Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Veškerá aktivita

This stream auto-updates     

 1. Dnes
 2. Originalni wiki mela dost nedostatku a hodne prostoru ke zlepseni. Ale co bylo fajn byly takove ty user-experience. Kde ti neoficialne rekli jak to mas a nemas pouzit aby nespadl client nebo svr. I kdyz chyba nebyla oficialne Kalcorem opravena, aspon tem lidem napsali ze existuje. Coz mi na open.mp docela chybi. Ale chapu, je to spis ten neprofesionalni prvek, ale hodne uzitecny :D
 3. Včera
 4. Jsem ochoten spolupracovat, později prohlédnu server, a milerád se připojím
 5. Ale originální SAMP Wiki sem měl velmi oblíbenou, Krásně se v tom dalo číst a bylo to hezky seřazené a popsané do detailu prostě paráda. Škoda že takovou pomoc už nemáme.
 6. Last week
 7. Přesně tak, Dnes každý server, pokud nestojí opravdu za pořádnou cenu, dál nepojede. Po 2 měsících už fungovat nebude, protože server se stane tak nehratelný, nebo majitel serveru to finančně neutáhne. Což znamená, že server spadne a už se nezapne.
 8. Ta hlavní chyba toho webu je Wordpress, ale chápu, že to nepojede dlouho, jak je zvykem, takže si ho tam vlastně i nech.
 9. Návštěva na serveru, místo Registracija je tam napsané Reggistrácia. Poté jsou gramatické chyby v informačních tabulích a podobně.
 10. To je pravda, ale jako větší škoda mi přijde pohřbená samp wiki a především samp forum
 11. Jen skoda ze ta wiki na open.mp ma tolik vypadku, to jsou ty frameworky no :D :D :D
 12. Vďaka za odpoveď. Môžeš byť konkrétnejší?
 13. Za své dávné příspěvky se řekněme stydím, ale nehodlám je odstranit, protože je považuji za své začátky. Příspěvky ukazují mé chyby, ze kterých se mohu jen poučit. :) 

 14. Aha, Tak to se omlouvám. Špatně jsem si to omrknul. Omlouvám se a děkuji za ponaučení.
 15. Server je ready a stále se hledá plno lidí, kteří to ošéfují
 16. Možno si si nevšimol, že nejde o originálnu wiki, ale o jej kópiu na doméne blast.hk. Ja som napríklad o tejto kópii nevedel a som za tento príspevok vďačný, keďže originálna samp wiki už nie je dostupná ani cez wayback machine na archive.org.
 17. Tyto stránky, jsou známé. Není to žádná novinka. Samp WIki je známá a mnoho pawneru ji používá. open.mp je známé tím, že se snaží napodobit officiální stránku SAMp wiki.
 18. Na serveru byste si mohli opravit gramatické chyby. A webové stránky se budou ještě dodělávat ? Pokud ano, nebudu nic říkat. Pokud webové stránky jsou dokončeny, mám mnoho chyb.
 19. Dobrý večer, Jsem ochoten Vám to udělat zdarma. Nebudu o sobě říkat jak moc velký pawner jsem, můžete se přesvědčit sám. Pokud máte zájem, ozvěte se mi do Soukromé Zprávy. Děkuji.
 20. počítej, že pokud seženeš hoooodně levného programátora, tak chce 300 na hodinu. Pokud si to bere od úkolu, tak si to nacení podle takové ceny dopředu. Řekněme, že to co chceš zabere třeba 20 hodin čistého času zkušenému programátorovi (reálně bych to tak viděl) a dá ti cenu co nejméně, takže cena je cca 6000 Kč. Pokud si řekne standardní sazbu jako zkušený - 1000 Kč na hodinu, tak jsi na 20 000 Kč. Musíš se koukat taky jak je kdo zkušený, protože to udělá rychleji
 21. pokud myslel 2000 euro, tak je to lehkej přepal, ale 2000 kč je fakt málo. Buď za takovou cenu rád.
 22. Earlier
 23. Navíc, já nechci úplně nový GameMode, pouze vylepšení do GameMode, např. RZE
 24. Chtěl bych GameMode podobný RZE ( v RZE se dobře orientuji), jen bych tam chtěl přidat pár věcí, problém je, že já to neumím
 25. A to už máš udělané Gamemode a jen tam chceš udělat FS a nebo chceš údělat zcela nový GM? Protože, některé FS bych ti klidně udělat zdarma...
 26. 2000 a udělám ti to, kdyžtak nápis SZ. Dohodneme se, 50% záloha předem..
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...