Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ingnition

Uživatel
 • Příspěvků

  1 703
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  30
 • Bodů

  14 [ Donate ]

Ingnition last won the day on 27. Únor

Ingnition had the most liked content!

Reputace

163 Barry Throne "Big Bear"

About Ingnition

 • Moto
  Madd Dog

Kontaktní údaje

 • Web
  http://www.ingnition.cz
 • Skype
  Ingnition_CZ
 • Steam
  ingnitioncze
 • Twitter
  Ingnitioncz

Návštěvníci

2 744 profile views
 1. Když to bude fungovat jinak než jako všechny RP servery na FiveM tak to velice rád otestuji. Ale jestli to bude takový to RP u kterého musíš mít Discord a prakticky žít druhý striktní virtuální život tak to mě neba.
 2. Ahoj. Už pomalu rok vytvářím sérii vtipných failů a momentů ze hry Warzone, kterou hraju společně s kamarádem. Jedná se o naše zážitky - nikoliv o sestřih videí z internetu. Před pár dny jsem vydal možná poslední díl z této série. Budu rád za reakce, případně se můžete podívat i na všechny ostatní 4 díly
 3. Hmm, v Asijském trhu se ale opravdu nevyznám :D Problém GTA skupin jak na FB, Discordu tak na Redditu je ten, že z 99% těchto skupin mají zakázáno sdílení a zveřejňování jakýchkoliv mediálních věcí. Takže mi to neschválí či okamžitě smažou. Tudíž jsem v začarovaném kruhu. Tak si právě říkám, jestli neznáte nějaké ověřené skupiny, kde to možné je?
 4. Jo už chápu, je mi to úplně jasné :D Mám na vás dotaz. Nevíte o nějaké komunitě nebo místě, kde bych mohl tohle video sdílet? Mám problém s jeho prezentací, aby to video vůbec někdo viděl.
 5. Děkuji moc za pozitivní reakce Děkuji, no jako natočit ty záběry trvalo opravdu několik hodin :D Zhruba jsme to natáčeli asi 3 měsíce, ne vždy byla nálada nebo čas Proč proboha číňan? :D
 6. Ahoj. Rád bych zde odprezentoval své nové video ze hry GTA V a to konkrétně "kooperativní" stunt movie, které jsem vytvořil společně s kamarádem. Snad se bude páčit.
 7. Nice idea, pokud se ale nebojíte možných problémů a rizik s tím spojených.
 8. Notebook za 700€ a na hry? Pořád nedokážu pochopit, proč by tohle někdo dělal... Absolutně nevýhodný poměr cena / výkon a využitelnosti do budoucna. A jak už tady bylo zmíněno, taky bych šel do AMD verze - když už.
 9. Mě napadá jediný důvod, proč by možná někdo chtěl do toho investovat a mít tak ony výhody a vedení. Může se to hodit člověku, který rád hraje MC ale neumí vytvářet server a vše okolo, ale chce být v nějakém projektu ten BOSS. To je jediný důvod, co si dovedu představit že by to člověku něco dalo. Jinak jsou to vyhozené peníze.
 10. Ingnition

  pomoc Bluetooth - PC

  Lze to. Lepší základní desky mají bluetooth již v sobě. Jinak to lze vyřešit adaptérem, například tímto: https://www.alza.cz/tp-link-ub400-d5774391.htm?o=21
 11. Jo já taky, chtěl jsem už na úplném počátku téhle konverzace napsat něco ve smyslu "the old times is back", ale vzhledem k totální toxicitě místních štamgastů se tu již nadále vyjadřovat nebudu 😄 Tenhle spor je opravdu vtipný už jen v tom, že si někdo myslí že to tady ještě někoho pro těch 10 aktivních lidí na tomto foru zajímá 😄
 12. Ta poslední věta je přesně to, co ti na to napíšu. Víc už to řešit nebudu 🙂
 13. Podívej se, jakou efektivitu ten zdroj má uvedenou u výrobce. Je to 80% - navíc tomu můžeme a nemusíme věřit, protože žádnou certifikaci to nemá. Tenhle zdroj používat u nových PC je prostě naprostá sebevražda, protože nikdy nevíš kdy ti tenhle úžasně levný zdroj odpálí kdejakou komponentu. ČEST VYJÍMKÁM. Na zdroji se nikdy nesmí šetřit, pokud máš teda soudnost.
 14. Tak to je opravdu strašnej zdroj, bez certifikace a od výrobce uváděná 80% efektivita. To je žalostné. Nový zdroj budeš potřebovat rozhodně. S tímhle bych se bál vůbec reálně fungovat 😄 Takže to: "550W zdroj + case + GTX 1070" je nice idea, i kdyby jsi vzal GTX 1660 tak prostě bez nového zdroje to fakt neprovozuj.
×
×
 • Create New...