Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Veškerá aktivita

This stream auto-updates     

 1. Včera
 2. polismanovicp

  gamemode Dark Island - Survival

  Kompletní aktualizace topicu a také prosím screenshots které byli postnuté dříve v příspěvcích v tomto topicu neberte vážně nejsou již aktuální. V topicu je pouze sepsano to co se v modu nachází aktuálně. Hledám stále beta testery a mapery do týmu více v topicu. V topicu je také uveden můj aktuální postoj k modu. Díky všem a sorry za zpoždění 3 roky.
 3. lelkabestnest

  pomoc Pomoc s databázi MysQL

  Zdravím, Nedokáže se mi načíst server je to nejspíše kvůli databázi, admin z fakahedy mi řekl že mysql plugin má prý mít zapsaný jakou databázi to má využívat ale nevím jak se to upravuje.. Je tu někdo zkušený kdo by to vzládnul. Server je 0.3dl a všechny věci se ukládají v MysQL databázi. Nejlépe volat přes TS nebo Discord pro lepší vysvětlení už si fakt nevím totiž rady..
 4. Je . Teda, pokud to nevyjde. Pokud vyjde tak není. Ale jinak ohledně samotné myšlenky, to stále platí: Stejně jako pomoct. Přispívat tam může kdo chce. S tím rozdílem, že místo kousky kódů a nebo složitého/jednoduchého vysvětlování tam rovnou hodí celé kódy, odkazy nebo scripty.
 5. Já jsem měl za to, že je návrh myšlen sarkasticky. Z komentářů to tak ale už nevypadá.. jak tomu teda opravdu je?
 6. Lucifer Morningstar

  návrh Sekce "udělejte to za mě"

  Ja som osobne totálne proti, je mi to proti srsti, lebo proste buď sa človek chce niečo naučiť a spraví si to alebo si to zaplatí - Inak to nemá, tak isto ako v bežnom živote, ale tak uvidíme ako dopadne hlasovanie a ako sa zhodneme (vedenie). Ja osobne by som nerobil len tak niekomu cudziemu na internete dačo zadarmo, ľahké či ťažké. Pomôžem, to áno ale neurobím za neho.
 7. Ninjonik

  pomoc JAVA 8 - DEBIAN 8

  apt-get update som už skúšal, ale ešte poskúšam no
 8. Lukasz

  ostatní Game of Thrones - Fan topic

  Jenže se jedná už o druhý díl z celkově šesti dílů. Zatím se nestalo absolutně nic. Dva díly GoT reunited, jak kdyby šlo o sraz ze střední školy po 10 letech. Zajímavé je, že trash z minulé série omlouvali tím, že se musel děj urychlit, a tak vznikly nějaké nesrovnalosti. V kontrastu s tím se jim v této sérii podařilo zabít 1/3 času prázdnem. Ale tak hlavně, že se teď všichni chytli za ruce a spojili proti "zlu"..
 9. Woody

  ostatní Game of Thrones - Fan topic

  Slabší nebyl. Spíš takhle nějak bych se představoval ten první díl. Dialogy byly trochu zajímavější, hlavně vtipnější (Tormund :D) Ale nic extra to teda nebylo. 2 epizody čekání na bitvu, doufám, že zbývající 4 díly budou hotový masterpiece.
 10. Lukasz

  ostatní Game of Thrones - Fan topic

  První byl byl slabý, ale dalo se to ještě akceptovat. Na druhý díl jsem se z teaseru těšil, bohužel to byl ještě slabší díl než první.
 11. Woody

  ostatní Game of Thrones - Fan topic

  BUMP!!! Druhý díl je za námi.
 12. Myslím si, že sa tu nájde pár ľudí, ktorí nemajú toľko skúseností na to, aby im za prácu platili. Sami ale nemajú dostatok nápadov, aké scripty písať. Vznikajú tu potom témy ako "co mam napawnit jako prvni" atď. Možno by nebolo zlé dať ľuďom na výber, či chcú (menej kvalitný) script urobený zadarmo začínajúcimi pawnermi, ktorí sa na tom budú sami učiť a potrvá im to dlhšie s rizikom, že sa nenájde nikto, kto by to urobil... Alebo si zaplatia skúsenejších. Nie som príliš optimistický v tom, koľko ochotných začiatočníkov sa tu nájde, ale príde mi to ako lepší spôsob naberania skúseností ako behať po podpriemerných serveroch a žobrať o post pawnera. Za skúšku asi nič nedáme - ak to bude totálna katastrofa, zrušiť sa to dá vždy.
 13. Lucifer Morningstar

  návrh Sekce "udělejte to za mě"

