Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guru

Lukasz

Obsahový guru
 • Příspěvků

  909
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  75
 • Bodů

  26 [ Donate ]

Obsahový guru!

Tento uživatel aktivně přispívá svým obsahem do fóra. Startuje živé diskuze a přináší zajímavá témata!

Lukasz last won the day on Březen 18

Lukasz had the most liked content!

Reputace

334 Madd Dog

About Lukasz

 • Moto
  Hraju za Wildcats
 • Narozeniny 17.6.1996

Návštěvníci

3 858 profile views
 1. Udělej si dvourozměrný vektor s velikostí třeba na hodnotu rychlosti a ten pak náhodně rotuj o pár stupňů. Pak jen vektor přičteš k pozici a v další iteraci ten stejný vektor znovu zrotuješ.
 2. Netrollím. Ze screenů to vypadá decentně (žádná šílenost)
 3. Wow! Skvělá práce! Něco takového se hodí snad na každý server, který to myslí vážně
 4. Vypadá to jako skvělá mapa! Dobrá práce!
 5. Podle mě by sis zasloužil trest hlavně ty. Zveřejňuješ tady cizí dílo, které sis zakoupil a reklamoval, bez dovolení autora. To, že to Janik někde "ukradl" a upravil, je irelevantní. Licence mnohdy povolují úpravu a následný přeprodej. Do jaké míry je to upravené a jak je to morální a etické je něco jiného, co ty ale vůbec neřešíš, ani tady nezveřejníš původní script, nevíš pod jakou je licencí, nevíš nic. Neposkytls ani znění smlouvy (je vůbec legitimní??), nevíme o tom vůbec nic, jen je to tvoje tvrzení Příště si vymyslím, že mi Scydo prodal nějaký film a zveřejním ho tady a bude tu z toho warezforům, cool.
 6. wtf, to pises jednou rukou? :D Ja tam mel nejakych 92 wpm
 7. static void Visit(Visitor visitor) { var animal = new List<Animal>(); var cat = new List<Cat>(); dynamic vis = visitor; vis.Visit(animal); vis.Visit(cat); }
 8. Docela by se tu hodil navod na subversion. Git pujde kvuli nemu brzy do kytek
 9. Jak to můžou být výmluvy? Právě si napsal, že máš tisíce řešení. Jak si z nich mám vybrat to správné a vyhovující? Spálím na tom akorát tak hromadu času a to rovnou můžu zůstat u Excelu, který mi na momentální usecase stačí a mnohdy je to i lepší řešení. Nemluvě na možnosti dále jednoduše zpracovávat data. Nechápu tu snahu vše dělat dostatečně "IT". Btw, nevím jak Asana, ale JIRA je nejvíc komplikovaný a pomalý shit co jsem kdy viděl a ty fejkové loadingy tomu vůbec nepomáhají. //EDIT: nejsem proti trellu, asaně, jiře (i když ta je trash), jen nesouhlasím s pushnováním těchto technoligíí někomu, kdo chce očividně excel, který je dostačující na mnoho tasků..
 10. Použití excelu není žádná "chujovina" ani "drzost vůči IT". Úplně bych IT neopěvoval. Ono najít, nasadit a spravovat CRM vyjde draze a ve výsledku to stejně bude overkill a mnohdy to ani není efektivnější.
 11. Myslim si, že return max(1, damage - ((armor / 100) * per_armor)) je víc fér, než check damage > armor. Tímhle nastavíš to, že vždy dá hráč alespoň 1 dmg, tvým způsobem by hráč mohl dát i damage v intervalu <0, 1). Proč by to bylo nefér. Hráč A má armor 1000, per armor má 100 %. - Hráč B ho attackuje s damage 1000. Hráč A dostane 0 damage. - Hráč B ho attackuje s damage 1000.5. Hráč A dostane 0.5 damage. - Hráč B ho attackuje s damage 999. Hráč A dostane 1 damage. Takže by slabší hráč mohl dávat víc damage než silnější. V mém případě by ve všech případech dostal hráč A 1 damage. Není to taky úplně fér, ale slabší hráč nedává pak víc damage než silnější. // Asi je to to stejné, co postl mxco, moje akorát nezaokrouhluje
 12. Tak gratuluju, vytvořils horší Dini obohacené o sekce. Koukl jsem se do toho tvého includu a musím říct, že je to hrozné a nikomu bych to nedoporučoval použít. Reinventing wheel není vždy nejlepší volba, zvlášť u takových věcí. Už jen to tvoje API, které nabízíš je něco hodně zvláštního a chtělo by na tom zapracovat - oddělené ukládání, načítání, mazání a wrapper funkce pro různé datové typy. Kód samotný je napsaný hodně na prasáka, chtělo by to separovat na více funkcí a použít nějaké guard clauses (třeba). Pak například s tímhle by tě každý normální člověk vyfakoval if(strfind(string,secstr,true)!=-1){sectgle=1;secfnd=1;}else{sectgle=0;} Taky by bylo fajn vracet něco, co signalizuje error a ne string "not found". To je o ničem. Tahle věc je úplně zbytečná, stačí ta vnitřní podmínka (určitě je tam víc věcí, ale nedá se to číst) if(strfind(string,"[",true)!=-1) { if(strfind(string,secstr,true)!=-1){sectgle=1;secfnd=1;}else{sectgle=0;} } To nejdůležitější, což bohužel neděláš, je jak zmiňoval @Quiter optimalizování znovuotevírání souborů. Ty tam pro každý zapsaný záznam vytváříš temp file, přepíšeš originání soubor do temp filu (s novým klíčem a hodnotou) a pak temp file přepíšeš zpět do originálního souboru. To není vůbec optimální a za sekce (které v DOF můžeš simulovat prefixem klíčů) tohle nestojí. Btw, existuje y_ini a další includy podporující sekce a jsou optimalizované a s normálním API.
 13. Zkus si to po sobě přečíst než to odešleš. Je to fakt hrozný
 14. A kde zmiňuju háčky a čárky? Vždyť ta prezentace je jak od nějakého negramota. Můžu pokračovat, to bych ti ale quotnul celý post. Hlavně ta druhá "věta" v prvním odstavci je gold.
 15. Tenhle post psal google překladač z roku 2010, nebo proč je vyjadřování a gramatika postu na tak nízké úrovni?
×
×
 • Create New...