Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Veškerá aktivita

This stream auto-updates     

 1. Včera
 2. The Hidden Face

  pomoc Kalendář

  Příště prosím do správné sekce (Ostatní - Hledám / Nabízím), problém se očividně pawna netýká. Téma zamykám a požádám o přesun.
 3. Takhle, já jsem čestný člověk a nemám potřebu někoho okrádat nebo tak, takže dostane tu částku na který se dohodneme až to udělá. Nicméně se nechci nechat ojebat,což se tu už asi několikrát stalo.
 4. ★ г๏๒เภ

  hledám Hledám Pawnera

  GL v hladani dakoho kto ti to bude scriptovat bez toho aby si mu najprv zaplatil
 5. Zdravím, hledám pawnera pro vytvoření základního RP gamemodu (Základní RP příkazy, nahrát mapping, apod..). V případě zájmu by mohlo dojít i k delší spolupráci. Podrobnosti předám přímo sepsané do detailu pawnerovi. Zaplaceno pawner dostane za odvedenou práci a otestování, nikoliv předem. Zájemci, kteří to vzdají za 3 dny nebo přestanou komunikovat vůbec nepšite. Zájemci Skype: group122 Mail: flicrazy122@gmail.com Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. =)
 6. Aké hry hrávate momentálne píšte či už singleplayere alebo mulťáky nech sa inšpirujem niečim 🤩

 7. RIP

  ostatní Trvale subory ?

  No niektore subory sa mi neukazuju v tom vycisteni disku vobec a neda sa ich odstranit su stare 4 roky chcem to vsetko vymazat len mi to stale hadze tabulky ze nemam k tomu opravnenie a som stale administrator tak nechapem..
 8. Zexy

  pomoc afk

  napiš mi na skype pawntomas99.. něco s tím vymyslíme
 9. Quipo1

  pomoc Nová verze 0.3.DL R1

  jo to je ono funguje díky moc
 10. WeryN

  pomoc Nová verze 0.3.DL R1

  Zdravím, zřejmě Ti to píše tohle " CONNECTION REJECTED: Incorrect Version.". Problém bude v tom, že pokud si stáhneš novou verzi serveru (v tomto případě 0.3.DL), tak do něj musíš z toho starého překopírovat pouze ty složky, které používáš v módu, nikoli "všechno", to byl pak nemělo význam stahovat novou verzi když tam zkopíruješ všechno.
 11. Last week
 12. rEf

  pomoc Nová verze 0.3.DL R1

  Kde ti to píše prosím tě? A co přesně? Vůbec to nechápu.
 13. Quipo1

  pomoc Nová verze 0.3.DL R1

  Čaute poradí mi někdo jak svůj mód z verze 0.3.7. R2 přenesu tak aby mi to fungovalo s verzí clienta na 0.3.DL R1 ? Stáhl jsem si server na ten nový DL, ale když tam přehodím můj mód i s příslušnými soubory, tak mi to píše Že mám špatnou verzi. Co vše je potřeba upravit aby to fungovalo? Děkuju
 14. Smexy

  pomoc Kalendář

  Ten mě nenapadl dík
 15. Smexy

  pomoc Kalendář

  Dal bych přednost něčemu, co není na internetu a dá se to nainstalovat a používat i offline. (Jasně, synchronizaci offline nepotřebuju, jen online.)
 16. HighPrint

