Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Paulee

Uživatel
 • Příspěvků

  614
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  2
 • Bodů

  312 [ Donate ]

Paulee last won the day on Listopad 30 2017

Paulee had the most liked content!

Reputace

9 Jonny Sindacco

About Paulee

 • Moto
  Learning pawn ...
 • Narozeniny 18.8.2000

Kontaktní údaje

 • Web
  http://pawno.cz
 • Steam
  pauleeeee

Portfolio

 • Github
  Nemám
 • Pastebin
  Nemám

Návštěvníci

1 380 profile views
 1. Na základce jsme měli vyučování všema deseti a tohle je rozhodně příjemnější než ten atf na čem jsme psali. Ale důležitý faktor je i jak člověk umí rychle číst no. Za mě super stránka, pokusím se hitnout stovečku :D
 2. Joo, to neříkám ani půl slova, že je to ohledně toho dost nepříjemné. Proto jsem přešel na placenou podobu a filmy si stahuju. Navíc je to kolikrát i pomalé a nekvalitní obraz. Ale zas tam jsou skoro všechny filmy no.
 3. Nevím, co byla stránka cucaj.sk, ale pro online sledování filmů používám bombuj,tv. Pro následné stahování používám datoid.cz. Levnější než uloz.to a též dostatek filmů.
 4. Z mého hlediska a ze zkušenosti mohu říci, že mi obdobná hláška skákala kvůli polomrtvému disku. Kolikrát samo, kolikrát to chtělo opřít nohu o počítač a PC spadl na základě zastavení disku. Proto se přikláním na názor, že se nejspíše bude jedna to HW věc.
 5. Děkuji za zastání. Abych uvedl věci na pravou míru, Excel mi v tomto bohatě stačí. Udělal jsem základní list se seznamem a z něj si jednoduše prokliknout na detailní informace k jednotlivým úkolům. Hraní si barvičkami, podmíněným formátováním a externí odkazy zastanou vše co potřebuji. Nějaké programy jste tu vypsali, zkusím se nad tím zamyslet, ale zatím jsem takto spokojený. Děkuji za spolupráci.
 6. Ne tak úplně. Jedná se o jednoduchý a přehledný zápis poznámek co je potřeba probrat apod. Není třeba zavádět nové inovace, když nám vlastně stačí jednoduché poznámky. Soubor se edituje jednou týdně Kdyby se jednalo o stránku většího rázu, tohle bych nedopustil. Takže pojem efektivita je tu irelevatní, jen přemýšlím jak to v Excelu vymazlit a aby mi to bylo co nejvíce pohodlné (budu se o něj starat jen já). Na vytváření listu asi mávneme rukou, jenom mě to zajímalo jestli je to možné. Ale vidím, že máte očividné zkušenosti. Dokázal by jste mi poradit co by jste na mém místě doporučoval? Popř.: Jak byste postupoval právě Vy?
 7. Dobrý den, potřeboval bych pomoct s věcí, se kterou si již v práci chvíli lámu hlavu. Mám Excelovskou tabulku uloženou na serveru, kde k ní mají všichni přístup. Jedná se o seznam úkolu s překlikem na jednotlivé listy s datailem. Ale jde mi o to, jakmile něco dopíšu do seznamu úkolů (sloupeček na tu určený), aby se mi rovnou vytvořil list k tomu úkolu - snad je mi dobře rozumět. Zkouším se hrabat v Microsoft flow a nastavit to. Myslel jsem si, že to mám, ale list to nevytvoří. Nemáte někdo s tím prosím zkušenosti? Je to vůbec možné? Děkuji moc a přeji hezký den
 8. Děkuju vám moc oběma, pomohli jste mi. Teď si s tím už jen trošku vyhraju a bude to paráda.
 9. Je to katastrofa, ale právě to musí být napsáno hezky ručně, bez žádných pluginu či šíleností, hezký základy HTML a CSS. Právě proto s tím bojuju. Kdyby to takhle nebylo dané, dávno bych volil wordpress atp.
 10. Dobrý den, dostal jsem za úkol udělat jednoduchý webdesign, kde budou splněna zadaná kritéria. Jenže mě grafika moc nejde, nemám řádnou představu a webdesign mi až tolik moc neříká. Myslíte si že by se tu našla dobrá duše co by mi pomohla, či nějak nadstínila aby to vypadalo dobře? Ještě zde přikládám dané požadavky: Za každou pomoc budu velmi rád. Pozadí a barvy jsou jen hrubý nástřel. Hlavně mě jde o vizualizaci. Přeji hezký den.
 11. Zkusím a uvidím. Zatím díky moc
 12. Už to funguje dobře, ale proč ty tečky se tam někdy objeví a někdy né? Působi to pak divně... Celé to funguje nějak divně. Zbraně mi ze slotů mizí a zase se objevují, když k nim zadám nějaké parametry. Jak v příkazu /doplnky tak i /adoplnky se mi věci objevují a zase mizí, když k nim dám ty parametry přes /adoplnky. Nevíte prosím co s tím?
 13. Díky moc, funguje. CMD:doplnky(playerid, params[]) { new string[1000]; SendClientMessage(playerid, -1, "Bagr"); for(new i=0;i<MAX_WEAPON;i++) { if(random(2) == 0) AllowWeap[i] = false; else AllowWeap[i] = true; } for(new i=0;i<MAX_WEAPON;i++) { if(AllowWeap[i]) format(string, sizeof(string), "Zbran\tCena\tNaboje\n%s\t%d\t%d\t%s\n", WeapName[i], WeapData[i][0], WeapData[i][1], string); } ShowPlayerDialog(playerid, DIALOG_DOPLNKY, DIALOG_STYLE_TABLIST_HEADERS, "Doplnky by Paulee", string, "Potvrdit", "Zavřít"); return (true); } Proč je tam vůbec random? Zbraně do té tabulky to hází fakt náhodně, když jsem to dal pryč, nefungovalo to vůbec. V dialogu kliknu na boxer a dá mi to to, co je zapsáno správně v tom slotu, ale v dialogu je to proházené.
 14. Mám to teď takhle, OnDialogResponse záhadně už funguje, ale mám tu další problém. Hodí mi to seznam všech zbraní, to ano. Teď je to tak, že když kliknu na první zbraň, tak to napíše tu větu. Ale jak udělám aby to fungovalo na všechny pozice v listu? A abych tohle tam nemusel mít 10x... Poradíte prosím?
 15. FS tam mám pouze ten jeden. Mod tam je GrandLarc, který je tak málo obsáhlý, že to tím podle mě nebude. Vypadá to dobře, už vím jak si to myslel. Je pravda, že já to myslel složitěji na sloty, do kterých se pak dosadí zbraň. Ale je i možnost tam rovnou zbraň dosadit a v administraci pak vybrat. Jediné co mě trošku zaráží je, že chci aby počet nábojů a cena vybírala v administraci. Ty to máš rovnou takhle v poli, což nevím no. Zkusím si s tím zas pohrát. Určitě dám vědět. Zatím děkuji moc za každou odpověď ;).
×
×
 • Create New...