Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

vEnd

Hlavní moderátor
 • Příspěvků

  880
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  79

Everything posted by vEnd

 1. vEnd

  script INC Just Property 1.0

  Něco ti musím nechat. Číst si tvá témata je vždycky nejlepším typografickým zážitkem. Sekce Porovnání nemá chybu. Z popisu skript gud.
 2. vEnd

  script Všehoscript IMPROVED

  HP to určitě nemyslel vážně, jen si dělal srandu. Nech to už být tak, jak to bylo, a radši se zaměř na něco dalšího.
 3. vEnd

  script Všehoscript IMPROVED

  To mi nepřijde jako vylepšené. Tím sdružováním casů dole snižuješ počet řádků na úkor čitelnosti a přehlednosti. Totéž ty funkce v returnech. Předtím mi to přišlo lepší.
 4. vEnd

  info Lucifer Séria 5

  Taky z toho mám smíšené pocity (radost z další série, ale smutek z toho, že je poslední), ale třeba to alespoň pořádně rozjedou co se počtu dílů týče.
 5. vEnd

  script Všehoscript IMPROVED

  Našel jsem ti ještě jeden úsek kódu, který můžeš vylepšit: new modelid = 0; switch (listitem) { case 0: modelid = 18647; case 1: modelid = 18648; case 2: modelid = 18649; case 3: modelid = 18650; case 4: modelid = 18651; case 5: modelid = 18652; } Lze přepsat na: new modelid = 18647 + listitem; Možná z toho uděláme soutěž, že kdo najde víc vylepšení.
 6. vEnd

  script Warp System

  Máš důkaz, kterým bys to tvrzení podložil? Zatím jsem si od tebe přečetl jen několik urážejících příspěvků s nulovou vypovídací hodnotou. Nerad ti to říkám, ale tvé vystupování na mě (a pravděpodobně i na ostatní) začíná působit tak, že jsi jenom ubožák, co má zjevně něco proti Entersovi a snaží se jej očernit v každém tématu, které založil.
 7. vEnd

  script Just House System v1.0

  Jen tak dál, ještě chvíli a ovládneš sekci Ke stažení.
 8. vEnd

  script Away From keyboard [ AFK ] System

  Díky, že jsi mi potvrdil to, co jsem napsal.
 9. vEnd

  script Away From keyboard [ AFK ] System

  Když už jsme tedy u těch zbytečností, tak tři věci: Vážně tam musíš mít "if(sscanf(params, "s", params))"? Params je sám o sobě řetězec, proč na něj ještě násilně hnát sscanf? Stačí zkontrolovat jeho délku, tak poznáš, zda byl, či nebyl zadán. Souhlasím s tebou, co se týče těch zkratek (SCM). Mě na druhou stranu dráždí, když někdo konstanty dává do kulatých závorek, aniž by to mělo nějaký význam – v tomto případě narážím na "(true)" a "(false)". Tento kód: TogglePlayerControllable(playerid, false); AFK[playerid] = (true); Tam je zbytečně dvakrát, celý obsah podmínky by šel pěkně zkrátit na: TogglePlayerControllable(playerid, false); AFK[playerid] = true; if(strlen(params) == 0) va_SendClientMessageToAll(-1, "{808080}Hráč %s odišiel od PC.", Nick(playerid)); else va_SendClientMessageToAll(-1, "{808080}Hráč %s odišiel od PC. [ Dôvod: %s ]", Nick(playerid), params); Další by teď mohli namítnout, že "strlen(params) == 0" se dá zkrátit na "!strlen(params)" a měli by pravdu. A takhle by to mohlo jít dál a dál. Co tím chci říct je, že každý je zvyklý na svůj styl zápisu, takže jestli mu vyhovuje zkracovat SendClientMessage na SCM, ať to dělá. Na závěr ještě poslední poznámka – nejedná se o návod, nýbrž o skript.
 10. vEnd

  pomoc OnDialogResponse

  Pokud nám nedodáš kód, nemůžete ti pomoct. Dodej kód k OnDialogResponse a také k příkazům setadmin a premium. A prosím, obojí do spoileru.
 11. vEnd

  pomoc Pomoc

  Špatná sekce, žádosti o pomoc se vkládají do sekce Pomoc.
 12. vEnd

  ostatní The Sims 4 for free

  Opravdu je to tím? Vzpomínám si, že před vydáním čtyřek dávali The Sims 2 zdarma, a to se všemi DLC. Nevzpomínám si ale, že by někdy uveřejnili trojku, a ta je tu až také pěkně dlouho. Možná jsem to jen prošvihl, ale myslím si, že na tom, co řekl @D4n09, něco bude.
 13. vEnd

  pomoc Vypíná se mi server

  Až budeš příště zakládat téma, dej prosím ten kód do spoileru, abychom nemuseli tolik scrollovat. Také když potřebuješ pomoc, máme tu sekci Pomoc, sekce Skripty je určená pro prezentaci skriptů.
 14. vEnd

  návod Práce 2019 - Systémy #4

  U got me. I já se něčemu mohu přiučit. Scydo, slyšel jsi. Hunterovi věřím.
 15. vEnd

