Jump to content

Woody

Uživatel
 • Příspěvků

  348
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  20

Woody last won the day on Únor 7

Woody had the most liked content!

Reputace

100 Marc Wayne "B-Dup"

1 Follower

About Woody

 • Moto
  Beast
 • Narozeniny 6.4.1999

Kontaktní údaje

 • Skype
  hatatytalacz

Návštěvníci

1 224 profile views
 1. návrh Kdo a proč?

  Mně ta RZE 8.1 taky přijde taková nepřehledná. Není nad klasickou rze 7.4 Forum potřebovalo upgrade. Dle mého názoru je to spíše krok k lepšímu, časem si zvykneš.
 2. ostatní SAMP FOX RIVER BACK !

  To by jsi se divil, jak jim někteří hráči na fóru brečí, aby spustili VG5 a PFR.
 3. ostatní SAMP FOX RIVER BACK !

  Co kecáš, má admin lvl 5 + RCON Myslím, že to bylo i tak myšlené - pustit server na pár měsíců a pak ho opět vypnout.
 4. Obecné informace

  Těším se
 5. chyba Notifications bug

  Na odkaz ve statusu nelze kliknout. Pokud chci mít ve statusu náhledové video z youtube, nezobrazí se. EDIT: sry nějak jsem myslel, že to je general bug topic.
 6. Pro mě zvítězil! Hooligans, číslo 3!

  https://www.youtube.com/watch?v=FUErU-UlCk0

   

 7. ostatní pawno a iné hry ?

  Minecraft Java a Cska C++
 8. hledám plugin mastera na Minecraft \!/

  Oživil jsi 4 roky staré téma. Prosím moderátory o LOCK a udělení war pointu uživateli "Somebody". Díky
 9. mapa [Red Country] Fire Station

  No nevim, mně to moc pěkný nepřijde.
 10. ostatní Polis a jeho "gamemody"

  Ja jsem narozdíl od jeho scriptů, ty své vždy dokončil a to bez bugů. Pointa? Ten člověk vytvoří mód a vzápětí s tím konci a nic z toho neni. Je tu pro smích.
 11. Ahoj, napadlo mě udělat topic o Polisovi a jeho (ne)úspěšné tvorbě. Tohle nemá být žádný hate, ale jen ukázka toho, že ten člověk má hubu keců, ale skutek utek. Samozřejmě, že tu takových pisálků, kteří rádi prezentují je více, ale zůstaňme přeci jen u Polise. První pokus: https://pawno.cz/topic/50934-san-fierro-life-10/?hl=polis - tady to ještě nějak vyšlo. Mod se jakžtakž dokončil s kopou bugů a server vydržel dokonce běžet více než týden. Druhý pokus: https://pawno.cz/topic/53549-life-in-state-prison-list/?hl=polis&do=findComment&comment=325840 - Pokus o vytvoření vlastního prison modu. Zde se poprvé projevuje Polisovovo nadání na originální featury (NPC dozorci, kteří budou chytat vězně). Prezentace vskutku zajímavá, ale to bychom ještě nemohli znát Polise. Testovací server se vytvořil, co na něm vůbec bylo, to se dnes už asi nedozvíme. Nadšení mu taky moc dlouho nevydrželo. Server se nedožil dalšího měsíce. Třetí pokus: https://pawno.cz/topic/53942-official-basic-team-deathmatch-engcz/?hl=polis&do=findComment&comment=328225 - Prezentace jakéhosi TDM modu. I zde se projevují prvky, které jsme dosud nezažili- souboje o reálné peníze. Čtvrtý pokus: https://pawno.cz/topic/53405-gm-dark-island/page-3?hl=polis&do=findComment&comment=331174- Tento mod byl celkem slibný a jeho spuštění představovalo velký hype. Spuštění se nekonalo, avšak jsme se dočkali zprávy, kde nám polis brečí, jak se mu rozbil PC a podobné kktiny. Slíbil nám jeho další spuštění. Nestalo se. Sliby chyby. Pátý hokus pokus a taky poslední (doufejme) https://pawno.cz/topic/54859-cm-rp-commerical-roleplaylos-angeles/?hl=polis&do=findComment&comment=335088- Tak tohle už snad nikdo nemohl brát vážně a také nebral. Název modu dobrý, ale pochybuji, že by ho sa-mp komunita vůbec dokázala správně vyslovit. Také se mod 2x přejmenoval a teď se jmenuje Los Angeles: Gang Wars - Open beta. Co z toho je open fakt nevim, když ten server je vypnutý a pod heslem. Polis opět nedodržel správné datum spuštění, ale server se nakonec spustil a chvíli běžel. Bugů tam bylo přehršel a pořád tam lezli nějací Rusáci a shazovali mu server. Výmluva, že oni Rusáci jsou od uživatele Bigw3b byla trapná a paranoidní. Téma je locknuté, takže lze polemizovat, co s modem zamýšlí. Sečteno a podtrženo: 3/5 - nedokončeno, vývoj ukončen? 2/5- "dokončeno" se zásadními bugy, vývoj ukončen
 12. server BRUT.me Portál

  Jo, proč ne. Ale ten web nic moc + ta doména ".me" - od portálu bych čekal nějakou jinou
 13. nabízím Pawn scriptov

  Dlouho jsem nic tak dobrého nečetl :D :D udelal jsem screenshot
 14. nabízím Pawn scriptov

  Ehm, reference?
×