Jump to content

Smexy

Uživatel
 • Příspěvků

  95
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  1

Smexy last won the day on Březen 18

Smexy had the most liked content!

Reputace

4 Jonny Sindacco

2 Followers

About Smexy

 • Moto
  Dwaine

Portfolio

 • Github
  Nemám.
 • Pastebin
  Nemám.

Návštěvníci

245 profile views
 1. pomoc Pomoc Gta Sa Mp

  Zdravím, No. Přecejen. Reconnect lze udělat pomocí RCON příkazů. Konkrétně se jedná o banip a unbanip. Zatím.
 2. pomoc Ukazatelé

  Jo tak. Chápu, díky za vysvětlení.
 3. pomoc Hosting

  Tak EliteHost, jestli dobře vím, má novou verzi SA:MP vždy za chvíli. A spletl jsem se, už nějakou dobu prý není freehosting.
 4. pomoc Hosting

  Zdravím, Je mnoho možností, záleží na Tvých požadavcích. Freehosting - EliteHost.cz Placený hosting serverů - Fakaheda.eu Jinak si můžeš pořídit VPS a hostovat to přes něj. Prostě záleží na Tobě. Zatím.
 5. pomoc Ukazatelé

  Takže v celku mi to je k hovnu, chápu.
 6. pomoc Ukazatelé

  Zdravím, K čemu slouží ukazatelé? (&,*) Nikdy jsem to nepoužil, ale chci minimálně vědět, co to je. Zatím.
 7. pomoc Vytvoření aut

  Zdravím, Půjde. Nastav si tam proměnnou a pak máš několik možností, z nichž asi nejjednodušší je kontrolovat přes sekundový timer, zda proměnná sedí. Jestli ano, vytvořit a nastavit proměnnou na 0, aby se znovu netvořilo. Snad chápeš, jak to myslím. Zatím.
 8. hledám Koupím Dokončení mod

  Zdravím, Je tady jeden menší problém. Teda ne menší, je docela velký. A to, že jsi vůbec nenapsal absolutně žádnou představu, o čem by měl ten mod být. Je pěkný, že píšeš, že by se tam mělo dát zabavit. Ale každého baví něco jiného, někoho baví roleplay, někoho baví deathmatche, někoho zase tohle a někoho tamto. Měl bys tedy napsat, co Tě nejvíc láká. Samozřejmě je to na Tobě. Zatím.
 9. pomoc RolePlay otázky

  Zdravím, To byla jakási appka na mobil, kde byly všemožné otázky, najdu ti to. Jo, mám to. Jmenuje se to: ID for SA-MP. Zatím.
 10. server ExtremPařba.eu

  Zdravím, Zaprvé gramatické chyby jen poté, co otevřu web. No to je mi tedy prezentace serveru, je až tak dobrá, že se na ten server se ani nepodívám. Dál, jasný Paradise World podle jediného screenu. A kecy typu „Bylo by to nadlouho.“ si strč za klobouk. Ty chceš na svůj server přilákat lidi, první dojem je velmi důležitý, to si zapamatuj. Mně to, jak již jsem říkal, vůbec neláká a nevím, zda někdy lákat bude. Prostě pokud chceš na server přitáhnout pár lidí, musíš se rozepsat, ale ne velkohubý projev o kravině, kterou budeš furt omílet dokola. Musíš tam dát něco zajímavého. Prostě to vypadá jako srajda. Zatím.
 11. pomoc Registrace?

  Inu dobře, díky všem. Mimochodem.. Dosáhli jsme nejkomentovanějšího tématu v sekci Pomoc, (Pšt, že skoro všechny příspěvky jsou moje. )
 12. pomoc Registrace?

  Napíše k tomu někdo něco nebo už je zbytečné na to čekat?
 13. sraz Dátum KYBERSRAZU

  No ještě mám dotaz já. Bude se tam psát nebo spíš volat? A v kolik večer? Trochu podrobností. .D Jo, možná jsem to někde jen přehlídl.
 14. pomoc Job System - pomoc

  Zdravím, Tady blbl tab, tak na pastebin. --- Zkuste to a řekněte, zda to jde. //Edit: Editovaná verze: https://pastebin.com/Y3kW54S8 Zatím.
 15. pomoc Registrace?

  Tak co?
×