  návod Práce 2019 - Systémy #4

  Takže při každé iteraci budeš raději opakovaně zjišťovat velikost pole pomocí sizeof, než abys použil makro, které se nahradí při kompilaci? Je mi jasné, že chceš, aby si velikost pole překladač odvodil sám, ale aspoň ty cykly předělej následovně: for (new i, j = sizeof Prace_Mista; i < j; i++) Záměrně je tam In, nebo je to překlep a má tam být Is?
 16. vEnd

  návod Carmenu 2019 - Systémy #2

  Pokud vezmeme v potaz jenom ten parametr listitem (neuvažujeme omezení dialogu), tak hranicí je maximální hodnota 32bitového znaménkovaného integeru, což je nějakých 2,14 miliard (přesné číslo viz Google). Větší hodnotu nést nemůže.
 17. vEnd

  návod Carmenu 2019 - Systémy #2

  Tak samozřejmě. Dá se to sehnat na ofik fóru nebo na různých externích stránkách. Já bych fakt chtěl vidět toho dobráka, co si to bude od základu sám sepisovat.
 18. vEnd

  návod Carmenu 2019 - Systémy #2

  Ještě bys mohl uvést, že názvy těch vozidel musí být seřazeny podle modelid, jinak ten způsob nebude fungovat. Pokud by se totiž našel někdo, komu by se ty názvy chtělo sepisovat (Bůh stůj při něm), svádí to k seřazení podle abecedy.
 19. A tím, že budeš ignorovat 18 hlasů, které se jasně vyjádřily pro změnu a které vyhrály anketu, komunitu nerozdělíš? Vždyť to takhle může fungovat na obou stranách. Příště se navíc na nějaké hlasování rovnou vykašlou, protože budou věřit tomu, že stejně dost hlasů nezískají. Tenhle systém má podle mě víc nevýhod než výhod.
 20. Má to více výhod. Jednou z nich je, že když někoho odkážeme na pravidla, stačí nám k tomu znát jeden odkaz. Další výhodou je, že nebudeme muset mít celou sekci jen pro pravidla, stačí, když je dáme do oznámení a do sekce Oznámení a informace. Přinese to tedy i úsporu místa. Neboj, sepíšeme to tak, aby to bylo přehledné:
 21. vEnd

  ostatní Regitrace feedback

  Ověření pomocí e-mailové adresy kdykoliv (pokud bych hodně nechtěl dávat vlastní mail, vždy mohu použít 10minutesmail), ale zadávání telefonu by mě odradilo.
 22. vEnd

  návod Jak začít pracovat na gamemodu

  Když je něco špatně, přece to nebudeme přehlížet jenom proto, aby se autor cítil dobře. Takhle to nefunguje. Já osobně mám problém s pravopisem – máš tam hodně nespisovných výrazů, jmenovitě třeba "tomudle", "standartní", "Byl sem zmatenej" atd. Dá se to přehlédnout, pokud jsou chyby v menším množství, ale tady je toho docela dost. Dále, neměl by druhý krok být jako první? Větší smysl dává, když si nejprve zvolíš typ GM a až poté k němu vymýšlíš a sepisuješ nápady, protože většina z možností GM se bude odvíjet právě od jeho typu.
 23. vEnd

  návrh Rep+

  Je to tak, jak říká HighPrint, je to taková simulace reakcí z Facebooku. Mohl bych zavést reakci, která by vyjadřovala souhlas a zároveň nezvyšovala reputaci, ale postrádalo by to smysl. Reputace tu vždy představovala souhrn všeho - ať už se ti líbí názor daného příspěvku nebo to, že ti dotyčný pomohl, nebo že napsal kvalitní návod. Dříve jsme na Ewolutions zkoušeli plugin, který oddělil reputaci, která by se dávala příspěvkům, se kterými souhlasíš, od poděkování, které mělo sloužit pro návody a příspěvky v helpech. Má to ale dost nevýhod: jednak už nemůžeš odlišit předchozí poděkování od reputace, jednak by si na to komunita musela navyknout (a ruku na srdce, někteří stále dávali reputaci místo poděkování a naopak) a jednak byl ten plugin dělaný pro starou verzi IPB. Proto bych to nechal tak, jak je to teď. Když někdo pomůže v help tématu, můžeš pro to hlasovat jako na Stack Overflow. K dobrým návodům přidávají moderátoři zprávu, že se jedná o ověřený návod. Takže nechme reputaci reputací a ať se lidé sami rozhodnou, čemu chtějí dát rep+, samozřejmě s vědomím, že to zvýší čítač.
 24. vEnd

  návrh Spam ochrana

  Vzhledem k všeobecnému zájmu a Woodyho velkým modrým očím jsem zkrátil čas ochrany z deseti na tři sekundy. Počítejte ale s tím, že je to na zkoušku, pokud by se to z nějakého důvodu neosvědčilo, opět se to zvedne. Jsme omezeni možnostmi IPB, taková pokročilá nastavení nenabízí.
 25. vEnd

  návrh Spam ochrana

  Souhlasím se zkrácením, ale v žádném případě ji nezrušíme úplně. Věřím totiž, že se najde alespoň jeden troll, který by toho hned po zrušení zneužil a začal by spamovat o sto šest. Optimální by byly 3 až 4 sekundy, pod tři bych to neviděl. Doporučuji ti, aby ses naučil formulovat věty tak, abys nemusel každých několik sekund odesílat další zprávu do chatu.
×