Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hrb™

Uživatel
 • Příspěvků

  455
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  7

Hrb™ last won the day on Červenec 21

Hrb™ had the most liked content!

Reputace

48 Dwaine

About Hrb™

 • Moto
  Marc Wayne "B-Dup"

Kontaktní údaje

 • Skype
  hrb.cz

Návštěvníci

1 351 profile views
 1. Po zahlédnutí prvního topicu na toto téma (cca květen tohoto roku) jsem se rozhodl diskuzi ignorovat, protože mi přišla více než zbytečná. Dnes si znovu procházím fórum a jen bych chtěl za sebe uvést některé věci na pravou míru (na tom, že je téma zbytečné si stále stojím). Již tehdy jsem si zjišťoval veškeré informace a dal jsem si tu práci kontaktovat přímo majitele ROSA. Pardon jestli se pletu, ale mě nikdo nekontaktoval Nechci se tady nad nikoho povyšovat, ale Honza stál u založení avšak byl to jen pawner, který po krátké době odešel stylem vybanování serveru (viz. moje citace a Honzova zpráva kterou přiložil výše ATomas). Proto cokoliv si "komunikoval" s Honzou, tak bych rovnou vypustil z hlavy, jelikož sám byl u chodu serveru dohromady ani ne polovinu času, co server běžel. Pokud si chtěl info, tak si kontaktoval špatnou osobu. Navíc mu v jeho příběhu chybí některé období jako například, že po jeho podrazu jsem server dal do pořádku a stále provozoval až do doby, než zamnou přišel s prosíkem (stejně jako za ATomasem), že by se chtěl znovu podílet na vývoji. To by asi majitel nedělal, nepletu se? Každopádně jsem mu již nevěřil a když viděl, že mu mód nepošlu, tak to vzdal + jak uvádí, že napsal 95% kódu, tak mu nedochází, že já sám pokračoval 3-4 roky ve vývoji (i když uznávám že posledního cca půlroku skoro nulově). Ale to jsem jen chtěl objasnit některé věci. (Dodnes jsem jediný, kdo má poslední hranou .pwn verzi módu.) Jediný, kdo kontaktoval majitele serveru a módu RoSA byl ATomas, který mi formou SZ zde na pawnu napsal, a s kterým jsem si probral některé věci. Server vybanoval a hráče na SP směroval Honza, ale poté jsem server znovu dal do pořádku a dál ho do roku 2018 provozoval, než jsem ho sám osobně vypnul i kvůli mé časové vytíženosti. Není co víc k danému tématu vyřešit.
 2. Zdravím, hledám člověka (nejlépe studenta VŠ), který ovládá více než dobře programovací jazyk Pascal. Požadavky: Zvládá vytvořit těžší algoritmy Rozumí metodám řazení / vyhledávání (Binární strom, ..) Obecné ukazatele Abstraktní datové typy Práce se soubory s i bez udání typu Práce spočívá v řešení pár těžších příkladů. Bližší informace sdělím zájemcům v SZ. Odměna je peněžní a pohybuje se mezi 1000 - 1500kč (cca 40 - 55€). Pro zkušeného programátora jsou to jednoduše vydělané peníze za cca hodinku práce Pro více informací či zájemci mě kontaktujte do SZ. Krásný den přeji:)
 3. To s tebou nemohu souhlasit, ba naopak podle mého názoru by to nebylo dobré a rozdělilo by to sa-mp komunitu ještě víc. Co by ovšem bylo dobré, tak aby někoho přizval k sobě do týmu nebo vývoj úplně svěřil jiné osobě. Avšak předpokládám, že toho se nedočkáme, jelikož nikdo nechce zveřejňovat nebo přenechávat dlouholetou práci někomu jinému.
 4. Proč jsem píšeš s každou blbostí? jaky bys doporucil ? Máš 4 typy, fakt je tak těžký si je všechny zkusit?
 5. Hrb™

