Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lukasz

Uživatel
 • Příspěvků

  813
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  67

Lukasz last won the day on Listopad 19

Lukasz had the most liked content!

Reputace

283 Madd Dog

About Lukasz

 • Moto
  Hraju za Wildcats
 • Narozeniny 17.6.1996

Návštěvníci

2 953 profile views
 1. Odkaz v mém prvním komentáři byl na lineární funkci (to je to, co ti poté popsal i Duff a pan Youtuber). Zadání není víc než jasné. Není nikde popis, jak se má funkce chovat (na to jsem se tě už ale ptal), takže máš neúplné zadání, bez kterého ti nejde normálně odpovědět.
 2. Tohle je ale neúplné zadání, pro které existuje nekonečně mnoho řešení.
 3. Nikde nespecifikuješ, jaké je chování funkce té velikosti (je změna velikosti linéární, kvadratická, exponencionální, něco jiného?). Koukni třeba na https://cs.wikipedia.org/wiki/Lineární_rovnice
 4. Spoiler

  ok boomer

   

  1. Scydo

   Scydo

   Spoiler
   Spoiler
   Spoiler
   Spoiler
   Spoiler
   Spoiler
   Spoiler

   Ha! Made you look!

    

    

    

    

    

    

    

 5. #WoodyForModerator2020

  1. Scydo

   Scydo

   #WoodyForModerator2020 ! #HKKSchvaluje

  2. Woody

   Woody

   lets do this

  3. Ewwe

   Ewwe

   WoodyForZemanAsWife

 6. jak se dnes máte

 7. A připadá ti, že je pawno great again? To my (HKK) tu děláme reálné změny k lepšímu. Btw, Ponny Army byla skupina, která se pokusila konkurovat HKK (bezúspěšně). Po jejich vyhlazení jsme se rozhodli jim na památku alespoň přidat emoji MakePawnoGreatAgain přišel až s featurou klubů..
 8. Zdravím, v poslední době proběhla na fóru řada změn - změna majitele, odstranění ošklivého loga a update fóra. Poslední změna sebou přinesla také zrušení klubů. Není se ale čeho obávat! HKK (Hello Kitty Klub) stále operuje, stejně jako operoval roky před představením klubů a stále dominuje a ovládá toto fórum. Do našich řad patří pouze elitní členové fóra. Máme mezi sebou například člověka s nejdelším banem, nejdelší kandidaturou na moderátora a autora scriptu řadících se na první příčky ve stahování na fóru a to vše v jedné osobě. Dále také autora kolekce Just systémů a zástup administrátorů, moderátorů a mnoho dalších, pro fórům významných, lidí. Stejně jako po celou dobu naší existence jsme stále otevřeni novým členům. Pokud si tedy myslíte, že máte na to stát se jedním z nás, napište si topic a na našem nejbližším shromáždění probereme vaše přijetí. V minulosti se nás snažili některé rádoby konkurenční kluby infilitrovat a vynášet cenné informace ven, veškeré pokusy ale byly zachyceny. Proto se takových pokusů pokud možno vyvarujte.
 9. ⠀⠀⠀⠀⠀

  1. Show previous comments  4 more
  2. Scydo

   Scydo

             :kitty: :parrot:

  3. Lukasz

   Lukasz

   ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

  4. Janik22
 10. Na vanillu MC nikoho nepřilákáš a stejně tak to je i s modded. Bude to jen pro pár lidí, dokud po pár dnech neopadne "hype" z otevření. Asi by bylo lepší udělat server ve stylu Hypixel (minihry) s tím, že by to bylo více single player friendly. To je ale už o dost víc práce.
 11. @Polis_Polismanovic Vtipný je, že je v názvu slovo "naučte", protože se od tebe nikdo nic nenaučí. Jinak název topicu není přímo mířen na konkrétní video, ale na sérii videí tvých návodů. Z videa jsem pochopil, že plánuješ dělat i videa ohledně programování.
 12. @Polis_Polismanovic jde vidět, jak si za svým dílem stojíš, když to video smažeš. Takže nám vlastně dáváš za pravdu. @Fakerko_ všimni si, že nezná ani pojem tag. Během videa nazývá tag funkcí, věcí apod.
 13. Vždyť i web na tom linku stojí nestojí za nic. Spíš se alespoň trochu tu tvorbu webu a designu nauč, než to pak začneš prodávat. Třeba pak nevzniknou takové tragédie, jaké předvádíš (a nebudeš muset žebračit všude kde to jde). @Daniels dělám to zdarma a pro pobavení fóra, reálně to Polisovi nic nepřinese, akorát se mu zasmějeme.
×
×
 • Create New...