Jump to content

SAMP a Nelegalne RZE


kontrolor.

Recommended Posts

driv mi taky furt vadily servery se rze, ale uvedomil jsem si, ze mne to muze bejt jedno... dokonce se mi nezajimani se o tom kdo co ma na serveru vyplatilo, uz jsem pro par decek, co meli rze udelal dost filterscriptu a hodne si vydelal, nezajimalo me co ma to decko na serveru ;) sice je hnus koukat na 50 serveru se RZE pro CZ/SK hrace s 0/500 kazdej den, ale co s tim muzem delat? jak vidite, tak Drago z toho neco ma, ATomas z toho neco ma, Daffy z toho neco ma... coz znamena, ze zruseni serveru se rze je tuhle dobu uz asi zbytecny ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zase se tu řeší sračky ... A ten co tuhle tému založil je bud naprostej hlupák nebo deb*l což je totéž :) Už jen proto že ty hackuješ možná tak že vlezeš támhle na server dáš /******* 5 a pobanuješ je :d A co tim dokážeš? Oni stejně pak all bany smažou a pořídí si antihack který sem dokonce sám udělal :) Akorát škodíš lidem a oni pak musí díky tobě použít antihack ... Jinak nechápu co se to tu řeší stejně je to blbost navrhuji tuto tému smazat ...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Souhlasím s rEfem .

Jinak nedavno jsem tohle same resil s xelem ja. Bavily jsme se o zakazani rze a tak dal .Je to kravina .Nejakz ucinek by to melo tenkrat nez se tolik rozmohla. ale dnes kdyz myslim si tak 60 - 75% zakazniku tvori rze to opravdu neni reseni .... Akorat by se tim poslal do kytek jeden z nejlepsich hostingu. Jo a pro hnidopichy to ze mel xel do ted problemy se servery lagy a tak dale to uz vyresily prechodem na zahranicni cloud.

Link to comment
Share on other sites

Stejne tam nikdo hehraje, a aspon kdyz tam zacne novacek, a pak si ma vybrat mezi VG WTLS A RZE, vybere si RZE protoze mu je nejblize, kdyz uz hral starsi verzi.

 

Tak todle mě zničilo :lol: to je jak vybírat si mezi Ferrari, Lamborginy a škodovkou :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Každy ma iny nazor podla mna to zmysel ma a mne je 17 rokov pre informaciu :-D

Tobe a 17? Tak to fakt pochybuju.. zadny smysl to nema, server zas nahodi a daj si tam pripadne antihack.. Pokud ti to tak vadi tak to nehraj, tak sem to vyresil ja.

Link to comment
Share on other sites

Kontrolor nemaš šancu . ATomas nic nedele a aj keby delal. Pochybujem že taký Daffy alebo Drago by zakázali RZE. Podla mňa tvorcovia si mali hneď nazačiatku chrániť svoj mod. A to je aj ich chyba

Link to comment
Share on other sites

Nechapu ze to ATomasa nestve. Straca mnoho hracu. Myslim si, ze kdyby se servery z nelegalnymy RZE zrusili, tak by ATomasovi hraci pripudli, tak cca 100 + -. A zacali by sa hrat doteraz nezname mody.... Preto sa nehraju ine mody... Mozno je mod dobry, ale hraci ho nepoznaju, takze ho nehraju. RZE vecina hracov pozna..... Suhlasim s kontrolorom a Pauliem... A pawneri sa cuduju preco ich mod nikdo nehra....

Link to comment
Share on other sites

Nechapu ze to ATomasa nestve. Straca mnoho hracu. Myslim si, ze kdyby se servery z nelegalnymy RZE zrusili, tak by ATomasovi hraci pripudli, tak cca 100 + -. A zacali by sa hrat doteraz nezname mody.... Preto sa nehraju ine mody... Mozno je mod dobry, ale hraci ho nepoznaju, takze ho nehraju. RZE vecina hracov pozna..... Suhlasim s kontrolorom a Pauliem... A pawneri sa cuduju preco ich mod nikdo nehra....

 

 

proc sem chodis pres proxi? nejsi tu znad zabanovanej ne?

Link to comment
Share on other sites

Nechapu ze to ATomasa nestve. Straca mnoho hracu. Myslim si, ze kdyby se servery z nelegalnymy RZE zrusili, tak by ATomasovi hraci pripudli, tak cca 100 + -. A zacali by sa hrat doteraz nezname mody.... Preto sa nehraju ine mody... Mozno je mod dobry, ale hraci ho nepoznaju, takze ho nehraju. RZE vecina hracov pozna..... Suhlasim s kontrolorom a Pauliem... A pawneri sa cuduju preco ich mod nikdo nehra....