  Gta IV lagy

  Zdravím, po delší době jsem si chtěl na novém počítači nainstalovat GTA IV, ale ve hře mám příšerné lagy. Počítač mám dost výkonný aby tu hru utáhl. Parametry: Windows 7 Home Premium 64-bit SP1, Intel Core I5, 3.10GHz, 8,0GB RAM, NVIDIA GeForce GT 630 Při tom na starém počítači o dost slabším jela v pohodě na střední detaily bez lagu a tady i s nízkými detaily jsou příšerné lagy. (Starý PC: Windows XP SP3, 3,0GB RAM, 512MB Grafická karta, 2,50 GHz) Děkuji za všechnu pomoc.
 6. Myslím si, že to tu není o tom, kdo si chce vidět, ale o tom, kolik let uživatelům tohoto fóra je. Určil sis věk 18+ což je velice moudré pro spolupráci, ale nediv se, že zde na tomto fóru nesklízíš "úrodu." Většině lidem co jsou zde je sotva 15 let. Ale to odbíhám od témata, jen jsem se tak zamyslel.
 7. Kdy už lidé pochopí, že kombinace slov jako "Mega, Ultra, Bezva, Super, Hustá, Pařba, atd.." v názvu serveru Vám prostě hráče nepřivede. A už vůbec ne na další rze 7.4..
 8. To je rozdělený diska na C:, D: a N: žádné 3 windows. Edit: jenkings mě opravil, přehlédl jsem že jsou tam 3 widle.
 9. Hrb™

  pomoc Vybava

  U "SendClientMessageToAll" se nedává playerid. Takže jen takto: SendClientMessageToAll(0xFF2200FF, "...
 10. Já vím co to VPS je, jen jsem nevěděl, že to bude dělat až takovýhle problém.
 11. Takže co mám teď dělat? Dá se to nějak upravit?
 12. Zdravím, koupil jsem si VPS od itox.cz (bývalý xel.cz) a nainstaloval si tam jako OS debian -6.0-x86_64. Pak jsem přes putty nainstaloval gta sa-mp server a zapnul ho. Ale problém, který potřebuji vyřešit je ten, že je tam strašně nestabilní výkon CPU. RAM jsou v pohodě, ale CPU se pohybuje od 17% třeba až do 55%. Nevíte někdo, čím by to mohlo být? Třeba přeinstalování OS na debian 5, který mám ještě v nabídce. Děkuji za jakékoliv komentáře.
 13. A Zeman si myslíš, že by nedělal, co jen by bylo v jeho silách? Byl jsme sice ještě v té době malý a nerozuměl jsem tomu, ale byl to on, kdo dokázal zemi vyzvednout z ekonomické krize. Byl to on, kdo dokázal z ČSSD udělat stranu, která získala 30% voličů. Jen chci dodat, že když stranu ČSSD převzal, měla něco málo kolem 8%. Všem se liší člověk co ty miliardy nemá a ten, co ty miliardy nemá. Zeman je skromný, jak sám dodal. Jeho jediným majetkem nejsou villy, jak se jiní chlubili. Jeho majetkem je malý příbytek na Vysočině, byt v praze a jak sám dodal, člun za 2 000kč. To, že nemá miliardy neznamená, že bude vládnout hůře, či lépe. Pokud se někdo chce stát prezidentem České republiky, tak by neměl krást a v tomto případě ani jeden z nich nekrade. Dále by umět vystupovat měl také, když už chce na tu nejvyšší pozici a ne, aby si podřimoval už i na zahraničních jednáních. A nakonec, prezident by měl být ten člověk, co je opravdový čech a ne člověk, který pochází z Rakouska nebo odkud že. Jen ve sněmovně? Na to bych se podíval: "Skandál: Český ministr usnul na fóru v Bělehradě,". ->
 14. Nic proti, ale ty by si chtěl toho starého 75 letého dědulu, který by musel mít jako první titulky u Novoročního projevu a to ještě nemluvím o jeho spinkání kde a kdy se mu zachce? Navíc se teď dost ztrapnil, když odkoktal českou hymnu. V tuto chvíli bych dával přednost rozhodně panu Zemanovi. Příjde mi i chytřejší a v tuto chvíli více přínosný pro český stát. Ale je to můj vlastní názor.
×
×
 • Create New...