Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

vEnd

Hlavní moderátor
 • Příspěvků

  806
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  69

Everything posted by vEnd

 1. vEnd

  script [FS] Ultra Filterscript Official

  Bany za opakované vtipy klidně. Bez váhání. A čím víc cringe, tím delší ban.
 2. vEnd

  ostatní Story about my uncle

  Jsem jediný, kdo si myslel, že je to vyprávění o tvých zážitcích z dětství?
 3. Zkus napsat uživateli @rEf, pokud se nemýlím, ten se kdysi nabízel, že by někoho vyškolil (doufám, že jsem si ho nespletl s někým jiným).
 4. vEnd

  hledám Help

  Já bych potřeboval další RAMky, ať mám aspoň 16 GB.
 5. vEnd

  script Away From keyboard [ AFK ] System

  Ti lidé v helpech většinou shání automatický AFK systém, tedy když když stisknou Esc nebo se přepnou do Windowsu, systém to detekuje a učiní patřičné kroky. To, co nám tu prezentuješ, dokáže i pawner-začátečník sám.
 6. vEnd

  návod Jednoduché příkazy

  Jak už ti sdělili lidé přede mnou, návody na pawno.cz musí splňovat jisté náležitosti. Navíc jestli chceš, aby ten návod byl označen jako ověřený (v opačném případě upadne do zapomnění někde mezi ostatními neověřenými návody), tenhle postoj, který máš ke psaní návodů, budeš muset změnit. Návod slouží k tomu, aby si z něj čtenář odnesl nové znalosti, které bude moci příště uplatnit bez toho, aniž by se musel spoléhat na pomoc ostatních. To, co jsi napsal, není návod, ale skript s příkazem /balicek. Zkus napravit nedostatky, pokud nemáš zájem, napiš a já to zamknu a smažu.
 7. A všichni potencionální zájemci ti to budou věřit, protože ve světě se podvody nedějí a na internetu už vůbec ne. Každý potencionální zájemce tě zná tak dobře a tak dlouho, že ti to může věřit.
 8. vEnd

  hledám Notebook pro studenta

  Hledal jsem na toto téma pár témat (:D) a našel jsem přesně tu otázku, kterou pokládáš, zde. Pokud to opravdu budeš používat jen na studijní účely a nebudeš tam skladovat žádné objemné aplikace a multimediální soubory, tak je ten Amenadielův notebook vhodný ke zvážení.
 9. vEnd

  hledám Notebook pro studenta

  Aha, tak to je fakt málo. No, Woody, jestli chceš SSD a ještě nějaké místo aspoň pro dokumenty, tak by to možná chtělo přihodit pár tisíc.
 10. vEnd

  hledám Notebook pro studenta

  Jenom pro info, kolik měly kapacitu ty SSD?
 11. vEnd

  pomoc Orezanie zvuku

  Ale odpověděl ti přesně na tvou otázku. Btw, myslím, že na tohle by šlo použít Audacity.
 12. vEnd

  script WASTED V

  Dobrá, to stačí. Z odkazu od OcTa je jasné, že ten skript není tvůj. Dostáváš dva body varování a tím to uzavírám. Za sebe musím říct, že tohle: Je dost pokrytecké. Dále něco pro Fakerka. Přehlížím, když se lidé tolik nedrží tématu, ale jestli máš potřebu chovat se jako kretén, tak prosím jinde. Bod varování za nevhodné chování.
 13. vEnd

  script WASTED V

  Ahoj, Lukasz má pravdu, v pravidlech stojí, že musíš poskytnout i zdrojový kód. Soubor jsem ti smazal, nahraj .pwn verzi, bohužel se to bez toho neobejde.
 14. vEnd

  hledám Hledám pawnera

  Můžeš být konkrétní ohledně typu, případně výše odměny? Pravidla to vyžadují.
 15. Škoda dalšího člověka, co už se tomu nevěnuje. Co se dá dělat, nic není v kurzu věčně. Ten soubor jsem smazal, protože pravidla vyžadují i zdroják, nicméně kdybys chtěl pwn dodat, klidně to tam pak připni, žádné problémy už nebudou.
 16. vEnd

  sraz Pawno sraz 2018

  Když vidím ty Pražácké komentáře, tak jsem vlastně rád, že vás nemusím vídat naživo.
 17. vEnd

  script Civilní Policajt 1.0

  A představ si, že ani to slovo stock by tam nemusel mít a krásně by to fungovalo. Když už jsme u těch zbytečností.
 18. vEnd

  script Civilní Policajt 1.0

  Kdo je ZooFX?
 19. vEnd

  pomoc Mobil do 200€ ?!

  Chtěl jsi doporučení telefonu, se kterým máme (dobrou) zkušenost a který je v dané cenové relaci, dostal jsi ho. Jaký si nakonec vybereš, je na tobě. K tomu procesoru bych jen doplnil, že jestli to budeš mít na běžné používání (tak, jak jsem to definoval já v předchozím příspěvku), je dostačující.
 20. vEnd

  pomoc Mobil do 200€ ?!

  Za sebe mohu doporučit Huawei Y6 Prime (2018). Podrobné parametry a cena zde, stručně: 158,90 €, 32 GB paměť, baterie 3 000 mAh, 5,7'' displej, 3 GB RAM, foťák 13 + 5 Mpx. Koupili si ho mí známí a jsou s ním spokojeni (mají jej pro běžné používání, takže FB, Messenger, Spotify, surfování po netu, nějaké ty hry apod.). Na rozdíl od ostatních zde zmíněných ovšem nemá, jak jste to psali, čistý Android. Nechtěné aplikace je nutné odinstalovat, případně vypnout.
 21. Vzhledem k tomu, že se tu rozhořela diskuze ohledně nového loga, jsem se rozhodl, že vytvořím hlasování na tohle téma. V anketě vyberte to, co vám více vyhovuje (zachovat nynější logo x nasadit jedno z nových log od Ingnitiona). Hlas vyjádřený v příspěvku se nebude počítat, je nutné zahlasovat v anketě. Kdo by nevěděl, oč jde, viz zde.
 22. vEnd

  návrh Hlasování o logu

  Anketa ve 12 skončila. Během hlasování byly rozdíly hlasů velmi těsné, nicméně teď už je to jisté, vyhrálo nové logo v poměru 18:13. Po domluvě s adminy a Ingnitionem nahodíme nové logo co nejdříve.
×