Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

vEnd

Hlavní moderátor
 • Příspěvků

  880
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  79

vEnd last won the day on Květen 29

vEnd had the most liked content!

Reputace

329 Madd Dog

2 Followers

About vEnd

 • Moto
  Gold I - vysloužilý člen

Návštěvníci

3 533 profile views
 1. vEnd

  script INC Just Property 1.0

  Něco ti musím nechat. Číst si tvá témata je vždycky nejlepším typografickým zážitkem. Sekce Porovnání nemá chybu. Z popisu skript gud.
 2. vEnd

  script Všehoscript IMPROVED

  HP to určitě nemyslel vážně, jen si dělal srandu. Nech to už být tak, jak to bylo, a radši se zaměř na něco dalšího.
 3. vEnd

  script Všehoscript IMPROVED

  To mi nepřijde jako vylepšené. Tím sdružováním casů dole snižuješ počet řádků na úkor čitelnosti a přehlednosti. Totéž ty funkce v returnech. Předtím mi to přišlo lepší.
 4. vEnd

  info Lucifer Séria 5

  Taky z toho mám smíšené pocity (radost z další série, ale smutek z toho, že je poslední), ale třeba to alespoň pořádně rozjedou co se počtu dílů týče.
 5. vEnd

  script Všehoscript IMPROVED

  Našel jsem ti ještě jeden úsek kódu, který můžeš vylepšit: new modelid = 0; switch (listitem) { case 0: modelid = 18647; case 1: modelid = 18648; case 2: modelid = 18649; case 3: modelid = 18650; case 4: modelid = 18651; case 5: modelid = 18652; } Lze přepsat na: new modelid = 18647 + listitem; Možná z toho uděláme soutěž, že kdo najde víc vylepšení.
 6. vEnd

  script Warp System

  Máš důkaz, kterým bys to tvrzení podložil? Zatím jsem si od tebe přečetl jen několik urážejících příspěvků s nulovou vypovídací hodnotou. Nerad ti to říkám, ale tvé vystupování na mě (a pravděpodobně i na ostatní) začíná působit tak, že jsi jenom ubožák, co má zjevně něco proti Entersovi a snaží se jej očernit v každém tématu, které založil.
 7. vEnd

  script Just House System v1.0

  Jen tak dál, ještě chvíli a ovládneš sekci Ke stažení.
 8. vEnd

  script Away From keyboard [ AFK ] System

  Díky, že jsi mi potvrdil to, co jsem napsal.
 9. vEnd

  script Away From keyboard [ AFK ] System

  Když už jsme tedy u těch zbytečností, tak tři věci: Vážně tam musíš mít "if(sscanf(params, "s", params))"? Params je sám o sobě řetězec, proč na něj ještě násilně hnát sscanf? Stačí zkontrolovat jeho délku, tak poznáš, zda byl, či nebyl zadán. Souhlasím s tebou, co se týče těch zkratek (SCM). Mě na druhou stranu dráždí, když někdo konstanty dává do kulatých závorek, aniž by to mělo nějaký význam – v tomto případě narážím na "(true)" a "(false)". Tento kód: TogglePlayerControllable(playerid, false); AFK[playerid] = (true); Tam je zbytečně dvakrát, celý obsah podmínky by šel pěkně zkrátit na: TogglePlayerControllable(playerid, false); AFK[playerid] = true; if(strlen(params) == 0) va_SendClientMessageToAll(-1, "{808080}Hráč %s odišiel od PC.", Nick(playerid)); else va_SendClientMessageToAll(-1, "{808080}Hráč %s odišiel od PC. [ Dôvod: %s ]", Nick(playerid), params); Další by teď mohli namítnout, že "strlen(params) == 0" se dá zkrátit na "!strlen(params)" a měli by pravdu. A takhle by to mohlo jít dál a dál. Co tím chci říct je, že každý je zvyklý na svůj styl zápisu, takže jestli mu vyhovuje zkracovat SendClientMessage na SCM, ať to dělá. Na závěr ještě poslední poznámka – nejedná se o návod, nýbrž o skript.
 10. vEnd

  pomoc OnDialogResponse

  Pokud nám nedodáš kód, nemůžete ti pomoct. Dodej kód k OnDialogResponse a také k příkazům setadmin a premium. A prosím, obojí do spoileru.
 11. vEnd

  pomoc Pomoc

  Špatná sekce, žádosti o pomoc se vkládají do sekce Pomoc.
 12. vEnd

  ostatní The Sims 4 for free

  Opravdu je to tím? Vzpomínám si, že před vydáním čtyřek dávali The Sims 2 zdarma, a to se všemi DLC. Nevzpomínám si ale, že by někdy uveřejnili trojku, a ta je tu až také pěkně dlouho. Možná jsem to jen prošvihl, ale myslím si, že na tom, co řekl @D4n09, něco bude.
 13. vEnd

  pomoc Vypíná se mi server

  Až budeš příště zakládat téma, dej prosím ten kód do spoileru, abychom nemuseli tolik scrollovat. Také když potřebuješ pomoc, máme tu sekci Pomoc, sekce Skripty je určená pro prezentaci skriptů.
 14. vEnd

  návod Práce 2019 - Systémy #4

  U got me. I já se něčemu mohu přiučit. Scydo, slyšel jsi. Hunterovi věřím.
 15. vEnd

  návod Práce 2019 - Systémy #4

  Takže při každé iteraci budeš raději opakovaně zjišťovat velikost pole pomocí sizeof, než abys použil makro, které se nahradí při kompilaci? Je mi jasné, že chceš, aby si velikost pole překladač odvodil sám, ale aspoň ty cykly předělej následovně: for (new i, j = sizeof Prace_Mista; i < j; i++) Záměrně je tam In, nebo je to překlep a má tam být Is?
×