Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Žebříček


Populární obsah

Showing content with the highest reputation since 16.9.2018 in all areas

 1. 5 points
  Nové logo se rozhodně více hodí k novému designu, jak to staré logo. Honza je šikovný a hlavně z vlastní iniciativy udělal návrh loga, což nemusel. Takže pokud někdo nevytvoří něco lepšího, tak bych byl pro, nahodit to nové.
 2. 4 points
  Nechtěl jsem se už vyjadřovat, ale musím tě upozornit, že nejsem HighPrint. HighPrint je naprosto jiný člověk, pouze máme stejného avatara a podpis (z historických důvodů). To jen abys neměl špatné mínění o někom jiném. Nikdy jsem nenapsal, že jsem lepší grafik, že dělám lepší grafiku a argumenty typu "Tak to udělej líp" jsou dětinské. Neboj, pro fórum jsem udělal už pár věcí, stejně jako spousta lidí. Do outu nic zahrávat nemusím, s člověkem jako ty nemá cenu diskutovat. Nikam se takhle neposuneš, ale to už je tvůj boj. Oba jsme ukončili diskuzi a i přesto jsi se znovu ozval. Že by tvá slova vypovídala spíše o tobě? Já zas nemám problém diskutovat veřejně Ahoj
 3. 2 points
  Samozřejmě že se jedná o dobročinnou činnost, pokud nemáte co dělat se svým volným časem
 4. 2 points
  Podľa môjho názoru je tu náboženstvo ako ho dnes poznáme a tie čo poznáme, iba vďakám dobám dajme tomu ako starovek, stredovek. Viz kedy začali vznikať dnes najpopulárnejšie náboženstvá. 90% ľudí žilo v biede, absolútne nič nemali, žili jak prasatá pomaly, ich život stál absolútne za nič. smrť tam bola na dennom poriadku, umierali im príbuzní, priatelia. A ich jediné východisko bolo veriť niečomu, veriť že sa niečo lepšie stane, veriť že to že sú na tom tak zle, je kvôli niečomu čo má vyšší zmysel. Nejak to prerástlo do toho čo je tu dnes. Koniec koncov prítomnosť znakov týchto dôb je tu vlastne stále, vždy bola aj bude, aj keď nie v takom rozsahu(dajme tomu). Myslím si že náboženstvá boli prítomné vždy, podľa mňa dodnes vznikajú nové. Ide len o to že niektore sa uchytili globálne(tie čo dnes poznáme) a niektoré len lokálne(dedina v horách v Himalájach napríklad, netuším). Takže keby nevznikli tie dnešné populárne, rozšírili by sa iné(aj keď možno nie tak moc?).
 5. 2 points
  Tak očividně bys měl zapracovat i na porozumění textu, protože v tom také zřejmě nevynikáš. Nikde jsem nepsal, že se většině lidem logo nelíbí. Napsal jsem pouze, že se mnou sdílí názor i další lidé (viz reputace, citace). Takže vytváříš nic moc loga jen proto, že to děláš zdarma? To je docela špatná prezentace tvé práce. V jednoduchosti síla je, s tím souhlasím, ale tvůj návrh je špatně provedený. Opravdu se podívej na linky v mém předchozím příspěvku ať se inspiruješ a zjistíš, co se tvoří v roce 2018. PS: Děkuji, že ve mě věříš a jsem rád, že jsi se pobavil.
 6. 2 points
  O zastaralém vkusu to rozhodně není. Dosavadní logo se mi nelíbí, ale je za mě (očividně i další lidi) lepší. Font tvoří dojem, že je logo určené pro nějaký herní klan, začínajícího youtubera nebo auto moto magazín. Pawno není ani jedno z toho. Pawno bych také nenazval "Herní komunitní fórum", největší část tvoří stále témata kolem pawn a samp (i když je to docela smutné), jinak se tu hry moc neprobírají (krom @Amenadiel linkováním free her). Dál moc nechápu neustálý důraz na "W"? Není na něm nic speciálního a vypadá to spíš jako absence originálního nápadu. Nemluvě o tom, že je to nic neříkající (kvůli tomuto problému měnil logo například uber). (Výše píšu jen o logu s "Σ", postava by v logu být neměla a potvrzuje výše zmíněné určení loga) Doporučil bych ti se kouknout na nějaká loga na behance.net a dribbble.com, tam snad přijdeš na to, že to tvůj vkus je zastaralý a posuneš se.
