Jump to content

Veškerá aktivita

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. Hearthstone

  nice
 3. Hearthstone

 4. pomoc Pomoc Gta Sa Mp

  Zdravím, No. Přecejen. Reconnect lze udělat pomocí RCON příkazů. Konkrétně se jedná o banip a unbanip. Zatím.
 5. pomoc Ukazatelé

  Jo tak. Chápu, díky za vysvětlení.
 6. pomoc Ukazatelé

  Čo je to pointer Využitia sú rôzne a pointery sa nachádzajú všade. Asi najznámejší ukazovateľ je "CIP" - current instruction pointer na architektúre x86. Všeobecne sa mu hovorí program counter. Na čo slúži? Jednoducho keď sa vykonáva kód, musíš vedieť ktorú inštrukciu vykonávaš.. A adresa tejto inštrukcie je vždy uložená na špeciálnom mieste - CIP. CIP sa zvyšuje prípadne upravuje s tokom programu. Napríklad pred volaním funkcie v Pawn je adresa nasledujúcej vykonávanej inštrukcie uložená do RAM. Do CIP sa vloží adresa na začiatok volanej (novej) funkcie. Po návrate z nej sa obnoví pôvodný CIP a pokračuje sa vo volajúcej (starej) funkcii. Pointer v Pawn Pawn bol navrhnutý tak, aby neobsahoval pointre, pretože pre neskúsených programátorov predstavujú riziko (ak uložíš dáta na miesto kam nemôžeš, jednoducho ti crashne appka). Napriek tomu na pointery môžeš naraziť. Väčšina významnejších kódov ich priamo používa (viaceré z knižnice y_ysi). Využívajú sa aj tu: new Float:x, Float:y, Float:z; GetPlayerPos(playerid, x, y, z); // tato funkcia nevracia returnom hodnotu, ale ulozi hodnoty do premennych x, y, z GetPlayerPos() prevezme adresy (resp. referencie), nie hodnoty a upraví to, čo je na daných adresách. Ak by si chcel urobiť niečo podobné (použiť referencie (referencie pracujú ako pointery) a prebrať adresy premenných namiesto hodnôt), môžeš definovať referencie pomocou '&': stock GetPlayerPosEx(playerid, &Float:x, &Float:y, &Float:z) { // vsimni si znak '&' x = y = z = 0; return; } Pokročilejšie využitia pointerov v Pawn už moc nemajú pre tvorcu módu význam a vyžadujú hlbšie znalosti nízkoúrovňových programovacích jazykov.
 7. pomoc Pomoc Gta Sa Mp

  Chybu jsem nasel a opravil už to háže ihned do hry omlouvam se za rušení když přemyšlím tak dokážu i nemožné Prosim Lock
 8. pomoc Pomoc Gta Sa Mp

 9. pomoc Hosting

  Jestli tedy chceš můžeš mi napsat na skype_ref ci discord rEf #8132 a já ti klidně ten server poskytnu.
 10. pomoc Pomoc Gta Sa Mp

 11. pomoc Pomoc Gta Sa Mp

  mno to bych byl rad ale prostě to nehodi po registraci to nic neuděla a ja nevim costim pokud se da neak hodit do hry tak to budu rad hrač se registruje vše se vytvoři ale proste po registraci vše zmizi a běží jen to jak se zapina server proste prazdne okno a aby se mohl přihlasit tak musi dat T > /Q a pak se zas připojit ale ja nevim jak udělat aby hoto hodilo do hry
 12. pomoc Pomoc Gta Sa Mp

  Přečetl jsem si to asi 5x a pořád nevím co přesně chceš... Ty chceš jakože po registraci po hráči aby dal relog aby se mohl přihlásit? Nepřijde ti to trošku zbytečné? Nebude lepší když rovnou ho hodíš do hry?
 13. pomoc Pomoc Gta Sa Mp

  Ahoj vše mi funguje ale chtel bych se zeptat jak bych mel udelat to že když se hrač registruje tak ho to nehodi do hry ukaže že je registrovany a aby se připojil tak se musi odpojit a připojit neda se neak udělat reconnect ? aby když se registroval zas mohl přihlasit a rovnou dohry nebo registrovat a rovnou do hry ?
 14. pomoc Hosting

  co já vím, tak na Fakahedě soubor "samp03svr" můžeš editovat jak chceš, takže si ho můžeš klidně smazat a dát tam ten z novějších verzích - vlastní zkušenost při zaměňování verze 0.3.7 s 0.3.8 a po zrušení 0.3.8 jsem zaměnil 0.3.7 s 0.3.DL samozřejmě musíš ale stáhnout linux server a z tamať vytáhnout ten soubor "samp03svr"
 15. pomoc Hosting

  Chtěl bych něco rozjet vlastního proč bych jinak chtěl server
 16. pomoc Hosting

  K čemu? Klidně ti dám server stejně VPS nepoužívám.
 17. pomoc Hosting

  Tak děkuju za doporučený. Mrknu na něho.
 18. pomoc Hosting

  Tak EliteHost, jestli dobře vím, má novou verzi SA:MP vždy za chvíli. A spletl jsem se, už nějakou dobu prý není freehosting.
 19. pomoc Hosting

  Mám už odskoušený Fakahedu ale tam mám takový problém že tam vždy nová verze samp trvá dlouho než to umožní hosting. A nezáleží zas až tak cenu než výkon hostingu.
 20. pomoc Hosting

  Zdravím, Je mnoho možností, záleží na Tvých požadavcích. Freehosting - EliteHost.cz Placený hosting serverů - Fakaheda.eu Jinak si můžeš pořídit VPS a hostovat to přes něj. Prostě záleží na Tobě. Zatím.
 21. pomoc Hosting

  Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jaký hosting by jste mi doporučili a čím je lepší než ostatní? Jednalo by se o nějaký hosting na sa-mp servery. Do předu děkují za odpověď
 22. pomoc Ukazatelé

  Takže v celku mi to je k hovnu, chápu.
 23. pomoc Vytvoření aut

  No tak to musíš logicky ukládat pozici toho vozidla Tudíž si udělat nějaký vehicle systém podle tvých vlastních požadavku což je věc co ti jen tak nevysvětlím.
 24. hledám Pawner

  Tak to koukám že Marw ještě žije a něco dělá :-D
 25. chyba Registrácia - overenie

  Otázka "Kto bol zakladateľom fóra" je vážně hloupá vůči lidem kteří jsou na tomto fóru prvně (krom toho i cniry na tom měl podíl ale to už chytrák vysvětloval sám takže to řešit nebudeme).
 1. Load more activity
×