Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

VolfikCZ

Uživatel
 • Příspěvků

  551
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  11

VolfikCZ last won the day on Červenec 19 2018

VolfikCZ had the most liked content!

Reputace

34 Dwaine

1 Follower

About VolfikCZ

 • Moto
  Gold II - stálý člen
 • Narozeniny 31.3.1999

Kontaktní údaje

 • Web
  http://www.google.com/
 • Skype
  volfik35
 • Steam
  volfikczech

Návštěvníci

1 574 profile views
  1. rEf

   rEf

   Za ty prachy si můžu koupit věci které mi umožní mít ještě víc zařízení ačkoliv se to co myslím řadí mezi trestný čin a ještě mi zbude na dovolenou nebo ojeté auto.

  2. Amenadiel

   Amenadiel

   tak to je smutné no.

  3. vEnd

   vEnd

   ++, lépe bych to neřekl.

 1. VolfikCZ

  návrh PAWNO LOGO V2

  Tak nějak no.
 2. VolfikCZ

  pomoc Detekovanie "W"

  To samé platí i pro W/A/S/D. Tak že OnPlayerUpdate použil správně.
 3. máš to tam brouku
 4. VolfikCZ

  pomoc Problém s compilaci

  Jestli máš svůj mód, tak si ten script vlož do svého módu a prepiš si to na svou podmínku, viz. Player enum někde u tebe v módu.
 5. VolfikCZ

  pomoc PHP-Fusion - Problém s přihlášením

  Ta tabulka se pravděpodobně bude jmenovat 'config' tak ji tam zkus najit a projdi jí celou a hledej ten výraz.
 6. VolfikCZ

  pomoc PHP-Fusion - Problém s přihlášením

  Vybereš si jednu z databází v levem panelu v pma, potom nahoře v horním panelu je tlačítko vyhledávání, tam zkus napsat ten název, který hledáš čili maintenance, potom vybereš všechny tabulky selectnes je to proto, aby si je prohledal všechny a našel ten požadovaný výraz. No a pokud ti to něco najde tak si tu tabulku jednoduše otevřeš a přepíšeš hodnotu nevim jak to u php-fusion je bude tam pravděpodobně 1 jako aktivní tak tam dáš 0 jako vypnout, nebudeš si vědět rady, tak to vyfoť a písni sem.
 7. VolfikCZ

  pomoc PHP-Fusion - Problém s přihlášením

  Veškerá data, který ten web sbírá ukládá na mysql server, jedině co ten web může ukládat na ftp jsou tak fotky, obrázky. Bohužel musíš i s tímhle počítat. Zálohy vždycky na prvním místě, protože pak to dopadá takto..
 8. VolfikCZ

  pomoc Dialogy

  Chlapci eh, dovolím si tady zmínit docela důležité návody pro začátečníky/pokročilí začátečníci. No a celkově bych doporučil celou sekci, ono to nikomu neuškodí. Obzvlášť vám. https://pawno.cz/index.php?/forum/149-pawn-pro-začátečníky/ Je docela smutné tady pozorovat co a podle koho je a není podmínka. Snad vám ty témata osvěží vaše začátky, nic ve zlém. To je pouze má dobrovolná pomoc
 9. VolfikCZ

  Logo pro stránku

  Kdybych si měl vybrat z těch tří, tak volím tu možnost z prvního příspěvku tématu. Co se týká těch dvou posledních, tak mi více pasuje ta černá kombinace s šedou. (obrázek v pravé části)
 10. VolfikCZ

  pomoc Pomoc: Error 017

  Určitě to je závorkami, někde je špatně uzavřený cyklus a pokračuje dál kam nemá. Uplodni ten mód, pokud si nevíš rady, vyznačím ti kde to bylo špatně uzavřené.
 11. VolfikCZ

  pomoc Rozpoznání IP

  Jak se tak koukám na ty IP adresy je to vesměs ze zahraničních lokalit, a ten problém, který popisuješ tak to jsou přímé problémy na serveru, prostě feťáci, kteří si stáhnout sobeit a rozvalí tam bomby na tom serveru. Doporučuji ti tedy metodu s IP pro CZ/SK hráče. Viz. můj příspěvek, popřípadě inspirace tu máš dosti od jiných uživatelů. (y)
 12. VolfikCZ

  pomoc Rozpoznání IP

  Jasný, tak na tohle si zrovna nepamatuji, tohle je jedna z novějších věcí, které tam nebyli za mě, když jsem vlastnil SA:MP server u FH. Bany celkově ty tam byly, co se týká druhé části, tak ta byla až po nějaké době přidaná.
 13. VolfikCZ

  pomoc Pomoc: Error 017

  To znamená že ten kompilátor nemůže najít příslušný include ke kompilaci. Nenachází se ve složce Includes. Musíš ho někde sehnat a nebo nahradit, popřípadě mrknout se na samp fórum, ale vůbec ten include neznám, to bude spíše nějaký starší include na manipulaci se soubory.
×