Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Paulee

Uživatel
 • Příspěvků

  658
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  3
 • Bodů

  473 [ Donate ]

Paulee last won the day on 13. Duben

Paulee had the most liked content!

Reputace

13 Catalina

About Paulee

 • Moto
  Softwarový analytik
 • Narozeniny 18.8.2000

Kontaktní údaje

 • Web
  http://pawno.cz
 • Steam
  pauleeeee

Portfolio

 • Github
  Nemám
 • Pastebin
  Nemám

Návštěvníci

3 226 profile views
 1. Nevypadá to takto líp? Já PW znám, hledej funkci TextDrawCreate. Určitě to tam někde bude
 2. Musíš najít, kde je ten textdraw vytvořený, zde ho pouze funkcí voláš a upravuješ. Poradím ti, že ho určitě najdeš v OnGameModeInit. A formátuj prosím svůj kód v editoru, tak jak máš, tohle vypadá strašně. (ikonka < > nahoře).
 3. PW má jeden textdraw na celý výpis vpravo myšleno akce a eventy na obrazovce, který si uživatel může sám přizpůsobit. Zkusil bych najít OnPlayerDisconnect a tam by odkaz na odpojení měl být. Podle toho se lze dopátrat k vytvoření textdrawu, kde si jen změníš font, velikost písmo a další věcí jak potřebuješ. Ale pokud nemáš aspoň základy a povědomí co děláš, nezasahoval bych do toho, jinak si to celý rozbiješ.
 4. Paulee

  pomoc Gamemode

  Nope, PW nemá sscanf jako funkci, ale opravdu volá plugin. Hodilo by se poslat řádky, kde se ten error nachází.
 5. To ano, ale netušil jsem, zda MySQL má nějakou zvláštnost, proto jsem nechtěl tvrdit, že mé tvrzení je stoprocentně správně. Každopádně v MSSQL. Nakonec udělal správně to, co tu všichni radili. ID v tabulce se prostě nepřepisuje.
 6. Jako v MySQL se moc nevyznám, ale v databázi se pohybuju každý den. Přijde mi kravina přepisovat ID záznamu ID auta. Jak psal Ewwe, ID záznamu v tabulce a ID vozidla dle mého nemůže být stejný. Radši bych to ukládal separe přes vehID a ne ID záznamu. To samé i se čtením. //A prosím, měj v tom nějakou štábní kulturu. Název tabulky anglicky a údaje česky. Se v tom časem pak ztratíš až ti bude databáze růst :D
 7. Tak nakonec po delším rozhodování jsem si pořídil DXRacer a mohu všem doporučit! Vždy jsem měl koženku a ten textil je fakt boží. Berte to takovou menší recenzi :D https://herni-kresla.heureka.cz/dxracer-oh-fd01-nr/
 8. Je vidět, že si s tím dáváš práci a o server se staráš. Nestálo by za to koupit webhosting za pár korun a vlastní doménu? Hned by to působilo profesionálněji :D
 9. Tak to je už jiný rozpočet na židli no :D :D
 10. Díky moc za nápady, přemýšlím, že radši pojedu do obchodu a rovnou si ji vyzkouším, kvůli pohodlí. Moc na slepo se mi ji kupovat nechce :D.
 11. Zdravím, po nedávném přestěhování (bez mé původní židle) se rozhoduju, kterou židli si k PC koupit. Mohli byste mi nějakou doporučit? Zatím jsem koukal na (https://herni-kresla.heureka.cz/dxracer-oh-fd01-nr/?cs=yourgames-cz#4472235478-dxracer-oh-fd01-nr), ale nevím. Nepotřebuju asi úplně herní židli, ale abych u toho mohl sedět X hodin denně a můj zadek společně se zádama byli v komfortu. Za každou radu budu rád :D
 12. Pokud je mi známo, tak licenci si pamatuje základní deska (nebo nějak na to provázané). Takže pokud neměníš tu, jsi v klidu.
 13. Tohle mi přijde jako kravina cpát do GM ... Každopádně bych se podíval do scriptfiles, zda tam máš potřebné složky. Některé GM si ty složky nevytvoří a musíš si je tam naházet sám pro správný start serveru.
×
×
 • Create New...