  pomoc Kalendář

  Google calendar ti nevyhovuje?
 17. neznamyFour

  pomoc afk

  Hadže mi to samé errory i napriek tomu že to dávám kam mám, nepomohol by si mi s tým kodom ako celek? já už si naviem rady a drepim u toho 2 hodiny a uz ma to nebavi vyzera to naozaj dobre len bud som deb_l lebo nevime prečo mi to nejde. #include <a_samp> // This is a little AFK system made by pujan // Features: //------------------------------------------------------------------------------ //-List of AFK players //-No command spam //-Set players in afk mode to different virtual world until they are /back //------------------------------------------------------------------------------ #define FILTERSCRIPT #if defined FILTERSCRIPT public OnFilterScriptInit() { print("\n--------------------------------------"); print(" AFK system "); print("--------------------------------------\n"); return 1; } #endif //====================================== //AFK AFKLIST new AFK[MAX_PLAYERS]; new sendername[MAX_PLAYER_NAME]; new string[256]; #define COLOR_WHITE 0xFFFFFFAA #define COLOR_ORANGE 0xFF9900AA #define COLOR_GREEN 0x33AA33AA #define COLOR_BRIGHTRED 0xFF0000AA //====================================== public OnPlayerConnect(playerid) { AFK[playerid] = 0; return 1; } public OnPlayerCommandText(playerid, cmdtext[]) { //-------------------------[Afklist]--------------------------------------------- if(strcmp(cmdtext, "/afklist", true) == 0) { SendClientMessage(playerid,COLOR_WHITE,"AFK hráči:"); for(new i = 0; i < MAX_PLAYERS; i++) { if(IsPlayerConnected(i)) { if(AFK[i] == 1) { GetPlayerName(i,sendername,sizeof(sendername)); format(string,256,"Meno: %s || ID: %i",sendername,i); SendClientMessage(playerid,COLOR_WHITE,string); } } } return 1; } //------------------------[Back]-------------------------------------------------- if(strcmp(cmdtext, "/back", true) == 0) { if(AFK[playerid] == 1) { new str[256]; GetPlayerName(playerid, sendername, sizeof(sendername)); format(str, sizeof(str), "[ ! ] Hráč %s je speť", sendername); SendClientMessageToAll(COLOR_GREEN, str); GameTextForPlayer(playerid, "~g~SPET",2000,3); SetPlayerVirtualWorld(playerid, 0); TogglePlayerControllable(playerid, 1); AFK[playerid] = 0; return 1; } else { SendClientMessage(playerid, COLOR_WHITE, "[ ! ] Jsi späť"); return 1; } } //------------------------[AFK]-------------------------------------------------- if(strcmp(cmdtext, "/afk", true) == 0) { if(AFK[playerid] == 0) { new str[256]; GetPlayerName(playerid, sendername, sizeof(sendername)); format(str, sizeof(str), "[ ! ] %s je AFK (/afklist)", sendername); GameTextForPlayer(playerid, "~r~AFK",2000,3); SendClientMessageToAll(COLOR_BRIGHTRED, str); SendClientMessage(playerid, COLOR_WHITE, "[ ! ] Pro navratenie -> /back"); SetPlayerVirtualWorld(playerid, GetPlayerVirtualWorld(playerid) + 123); TogglePlayerControllable(playerid, 0); AFK[playerid] = 1; return 1; } } return 0; }
 18. rEf

  pomoc Pri startu zamrzne PC

  Jupí, měl jsem pravdu
 19. Rawy

  pomoc Pri startu zamrzne PC

  Nedostal jsem se nikam, u USB to celé skončilo a nereagovalo. Ale už jsem přišel čím to bylo, zkusil jsem vyndat a vyčistit kontakty ramek a pomohlo. Jen je divné, že když to bylo ramkami, tak že mi to vůbec něco ukázalo, protože jindy když s nimi něco mám tak obrazovka nenaběhne vůbec. Můžete lock.
 20. rEf

  ostatní Trvale subory ?

  No tak dokud si nedal Vyčistit systémové soubory což je např. ten Windows.old tak ti to zobrazovat nemohlo Však to je v návodě.
 21. RIP

  ostatní Trvale subory ?

  Uz to mam diky moc chlapy najprv mi to tam nezobrazovalo tie subory som sa stym trochu pohral uz to mam vymazane
 22. Smexy

  pomoc Kalendář

  Zajímalo by mě, zda nemáte nějaký kalendář na PC (Win 7 PRO), který by byl automaticky synchronizovaný s mobilem? Děkuji.
 23. rEf

  ostatní Trvale subory ?

  To je tak složité si to najít? https://wintip.cz/520-jak-smazat-slozku-windows-old Udělej to podle toho návodu a smaž (zaškrtni) jen předchozí instalaci systému Windows a Windows.old se smaže
 24. RIP

  ostatní Trvale subory ?

  Mne dost laguje pc a to tam skoro nic nemam tak hned ako prve ma napadlo ci to nebude tymi starymi zlozkami z windowsu
 25. rEf

  pomoc Pri startu zamrzne PC

  No a dostaneš se do Biosu? Však co je po USB by ti to mělo vypsat Memory ne?
 26. Satan

  ostatní csgo... je free to play hra....

  Super, konecne mozem cheatovat
 1. Load more activity
×