Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VolfikCZ

Uživatel
 • Příspěvků

  550
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  11
 • Bodů

  300 [ Donate ]

VolfikCZ last won the day on 19. Červenec 2018

VolfikCZ had the most liked content!

Reputace

33 Dwaine

About VolfikCZ

 • Moto
  Google, Inc.
 • Narozeniny 6.7.1937

Návštěvníci

2 880 profile views
 1. To samé platí i pro W/A/S/D. Tak že OnPlayerUpdate použil správně.
 2. Jestli máš svůj mód, tak si ten script vlož do svého módu a prepiš si to na svou podmínku, viz. Player enum někde u tebe v módu.
 3. Ta tabulka se pravděpodobně bude jmenovat 'config' tak ji tam zkus najit a projdi jí celou a hledej ten výraz.
 4. Vybereš si jednu z databází v levem panelu v pma, potom nahoře v horním panelu je tlačítko vyhledávání, tam zkus napsat ten název, který hledáš čili maintenance, potom vybereš všechny tabulky selectnes je to proto, aby si je prohledal všechny a našel ten požadovaný výraz. No a pokud ti to něco najde tak si tu tabulku jednoduše otevřeš a přepíšeš hodnotu nevim jak to u php-fusion je bude tam pravděpodobně 1 jako aktivní tak tam dáš 0 jako vypnout, nebudeš si vědět rady, tak to vyfoť a písni sem.
 5. Veškerá data, který ten web sbírá ukládá na mysql server, jedině co ten web může ukládat na ftp jsou tak fotky, obrázky. Bohužel musíš i s tímhle počítat. Zálohy vždycky na prvním místě, protože pak to dopadá takto..
 6. Chlapci eh, dovolím si tady zmínit docela důležité návody pro začátečníky/pokročilí začátečníci. No a celkově bych doporučil celou sekci, ono to nikomu neuškodí. Obzvlášť vám. https://pawno.cz/index.php?/forum/149-pawn-pro-začátečníky/ Je docela smutné tady pozorovat co a podle koho je a není podmínka. Snad vám ty témata osvěží vaše začátky, nic ve zlém. To je pouze má dobrovolná pomoc
 7. Kdybych si měl vybrat z těch tří, tak volím tu možnost z prvního příspěvku tématu. Co se týká těch dvou posledních, tak mi více pasuje ta černá kombinace s šedou. (obrázek v pravé části)
 8. Určitě to je závorkami, někde je špatně uzavřený cyklus a pokračuje dál kam nemá. Uplodni ten mód, pokud si nevíš rady, vyznačím ti kde to bylo špatně uzavřené.
 9. Jak se tak koukám na ty IP adresy je to vesměs ze zahraničních lokalit, a ten problém, který popisuješ tak to jsou přímé problémy na serveru, prostě feťáci, kteří si stáhnout sobeit a rozvalí tam bomby na tom serveru. Doporučuji ti tedy metodu s IP pro CZ/SK hráče. Viz. můj příspěvek, popřípadě inspirace tu máš dosti od jiných uživatelů. (y)
 10. Jasný, tak na tohle si zrovna nepamatuji, tohle je jedna z novějších věcí, které tam nebyli za mě, když jsem vlastnil SA:MP server u FH. Bany celkově ty tam byly, co se týká druhé části, tak ta byla až po nějaké době přidaná.
 11. To znamená že ten kompilátor nemůže najít příslušný include ke kompilaci. Nenachází se ve složce Includes. Musíš ho někde sehnat a nebo nahradit, popřípadě mrknout se na samp fórum, ale vůbec ten include neznám, to bude spíše nějaký starší include na manipulaci se soubory.
 12. No poslal jsem ti ten opravený include, tak si ho stáhni a nahraj si ho do složky includes. Potom to zkus zkompilovat a udělej to co jsem ti napsal výše.
 13. Předpokládám že ty auta chceš spawnout nebo vytvořit při zapnutí serveru, čili když se při startu serveru vyvolá jako první public OnGameModeInit, a taky předpokládám že používáš mód a ne script. Opravil jsem ti to, ano měl si tam chybu nebo spíše chyby SA:MP nezná funkci AddCar, leda že by sis jí vytvořil, tak že stačilo to přejmenovat na správnou funkci, která v SA:MP existuje AddStaticVehicle (http://wiki.sa-mp.com/wiki/AddStaticVehicle). Možná by nebylo od věci se aspoň pro začátek naučit tabování, pro začátek si myslím že to je důležité pro člověka, který se to učí a nebo v tom začíná. Důležité je hlavně "chtít", protože bez toho se nic nenaučíš a samo to nepůjde. Jinak funguje to tak že když zapneš server tak se ty auta už sami vytvoří, a nesmíš zapomenout na důležitou věc a to je přidat ten stock, který sis vytvořil do tvého módu. Tak že si najdi start módu tj. public OnGameModeInit() A do něj vlož tvůj vytvořený stock LoadCars() Když si nebudeš vědět, nebo něco tak napiš. Auta.inc
 14. Tak všechny jsou pěkné ále to ti je k ničemu. Tak že jsem vybral 1. a 2. no a nemohl sem vybrat dvě možnosti, tak jsem dal rozstřel A ve výsledku jsem zvolil 2. Jinak je docela smutné že někdo zvolil poslední možnost 1/5, protože ty loga vypadají fajn.
×
×
 • Create New...