Jump to content

vEnd

Hlavní moderátor
 • Příspěvků

  758
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  56

vEnd last won the day on Červenec 29

vEnd had the most liked content!

Reputace

264 Madd Dog

2 Followers

About vEnd

 • Moto
  Python maniac
 • Narozeniny 19.4.1997

Návštěvníci

2 489 profile views
 1. pomoc Pomoc začiatočníkovi

  Vidím, že principy zvládáš, super. Vše k checkpointům najdeš tady. Dole jsou dvě sekce - Related functions a Related callback, kde jsou odkazy na všechny další funkce a callbacky, které se týkají checkpointů. Začal bych tím, že se podíváš na ty stránky, projedeš si ukázkové kódy a pak to zkusíš sám. Vždycky se můžeš ozvat tady na fóru, když se na něčem zasekneš.
 2. pomoc Pomoc začiatočníkovi

  Říkáš, že jsi ty návody projel, tak tě budu brát za slovo. Já bych ti teď tedy doporučil zkusit si něco jednoduchého, třeba pár příkazů, které jen vypíší zprávu do chatu nebo ti dají zbraně. Pak bych se postupně propracovával ke složitějším věcem – můžeš k těm příkazům přidat oprávnění, která budeš udělovat a odebírat. Takhle se postupně propracuješ k tomu, jak to běžně funguje.
 3. To nevím. U nás na střední se pod základy programování skrývalo C. HTML a CSS bylo součástí předmětu nazvaného Internetové aplikace (společně s PHP a Javascriptem).
 4. Řešením všeho? SUŠENKY!

  @Fakerko_ Yea, right. Už sis někdy zkoušel něco přicheatovat upravováním Javascriptu na stránce?
 5. Solidní návod pro pokročilé. Není špatné, když lidi budou vědět, jak to funguje. Pokud by někdo chtěl namítnout, že to nelze uplatnit při vývoji skriptů a módů do SA:MP, plete se. Příkladem budiž autoškola, kterou má každý druhý mód – s pomocí bitových operátorů si lze vystačit s jedinou proměnnou na jednoho hráče pro všechny skupiny řidičského oprávnění, jinými slovy jedno pole o velikosti MAX_PLAYERS. Oprávněně palec nahoru (resp. srdíčko, whatever) a jak najdu tu šablonu, tak označení pro ověřené návody.
 6. Jak jsem psal, nedá. V administraci můžeš nastavit různé věci, umístění panelů, položky v horizontálním menu, ale tohle tam není. Muselo by se to ručně přepsat v kódu toho IPB pluginu.
 7. Zdá se mi, že tohle se už jednou řešilo. Je to takhle u témat v sekci Pomoc, kde je systém otázek a výběru nejlepších odpovědí. Pokud se nic nezměnilo a já si myslím, že nezměnilo, nejde to změnit.
 8. návod #1 Proměnná [*]

  V Pawn je výchozí hodnota po deklaraci 0. Mám pocit, že to jde dokonce nastavit v překladači, co má být výchozí hodnotou. Zkus si to vyzkoušet, než to budeš zpochybňovat, nováčky to pak mate.
 9. chyba pawno.ewolutions.cz

  Good one, link upraven.
 10. Pozor na to, Snowy, s tímto si není radno zahrávat. Ačkoliv riziko se může zdát malé, jen ty teď víš, co tam máš postahované... pro kupujícího je to velké riziko. Být tebou, dané skripty bych z nabídky vynechal. Z toho Woodyho odkazu by tě měl nejvíce zajímat § 2, zejména body 1 až 3, a § 5.
 11. Abych předešel případným dotazům a nepříjemným problémům, řekni mi: obsahuje to i skripty, jež nejsou tvoje, a jsou všechny funkční? Rád bych dostal odpověď na obě otázky, díky.
 12. hledám vHackOS

  Třetí den a už to začíná být trochu repetitivní. Ale za chvíli budu mít přístupnou aplikaci Crew, tak potom můžeme zkusit zahrát společně a uvidíme.
 13. hledám vHackOS

  Díky za doporučení, vypadá to, že budu mít čím zabít čas na přednáškách.
 14. Ono je také otázkou, zda má smysl zakládat novou sekci jen kvůli jednomu dvěma tématům, co se takovému typu témat věnují.
 15. Pro podobná témata nemáme kategorii a v Pawn sekci to nejlépe zapadá do návodů (taky ses tím něčemu přiučil ), tak to necháme tady. P.S. Jistě by to šlo dát do fóra Všechno možné, ale tam by to zanedlouho zapadlo a tematicky se to hodí více sem.
×