  Určite, že nie.. Kto by dnes niečo robil zadarmo a akú by to malo pointu pre toho človeka? Ak niečo chceš nauč sa to, ak ti niečo nefunguje daj to sem, ľudia ti s tým pomôžu. Ak to chceš a nechceš sa učiť, zaplať si niekomu nech ti to spraví. Simple.
 14. Wrong Time Wrong Place

  návrh Sekce "udělejte to za mě"

  Umim si představit že všechno krom té sekce umře, ale jo, v podstatě (Y)
 15. Lucifer Morningstar

  pomoc JAVA 8 - DEBIAN 8

  W: Duplicate sources.list entry http://ppa.launchpad.net/webupd8team/java/ubuntu/ xenial/main amd64 Packages (/var/lib/apt/lists/ppa.launchpad.net_webupd8team_java_ubuntu_dists_xenial_main_binary-amd64_Packages) W: Duplicate sources.list entry http://ppa.launchpad.net/webupd8team/java/ubuntu/ xenial/main i386 Packages (/var/lib/apt/lists/ppa.launchpad.net_webupd8team_java_ubuntu_dists_xenial_main_binary-i386_Packages) W: You may want to run apt-get update to correct these problems E: Unable to locate package openjdk-8-jre V prvom rade skús "apt-get update" príkaz pre aktualizáciu source listu a skús to znovu nainštalovať Máš duplicitné záznamy, pozri si source list. Ak si išiel podľa návodu 1. Tak v "/etc/apt/sources.list.d/java-8-debian.list" ho máš. Ani v jednom prípade ti nenašlo danú package, takže buď máš zlý repozitár alebo si neaktualizoval repozitáre pomocou príkazu vyššie.. "apt-get update".
 16. Last week
 17. The Hidden Face

  návrh Sekce "udělejte to za mě"

  Ono ruku na srdce, kdo z nás bude odpovídat na témata tohoto typu. Ano, možná pokud půjde o tři řádky kódu, ale ve většině případech se tu spíše objevují žádosti o VIP a admin systém. Což spíše spadá do hledám / nabízím, to však není schopná spousta uživatelů rozlišit ( a to i po tom, co tu byly vytvořeny rozdělené formuláře, kde měli popsáno, co kam patří - popis problému, kód... atd. a stejně se našli tací, kteří prostě jen do popisu nacpali, že něco shání a zbytek nechali prázdný... ). Takže ve výsledku by se ty témata mohli rovnou skrýt. Mělo by to to smysl, kdyby to opravdu nezakládali děti a rozmysleli si, kam ten jejich problém spadá. Takže by stejně ty témata museli módíci přetahávat, a to stále nemění nic na tom, že spadají do sekce hledám programátora - hledají pawnera, co jim něco naprogramuje většinou úplně zadarmo, v lepších případech za RCON... Spíš bych tyhle témata opravdu skrýval za nesplnění povinných náležitostí + nějaké upozornění a při opakování tresty. To je ovšem dost práce pro moderátory...
 18. Náhodou docela fajn nápad. Tehdy se tady fakt lidé naučili teď už je sa-mp polomrtvé a pochybuju že se někdo v roce 2k19 bude učit pawn. Jsem pro
 19. Ja osobne treba na takove helpy ani nereaguju a spis jen ctu co tam ostatni radi. Ve chvili kdy prilozi kod a zepta co s tim je za problem, tak mu pomuzu. Jinak mi tento napad prijde jako zbytecne rozdeleni, protoze se furt stale najdou hrdinove jako DuFF apod., kteri tem lidem poskytnou v helpu takrka cely kod
 20. Nechce se mi moc podporovat tento styl žádostí. Pokud není uživatel ochoten se o něco pokusit sám (zejména když zde má k dispozici poměrně dost návodů) nebo není schopen zformulovat problém tak, aby to pochopil alespoň jeden uživatel, který by mu byl schopen pomoci, tak potom: - je to buď dítě, které by na internetu ještě nemělo co dělat, nebo - neskutečně líná osoba, ze které s takovým přístupem programátor stejně nebude. Navíc mi přijde, že v poslední době se tu kupí vlákna s žádostí o pomoc od uživatelů, kteří by ani nebyli schopni rozpoznat rozdíl a stejně by to vytvořili tam, kde jsou naučení. Nevím no. Píšu to z pozice uživatele, ne z pozice hlavního moderátora, takže pokud by na to byly kladné ohlasy ze strany ostatních uživatelů, moderátorů nebo ověřených uživatelů, mohu to na zkoušku uvést do provozu. Za sebe jsem ovšem proti.
 21. xddd

