Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jenkings

Uživatel
 • Příspěvků

  825
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  8
 • Bodů

  0 [ Donate ]

jenkings last won the day on Květen 21 2018

jenkings had the most liked content!

Reputace

74 Jethro

About jenkings

 • Moto
  Král bramborových lidí
 • Narozeniny Prosinec 16

Návštěvníci

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zamýšlím se nad tím, jestli je tenhle topic pokus o to oživit fórum a nalákat komunitu nějakým pořádným trollem, nebo to tu skutečně někdo myslí vážně. Každopádně ať je to jakkoliv, tak se to opravdu povedlo, protože takhle jsem se tu vážně dlouho nepobavil. Good Job 🤣
 2. Díky za hlasy. Zatím to tedy vypadá na logo číslo 2. Otázka je, jestli bude vhodné i v odstínech černé. Například takto:
 3. Děkuji za názor a za hlas Jinak tu poslední možnost jsem dal já, abych pořád nemusel klikat na "zobrazit výsledky"
 4. Ahoj. Snažím se vytvořit logo pro webovou stránku zabývající se věcmi okolo IT, programování a mobilního HW. Mělo by jít o něco mezi osobní prezentací, blogem a ukázkou tvorby. Předem podotýkám že pro grafiku vážně moc nemám cit, ale snažil jsem se udělat nějaké náhledy aspoň v rámci mých možností, a potřebuji pomoct s rozhodnutím, které logo nakonec použít, nebo ze kterého alespoň vycházet při zlepšování. Barevná loga by měla i monochromatickou verzi.Díky za hlasy a konstruktivní kritiku: Loga: (1-4)
 5. v podstatě asi ano nevím, mně se to celkem zalíbilo, tak jsem to postnul, hlubší logiku bych v tom asi nehledal.
 6. No, a co zvolit nějaký dvojsmysl ? napadlo mně třeba textarea.cz
 7. new cesta[10]; format(cesta,sizeof(cesta),"/Banka/%s.bank",PlayerName(playerid)); trochu málo ne ? do toho rozsahu se ti nevejde ani ta samotná cesta, natož pak ještě nick hráče
 8. Pochybuji, že nějaké odsouhlasení pravidla fóra může být nadřazené nějakému státnímu právu.
 9. Otázkou ovšem zůstává, jestli ono to s tím vzdaním se vlastnictví účtu taky neporušujete nějakou legislativu, jelikož, jak už zde bylo zmíněno, každý má právo nechat se na internetu "zapomenout". Tzn. že i když o mně pojednává nějaký článek na netu a já si to nepřeji, na mou žádost by tento měl být odstraněn, nehledě na vlastnictví. Otázkou ovšem zůstává, jestli ono to s tím vzdaním se vlastnictví účtu taky neporušujete nějakou legislativu, jelikož, jak už zde bylo zmíněno, každý má právo nechat se na internetu "zapomenout". Tzn. že i když o mně pojednává nějaký článek na netu a já si to nepřeji, na mou žádost by tento měl být odstraněn, nehledě na vlastnictví.
 10. Kapavka je taky free, tak proč ji nechytit ?
 11. No mně to jede s AdBlockem úplně v pohodě
 12. Už to frčí o dost lépe je vidět že máte snahu problémy řešit, takže za mně určitě bod pro vás
 13. Hezká věc, ale vidím pár chybek. Hned jsem si všiml, že nahoře v menu je nápis "Odcenění" místo "Ocenění" A druhá věc, když jsem dostal ocenění "750 příspěvků Given on Dnes, 09:45:26" neměl bych automaticky dostat i ty nižší počty příspěvků které jsem logicky také musel už mít hotové ?
 14. Hůř optimalizovaný web jsem snad ještě neviděl. A konektivita taky zřejmě řádná sláva
 15. poslední commit -> 2 months ago :D
×
×
 • Create New...