 7. 1 point
  Na toto som videl, pekne možno pravdivé a diskutabilné video: Celkom dobre vystihuje možno čo by sa stalo keby bolo len jedno náboženstvo teda ak to je k téme. popr. prepáčte za "reklamu" ak to teda považujete...
 8. 1 point
  Tenhle telefon jsem si chtěl o víkendu koupit, ale nakonec mě ten výřez a slabší procesor odradil. Každopádně pokud se ti výřez líbí a stačí ti starší chipset, tak je to pro tebe hodně muziky za málo peněz. Akorát se příprav na odinstalaci Mi Store a pár dalších kravin.
 9. 1 point
  https://www.alza.sk/xiaomi-redmi-note-5-lte-32-gb-black-d5281048.htm +Výkonnější CPU -Nejspíš se zasekne na Oreu
 10. 1 point
  Chtěl jsi doporučení telefonu, se kterým máme (dobrou) zkušenost a který je v dané cenové relaci, dostal jsi ho. Jaký si nakonec vybereš, je na tobě. K tomu procesoru bych jen doplnil, že jestli to budeš mít na běžné používání (tak, jak jsem to definoval já v předchozím příspěvku), je dostačující.
 11. 1 point
  Asus Zenfone Max Pro - 5000 mAh baterka - 4 GB RAM - 64 GB Interni pameti - Duální zadní foťák - Čistý android - Snapdragon 636
 12. 1 point
  Ahoj všem! Mnoho z vás si jistě pamatuje mé působení na tomto diskuzním foru. A pokud ne, tak to teď zjistíte Uběhlo již dlouhých 6 let, kdy svět spatřil nové logo Pawno.cz, které vzešlo z mé dílny. Když si to teď tak vezmu, už je to sakra dlouhá doba! O tom, jak logo vlastně vzniklo a co všeho to obnášelo si můžete přečíst na mém blogu, kde mimo jiné naleznete i úplně první logo tohoto fora! Článek naleznete na této adrese: http://www.letajicimoucha.cz/red... A tak jsem si řekl, že když už se tu změnil i ten vzhled, že bych mohl udělat i nějaké to nové logo. Tak jsem sedl k Photoshopu a zkusil jsem něco stvořit. Dlouho jsem již něco z vlastní iniciativy netvořil. Na výsledek se můžete podívat níže Budu rád, když logo okomentujete, jak se vám líbí HLASUJTE O LOGU PŘÍMO ZDE: DĚKUJI!
 13. 1 point
  Pro vaší představu...
 14. 1 point
  Pro vaší představu...
 15. 1 point
  Keď je to pawno riešia sa tu aj weby a ine hry tak asi nie no
 16. 1 point
  Aha http://prntscr.com/kug1it
 17. 1 point
  Tak snad kalcor vyda ocekavanou novou verzi sa-mp kdyz se uz probudil k zivotu:)
 18. 0 points
  Ahojte. Hľadám správcov rôznych serverov podla požiadavky na source engine a minecraft. Správca bude mat možnosť vytvoriť si vlastný admin team a podobne. Pre viac informácii ma kontaktuj na email avalongamecs@gmail.com. Taktiež hľadám správcu webu. Pokiaľ ťa to zaujalo a chceš sa podieľať na novom projekte v hernej sfére tak sa ozvy.
 19. 0 points
  Byl rezervován do zítřka pánem v růžovém triku
 20. 0 points
  neež mia2 s odporným výřezem tak raději mia1 a 32GB interní paměti ti opravdu nestačí. Na svoje věci ti zbyde něco kolem 25GB a to je fuč mnohem dřív než si myslíš.
 21. 0 points
  Z bláta do louže
 22. 0 points
  Nový vzhled (pfuj) si zaslouží nové logo (jééé).
 23. 0 points
 24. 0 points
 25. 0 points
  Je to jednoduchý ve souboru config.php ( Nebo tak nějak ) jsou údaje do DB. Tudíž pokud máš FTP není problém se do DB dostat
×