Jump to content

Fakerko_

Uživatel
 • Příspěvků

  1 187
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  35

Fakerko_ last won the day on Únor 9

Fakerko_ had the most liked content!

Reputace

152 Barry Throne "Big Bear"

About Fakerko_

 • Moto
  www.petrhnatek.cz
 • Narozeniny 25.12.1993

Kontaktní údaje

 • Web
  Array

Návštěvníci

3 920 profile views
 1. Co když bude někdo chtít hrát z intru nebo budou hrát dva sourozenci? Teda ne, že by bylo pravděpodobné, že budeš mít tolik lidí na serveru, ale ta otázka tam je.
 2. Nejsou vůbec ztráta času. Zaměstnavatel z té "práce na doma" pozná hodně. Například úpravu kódu, zda dotyčný dodržuje nějaké konvence, zda píše komentáře, zda vytváří správně komponenty (v případě JS frameworků), zda umí chápat zadání, zda umí správně zadání číst, zda si umí poradit v případě, že je v zadání nějaká záludnost atp. Hlavně se z toho zaměstnavatel dozví jednu důležitou věc, a to je, zda je na dotyčného spoleh a práci opravdu vypracuje.
 3. Nicméně, já mám kladnou zkušenost s takovými "testíky", takže bych určitě ostatním neradil, aby se tomu vyhýbali. Přeci nemusí znamenat, že se to jednou stalo tobě, že by se z toho muselo stát pravidlo.
 4. Jen bych rád řekl, že ta pozice "Laravel vývojář" by se měla jmenovat spíše "Backend vývojář s přesahem do frontend" nebo "Laraval vývojář s přesahem do frontend". Jelikož v požadavcích je znalost frontend frameworku. Je to jen slovíčkaření, ale plno lidí si přečte název pozice a jdou dál.
 5. Pokud do něčeho nemáš chuť, tak to odlož a jdi dělat něco jiného.
 6. V ČR mají učitele kolem 25k, nicméně kdo by za takový plat dělal, když jen 15k je v Praze nájem garsonky. Nicméně, rozhodně by to nemohla být státní škola, protože stát jen dělá, že lidem pomáhá, ale skutek utek. Musela by to být soukromá škola, přičemž by se na tu školu opět nedostalo plno lidí s talentem a hlavou na programování, ale spíše ti děti těch bohatých, kteří by měli na zaplacení soukromé škole, která by měla tak kvalifikované vyučující. A proč by děti bohatích chtěli dělat programátory? Když jim stačí jen tu školu dodělat a pak se učit na převzetí rodinného podniku. Na to, aby jeden vyučující měl na škole kolem 150k+, by muselo být školné dost velké.
 7. Nás bylo ve třídě cca 26 a práci jako programátor mám jen já 😄
 8. Super server a ještě lepší web! Jen tak dál!
 9. Že? Taky to nechápu, vůbec sem nechodím a taky mě to nijak neobtěžuje.
 10. Mám zapnutý adblock a normálně tu jsem a píšu ti tento komentář.
 11. Takže když mám adblock, tak vlastně mám prémium zdarma 😄
×
×
 • Create New...