Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fakerko_

Uživatel
 • Příspěvků

  1 146
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  30

Fakerko_ last won the day on Září 18

Fakerko_ had the most liked content!

Reputace

138 Emmet

About Fakerko_

Návštěvníci

3 515 profile views
 1. A proto sem nikdo nechodí, nebo když už někdo přijde, tak se podívá na poslední témata a ani si nevytvoří účet. Kdokoliv napíše nějaký příspěvek, tak se to hned zaspamuje totálními nesmysli, ale nic k tématu. On hledá tým, je z jiné země, ale měl alespoň tu snahu si to nějak přeložit do češtiny. Vůbec mi hlava nebere, k čemu se vytahuje to, že hledá i na jiných fórech? To je logické, že pawno.cz není střed vesmíru. Nehledě na tu poznámku o duplicitě příspěvků.. Na odkazovaném "duplikátu" tázaný hledá někoho, kdo dělá v jazyce Pawn, ale v tomto příspěvku hledá celý tým s rozdílnými znalostmi, tudíž se jedná úplně o jinou poptávku. A místo toho, aby moderátor popřál hodně štěstí, což je mimochodem taky příspěvek totálně k ho*nu, tak by se to mělo nějak pročistit a dohlédnout na to, aby to tu nějak fungovalo.
 2. Nejlepší bude, když nám vyfotíš zadní stranu bedny od PC, ať se můžeme podívat, jaké tam máš výstupní konektory.
 3. Zkus se přihlásit na internetu do svého profilu, tam se to nastavuje taky.
 4. Přesně tohle jsem neřešil, nicméně jsem řešil problém s Xbox platbami. Nechtělo mi je to povolit kvůli nastavenému jazyku a země. Po nějaké době jsem zjistil, že se jazyk a země nastavuje na více místech nezávisle na sobě. Zkus teda na google zjistit, kde všude se nastavuje jazyk konzole a určitě to ten problém vyřeší.
 5. Zajímavé, jen si říkám, že pokud se o to starají kompilery, tak proč se o to zbytečně zajímat, ale je fajn o tom vědět. Nicméně k té radosti o zredukování řádků.. Oba způsoby jsou ve výsledku na jednom řádku, když to kompilátor pak minifikuje. + další řádky můžeš ušetřit tím, že budeš psát závorky na stejný řádek 😄 function min(int a, int b) { return a*(a<b)+b*(b<=a); } – ejhle, o řádek méně! 😄
 6. Lidi lidi, sice jsem to celé nečetl, jen pár příspěvků v tomto vlákně, ale řekněte mi. Proč se to řeší tady? Pokud si někdo myslí, že byl nějakým způsobem poškozen, proč s tím nejde na policii nebo to neřeší přes právníka? Přeci jen, řešit to zde nějakým tématem, ještě ke všemu na skoro mrtvém fóru (nechci tady nikoho urazit, ale je to tu skoro mrtvé), mi přijde dost zbytečné a asi skoro stejné, jako když na facebooku někdo sbírá lajky za pomoc dětem v africe. Pokud někoho něco štve (chtěl jsem napsat jiné slovo), tak ať to řeší cestou, jakou si daná situace vyžaduje, ale určitě ne takto, protože je to opravdu zbytečné.
 7. Facka za in-line styly. Chtěl jsem ti dát pochvalu za používání jednotky "em", ale pak jsem si všiml, že mícháš více jednotek. Jednotky "em" používáš pouze jednou a pak všude "px". Na prd míchat u tabulky attributy pro padding atd se styly. Proč nestylovat tabulku přímo v CSS, když už se používá? Třída "bgthead" mi přijde dost nečitelná na první pohled, co se takhle držet konvence a použít například: "bgThead" nebo "bg-thead" nebo "bg_thead"? Jinak importovat font ve stylech bych nedoporučoval, lepší jako link v hlavičce dokumentu. Setkal jsem se s případy, kdy IE ignoroval import fontu v CSS. Pak jen takové doporučení, lepší je udržovat a dávat marginy zespoda, nikoli ze shora, lépe se v tom pak vyznáš, když se máš držet designu. Pak k obrázku na pozadí. Je fajn, že je ve 4K, ale proč si má někdo v tomto případě stahovat 12MB obrázek, když má jen rozlišení 1920x1080 nebo 1280x720. Nehledně na to, že 12MB je i pro 4K web hodně, rozhodně bych to zmenšil. Takže udělat media query pro rozlišení nebo i pro retinu rovnou. Taky jsem se nudil, než se mi dodělá snídaně.
 8. Bohužel se tomu předmětu na školách říká “Programování”, ale je to špatně. HTML a CSS opravdu do programování nepatří. HTML je značkovací jazyk a CSS je jazyk stylovací. (Jak už z obou zkratek názvů vyplívá.)
 9. Hlavně nejdříve si něco pročti, ne že hned zítra vyjde opravné video. A odpověz mi prosím na post výše, kde je screen kódu z tvého webu, dík
 10. Nehledně na to, že je drzost dělat weby za peníze a video pro nováčky, když na svém webu uděláš chybu viz screen. (Schválně, zda najdeš, co je špatně.)
 11. Děláš si srandu, že ano? Tím myslíš například co? - Vysvětlení kódování jazyka? (Viz. video: “Proč UTF-8? Protože děláme v HTML5 a je to to nejlepší”) - OK, to lidem hodně řekne. - Nebo snad vysvětlení identifikátoru? (Viz. video “ID se používá například u formulářů… bla bla další ho*na.) Milej zlatej “ID” je unikátní identifikátor. “CLASS” může být použit v HTML dokumentu X krát, ale ID pouze jednou. Dál pokračovat nebudu, přečti si o tom více a pak sám uvidíš, jaké ho*na meleš ve videu.
 12. K videu, doufám, že další díl bude lepší jak ten první, a že si ty sám něco přečteš o tom, co vlastně vysvětluješ. Protože první díl byl běs a hrůza.
 13. Jo a kolik lidí z pawno.cz si od něj něco objedná?
 14. Na to, že se borec zabývá tvorbou webů, tak mu nefunguje ani jeho vlastní. Plugin pro smooth scrolling mu nefunguje a formulář jde odeslat bez vyplnění. Nejlepší na tom je, že kontaktní formulář má nazvaný jako přihlášení viz screen
 15. Asi se na ten web často nedíváš co? Mně by teda bylo zle
×
×
 • Create New...