Jump to content

SAMP a Nelegalne RZE


kontrolor.

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Neviem prečo si ma doberate ked robim správnu vec. ked tu niekto da rze server kydate nanho aku mu ho hacknete ale ked to niekto robi doberate si ho.

takže znova - co si tim dokázal? Že někomu lockneš server, změníš název serveru/modu/mapy/webu ? cejtíš se jako king?

 

 

Nespamuj.

 

K tématu stejně s tím nic nevyřešíš jo dementi co mají na serveru nelegální rze akorát ukazují jaký IQ demence má česká scéna.

Link to comment
Share on other sites

Ty děláš, jak kdyby to byla tvoje věc. Pokud si ATomas neumí sám zařídit u hostingů, aby zakázali nelegál rze tak je to jeho blbost ;)

A proc bych mnel ? Kdybych ty hostingy odstranil, tak majitele name budou nastvani, u daffyho by mi to ani tak nevadilo, prevazne on muze za nynejsi situaci, ale s dragem jsem spolupracoval, i kdyz mi sam nabidl, ze kdyz budu chtit tak RZE na xelu zakaze, ovsem to by bylo pro nej likvidacni, a nema cenu to zavadet, kdyz vis, ze mu zakaznici prejdou ke crazyhostu, situace se nezmeni, a akorat se znici hosting jednoho meho znameho.

 

A kdyz zmizi crazy host a xel, vytvori se misto pro novy hosting. Protoze poptavka po serverech stale bude.

 

Stejne tam nikdo hehraje, a aspon kdyz tam zacne novacek, a pak si ma vybrat mezi VG WTLS A RZE, vybere si RZE protoze mu je nejblize, kdyz uz hral starsi verzi.

Link to comment
Share on other sites

Ty děláš, jak kdyby to byla tvoje věc. Pokud si ATomas neumí sám zařídit u hostingů, aby zakázali nelegál rze tak je to jeho blbost ;)

A proc bych mnel ? Kdybych ty hostingy odstranil, tak majitele name budou nastvani, u daffyho by mi to ani tak nevadilo, prevazne on muze za nynejsi situaci, ale s dragem jsem spolupracoval, i kdyz mi sam nabidl, ze kdyz budu chtit tak RZE na xelu zakaze, ovsem to by bylo pro nej likvidacni, a nema cenu to zavadet, kdyz vis, ze mu zakaznici prejdou ke crazyhostu, situace se nezmeni, a akorat se znici hosting jednoho meho znameho.

 

A kdyz zmizi crazy host a xel, vytvori se misto pro novy hosting. Protoze poptavka po serverech stale bude.

ak by xel zakazalo rze zmizlo by 50 % ich rze serverov ostatny by presli i na nekvalitne hostingy ktore maju trvaznost 1 mesiac pomali by sa to vyhladilo ked mal xel zmenu serverovne lklesom pocet rze o 50% a nikto nerobil nove.

Link to comment
Share on other sites

jenom jeden detail atomasi ve tvym podpisu...RZE 7.3 nezverejnil daffy ale ja...

Ale daffy ho stahnul z byvaleho xelu, kdyz mu tam drago nechal jeste pristup. A pak se teprve dostal k tobe

Link to comment
Share on other sites

jenom jeden detail atomasi ve tvym podpisu...RZE 7.3 nezverejnil daffy ale ja...

Ale daffy ho stahnul z byvaleho xelu, kdyz mu tam drago nechal jeste pristup. A pak se teprve dostal k tobe

 

ale nezverejnil ho...a ty mu dekujes i za zverejneni...

Link to comment
Share on other sites

Ty děláš, jak kdyby to byla tvoje věc. Pokud si ATomas neumí sám zařídit u hostingů, aby zakázali nelegál rze tak je to jeho blbost ;)

A proc bych mnel ? Kdybych ty hostingy odstranil, tak majitele name budou nastvani, u daffyho by mi to ani tak nevadilo, prevazne on muze za nynejsi situaci, ale s dragem jsem spolupracoval, i kdyz mi sam nabidl, ze kdyz budu chtit tak RZE na xelu zakaze, ovsem to by bylo pro nej likvidacni, a nema cenu to zavadet, kdyz vis, ze mu zakaznici prejdou ke crazyhostu, situace se nezmeni, a akorat se znici hosting jednoho meho znameho.

 

A kdyz zmizi crazy host a xel, vytvori se misto pro novy hosting. Protoze poptavka po serverech stale bude.

ak by xel zakazalo rze zmizlo by 50 % ich rze serverov ostatny by presli i na nekvalitne hostingy ktore maju trvaznost 1 mesiac pomali by sa to vyhladilo ked mal xel zmenu serverovne lklesom pocet rze o 50% a nikto nerobil nove.

