Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Žebříček


Populární obsah

Showing content with the highest reputation since 28.8.2022 in all areas

 1. 3 points
  Všechno nejlepší Osfalde :D
 2. 3 points
  A co že to vlastně dělá? Moje zkušenosti s discordem jsou na úrovni uninstalled a asi jsem nepochopil k čemu takovej (tento konkrétní) bot je.
 3. 2 points
  Nikde jsem nenapsal, že je unikátní a ani neměl být, tohle je prostě fun projekt, který sem vytvořil, když jsem se nudil, takže jo, unikátnost asi není, ale mě to upřímně ani nevadí.
 4. 1 point
  Asi to bude tým, že nemáš odfajknuté, že chceš vidieť holé ženy
 5. 1 point
  no práve napríklad mute discord pridal samozrejme pravda, že takýchto botov tu je kvantum, ale vyzerá to zaujímavo
 6. 1 point
  Jo, já myslel, že se právě ptáš obecně, tak to pardon. Sekce Economy & Games je prostě na odlehčení, v botu je vybudován money systém, kde vlastně vyděláváš skrz příkazy. Takže v podstatě všechny příkazy, co jsou v Economy jsou spojený s vyděláváním "fiktivní měny", která je implementovaná v botu. Například -byz jsou podniky, který generují peníze každý den, hangman je takzvaná "šibenice" kde se snažíš uhádnout nějaký slovo a za to pak dostaneš credity a tak. Pak sekce Fun & Misc, kde je to spíš takový informační, třeba -covid "czech" vypíše ti to informace o covidu v české republice, pak třeba to -homo @user ti to vypíše, na kolik procent je uživatel gay ( samozřejmě je to sranda, berte to s rezervou), -csgo "steam id" vypíše info o tom CSKU - na tvůj účet a podobně.
 7. 1 point
  [NEAKTUÁLNÍ] Ahoj, k oslavám 20 let od vydání hry Mafia, tak studio Hangar 13 uvolnilo hru na steamu se 100% slevou. Standardně je hra za necelých 10 euro. Každopádně co vím, tak Steam verze nemá ikonickou hudbu, protože na ni skončila licence. Pokud chcete starou dobrou Mafii, musíte stahovat crack verzi (nebo nějaký workshop že by byl?). Dále doporučuji mód Mafia Remastered. Jedná se o původní hru s remastrovanou grafikou a je to fakt bomba. Nějaký video jsem našel, viz níže. Dá se stáhnout na uložto nainstalovaná verze s již přidaným remaster modem. Doporučuji!
 8. 1 point
  Trochu zvláštní způsob jak pošťouchnout přátelé aby ti popřáli. No prostě moderní doba
 9. 0 points
  Takže ničim unikátne od toho čo robia ostatní botovi. Či som si nevšimol niečoho?
×
×
 • Create New...