Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

vEnd

Hlavní moderátor
 • Příspěvků

  780
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  61

vEnd last won the day on Září 23

vEnd had the most liked content!

Reputace

271 Madd Dog

2 Followers

About vEnd

 • Moto
  Gold I - vysloužilý člen
 • Narozeniny 19.4.1997

Návštěvníci

2 679 profile views
 1. vEnd

  script Civilní Policajt 1.0

  A představ si, že ani to slovo stock by tam nemusel mít a krásně by to fungovalo. Když už jsme u těch zbytečností.
 2. vEnd

  script Civilní Policajt 1.0

  Kdo je ZooFX?
 3. vEnd

  pomoc Mobil do 200€ ?!

  Chtěl jsi doporučení telefonu, se kterým máme (dobrou) zkušenost a který je v dané cenové relaci, dostal jsi ho. Jaký si nakonec vybereš, je na tobě. K tomu procesoru bych jen doplnil, že jestli to budeš mít na běžné používání (tak, jak jsem to definoval já v předchozím příspěvku), je dostačující.
 4. vEnd

  pomoc Mobil do 200€ ?!

  Za sebe mohu doporučit Huawei Y6 Prime (2018). Podrobné parametry a cena zde, stručně: 158,90 €, 32 GB paměť, baterie 3 000 mAh, 5,7'' displej, 3 GB RAM, foťák 13 + 5 Mpx. Koupili si ho mí známí a jsou s ním spokojeni (mají jej pro běžné používání, takže FB, Messenger, Spotify, surfování po netu, nějaké ty hry apod.). Na rozdíl od ostatních zde zmíněných ovšem nemá, jak jste to psali, čistý Android. Nechtěné aplikace je nutné odinstalovat, případně vypnout.
 5. vEnd

  návrh Hlasování o logu

  Anketa ve 12 skončila. Během hlasování byly rozdíly hlasů velmi těsné, nicméně teď už je to jisté, vyhrálo nové logo v poměru 18:13. Po domluvě s adminy a Ingnitionem nahodíme nové logo co nejdříve.
 6. vEnd

  pomoc Android 7.0

  Díval ses po připojení USB na ten mobil? Já musím v mobilu zvolit, zda chci režim přesouvání souborů, v opačném případě je obsah mobilu z počítače nepřístupný (nezobrazuje se).
 7. vEnd

  návrh Hlasování o logu

  Jen pro informaci, anketa bude ukončena 23. 9. ve 12 hodin.
 8. Vzhledem k tomu, že se tu rozhořela diskuze ohledně nového loga, jsem se rozhodl, že vytvořím hlasování na tohle téma. V anketě vyberte to, co vám více vyhovuje (zachovat nynější logo x nasadit jedno z nových log od Ingnitiona). Hlas vyjádřený v příspěvku se nebude počítat, je nutné zahlasovat v anketě. Kdo by nevěděl, oč jde, viz zde.
 9. vEnd

  návrh PAWNO LOGO V2

  Mně se ten styl zamlouvá, pěkná práce. Možná by šlo uvažovat o změně, že by se tímto završila změna designu. :)
 10. vEnd

  pomoc Facebook problém

  Kdy jsi tu práci smazal? Někdy teď, nebo už je to déle?
 11. Zdravím, během tohoto týdne došlo k několika změnám, které zde stručně shrnu. Nový administrátor První, poměrně výraznou novinkou je jmenování Spye (aka Lucifera Morningstara) na pozici administrátora. Spy přebere po Ewwem část povinností a bude se starat o fórum po technické stránce. Budete-li mít dotazy či připomínky k technickému stavu fóra, designu či updatům, kontaktujte jeho. Otázky ohledně moderátorů (i v případě, že máte s některým moderátorem konflikt), ověřených uživatelů či změn pravidel směřujte na mě. Případné zájemce o post moderátora musím zklamat, neplánujeme pořádat nábor na moderátora ani na hlavního moderátora. Nový design a update Druhou novinkou je změna designu a přechod na aktuální verzi IPB. Více o těchto změnách se můžete dočíst zde a zde. Nové hodnosti fóra Třetí novinkou je změna hodností dle počtu příspěvků. Byly vytvořeny nové hodnosti inspirované hodnotícími systémy LoLka, R6S a podobných her. Přišlo mi, že se to sem docela hodí, přeci jen jsme z části i herní komunita, navíc je to originálnější než pouhé ohrané hodnosti Newbie, Writer apod. Nadále platí, že uživatelé, kteří mají alespoň 100 příspěvků, si mohou hodnost změnit na svou vlastní. To je pro teď vše, pokud se opět něco stane, zase napíšu.
 12. vEnd

  pomoc Pomoc s chybou 217 [FIXED]

  To if a else bys měl mít ve stejném sloupci jako máš ty závorky { pod tím. Prostě zarovnej (smaž jeden tabulátor) if a else tak, aby to bylo v souladu s těmi složenými závorkami.
 13. vEnd

  pomoc Pomoc s chybou 217 [FIXED]

  Mohl bys nám ukázat i cca 20 řádků nad tím? To varování ti říká, že máš špatně odsazené řádky, nicméně v tom kódu, který je na obrázku, špatné odsazení nevidím. Proto bych rád viděl i kód nad řádkem 815.
 14. Než se z toho tady stane druhý chat, uzavřu to. Sleduj zprávy, třeba jednou vyhlásíme nábor a rozhlásíme to po světě. Do té doby jsi dál ověřený uživatel.
×