Jump to content

jenkings

Uživatel
 • Příspěvků

  824
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  8

jenkings last won the day on Květen 21

jenkings had the most liked content!

Reputace

74 Jethro

About jenkings

 • Moto
  Frajer s.r.o
 • Narozeniny Prosinec 16
 1. Logo pro stránku

  Díky za hlasy. Zatím to tedy vypadá na logo číslo 2. Otázka je, jestli bude vhodné i v odstínech černé. Například takto:
 2. Logo pro stránku

  Děkuji za názor a za hlas Jinak tu poslední možnost jsem dal já, abych pořád nemusel klikat na "zobrazit výsledky"
 3. Logo pro stránku

  Ahoj. Snažím se vytvořit logo pro webovou stránku zabývající se věcmi okolo IT, programování a mobilního HW. Mělo by jít o něco mezi osobní prezentací, blogem a ukázkou tvorby. Předem podotýkám že pro grafiku vážně moc nemám cit, ale snažil jsem se udělat nějaké náhledy aspoň v rámci mých možností, a potřebuji pomoct s rozhodnutím, které logo nakonec použít, nebo ze kterého alespoň vycházet při zlepšování. Barevná loga by měla i monochromatickou verzi.Díky za hlasy a konstruktivní kritiku: Loga: (1-4)
 4. ostatní Navrhněte název

  v podstatě asi ano nevím, mně se to celkem zalíbilo, tak jsem to postnul, hlubší logiku bych v tom asi nehledal.
 5. ostatní Navrhněte název

  No, a co zvolit nějaký dvojsmysl ? napadlo mně třeba textarea.cz
 6. pomoc warning 213: tag mismatch

  new cesta[10]; format(cesta,sizeof(cesta),"/Banka/%s.bank",PlayerName(playerid)); trochu málo ne ? do toho rozsahu se ti nevejde ani ta samotná cesta, natož pak ještě nick hráče
 7. ostatní SimMayor 1.0

  Jako kdyby se našlo par lidí, co by na tom chtěli seriózně dělat, klidně bych se taky zapojil a pokračoval bych v tom. Ale vzhledem k současným možnostem bych to sám opravdu nezvládal. Takže kdyby měl někdo zájem a vývoj se rozjel, tak se určitě můžeme domluvit. Jinak jsem koukal, a je tam 200 účtů, které maji odehráno alespoň 2 hodiny čistého času, takže by to klidně mohlo mít zase úspěch kdyby se v tom pokračovalo.
 8. ostatní SimMayor 1.0

  Tabulky se pokusím dohledat a dodám je //EDIT už jsem přidal do repozitáře dump databáze
 9. ostatní SimMayor 1.0

  Kdyby měl někdo zájem, tak veškeré zdrojáky jsou na gitlabu : https://gitlab.com/adoksnaj/Sim-mayor Dnes už bych vše zřejmě udělal úplně jinak, a pro jednoho člověka už by dalo asi víc práce to opravovat než vytvořit něco úplně nového Kdyby měl někdo zájem to rozvíjet, nebránil bych se tomu, že by se případné updatnuté verze daly provozovat na stávající doméně
 10. hledám Hledám Developera

  No, abys věděl co je odpovídající tomuto obnosu, tak ti můžu nabídnout, že ti vytvořím vysoce kvalitní plugin, na welcome/leave message a k tomu bude umět jeden příkaz, který ti do chatu vypíše nick hráče, který ten příkaz použil. seriously, za takové peníze ti vážně nikdo nebude vytvářet a ladit žádný pluginy, který mají mít větši funkcionalitu než výše nastíněná nabídka.
 11. návrh Pravidla fora - nebudme na smich

  Pochybuji, že nějaké odsouhlasení pravidla fóra může být nadřazené nějakému státnímu právu.
 12. návrh Pravidla fora - nebudme na smich

  Otázkou ovšem zůstává, jestli ono to s tím vzdaním se vlastnictví účtu taky neporušujete nějakou legislativu, jelikož, jak už zde bylo zmíněno, každý má právo nechat se na internetu "zapomenout". Tzn. že i když o mně pojednává nějaký článek na netu a já si to nepřeji, na mou žádost by tento měl být odstraněn, nehledě na vlastnictví. Otázkou ovšem zůstává, jestli ono to s tím vzdaním se vlastnictví účtu taky neporušujete nějakou legislativu, jelikož, jak už zde bylo zmíněno, každý má právo nechat se na internetu "zapomenout". Tzn. že i když o mně pojednává nějaký článek na netu a já si to nepřeji, na mou žádost by tento měl být odstraněn, nehledě na vlastnictví.
 13. ostatní free gameska sanctum 2

  Kapavka je taky free, tak proč ji nechytit ?
 14. ukázka Nabídka webové administrace pro minecraft server

  Už z toho si myslím že ani nevíš o čem mluvíš. Máš pocit že phpmyadmin je nějaký typ MySQL nebo jak tomu rozumět ? Pro tvoji informaci je phpmyadmin v podstatě jen "klient" pomocí kterého se můžeš připojit k běžící DB a "naklikat" si tabulky, případně nějaký základní testovací obsah. Dle toho co jsi nám tu poskytl za informace jsem přesvědčený že jsi někde něco stáhnul, takže tak maximálně přepíšeš autora a změníš barvičky v template. Seems Legit....
 15. info Seriály Online

  No mně to jede s AdBlockem úplně v pohodě
×