Jump to content

SAMP a Nelegalne RZE


kontrolor.

Recommended Posts

Ako ste si mnohy všimli hackujem nelegal rze. Naječšími zasobárňami tochto nelegal modu su xel a crazyhost, maju veľlmi velľa až stovky spustené nelegal RZE. 0.3d nelegal rze je okolo 130 a 0.3c je okolo 75 , sam nestiham hackovat kto mi da za pravdu nech sa pridá a pomože mi zabránit šireniu tochto nelegal modu. Píšte vaše názory.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ty děláš, jak kdyby to byla tvoje věc. Pokud si ATomas neumí sám zařídit u hostingů, aby zakázali nelegál rze tak je to jeho blbost ;)

Písal som znim na túto temu a napisal že uvidí a ešte mi neodpisal jak sa rozhodol.

Link to comment
Share on other sites

Je vec každého človeka, či bude podporovať nelegálne verzie alebo či si kúpi. Je to ako z hrou, ja som si okrem pár hier (Kane & Lynch 1, Battlefield 1945, 2045, GTA IV) žiadnu inú nekúpil, zato by mi mal niekto otravovať život ?

 

Demencia že toto robíte práve pri RZE, keďže sa tu "zrazu" objavil aj MT2, VG,... ktoré boli tiež v svojom čase na každom servery

Link to comment
Share on other sites

a inteligentnejšie hostingy majú v podmienkach dodatok, že nezodpovedajú za to, čo máte na vlastnom servery tz. že zodpovedáte vy za to, čo ste tam dali... a nie majiteľ hosstingu/správca

Link to comment
Share on other sites

je to kazdyho vec ale taky se mi to zrovna 2X nelibi kdyz vidim ze kazdej server ma realnou zem co si o nas pomyslej ostatni zeme kdyz projizdej servery a u kazdyho CZ/SK videj realna zeme urcite si o nas rikaj jaky jsme lamy

Link to comment
Share on other sites

Žiadny hosting si nezakáže RZE... prišli by o takých 40% a možno aj viac užívateľov...

 

Okrem toho myslím, že to ATomasa už neserie... ajtak svoju RZE má večšinou plnú, takže nieje čo riešiť. A vy čo sa do toho staráte aj keď vás je po tom ho*no... vás nechápem :) Keby vám za to ATom platil nič nepoviem... ale srať sa zbytočne do toho čo len ťažko celkovo odstrániš je zbytočné.

Link to comment
Share on other sites

Autor Topicu je asi zřejmě naivní dement který žije ve svém světě a myslí si že když zná pár skrytých příkazů a že je hacker.. a že si toho někdo všímá je opravdu naivní... jistě nemělo by to být tolik toho... ale Proč to někomu zakazuješ ?! je to tvoje věc ne? tady je to jako trend... jeden si řekne že Rze je hodně... a zbytek se přidá k davu... podléhá davové panice.. a začne mít názor většiny. Tak jako jsou ty pomluvy o Rytmusovi že je deb*l... atd možná že je, ale 70% to říká jenom protože to říkají ostatní.

Link to comment
Share on other sites

je to kazdeho osobna vec ... to kazdy pise :d .. ale ani Vam by sa asi nepacilo keby vam dakdo hackoval server len tak lebo tam je mod ktory sa druhemu nepaci ?? co si myslite ??? :rap:

Link to comment
Share on other sites

Každeho osobny názor inač zatial sa mi dari.

daří? :d :D řekl bych, že ani ne :d

samozrejme že pri takom množstve serverov to tak nevidno ale denne dam i 20-30 servery dole

a ted se tě zeptám co si tim dokázal? Že někomu lockneš server, změníš název serveru/modu/mapy/webu ? cejtíš se jako king?

Link to comment
Share on other sites

Tie servery, ktoré sa snažia s RZE módom niečo dosiahnuť a majú tam zaujímave FS + nejaké tie eventy atď a majú cca 20 hráčov online tak majú ajtak ochrany. A nie len tie... veľa serverov s RZE má už ochranu proti tým debilným príkazom na zistenie rconu a tak...

Link to comment
Share on other sites

Neviem prečo si ma doberate ked robim správnu vec. ked tu niekto da rze server kydate nanho aku mu ho hacknete ale ked to niekto robi doberate si ho.

takže znova - co si tim dokázal? Že někomu lockneš server, změníš název serveru/modu/mapy/webu ? cejtíš se jako king?

Link to comment
Share on other sites

Neviem prečo si ma doberate ked robim správnu vec. ked tu niekto da rze server kydate nanho aku mu ho hacknete ale ked to niekto robi doberate si ho.

takže znova - co si tim dokázal? Že někomu lockneš server, změníš název serveru/modu/mapy/webu ? cejtíš se jako king?

Hackol som uz dost vela servery i velke z 25-30 hracmi a jeden taky sa mi dari dodnes nemaju ochranu .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...