 

 

proc sem chodis pres proxi? nejsi tu znad zabanovanej ne?

ne , nejsem tu zabanovanej.... Chcem byt jenom v anonymite... To ako kdyby se ptas hackera proc chodi cez proxy XDDDDD

P.S. Proxi sa pise Proxy ;)

Link to comment
Share on other sites

Zase se tu řeší sračky ... A ten co tuhle tému založil je bud naprostej hlupák nebo deb*l což je totéž :) Už jen proto že ty hackuješ možná tak že vlezeš támhle na server dáš /******* 5 a pobanuješ je :d A co tim dokážeš? Oni stejně pak all bany smažou a pořídí si antihack který sem dokonce sám udělal :) Akorát škodíš lidem a oni pak musí díky tobě použít antihack ... Jinak nechápu co se to tu řeší stejně je to blbost navrhuji tuto tému smazat ...

 

Víš co jdi si s těma "ANTIHACKAMA" do PRDELE. Ještě se s tím chlubit TVL takovou debilitu jsem neviděl. Víš co je ta koule co máš na krku? ku*va takovýdle kretény sem pouštíte a pak se divte - ukradnou je jedna věc, ale dělat "antihacky" je vyloženě debilita.

Link to comment
Share on other sites

Tu nejde len oto ze atomas nic nerobi.

Tu upada CZ/SK samp scena.

Nedavno som cital na SA-MP foruku v Ceskej sekcii , o tomto probleme.

Dovolujem si aj citovat :

"Každý chce být někde admin, tak si založí server s nějakým ohraným modem, kde si adminuje sobě a vyjímečně pozve i pár lidí za icq co se tam stejně nuděj, místo toho aby byl hráčem na nějakém už ostřílenějším serveru. Pak to vypadá jak to vypadá - většina serverů prázdných, na pár serverech 1-5 hráčů ve špičce, kde si člověk vlastně vůbec nezahraje.."..papedo

 

A absolutne s tym suhlasim.Taktiez sa rad pripojim ku hackovaniu nelegalnych RZE serverov , kedze si myslim ide o dobry skutok nielen pre tych "majitelov" serverov ,

ale aj pre CZ/SK samp scenu.

Link to comment
Share on other sites

Mi příjde, jak kdyby jste z té "RZE Mánie" dělali globální problém, srovnatelný třeba s těma zákonama o pirátství. Většina lidí odsud, již stejně SA:MP nehraje, pawn už nedělá a jenom se tu hádá o blbostech. Dneska je to s těma serverama stejný jak na světovým trhu

_____

Když budeš prodávat to, co každej 2.. nebudeš mít zisk.

=

Když budeš mít server s RZE, kterou má každej druhej.. nebudou ti tam hrát lidi.

_____

Chce to přijít s něčím originálním a promyšleným, taky je důležitá reklama. Ale to už je dneska složitější, než před pár lety, kdy ještě nebylo tolik lidí co se pohybuje v programování Pawn.

 

A ten nápad s hackováním serverů... trololo. Jak poznáš rozdíl mezi serverem, co si založil 18 letej frajer, o server se stará, má tam návštěvnost a 10 letým klukem, co si půjčil od maminky peníze, koupil server, nechal si od kamaráda nastavit mód a config a hraje si tam se spolužákama? To je demence aby se prostě rušili všechny servery co mají nelegální mód. I když jich není moc, pořád existují (těch kvalitních samozřejmě) :)

 

Co tím chtěl básník říci? Neřešte ptákoviny, nechte lidi ať si hrají.. Hostingy na tom vydělaj, nahrabou si alespoň peníze a to je vše.

Link to comment
Share on other sites

Bohužial súhlasim s oboma stranami na jednej strane mi vadi keď sa musím hanbiť za CZ/SK server scenu lebo šade to isté a na druhej strane aj tak stim nikdy nič nezmôžeme

Link to comment
Share on other sites

zajimavi ze ste tady pres proxynu vsichni...bud se bojite rict kdo ste a nebo tu davno mate ban...ale spis si myslim ze to druhy...

Link to comment
Share on other sites

Je snad tresny chodit cez Proxy??? Ne, ban tu nemam... Chcem byt jenom v anonymite... A tak ma jenom zaujima, cniry, kontrolujes jenom CZ/SK servery??? Lebo sichni mluvej, ze samp scena narasta! Ale celosvetova. Jak je na tom CZ/SK???

Link to comment
Share on other sites

ja furt nechapu co cekate od cesko-slovensky samp sceny...ATomas vytvoril idealni mod pro vetsinu hracu z CR a SR...ano taky sem tam zabanuju vsechny existujici IP adresy na nejaky RZE, ale pouze z nudy...nikdy nemate sanci vyhladit vsechny RZE, nepovedlo se to ani me s partou lidi kdyz sme zamikali defakto vsechny servery co existovali jelikoz nebyla znama zadna ochrana...a kdyz uz sou ochrany, prikazy sou znamy, hostingy na to serou jelikoz by prisli o prachy tak se to nepovede ani vam...koukal sem jak moc se vam dari...nic moc panove...zamknout se vam podari tak jeden z deseti....

Link to comment
Share on other sites

Šíření modu nejde zastavit protože je ke stažení všude ať už je to uloz.to nebo někde na jiných noob stránkách jako je webgarden , webnode a takový . Je prostě všude tak to nezastavíš ty vyhladíš všechny servery někdo stáhne a založí novej a neuděláš nic ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...