Jump to content

Lukasz

Uživatel
 • Příspěvků

  807
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  65

Lukasz last won the day on Květen 28

Lukasz had the most liked content!

Reputace

271 Madd Dog

About Lukasz

 • Moto
  Hraju za Wildcats
 • Narozeniny 17.6.1996

Návštěvníci

2 120 profile views
 1. Ako zistiť meno uploadnutého súboru

  Víš to, že existují i jiné jazyky než php?
 2. pomoc Pomoc začiatočníkovi

  Ok, zkus to ještě jednou, a když ti to nebude fungovat správně, tak sem dej kód a my na to koukneme. Pickupy žádný problém nedělají, ATomas akorát "neresetoval" hodnoty proměnných při odstranění pickupu a pak to dělalo problém. Samozřejmě to bude fungovat i s IsPlayerInSphere, ale zase si akorát přiděláváš práci a přidáváš náročnost na výkon.
 3. pomoc Pomoc začiatočníkovi

  Ahoj, na začátek to vypadá v pohodě, výhrady tam ale budou. V OnDialogResponse vracíš špatně hodnoty. Pokud vrátíš 1, zamezíš jiným scriptům reagovat na daný dialog. Máš to napsané přesně obráceně. Snad to pochopíš z kódu. public OnDialogResponse(...) { if (dialogid == ...) { // V našem scriptu používáme toto id dialogu, zpracujeme .... // Zpracovali jsme dialog, další script se o to nemusí postarat -> vrátíme 1 return 1; } // V našem scriptu nepoužíváme dané id dialogu, patří (asi) jinému scriptu // Necháme dialog zpracovat jiný script -> vrátíme 0 return 0; } Taky si přiděláváš zbytečně moc práce. if (zpb[playerid] == 1) { // hráč je zaměstnaný jako něco } else { // hráč není zaměstnany jako něco // není potřeba další podmínky (zpb[playerid] < 1) } Schválně se zamysli, jak bys přidal další job, měl by třeba id 2. V tvém případě by se hráčovi, se zaměstnáním 2 nevypsala hláška, že není zaměstnaný jako pizzaboy. Můžeš trochu rozvést, proč používáš IsPlayerInSphere? Napiš, jaké jsi měl problémy ať ti s tím můžem pomoct. @Quiter tam má malou "chybku", chybí mu tam tag Float (nemusel by tam být, dá se to obejít ale proč..) new Float:PizzaRandPos[][3] = { Jinak by to mělo být v pohodě.
 4. pomoc Existuje?

  Ano
 5. @Polis_Polismanovic Vtipný je, že je v názvu slovo "naučte", protože se od tebe nikdo nic nenaučí. Jinak název topicu není přímo mířen na konkrétní video, ale na sérii videí tvých návodů. Z videa jsem pochopil, že plánuješ dělat i videa ohledně programování.
 6. @Polis_Polismanovic jde vidět, jak si za svým dílem stojíš, když to video smažeš. Takže nám vlastně dáváš za pravdu. @Fakerko_ všimni si, že nezná ani pojem tag. Během videa nazývá tag funkcí, věcí apod.
 7. Vždyť i web na tom linku stojí nestojí za nic. Spíš se alespoň trochu tu tvorbu webu a designu nauč, než to pak začneš prodávat. Třeba pak nevzniknou takové tragédie, jaké předvádíš (a nebudeš muset žebračit všude kde to jde). @Daniels dělám to zdarma a pro pobavení fóra, reálně to Polisovi nic nepřinese, akorát se mu zasmějeme.
 8. Zdravím, chtěl bych se s vámi podělit o video, na které jsem dnes narazil. Zaujalo mě svým pojetím a informační hodnotou. Autorem není nikdo jiný, než autor velice úspěšné kickstarterové kampaně, mnoho nedokončených herních módů, bývalý moderátor pawno.cz, nadějný grafik (v tomto odvětví o něm ještě mnoho uslyšíme) a znalec jazyku C+. Není jím nikdo jiný, než Polis Polismanovitss. Nyní si pro nás připravil návod na základy HTML5, CSS a jeho vlastního dialektu angličtiny. Rozhodně doporučuji zhlédnout až do úplného konce, mě osobně tento formát videa velice potěšil. Velmi oceňuji časté čekání na upload souboru na jeho server, díky této pauze jsem mohl všechny informace řádně zpracovat. Kdyby ukázal html soubor na localu, asi bych se ztrácel. Autora si samozřejmě můžete (za nemalý peníz) najmout na určité služby na jeho webých sránkách, kde nechybí ani donate button. - Polis
 9. To tam je asi pro lepší představu, co doplnit. Pěkně pojatý a zpracovaný návod. Znalost pracování s bity se určitě hodí, a to nejen pro programování v pawn. ++, za Duringa bych dal další, kdybych mohl
 10. pomoc Rada ohledně PC

  https://sk.wikipedia.org/wiki/Thermal_Design_Power
 11. pomoc Problém s instalací fortnite

  Proč mu říkáš, co má dělat Třeba jde vydělávat na fortnite
 12. pomoc Problém s instalací fortnite

  Sorry, nejsme "your support personnel" ani "package vendor"
 13. pomoc IP administrátor

  if(!strcmp(stringIP, "Povolená IP")) { //Nahodíš práva až zde } když už
 14. pomoc Náhodné otázky + dané odpovědi

  To bych moc nedoporučoval, jednou jsem tak shazoval omylem server (nešlo přímo o otázky a odpovědi). Lepší by bylo asi pole zamíchat (shuffle) a vybrat otázky z toho, případně jiné řešení. // EDIT: Čím víc odpovědí máš vybráno, tím je větší pravděpodobnost, že se při dalším náhodném výběru trefíš do již vybrané odpovědi a znovu se začne vybírat náhodná odpověď. Tím může dojít k zacyklení a pádu.
 15. návrh Kdo a proč?

  To počítadlo ze starého systému odpovídá srdíčkám v pravém dolním rohu.
×