Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Woody

Ověřený uživatel
 • Příspěvků

  465
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  32

Woody last won the day on Květen 5

Woody had the most liked content!

Reputace

145 Emmet

1 Follower

About Woody

 • Moto
  Beast
 • Narozeniny 6.4.1999

Kontaktní údaje

 • Skype
  hatatytalacz

Návštěvníci

4 309 profile views
 1. Já 260Kč/hodina (s fakturou), zkušenosti na úrovni, že beze mě by ti nepřišel žádný email, jelikož vyvíjím email systémy.
 2. Proč by to nebylo možné napodobnit? Všechno jde. Tým 10 programátorů a máš to za chvíli. Takže stačí mít peníze a lidi.
 3. Woody

  ostatní SPAM YOU ASCII

  Otevřít jen na vlastní nebezpečí!!!
 4. Ty máš 366K odběratelů? LOL, gj.
 5. Woody

  server [Reálny Server - free IZS nejen ]Re-Games

  Jaké máte anticheaty?
 6. Woody

  info Nejlepší Batman ?

  Gotham jsem taky sledoval, pro mě dost slabý seriál, ale exceluje tam Robin Lord Taylor v roli tučňáka.
 7. Woody

  pomoc Unknown Command

  Dodej kód toho tvého příkazu, zjevně tam budeš mít něco špatně.
 8. Woody

  script Všehoscript IMPROVED

  Jen ho nechej, když ho to baví :D. Scydo je jeden z našich nejaktivnějších přispěvovatelů, který pořád (a rád) pawní.
 9. Woody

  script Just Firm System [0 %] - NA PŘÁNÍ

  Já to vidím takhle. Hráč bude vlastnit např. AmmuNation a profitovat bude z toho, kolik zbraní prodá (resp. někdo od něho koupí). To stejné například benzínky a tak.
 10. Ať už máte názor jakýkoliv, přijďte prosím 24. a 25. května k volbám, díky :). 

 11. Woody

  ostatní Game of Thrones - Fan topic

  Díl slabý, ale pro mě nejlepší z osmičky (alespoň jsme pro tentokrat něco viděli ) a bylo tak trochu uspokojeno mé sadistické já. Smrt Cersei a Jaimeho - nuda, tak moc jsem si přál, ať Jaimeho zabije Euron a Cersei Arya. Sceny s Aryou totální trash + ten konec s bílým koněm, to bylo jako co??? Drak se nám naučil dodgovat úplně vše...Je zde podle mě krásně vidět záměr scenáristů udělat z Daenerys mad queen (geny se holt nezapřou). Tipuju, že další a poslední díl bude o tom, jak se jí zbavit. Možná se nám objeví nový králokat? Dějiny se nám opakují a myslím, že to takto myslel i G. Martin.
 12. Woody

  ostatní Game of Thrones - Fan topic

  Čtvrtá epizoda je za námi...co na ni říct? Pokračujeme v zajetých kolejích. 50 minut tlachání o ničem a zbývajích 25 minut teleportace postav a zrychlény scény, které si ani nestačíme vychutnat. To je ono velkolopé finále? Jsem zklamán.
 13. Jako proč? Všechno bude přehledně v 1 topicu, na co přeskakovat a hledat konkretní pravidlo.
 14. Ahoj, jsem mile překvapený touto zprávou a souhlasím se zmíněnými body. Doufám, že Lukáš Valenta forum neprodá, zvláště někomu, kdo se tu po letech zjeví jako blesk z čistého nebe a začne okolo sebe prskat na všechny strany a vyčítat nynějšímu vedení, že je neschopné. Já tu upřímně za ty roky pokrok v technické stránce fora vidím, i to nové logo se mi líbí. Nechápu, jak by někdo mohl ještě chtít to staré okoukané logo s figurkou od šach. Co se týče tagů, které mají opravdu nesmyslně vybrané barvy a tvoří tu takovou nic neříkající duhu by bylo třeba předělat. Ja osobně mám nějakou představu a až budu mít čas, zašlu hex kódy vEndovi do SZ. Dále by bylo potřeba trochu přeuspořádát příspěvky, nic konkrétního nemám, ale třeba se chytnete tohoto podnětu. Nějaká témata smazat, nějaká sloučit a třeba nějaká vytvořit.
×