Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Om3n

Uživatel
 • Příspěvků

  3 336
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  19
 • Bodů

  12,630 [ Donate ]

Om3n last won the day on 10. Červen

Om3n had the most liked content!

Reputace

73 Jethro

About Om3n

 • Moto
  Nikdo
 • Narozeniny 29.5.1992

Návštěvníci

2 332 profile views
 1. Jedno se ti musí nechat. Je to i celkem vtipný v kombinaci s tvým jménem. :D Aplikace: eDálnička Tvůrce: Ondřej Láznička
 2. Nedělal náhodou Village Life @rEf ?
 3. Už dlouho nepoužívám Steam, takže kdyby někdo chtěl použít tento kód, tak do toho.

  True Bliss: 9TDRR-I3DNQ-EWLMF

 4. :D :D :D Hacked by Pikachu69 si pamatuju :D To bylo na 1. Apríl :D
 5. Prosím o úpravu data registrace na 12.5.2009 Link pro ověření ti posílám do SZ.
 6. Om3n

  pomoc Rze 8

  Na serveru asi těžko někdo pozná v čem je problém...
 7. Gift card je řešení. Ušetříš za poštovné.
 8. https://all3dp.com/2/petg-smoothing/ Jdi do toluenu. Budeš jen trochu v rauši :D
 9. Ty jsi první, kdo tady začal urážet ffredykovu iniciativu...Se pak nediv, že dostáváš kartáč @ffredyk Zajímavý nápad Nenapadlo tě to ještě uhladit? Pokud si pamatuju správně, dělá se to pomocí výparů z acetonu.
 10. Prostě to má klučina špatně. Kouknul jsem na funkci AssignPlayerData a jsem toho názoru, že UNION bude zbytečně složitý, protože pokud bude mít správně vytvořený dotaz s UNION, tak budou výsledkem dotazu 3 řádky, které bude muset ještě pomocí GROUP BY sloučit do jednoho. Takže bych rozhodně volil buď sloučení tabulek a nebo JOIN. Já mám třeba tenhle dotaz, kde JOIN nepomůže, protože se v každém selectu může přihodit, že tam prostě nejsou data pro dané ShipmentID. Ale už jsme celkem daleko od hlavního tématu. :D SELECT sub.EventID ,sub.[MasterID] ,sub.[ObjectID] ,sub.[ObjectName] ,sub.[Activity] ,sub.[Description] ,sub.[EventTime] ,sub.ShipmentID ,sub.StopID ,sub.latitude ,sub.longitude FROM( --SendHeartbeat SELECT EventID ,e.[MasterID] ,e.[ObjectID] ,e.[ObjectName] ,e.[Activity] ,e.[Description] ,e.[EventTime] ,t.c.value('shipmentId[1]', 'INT') as ShipmentID ,t.c.value('stopId[1]', 'INT') as StopID ,t.c.value('latitude[1]', 'NVARCHAR(15)') as latitude ,t.c.value('longitude[1]', 'NVARCHAR(15)') as longitude FROM [xrays].[system].[Events] e OUTER APPLY e.AdditionalData.nodes('SendHeartbeatRequest') as t(c) WHERE e.Activity = 'SendHeartbeat' and e.InsertionDT >= '2020-11-10 00:00' UNION ALL --UpdateOrder SELECT EventID ,e.[MasterID] ,e.[ObjectID] ,e.[ObjectName] ,e.[Activity] ,e.[Description] ,e.[EventTime] ,t.c.value('shipmentId[1]', 'INT') as ShipmentID ,t.c.value('stopId[1]', 'INT') as StopID ,t.c.value('latitude[1]', 'NVARCHAR(15)') as latitude ,t.c.value('longitude[1]', 'NVARCHAR(15)') as longitude FROM [xrays].[system].[Events] e OUTER APPLY e.AdditionalData.nodes('orderUpdate') as t(c) WHERE e.Activity = 'UpdateOrder' and e.InsertionDT >= '2020-11-10 00:00' UNION ALL --UpdateShipment SELECT EventID ,e.[MasterID] ,e.[ObjectID] ,e.[ObjectName] ,e.[Activity] ,e.[Description] ,e.[EventTime] ,t.c.value('shipmentId[1]', 'INT') as ShipmentID ,t.c.value('stopId[1]', 'INT') as StopID ,t.c.value('latitude[1]', 'NVARCHAR(15)') as latitude ,t.c.value('longitude[1]', 'NVARCHAR(15)') as longitude FROM [xrays].[system].[Events] e OUTER APPLY e.AdditionalData.nodes('shipmentUpdate') as t(c) WHERE e.Activity = 'UpdateShipment' and e.InsertionDT >= '2020-11-10 00:00' UNION ALL SELECT EventID ,e.[MasterID] ,e.[ObjectID] ,e.[ObjectName] ,e.[Activity] ,e.[Description] ,e.[EventTime] ,t.c.value('shipmentId[1]', 'INT') as ShipmentID ,t.c.value('stopId[1]', 'INT') as StopID ,t.c.value('latitude[1]', 'NVARCHAR(15)') as latitude ,t.c.value('longitude[1]', 'NVARCHAR(15)') as longitude FROM [xrays].[system].[Events] e OUTER APPLY e.AdditionalData.nodes('StopUpdateRequest') as t(c) WHERE e.Activity = 'UpdateStop' and e.Description like 'myTruck status%' and e.InsertionDT >= '2020-11-10 00:00' ) sub WHERE sub.ShipmentID=231726 ORDER BY sub.EventID desc PS: Sloupec AdditionalData obsahuje XML, ze kterého se tahají data.
 11. Tak v první řadě, SQL db není od toho, aby byla přehledná, ale aby jsi byl schopný z ní efektivně tahat data a ta následně efektivně použil/prezentoval přehledným způsobem. Ukládání můžeš provést pomocí 3 sql query v jednom tasku, ale select ti bude například v SSMS v tomhle případě vyhazovat 3 tabulky nezávislé na sobě. Doporučil bych vytvořit JOIN jak psal ffredyk, ale úplně nejefektivnější řešení bych viděl v tom mít 1 tabulku. A ještě bych chtěl dodat. Odnauč se používat * v selectu. Zbytečně taháš data, která s největší pravděpodobností ani nepotřebuješ.
 12. Jaj, tak to ne no. Čekal jsem spíš problém typu "pracoval vůbec tento zaměstnanec, když měl homeoffice?". Držím palce. To je celkem průser, když se něco takového stane.
 13. Nestačil by k tomu co potřebuješ BIOS log?
 14. A žádný MT 2.6 . Hezky originál MT 2 od Mawericka.
×
×
 • Create New...