Jump to content

Paulee

Uživatel
 • Příspěvků

  604
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  2

Paulee last won the day on Listopad 30 2017

Paulee had the most liked content!

Reputace

9 Jonny Sindacco

About Paulee

 • Moto
  Learning pawn ...
 • Narozeniny 18.8.2000

Kontaktní údaje

 • Web
  Array
 • Steam
  Array

Návštěvníci

1 014 profile views
 1. Paulee

  pomoc Dialog a cyklus for

  Zkusím a uvidím. Zatím díky moc
 2. Paulee

  pomoc Dialog a cyklus for

  Už to funguje dobře, ale proč ty tečky se tam někdy objeví a někdy né? Působi to pak divně... Celé to funguje nějak divně. Zbraně mi ze slotů mizí a zase se objevují, když k nim zadám nějaké parametry. Jak v příkazu /doplnky tak i /adoplnky se mi věci objevují a zase mizí, když k nim dám ty parametry přes /adoplnky. Nevíte prosím co s tím?
 3. Paulee

  pomoc Dialog a cyklus for

  Díky moc, funguje. CMD:doplnky(playerid, params[]) { new string[1000]; SendClientMessage(playerid, -1, "Bagr"); for(new i=0;i<MAX_WEAPON;i++) { if(random(2) == 0) AllowWeap[i] = false; else AllowWeap[i] = true; } for(new i=0;i<MAX_WEAPON;i++) { if(AllowWeap[i]) format(string, sizeof(string), "Zbran\tCena\tNaboje\n%s\t%d\t%d\t%s\n", WeapName[i], WeapData[i][0], WeapData[i][1], string); } ShowPlayerDialog(playerid, DIALOG_DOPLNKY, DIALOG_STYLE_TABLIST_HEADERS, "Doplnky by Paulee", string, "Potvrdit", "Zavřít"); return (true); } Proč je tam vůbec random? Zbraně do té tabulky to hází fakt náhodně, když jsem to dal pryč, nefungovalo to vůbec. V dialogu kliknu na boxer a dá mi to to, co je zapsáno správně v tom slotu, ale v dialogu je to proházené.
 4. Paulee

  pomoc Dialog a cyklus for

  Mám to teď takhle, OnDialogResponse záhadně už funguje, ale mám tu další problém. Hodí mi to seznam všech zbraní, to ano. Teď je to tak, že když kliknu na první zbraň, tak to napíše tu větu. Ale jak udělám aby to fungovalo na všechny pozice v listu? A abych tohle tam nemusel mít 10x... Poradíte prosím?
 5. Paulee

  pomoc Dialog a cyklus for

  FS tam mám pouze ten jeden. Mod tam je GrandLarc, který je tak málo obsáhlý, že to tím podle mě nebude. Vypadá to dobře, už vím jak si to myslel. Je pravda, že já to myslel složitěji na sloty, do kterých se pak dosadí zbraň. Ale je i možnost tam rovnou zbraň dosadit a v administraci pak vybrat. Jediné co mě trošku zaráží je, že chci aby počet nábojů a cena vybírala v administraci. Ty to máš rovnou takhle v poli, což nevím no. Zkusím si s tím zas pohrát. Určitě dám vědět. Zatím děkuji moc za každou odpověď ;).
 6. Paulee

  pomoc Dialog a cyklus for

  Je tam celý kód. Jinak ho volám v příkazu /sdoplnky. CMD:sdoplnky(playerid, params[]) { new sString[140]; if(!IsPlayerAdmin(playerid)) return SendClientMessage(playerid, -1, "Nemůžeš použít tento příkaz."); for(new i; i < SLOTS; i++) format(sString, sizeof(sString), "Zadej počet slotů pro zbrane! Maximum je %d\nTed je slotu: %d", MAX_SLOTS, SLOTS); ShowPlayerDialog(playerid, DIALOG_SDOPLNKY, DIALOG_STYLE_INPUT, "Doplnky by Paulee - Sloty", sString, "Potvrdit", "Zavřít"); return (true); }
 7. Paulee

  pomoc Dialog a cyklus for

  Díky moc za odpověď, bohužel beze změny. Stále to nejde. Příkaz /doplnky funguje zatím dobře, hodil jsem tam nulové hodnoty abych viděl, jak to bude vypadat. Takhle to mám teď, ale jak jsem již napsal. Pořád to nejde.
 8. Paulee

  pomoc Dialog a cyklus for

  Nemám.
 9. Paulee

  pomoc Dialog a cyklus for

  Jediné co mě teď furt zařáží je, že mi nefunguje OnDialogResponse. Nevíte prosím proč? Vůbec se mi OnDialogResponse nevyvolá :/.
 10. Paulee

  pomoc Dialog a cyklus for

  No nevím, já to chci udělat tak, aby na každý slot přes administraci šlo nastavit určitá zbraň, kolik bude stát a počet nábojů. Takhle tam bude jen zbran, jestli jsem to dobře pochopil. Teď mě i napadlo, že bych to dal DIALOG_STYLE_TABLIST, ale v životě jsem s ním nic neudělal. Každopádně díky za odpověď. PS: O tom formatu vím, proto tam mám už dosazené něco jiného, je to i ve spoileru.
 11. Paulee

  pomoc Dialog a cyklus for

  Trošku jsem to poupravil, přidal jsem tam abych viděl jak to bude vypadat, názvy zbraní, které bych pak chtěl dát pro výběr v administraci do listu. Ale nastal tu menší problém. Po zádání počtu slotu se nic nestane. OnDialogResponse se vůbec nevyvolá.
 12. Paulee

  pomoc Dialog a cyklus for

  Hm, taky na to teď koukám. Ale já budu chtít s tou proměnnou dále pracovat, na ukládání, práci v dialozích atp. Tak já už nevím, jak se s tím poprat :/
 13. Paulee

  pomoc Dialog a cyklus for

  Takže, jsem to zatím nějak takhle splácal, na optimalizaci a ukázněnost kodu nekoukejte, jde mi o funkčnost a teď si zas nevím rady, jak přiřadit té funkci právě to číslo, které se zádá do inputu.
 14. Paulee

  pomoc Dialog a cyklus for

  Díky moc za rychlou odpověď, zkusím to nějak zakomponovat podle svých myšlenek a dám vědět.
 15. Paulee

  pomoc Dialog a cyklus for

  Zdravím, po pár měsících přestávky jsem se rozhodl, že si něco pro sebe udělám pro zahnání nudy, abych se přiučil něco nového atp. A proto jsem tady. Potřeboval bych poradit s jednou věcí, se kterou jsem se ještě nesetkal, snažil jsem se to samozřejmě vygooglit, ale nějak dvakrát chytrej jsem z toho nebyl. Jde o to, že si chci udělat systém zbraní v dialogu, které lze ovládat přes administraci. Jedna s funkcí chci aby byla, že si Admin může říct, kolik to bude vlastně slotů v dialogu ukazovat. Vím, že se to dělá přes fuknci for, která zjistí maximální počet slotů a vypíše to do listu dialogu. Bohužel si s tím nějak nevím rady, jak vypsat ty sloty v dialogu a propojit to s administrací pro jednoduché ovládání. Proto vás prosím o pomoc, nebo mi to nějak zkusit vysvětlit názornými ukázkami atp. Za každou pomoc budu rád. Přeji hezký den, s pozdravem Paulee.
×
×
 • Create New...