Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

IllidanS4

Uživatel
 • Příspěvků

  67
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  15

IllidanS4 last won the day on Srpen 8 2018

IllidanS4 had the most liked content!

Reputace

58 Jethro

About IllidanS4

 • Moto
  Nováček

Portfolio

 • Github
  IllidanS4
 • Pastebin
  IllidanS4

Kontaktní údaje

 • Skype
  illidans4

Návštěvníci

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak to vypadá s českou komunitou a 0.3.DL? Pár serverů vidím s 0.3.DL, pár ještě s 0.3.8, ale jak jsou na tom statistiky? Vyplatí se přecházet?
 2. Jiné hry naštěstí Pawn/AMX nevyužívají.
 3. Krom MTA je ještě příkladem FiveM a podobné projekty. Tvoření vzájemně nekompatibilních serverů sice komunitu rozdělit může, ale kdo bude vytvářet vlastního klienta, se kterým nepůjde hrát jinde (nebo bez kterého nepůjde hrát u něj)? Když představuje určitý risk už jenom 0.3.DL, byla by tohle holá sebevražda. Navíc takové servery se dají prostřednictvím masterlistu lehce perzekvovat. Bohužel tato debata je stejně zbytečná; sám jsem se jsem o to zasazoval a byl jsem odměněn banem. Jediná možnost je využít staré uniklé zdrojové kódy a dekompilovaný server k vytvoření vlastní verze (třeba zpětně kompatibilní), jenomže pokud by tohle mělo nějaký úspěch, je reálná možnost, že Kalcor vypne masterlist a pošle SA-MP do háje.
 4. Kolik banů nás to stálo, abychom nakonec získali tuto verzi, která je na tom snad ještě hůř než RC. A nesliboval náhodou Kalcor, že prvky nesouvisející s modely budou přidány do hlavní větve? Nakonec jsme dostali nehotovou, nedodělanou, nepropagovanou a téměř nepodporovanou verzi. A to nepočítám to, že samozřejmě si člověk bude muset jak blbec přeinstalovávat SA-MP, aby mohl používat druhou verzi. Namísto dvou multiplayerů pro SA teď máme tři. Dobrá práce.
 5. KSA hodlá přejít na 0.3.7-DL, až vyjde, nebude-li tomu bránit nějaká změna v této verzi. Také se pokusím zařídit, aby byl server přístupný z obou verzí zároveň.
 6. Ono s tou možností pro hráče, že budou moct hrát na serverech, které po nich nechtějí stáhnutí fůry modelů, to není zas tak špatný nápad, ale jako vždy byl proveden naprosto nesmyslně. Tedy za předpokladu, že to bude záležitost přepínání mezi dvěma verzemi. Přinejmenším česká komunita rozhodně nepotřebuje další rozdělení. Pracuji na vývoji pluginu YSF. Pokud to nebude tak velký problém, pokusím se nějak ty verze spojit, aby hráči s jednou verzí mohli hrát s těmi, co mají druhou. Pokud 0.3.7-DL bude jen záležitost jedné přidané funkce (jako je třeba verze serveru pro 1000 lidí), mohla by to být jen záležitost změny kontroly verze a úpravy protokolu.
 7. Ahoj, přátelé, tak se nám dějí prapodivné věci. Pokud jsme se neposunuli v čase na 1. dubna, vypadá to, že 0.3.8 skončí tak, jak rychle začala. Tento krátký příspěvek od tvůrce SA-MP tvrdí, že vývoj SA-MP bude rozdělen do dvou větví a vlastní modely budou ve větvi "0.3.7-DL". Trochu nechápu, jak si představuje, že lidi budou mít nainstalovány dvě verze SA-MP, a jak servery budou rozdělovat svoje komunity pro obě větve, ale uvidíme, co budoucnost přinese. Začal jsem takovou malou anketu o tom, aby SA-MP bylo open-source. Pokud si to přejete, dejte prosím hlas, díky! Edit: Promptně smazáno. Nevadí, dalo se to čekat. Archivováno zde.
 8. I já s ním samozřejmě spolupracoval. Mimochodem, nevíte, co s ním je?
 9. Veselé Vánoce Vám přeje KSA! S pomocí funkcí módu jsme vytvořili vánoční náměstí se stromečkem i betlémem. Fotky zde. Náměstí je k vidění na serveru ve virtuálním světě 1.
 10. Ahoj, pro potřeby svého serveru jsem vyrobil trojici CLEO skriptů, které do SA-MP navrací efekty, které byly z nepochopitelných důvodů odebrány. Jedná se o náhodně generovanou trávu, křoviska a kamení na různých površích, Slunce a tetelení horkého vzduchu pro určitá počasí. Užitečné pro natáčení. FixGrass.cs (zdroj) FixHeat.cs (zdroj) FixSun.cs (zdroj) Pokud ve svých videích využijete tyto skripty, zmiňte mě prosím.
 11. Takhle má vypadat dobře udělané video na mém serveru! Skvělé video! 50/10 "king"
×
×
 • Create New...