Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Paulee

Uživatel
 • Příspěvků

  619
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  2
 • Bodů

  317 [ Donate ]

Paulee last won the day on 30. Listopad 2017

Paulee had the most liked content!

Reputace

11 Catalina

About Paulee

 • Moto
  Learning pawn ...
 • Narozeniny 18.8.2000

Kontaktní údaje

 • Web
  http://pawno.cz
 • Steam
  pauleeeee

Portfolio

 • Github
  Nemám
 • Pastebin
  Nemám

Návštěvníci

1 914 profile views
 1. Jde vidět, že to cpeš do zdrojáku od PW a nevíš co to dělá. ForMaxPlayer je definice cyklu for, který projede všechny hráče na serveru a to je kravina. ForMaxPlayer u PW používal například pro to aby administrátoři viděli příkazy co hráči píšou, PMka a podobně. Takže cyklus zahoď a postupuj podle návodu od @Scydo
 2. Ten je dneska už všude no Škoda, že se to tak rozrostlo
 3. Chápu, ale je třeba počítat s menší návštěvností
 4. A není to zbytečný?
 5. Na základce jsme měli vyučování všema deseti a tohle je rozhodně příjemnější než ten atf na čem jsme psali. Ale důležitý faktor je i jak člověk umí rychle číst no. Za mě super stránka, pokusím se hitnout stovečku :D
 6. Joo, to neříkám ani půl slova, že je to ohledně toho dost nepříjemné. Proto jsem přešel na placenou podobu a filmy si stahuju. Navíc je to kolikrát i pomalé a nekvalitní obraz. Ale zas tam jsou skoro všechny filmy no.
 7. Nevím, co byla stránka cucaj.sk, ale pro online sledování filmů používám bombuj,tv. Pro následné stahování používám datoid.cz. Levnější než uloz.to a též dostatek filmů.
 8. Z mého hlediska a ze zkušenosti mohu říci, že mi obdobná hláška skákala kvůli polomrtvému disku. Kolikrát samo, kolikrát to chtělo opřít nohu o počítač a PC spadl na základě zastavení disku. Proto se přikláním na názor, že se nejspíše bude jedna to HW věc.
 9. Děkuji za zastání. Abych uvedl věci na pravou míru, Excel mi v tomto bohatě stačí. Udělal jsem základní list se seznamem a z něj si jednoduše prokliknout na detailní informace k jednotlivým úkolům. Hraní si barvičkami, podmíněným formátováním a externí odkazy zastanou vše co potřebuji. Nějaké programy jste tu vypsali, zkusím se nad tím zamyslet, ale zatím jsem takto spokojený. Děkuji za spolupráci.
 10. Ne tak úplně. Jedná se o jednoduchý a přehledný zápis poznámek co je potřeba probrat apod. Není třeba zavádět nové inovace, když nám vlastně stačí jednoduché poznámky. Soubor se edituje jednou týdně Kdyby se jednalo o stránku většího rázu, tohle bych nedopustil. Takže pojem efektivita je tu irelevatní, jen přemýšlím jak to v Excelu vymazlit a aby mi to bylo co nejvíce pohodlné (budu se o něj starat jen já). Na vytváření listu asi mávneme rukou, jenom mě to zajímalo jestli je to možné. Ale vidím, že máte očividné zkušenosti. Dokázal by jste mi poradit co by jste na mém místě doporučoval? Popř.: Jak byste postupoval právě Vy?
 11. Dobrý den, potřeboval bych pomoct s věcí, se kterou si již v práci chvíli lámu hlavu. Mám Excelovskou tabulku uloženou na serveru, kde k ní mají všichni přístup. Jedná se o seznam úkolu s překlikem na jednotlivé listy s datailem. Ale jde mi o to, jakmile něco dopíšu do seznamu úkolů (sloupeček na tu určený), aby se mi rovnou vytvořil list k tomu úkolu - snad je mi dobře rozumět. Zkouším se hrabat v Microsoft flow a nastavit to. Myslel jsem si, že to mám, ale list to nevytvoří. Nemáte někdo s tím prosím zkušenosti? Je to vůbec možné? Děkuji moc a přeji hezký den
 12. Děkuju vám moc oběma, pomohli jste mi. Teď si s tím už jen trošku vyhraju a bude to paráda.
 13. Je to katastrofa, ale právě to musí být napsáno hezky ručně, bez žádných pluginu či šíleností, hezký základy HTML a CSS. Právě proto s tím bojuju. Kdyby to takhle nebylo dané, dávno bych volil wordpress atp.
 14. Dobrý den, dostal jsem za úkol udělat jednoduchý webdesign, kde budou splněna zadaná kritéria. Jenže mě grafika moc nejde, nemám řádnou představu a webdesign mi až tolik moc neříká. Myslíte si že by se tu našla dobrá duše co by mi pomohla, či nějak nadstínila aby to vypadalo dobře? Ještě zde přikládám dané požadavky: Za každou pomoc budu velmi rád. Pozadí a barvy jsou jen hrubý nástřel. Hlavně mě jde o vizualizaci. Přeji hezký den.
×
×
 • Create New...