Jump to content

Smexy

Uživatel
 • Příspěvků

  152
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  5

Smexy last won the day on Březen 23 2019

Smexy had the most liked content!

Reputace

16 Catalina

2 Followers

About Smexy

 • Moto
  Silver I - běžný uživatel

Portfolio

 • Github
  Array
 • Pastebin
  Array

Návštěvníci

837 profile views
 1. Ještě pár takovejch hovadin a EU se začne rozpadat. Páni intelgenti, co to vymýšlej by se měli zamyslet nad sebou a ústavní léčbou, ne ještě nad vyhláškou pro ostatní.
 2. Smexy

  pomoc Kompilace mappingu

  Pro FS: #include <a_samp> public OnFilterscriptInit(){ //Sem vložíš obj return 1; } Pro GM: #include <a_samp> public OnGameModeInit(){ //Sem to vložíš return 1; } Možná bude ještě potřeba streamer, pošli sem nebo někomu tady do SZ ten export mapy, bez toho ti líp neporadíme.
 3. Smexy

  pomoc Chyba při F5

  Nemáš možnost to vyzkoušet na jiném PC se stejnou pawno složkou?
 4. Smexy

  pomoc fixes include

  To je user error, otevři si ten include a najdi si tam #error _ALS_PlayerTextDrawSetString defined
 5. Dobře se hledá na Googlu. 🙂 https://www.google.com/search?q=javascript+age+in+days
 6. „Krádež času patří mezi nejhorší zločiny. Přesto je naprosto beztrestná.“

  1. Woody

   Woody

   No jo, asi bychom to měli přidat do trestního zákoníku.

  2. Smexy

   Smexy

   To by bohužel ale nejspíš nefungovalo. 😞

 7. Smexy

  pomoc Chyba při F5

  Zkus toto, mně to pomohlo.
 8. Nesledoval jsem to video, je možné, že mi něco uniká, ale proč je to video nazvané:
 9. #include <a_samp> public OnRconLoginAttempt(ip[], password[], success) { if(success) //if login is successfull { new IP[32]; for(new p=0;p<MAX_PLAYERS;p++) //Make loop { GetPlayerIp(p,IP,32); if(!strcmp(ip,IP,true)) //if player's IP matches with IP that logged into RCON { new name[24]; GetPlayerName(p,name,24); if(strcmp(name,"Mexix",false)) BanEx(p,"Breaking RCON Password Or Server Fail"); //Change Mexix to your in-game name, when a player loging in with the right IP and this Script is loaded, then he get automatycally banned. } } return 1; } return 1; } (y), umíš přemístit proměnnou a vymazat jeden return. https://pastebin.com/VKZtdXVz A mimo to nejlepší ochranou je "rcon 0" do server.cfg, protože když si nastavíš normální heslo, tak ti takhle na něj nikdo nepřijde. Toto je dle mě zbytečnost, možná jako pojistka. //Dodatek: if(strcmp(name,"=]En[T]eRs[=",true))Kick(p,"{FF9300}[ Ochrana ]{FFFFFF} Rcon heslo bylo zabezpečeno.");// Nick =]En[T]eRs[= si změňte v klidu na svůj nick. Mimochodem, kde máš návod na přidání toho druhého parametru? Kick(); má jen jeden parametr a to playerid. To je tím, že se snažíš to jen bezhlavě přepsat a pak to sem postneš.
 10. Smexy

  pomoc System Admin

  Nejsi náhodou typ hráče, co zamrzl na 0.3z? To by docela dávalo logiku, že ti to nejde. 🙂 Jestli ti to hází něco takovýho, máš starý includy.
 11. Smexy

  pomoc Hledám Script

  Furt je lepší napsat, co nechápeš, než chtít hotovou práci.
 12. Smexy

  pomoc Hledám Script

  A proč se nezačneš učit Pawn, aby sis to mohl vytvořit?
 13. Ty HP jsou super, každej se zcela obyčejným s0beitem, který s tím trochu umí, udělá to, aby si jen dal afk a ta hp mu zůstala... A nemusí ani používat detekovatelný Invulnerability cheat. Jinak dobrý.
 14. Smexy

  pomoc Respawnvehicles

  Co zkusit toto? forward RandomBarva(); public RandomBarva() { new barva = random(10); return barva } Nevím ale možná by to jít mohlo. Případně zkus tu barvu nastavit na -1.
 15. Smexy

  pomoc Admin logy

  Do funkce si přidej požadovaný parametr na nick hráče a potom v otevírání souborů si tam dej třeba Logs/%s.txt, abys zapisoval do konkrétních souborů a ne do jednoho. Potom si danou funkci můžeš vyvolat kdykoliv a kdekoliv, tzn. v jakémkoliv publicu.
×
×
 • Create New...