Jump to content

Fakerko_

Uživatel
 • Příspěvků

  1276
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  47

Fakerko_ last won the day on 15. Březen

Fakerko_ had the most liked content!

Reputace

182 Old Reece

Návštěvníci

6738 profile views
 1. Mám doma pracovnu s posilovnou dohromady. Takže se vždy po delší době sezení můžu protáhnout. A když nepracuji, tak v té pracovně, krom cvičení, vůbec nejsem. Maximálně si ještě večer, na nějaké drobnosti, vezmu notebook k TV, ale jinak s tím nemám problém. Hlavní je, vymezit si hodiny, které pracuješ v té pracovně a které ne a přes to nejít. Pracuju 4 dny v týdnu a do pracovny o těch 3 dnech nepáchnu, maximálně na brouzdání po internetu si vezmu notebook k TV :D
 2. Takže máme: a) Angular b) NextJS c) Spring d) Čistý JS co dál? :D
 3. Takže, máme tu návrh na technologie a) Angular b) NextJS někdo další návrh? :D
 4. Celé to bylo myšleno tak, že všichni co se budou chtít zapojit, tak budou moci dělat pouze pull requesty s obsahem, tj. v markdownu, takže žádné backdoor by se nekonali. Byl by to například NextJS, který umí pracovat s Markdown a řešil by i SEO. Jak jsem psal, žádný backend nebo CMS by nebylo potřeba. Jak sám říkáš, je tu nostalgický obsah - jinými slovy zastaralý kód, který když někdo z nových uživatelů vyzkouší, tak mu nefunguje. Buď se zeptá a nebo odejde. Další věc, ChatGPT. Já osobně se ho ptám, když něco potřebuji vědět, dostanu relevantnější výsledky jak na Google či jiném vyhledávači, tak proč utápět peníze do fóra?
 5. Nějak tak jsem to myslel. Že by byl normálně nakódovaný web, s designem atd., ale ty články/návody/novinky by se brali z toho Markdownu z GITu. Tím pádem by nebyla potřeba žádná databáze nebo CMS. A pak to navíc propojit s FB a discord, jak jsem psal.
 6. Co takto: Krok 1: zrušit fórum Krok 2: vytvořit web o programování. Kam by se pomocí gitu přidávali články/návody/cokoliv. V gitu by to vždy schválil administrátor. Takže by mohl přidávat kdokoliv. Diskuse by mohla být pod tím v rámci facebook komentářů - čímž se to propojí se sociálními sítěmi pro větší dosah. Stejně tak by diskuse mohla být vedena na discordu. Tam by se také dalo dohodnout s autorem prostor, že by třeba individuálně do vysvětlil. Takto v rychlosti.
 7. Mám fakturační systém, který umí: Grafické statistiky vašich příjmů Vytváření neomezeného počtu faktur Generování faktur do PDF a následné stažení Jednoduchá správa vašeho adresáře s kontakty QR kód na faktuře pro rychlé placení faktur mobilem Vyplnit si vlastní údaje, pro rychlé vytváření faktur Přidávání neomezeného počtu kontaktů Rychlé a jednoduché Filtrování a vyhledávání mezi fakturami nebo kontakty Vhodný pro plátce i neplátce DPH Krom systému je k tomu i landing page s obchodními podmínkami. Screenshot z landing page, kde je náhled samotné aplikace: https://ctrlv.cz/VDBP Fakturační systém využívá: PHP s Yii frameworkem. JS ES6 SCSS HTML5 Landing page: HTML5 SCSS JS ES6 Gridle s jQuery pro pokročilou práci s gridem. Pak ještě separé mám aplikaci pro MacOS, která umí podobné, ale nepočítá s plátci DPH. (Psaná v ElectronJS s ReactJS + Redux) V případě zájmu mi můžete poslat Vaši cenovou nabídku do SZ nebo na e-mail [email protected]
 8. Dávám tomu tak měsíc, a to jen kvůli tomu, že už sem moc často lidi nechodí.
 9. 😂😂😂 měl jsem pravdu, k čemu je fórum, když je Discord 😂
 10. Ono rozhodně bude lepší mít webovou appku s mobilní verzí, než mobilní appku s tím, že do budoucna možná. Nativní mobilní appka zabere více času na vývoj. Bude dražší ať už kvůli tomu, že zabere více času, nebo že bude potřeba lidí, kteří dělají mobilní appky, kteří budou mít větší hodinovku. Určitě se vyplatí zvážit vše. Zda je vůbec nativní mobilní appka potřeba a vynechat důvod, že jednou možná bude potřeba nativních funkcí.
 11. Dotaz, nestačila by na to jen webová appka, když to má jen zobrazovat informace?
 12. Napadá mě, přesměrování hovorů na SIMku z Marsu. Jakmile ti někdo bude volat na pozemskou SIM, tak se to automaticky přesměruje na Mars. Nevím, jak to funguje s dvěma SIM, ale najdeš to v nastavení > telefon > přesměrování hovorů a do příjemce zadáš druhé tel. číslo. Tím pádem to nebude posílat žádnou zprávu a ani odmítat hovory, ale jen se přesměrují na druhé číslo.
 13. Na to existuje adblock při jednorázové platbě pro všechny stránky :D Dej jsem prosím QR kód bez vyplněné částky. Díky.
 14. Fakerko_

  ostatní Práce & Život

  Mobilní appky se pohybují mezi 300 - 1,5 milionu. Takže jestli už měl něco hotového, co se dalo použít, tak mohl appku za mega za měsíc stihnout 😁
 15. Sice nemám zkušenosti se Symfony, ale mám zkušenost s Yii frameworkem, který na Symfony staví a přijde mi jednodušší na pochopení a obsluhu, zkus na něj mrknout. https://www.yiiframework.com
×
×
 • Create New...