Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fakerko_

Uživatel
 • Příspěvků

  1 209
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  37
 • Bodů

  326 [ Donate ]

Fakerko_ last won the day on 12. Červenec

Fakerko_ had the most liked content!

Reputace

162 Barry Throne "Big Bear"

About Fakerko_

 • Moto
  Fullstack Web Developer

Návštěvníci

4 617 profile views
 1. Největší jistotu do budoucna budeš mít s pure javascriptem. Frameworků může přijít ještě mnoho, ale s obyč javascript tu bude vždy. Hlavně pak ti nebude dělat problém se doučit nějaký framework, třeba to VueJS. Ale s jQuery bych už v této době nezačínal.
 2. Ten React je pouze možnost, jinak je to v Javascriptu, takže si tam můžeš dát React, Vue, Angular atd.
 3. Já Google nemám moc rád, takže to by pro měl byl asi blok :D Jak píše Lukasz výše, tak zrovna u Google jistotu moc nemáš. Nicméně Flutter neznám, jen jsem teď rychle zkouknul hlavní stránku s příklady a mě by furt dával větší smysl použít na to Electron, kdybych dělal já mobilní appku. Co jsem pochytil, tak z Flutteru lze vytáhnout Android i iOS verzi, to je stejné jako u Electronu, že se vybuildí do obou verzí. U Electronu to můžeš vybuidit i jako desktop app pro Windows nebo macOS (to nevím jak u Flutteru). Pro mě hlavní věc je ta, že v Electronu to můžu psát v Reactu, což je framework, který používám na webových aplikacích, takže bych dělal víceméně to samé, jen bych to pak buildil Electronem. Ale nevím, zda ty děláš nebo jsi dělal v Reactu, zas takovou paměť nemám, ale pokud ano, tak doporučuji zkusit.
 4. eDálnice má veřejné API? Jinak pěkné. V čem to děláš? Třeba Electron je na to dobrý, ten generuje pro Android i iOS.
 5. Chodíš s ním do třídy nebo se kamarádíš s jeho spolužákama? :D
 6. Jak přečti si chat? Však jsi říkal, že jste měli smlouvu, tak proč by si četl chat? Snad si má přečíst smlouvu ne? :D
 7. Tím pádem nám řekni, proč to píšeš sem a ještě zde dáváš ke stažení to, s čím ty nejsi spokojen? Chtěl ses snad pochlubit svoji debilitou, že ses nechal napálit? Jak už jsem řekl, můžeš si za to sám, věděl jsi, do čeho jdeš. Pokud Janik nemá rozum, tak by ho měli mít ti ostatní kolem něj, ale jak je vidno, tak ty ho nemáš také. Tím bych toto téma uzavřel.
 8. To zní jako začátek nějaké telenovely, bude i pokračování?
 9. Když bych si koupil v krámu hru pro dívky a zjistil bych, že je nefunkční, tak s tím jdu na reklamační oddělení daného obchodu. Rozhodně bych jim hned nešel napsat recenzi, že to stojí za ho*no, protože se může stát, že je z výroby špatný kus. Udělal jsi to samé? Já si nejsem vědom toho, že by pawno.cz bylo reklamační oddělení Janika.
 10. Na úvod bych řekl, že si za to můžeš sám, to je stejný příklad, jako když se řekne dětem, aby neolizovali namrzlé zábradlí. Stejně jdou a začnou ho olizovat. Další věc je ta, že pokud sis od něj něco koupil a pak si chtěl vrátit peníze, tak je jedno od koho to je nebo jaká je to sračka, ale kde bereš to právo to šířit dál? Na závěr, mlíčko si ve školní kantýně nekoupí. Nevím kolik ti je, ale školy jsou zavřené.
 11. Zkus: https://www.raspberrypi.org/forums/viewtopic.php?t=51543&p=397663
 12. Fakerko_

  Kritika web Vybero.cz

  Nemám moc čas to prolejzat, ale hned homepage: Na button není rollover. Dole kategorie mi přijdou, že jsou chybně zobrazené (Jen bílé pozadí se stínem, nehodí se k ostatnímu zbytku webu) Responsivita: https://ctrlv.cz/y9bW
 13. Já třeba za první nové auto platil měsíčně 8 tisíc včetně pojištění (CENA: 360 tis. Kč). Pak když se po 5 letech prodávalo, tak se prodalo za 200 tis. Koupil jsem nové auto v hodnotě 560 tis., dal jsem těch 200 tis. a zbytek jsem si půjčil a nyní včetně pojištění splácím měsíčně 6 tisíc. Tudíž ano, někdo může platit 20 tisíc měsíčně, ale jen pokud chce hodně drahé auto.
 14. Nejlepší je si koupit auto úplně nové. Máte na to auto pak záruku 5 let nebo například 100 - 150 tis km. Vezmete si na něj půjčku, kterou si natáhnete na 5 let. Po 5 letech to splatíte a můžete poslat do světa a koupit další s novou zárukou a nebo si ho necháte, to je na vás. Já už mám takto druhé auto a vím, že se mi nemůže stát, že by tam byla skrytá vada a pokud by tam byla vada z výroby, tak bude opravena v rámci záruky bezplatně. Tudíž po dobu 5 let splácíte bance auto, platíte pojištění, letní/zimní gumy, garanční prohlídky a palivo. Což vše jsou takové normální platby, ale nikdy vás nezaskočí to, že vám třeba odejde turbo nebo cokoliv jiného a musíte hned vysolit pálku.
×
×
 • Create New...