Kazdopadne by se crazy hostingu prilepsilo, coz samozdrejme nechci, kdyz jeho majitel muze za situaci s RZE :)

Jinal by byl zlikvidovan hosting meho znameho, jeste k tomu zbytecne.

Link to comment
Share on other sites

jenom jeden detail atomasi ve tvym podpisu...RZE 7.3 nezverejnil daffy ale ja...

Proč jsi to dělal?

 

ATomas: A bude hůř... (Víc hlavně mladších hráčů, co si chtějí zahrát na bohy a mít server -> víc hostingů -> víc serverů s RZE)

Link to comment
Share on other sites

jenom jeden detail atomasi ve tvym podpisu...RZE 7.3 nezverejnil daffy ale ja...

Ale daffy ho stahnul z byvaleho xelu, kdyz mu tam drago nechal jeste pristup. A pak se teprve dostal k tobe

 

ale nezverejnil ho...a ty mu dekujes i za zverejneni...

To ze ho stahnul z hostingu a poslal tobe, to uz pocitam za zverejneni. Proste jakmile se mod dostane ven, uz je prome zverejnen

Link to comment
Share on other sites

jenom jeden detail atomasi ve tvym podpisu...RZE 7.3 nezverejnil daffy ale ja...

Proč jsi to dělal?

 

ATomas: A bude hůř... (Víc hlavně mladších hráčů, co si chtějí zahrát na bohy a mít server -> víc hostingů -> víc serverů s RZE)

Situace je posledni rok porad stejna, nevidim duvod proc by se to mnelo menit...

Link to comment
Share on other sites

Ale daffy ho stahnul z byvaleho xelu, kdyz mu tam drago nechal jeste pristup. A pak se teprve dostal k tobe

 

ale nezverejnil ho...a ty mu dekujes i za zverejneni...

To ze ho stahnul z hostingu a poslal tobe, to uz pocitam za zverejneni. Proste jakmile se mod dostane ven, uz je prome zverejnen

 

skoda :( sem chtel taky podekovani....

Link to comment
Share on other sites

aj keby si crazyhost prilepsil aj tak to zmysel stale dáva pretoze jak som si vsimol počas tyždnovaho vypadku xel klesli rze o viac ako 50% a nove sa nevitvarali a ak savytvarali tak večšinov na pipni a free hostingoch

Link to comment
Share on other sites

Ale daffy ho stahnul z byvaleho xelu, kdyz mu tam drago nechal jeste pristup. A pak se teprve dostal k tobe

 

ale nezverejnil ho...a ty mu dekujes i za zverejneni...

To ze ho stahnul z hostingu a poslal tobe, to uz pocitam za zverejneni. Proste jakmile se mod dostane ven, uz je prome zverejnen

 

skoda :( sem chtel taky podekovani....

:d, nebejt daffyho nikdy by ses k rze7.3 nedostal :d

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
ak by zakazali xel nelegal rze tak by ich bolo o 50% menej a to by bol pokrok

 

Šli by ke crazyhostu. Xel by ztratil zákazníky a tím i příjem, takže je to blbost.

Link to comment
Share on other sites

ak by zakazali xel nelegal rze tak by ich bolo o 50% menej a to by bol pokrok

 

Šli by ke crazyhostu. Xel by ztratil zákazníky a tím i příjem, takže je to blbost.

sledoval si vypadok xel ? mnohy ludia ani nevedeli ze sa presuvaju do inej novej serverovni a predsa len zopar si nasla novy host aspustila server su to deti ked im zrusis server vykaslu sa na to.

Link to comment
Share on other sites

Ako ste si mnohy všimli hackujem nelegal rze. Naječšími zasobárňami tochto nelegal modu su xel a crazyhost, maju veľlmi velľa až stovky spustené nelegal RZE. 0.3d nelegal rze je okolo 130 a 0.3c je okolo 75 , sam nestiham hackovat kto mi da za pravdu nech sa pridá a pomože mi zabránit šireniu tochto nelegal modu. Píšte vaše názory.

 

 

Plný souhlas s tebou - já bych navrhoval ovšem jiný útok - bohužel neumím hacknout web - jediný co umím je číst z něj data a to nám je k ničemu.

 

Hele za mě máš palec nahoře 10 leté děcka kteří toto podporují mají v moznu úplný ho*no. Takže když budeš chtít pomoc tak skype založíme něco jako sopa ale jen pro RZE. (Atomas je kámoš) takže pomůžeme

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...