Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Lukasz

Uživatel
 • Příspěvků

  838
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  71

Lukasz last won the day on Květen 16

Lukasz had the most liked content!

Reputace

301 Madd Dog

About Lukasz

 • Moto
  Hraju za Wildcats
 • Narozeniny 17.6.1996

Návštěvníci

2 661 profile views
 1. Lukasz

  script Všehoscript IMPROVED

  Řekl bych, že tam máš chybu. V OnPlayerText spoustíš pokaždé nový timer pro soutěž (pokud hráč zadá správný text). Zároveň ten timer spouštíš v samotném callbacku. Takhle bude docházet k exponencionálnímu růstu spuštěných timerů (?)
 2. Lukasz

  info Nejlepší Batman ?

  Seriál Gotham se nesmí brát moc vážně a s velkou rezervou. Přeci jen je to seriál, kde vrah zabíjel připnutím člověka na nafukovací balónek..
 3. Lukasz

  ostatní Game of Thrones - Fan topic

  Pátý a rovněž předposlední díl znovu prokázal neschopnost scénáristů a fakt, že je Game of Thrones poslední dvě série trash. Tomuto dílu se ale podařilo to, co se nepodařilo ještě žádnému z předešlých - nasr*t mainstreamové fanoušky a to hrdniským rozhodnutím Daenerys vypálit Kings Landing. Toto rozhodnutí prý "zničilo" tuto "kladnou" postavu a odpor fanoušku na sebe nenechal dlouho čekat (viz petice https://www.change.org/p/hbo-remake-game-of-thrones-season-8-with-competent-writers která je stejně k ničemu, jako Golden Company).
 4. Lukasz

  pomoc Gettime

  Časové pásmo má ČR celý rok stejné..
 5. Lukasz

  ostatní Game of Thrones - Fan topic

  Namísto první půl hodiny plné pití a párty mohli více rozvinout děj. Klasický teleport lodí ke Kings Landing. Stupidní smrt draka a podivné zajetí Missandei (jak mohli zajmout jen jí, přitom ostatní ze stejné lodi byli v pořádku). V poslední scéně měla Cersei nechat pálit lučíšníky a balisty a byl by konečně pokoj.
 6. Lukasz

  pomoc Gettime

  Při nastavování VIP nastav timestamp na půlnoc daného dne a nemusíš nic řešit při vypisování.
 7. Lukasz

  ostatní Regitrace feedback

  Ověření mobilem by mě odradilo. Co zkusit přístup jako má discord, tj. pro založení účtu nepožadovat vůbec nic a až pak mít nějakou možnost aktivace.
 8. Lukasz

  ostatní Game of Thrones - Fan topic

  Třetí díl osmé sezóny byl bohužel zase špatný/nic moc. Scénář pravděpodobně psal Theon nebo Varys, protože očividně neměli koule na to, aby zabili nějakou (wannabe kladnou) hlavní postavu. Ne, Theona ani friendzoned Joraha nepovažuju za hlavní postavy. Vizuálně to byl dobrý díl, až na CGI Night Kinga a jeho kamarádů, kdy asi došel rozpočet. Kdyby oddělali pár hlavních postav, přidalo by to na vážnosti bitvy a nepůsobilo to tak, že se vlastně nic nestalo. Jede se dál se v plné sestavě (kromě zbytečně zabitého křoví dothraki a unsullied) porazit Cersei, která je teda asi větší hrozba, než sedm sezón obávaný záhadný noční král, kterého porazí "jen tak" v jednom díle. lol
 9. Lukasz

  návrh Rep+

  Nesouhlasím s návrhem, stávající systém je dostačující
 10. Já jsem měl za to, že je návrh myšlen sarkasticky. Z komentářů to tak ale už nevypadá.. jak tomu teda opravdu je?
 11. Lukasz

  ostatní Game of Thrones - Fan topic

  Jenže se jedná už o druhý díl z celkově šesti dílů. Zatím se nestalo absolutně nic. Dva díly GoT reunited, jak kdyby šlo o sraz ze střední školy po 10 letech. Zajímavé je, že trash z minulé série omlouvali tím, že se musel děj urychlit, a tak vznikly nějaké nesrovnalosti. V kontrastu s tím se jim v této sérii podařilo zabít 1/3 času prázdnem. Ale tak hlavně, že se teď všichni chytli za ruce a spojili proti "zlu"..
 12. Lukasz

  ostatní Game of Thrones - Fan topic

  První byl byl slabý, ale dalo se to ještě akceptovat. Na druhý díl jsem se z teaseru těšil, bohužel to byl ještě slabší díl než první.
 13. Lukasz

  ostatní Kalcor nici sa-mp?

  SAMP mu ale patří a je jeho vůdce ne?
 14. Lukasz

  ostatní Kalcor nici sa-mp?

  Podle toho, co píše Y_Less, je to tak, jak píše @DuFF, tím se ale nevylučuje, že se bude dělat i client..
 15. Lukasz

  návod Využití proměnných v praxi [ * ]

  Moc se mi tento typ návodů nezamlouvá, ale i tak je to jeden z těch lepších návodů, co tu jsou. Popis sizeof máš trochu zmatečný, sizeof není parametr a nic do té proměnné neukládá.
×