  pomoc Ahoj,Hladam online premium

  Děkuji můžem lock
 22. Člověk co by na ty příspěvky reagoval by buď za ně ty scripty skutečně udělal takže by si mohl vylepšit své dovednosti s PAWN(protože přecijen málokdo do pomoc hází celé kódy), a nebo mi to byla množírna příspěvků na odkazy jinam (wiki, návody, google odkazů...)
 23. Spíše jestli se to tam nebude množit takové to "udělejte to za mě", aby to mělo smysl a někdo na to reagoval, aby to prostě nebyla sekce se spamem o prosbu vytvořit skript. Například v sekci o Pomoc se přece jenom někdo snaží tomu dotyčnému pomoc.
 24. Prosím... udělejte rekt tady na scyda za mě. Díky Ale já bych to bral.. Alespoň nemusíš vysvětlovat jen postneš a hotovo
 25. Už je to nějakou dobu, co je tahle "krizička". Na místo řádného topicu "Pomoc" tam autor přijde jenom hodit zkopírovaný kód nebo jen přijdou s větou "nvm jak udl asystm pls halp". A stejně když tam někdo poskytne pomoc tak přijde naše legendární věta "pls neumím udělejte za mě". Nevím jak to vidí ostatní, ale já si pod sekcí Pomoc představím, že tam hodím kus kóduj a žádám o pomoc, kde je chyba, nebo jak to zprovoznit. Ale nechodím tam bez kódu s žádostí udělejte to za mě. Proto navrhuji udělat tuto sekci. Hodil by se na příspěvky, u kterých to ze zřejmé "neumím to prostě, udělejte to za mě" a po případě tam přetáhnout topic, který se k tomu dostane postupně. Děkuji
 26. xddd

  pomoc Ahoj,Hladam online premium

  C:\Users\kola2\OneDrive\Počítač\DG2.pwn(9) : error 010: invalid function or declaration C:\Users\kola2\OneDrive\Počítač\DG2.pwn(49) : error 017: undefined symbol "TDDG" C:\Users\kola2\OneDrive\Počítač\DG2.pwn(50) : error 017: undefined symbol "TDDG" C:\Users\kola2\OneDrive\Počítač\DG2.pwn(51) : error 017: undefined symbol "TDDG" C:\Users\kola2\OneDrive\Počítač\DG2.pwn(52) : error 017: undefined symbol "TDDG" C:\Users\kola2\OneDrive\Počítač\DG2.pwn(53) : error 017: undefined symbol "TDDG" C:\Users\kola2\OneDrive\Počítač\DG2.pwn(54) : error 017: undefined symbol "TDDG" C:\Users\kola2\OneDrive\Počítač\DG2.pwn(55) : error 017: undefined symbol "TDDG" C:\Users\kola2\OneDrive\Počítač\DG2.pwn(56) : error 017: undefined symbol "TDDG" C:\Users\kola2\OneDrive\Počítač\DG2.pwn(58) : error 017: undefined symbol "TDDGEU" C:\Users\kola2\OneDrive\Počítač\DG2.pwn(59) : error 017: undefined symbol "TDDGEU" C:\Users\kola2\OneDrive\Počítač\DG2.pwn(60) : error 017: undefined symbol "TDDGEU" C:\Users\kola2\OneDrive\Počítač\DG2.pwn(61) : error 017: undefined symbol "TDDGEU" C:\Users\kola2\OneDrive\Počítač\DG2.pwn(62) : error 017: undefined symbol "TDDGEU" C:\Users\kola2\OneDrive\Počítač\DG2.pwn(63) : error 017: undefined symbol "TDDGEU" C:\Users\kola2\OneDrive\Počítač\DG2.pwn(64) : error 017: undefined symbol "TDDGEU" C:\Users\kola2\OneDrive\Počítač\DG2.pwn(65) : error 017: undefined symbol "TDDGEU" C:\Users\kola2\OneDrive\Počítač\DG2.pwn(67) : error 021: symbol already defined: "SetTimer" C:\Users\kola2\OneDrive\Počítač\DG2.pwn(68) : error 010: invalid function or declaration C:\Users\kola2\OneDrive\Počítač\DG2.pwn(82) : error 017: undefined symbol "Spravca_Level" C:\Users\kola2\OneDrive\Počítač\DG2.pwn(82) : warning 215: expression has no effect C:\Users\kola2\OneDrive\Počítač\DG2.pwn(82) : error 001: expected token: ";", but found "]" C:\Users\kola2\OneDrive\Počítač\DG2.pwn(82) : error 029: invalid expression, assumed zero C:\Users\kola2\OneDrive\Počítač\DG2.pwn(82) : fatal error 107: too many error messages on one line Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase 23 Errors.
 1. Load more activity
×