Jump to content

Fakerko_

Uživatel
 • Příspěvků

  1 182
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  33

Fakerko_ last won the day on Květen 4 2019

Fakerko_ had the most liked content!

Reputace

149 Emmet

About Fakerko_

 • Moto
  www.petrhnatek.cz
 • Narozeniny 25.12.1993

Kontaktní údaje

 • Web
  Array

Návštěvníci

3 864 profile views
 1. Pokud do něčeho nemáš chuť, tak to odlož a jdi dělat něco jiného.
 2. V ČR mají učitele kolem 25k, nicméně kdo by za takový plat dělal, když jen 15k je v Praze nájem garsonky. Nicméně, rozhodně by to nemohla být státní škola, protože stát jen dělá, že lidem pomáhá, ale skutek utek. Musela by to být soukromá škola, přičemž by se na tu školu opět nedostalo plno lidí s talentem a hlavou na programování, ale spíše ti děti těch bohatých, kteří by měli na zaplacení soukromé škole, která by měla tak kvalifikované vyučující. A proč by děti bohatích chtěli dělat programátory? Když jim stačí jen tu školu dodělat a pak se učit na převzetí rodinného podniku. Na to, aby jeden vyučující měl na škole kolem 150k+, by muselo být školné dost velké.
 3. Nás bylo ve třídě cca 26 a práci jako programátor mám jen já 😄
 4. Super server a ještě lepší web! Jen tak dál!
 5. Že? Taky to nechápu, vůbec sem nechodím a taky mě to nijak neobtěžuje.
 6. Mám zapnutý adblock a normálně tu jsem a píšu ti tento komentář.
 7. Takže když mám adblock, tak vlastně mám prémium zdarma 😄
 8. Jen pro možnost porovnání, celkově by to stálo 576 000kč – za předpokladu, že se to stihne za 5 let. Kdyby to chtěl autor brát podle ceny 😄 😄
 9. A počítám, že ten chlast, ze kterého se na prvním "rande" ožerou, on taky platit nebude 😄 Jinak, přijde mi to jak výběr a konkurz na nějakou vysoce postavenou pozici ve firmě, kde si zakládají na tom, aby jim nikdo nenarušil jejich teplý kolektiv 😄
 10. Mám UPC a mám veřejnou IP Jinak, místo pole Firstname a Lastname udělej pole Fullname – je dost otravné, když je to rozdělené na více fieldů.
 11. K tomu nekonečnému příběhu kolem loga, ve zkratce. Logo má být pro prezetanci, to se všichni snad shodneme. Nicméně nemusí vystihovat na první pohled kategorii/téma/obor nebo cokoliv jiného. Logo si samo časem vytvoří svou tzv. "známost" stačí mít název, který si lidé budou pamatovat. Samozřejmě, někdy lidé přijdou a někdy se jim musí pomoci, což se dostávámé k bodu propagace. Než se dostaneme k dalšímu bodu, tak abych předešel reakcím kvůli textu výše. Na chvilku se zastavte a zamyslete se. Když by vám někdo řekl nebo před vás dal logo Samsung a vy jste to logo neznali, neznali by jste ani značku Samsung, řeklo by vám to něco? To samé s mnoha dalšími značkami, opět si tu publicitu a známost ta značka, logo vytvořilo časem samo. (https://blog.designcrowd.com/article/744/100-famous-corporate-logos-from-the-top-companies-of-2015) – zde se můžete podívat na loga a odpovězte si, kolik jich vystihuje to, co dělají. Alza.cz – dříve známí jako internetový obchod s počítači, nyní si tam koupíte i toaletní papír a mýdlo, aby jste si měli čím tu prdel umýt. Když se vrátíme zpět k propagaci. Nevím, nemám přehled, zda někde běží nějaká propagace nebo ne, ale chtělo by to. Rozhodně zdarma to nepůjde a tím, že se udělá soutěž, o které vědí pouze nynější uživatelé pawno.cz, tak noví uživatelé také nepřijdou. GTA V je dobrý nápad, je to nejnovější GTA a dlouho asi i bude. Plno lidí říkalo, že když je GTA Online, tak dělání módů a tvorba vlastního obsahu zůstane jen u GTA SA, ale jak je vidět, tak vznikají servery a módy i na GTA V. Nevím jak moc je to rozsáhlé, neorientuji se v tom, ale nebylo by fajn udělat server na GTA V? Lidi by se určitě našli, kteří by na tom chtěli pracovat. Tím by se i rozjela více sekce o GTA V. Také by bylo fajn, oživit/založit sociální sítě, facebook a instagram. Přeci jen, tyto sociální sítě jsou ve stavu, kde je většina populace. Tam bych také směřoval propagaci a vyhledávání dalších návštěvníků a uživatelů tohoto fóra.
×
×
 • Create New...