostal odpověď na obě otázky, díky.
 3. hledám vHackOS

  Třetí den a už to začíná být trochu repetitivní. Ale za chvíli budu mít přístupnou aplikaci Crew, tak potom můžeme zkusit zahrát společně a uvidíme.
 4. hledám vHackOS

  Díky za doporučení, vypadá to, že budu mít čím zabít čas na přednáškách.
 5. Ono je také otázkou, zda má smysl zakládat novou sekci jen kvůli jednomu dvěma tématům, co se takovému typu témat věnují.
 6. Pro podobná témata nemáme kategorii a v Pawn sekci to nejlépe zapadá do návodů (taky ses tím něčemu přiučil ), tak to necháme tady. P.S. Jistě by to šlo dát do fóra Všechno možné, ale tam by to zanedlouho zapadlo a tematicky se to hodí více sem.
 7. Nechtěl bys – samozřejmě pokud máš čas – udělat benchmark i na další dva nejpoužívanější systémy, DOF2 a Y_INI? Že bys z toho udělal obecný přehled pro nejpoužívanější souborové systémy.
 8. sraz Dátum KYBERSRAZU

  Nevím, jestli pátek a víkend jsou nejlepší alternativy. Co někdy v týdnu v pozdní odpoledne (17-18)?
 9. sraz KYBERSRAZ

  Není, takhle nemusíš nikam cestovat.
 10. sraz KYBERSRAZ

  Proč ne, může být sranda, navrhni datum a čas.
 11. návod Actory - nehybné postavy (0.3.7) [2/5]

  Jako přehledový návod dobré. Nicméně v úvodu bych zmínil ještě jednu důležitou věc - actoři oproti NPC nezabírají herní slot na serveru.
 12. návrh Čas zmien

  Jsem pro bod 4 a zásadně proti bodu 1a.
 13. Čtu to už nějakou dobu a přestalo mě to bavit. Pokud chcete řešit, zda je autor "kopírák", založte si na to vlastní téma (nebyli byste první ani poslední). Sem ale přispívejte jen s tím, co se týká tématu, takže odkazy na požadované skripty. Taky už mě nebaví číst neustále dokola omílané příspěvky o tom, ať si to dotyčný najde na Googlu. Řekl to jeden, dobře. Řekl to druhý a třetí, to už je naprosto zbytečné. Takže koho uvidím, jak do podobných témat píše zprávu typu "vyhledej si to na Googlu/jiném fóru", dostane bodované varování bez předchozího upozornění. Když nechcete anebo mu neumíte poradit, jednoduše nic nepište.
 14. script Závodní systém (Lukasz & vEnd)

  Ten skript dokončíme už proto, abychom vytočili tebe a ostatní vtipálky.
 15. plugin PawnPlus 0.4

  Není ta starost o výkon už trochu přehnaná? Jsem zastánce toho, aby lidé optimalizovali svoje kódy jak jen to jde, ovšem když se nabídne možnost, jak si ušetřit čas nebo usnadnit práci na úkor několika milisekund, ne-li méně, proč to nevyužít. Majitelé velkých serverů (jako ty) tyto pluginy stejně používat nebudou, ale když bude někdo vlastnit server pravidelně navštěvovaný 20-30 hráči (což už by byl sám o sobě úspěch na CZ/SK scéně), nevidím důvod, proč takové možnosti nepoužívat. Kdyby se každý ohlížel jen na výkon, do dnes programujeme v asembleru. @IllidanS4 vypadá to dobře, kdy to plánuješ vydat? Z tohoto: ksem pochopil, že se zatím nejedná o finální verzi.
×