Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Smexy

Uživatel
 • Příspěvků

  134
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  2

Smexy last won the day on Prosinec 9

Smexy had the most liked content!

Reputace

9 Jonny Sindacco

2 Followers

About Smexy

 • Moto
  Silver I - běžný uživatel

Portfolio

 • Github
  Nemám.
 • Pastebin
  Nemám.

Návštěvníci

478 profile views
 1. Smexy

  pomoc Kalendář

  Ten mě nenapadl dík
 2. Smexy

  pomoc Kalendář

  Dal bych přednost něčemu, co není na internetu a dá se to nainstalovat a používat i offline. (Jasně, synchronizaci offline nepotřebuju, jen online.)
 3. Smexy

  pomoc Kalendář

  Zajímalo by mě, zda nemáte nějaký kalendář na PC (Win 7 PRO), který by byl automaticky synchronizovaný s mobilem? Děkuji.
 4. Smexy

  pomoc Problém s filterscriptem

  GMX je blbost, nebo alespoň mně to tak vždycky přišlo, rozhodně nedoporučuji používat, radši EXIT a potom znovu startnout přes hosting.
 5. Smexy

  pomoc ESC to AFK

  Si vždycky při připočítání hodin ověř, zda platí nějaká podmínka. U Tebe asi IsPlayerAfk.
 6. Smexy

  pomoc ESC to AFK

  Napiš jestli to funguje, hledal jsem to asi 10 s, takže kdyby nešlo, tak pardon. Zdroj: https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=529596
 7. Smexy

  pomoc Paradise World

  Stejně Tě od toho neodradím, dávám Ti jen radu.
 8. Smexy

  pomoc Paradise World

  Nepoužívej ten mod, jestliže ani nevíš jaké tam mají být složky, tak ho nepoužívej dvojnásob!
 9. Smexy

  pomoc Paradise World

  Máš vůbec vytvořený složky?
 10. Smexy

  pomoc Pomoc - odpocet

  A ku*va už mě ale serete. To je jako nějaká móda kopírovat SP? Jako já už fakt nevím! Plánuješ kopírovat cizí mód a ještě takhle hrozným kódem? Co takhle si vymyslet něco vlastního?! Sorry že to píšu takhle ale jsem už fakt nasranej z Vás! Nazdar!
 11. Smexy

  server FutureGaming

  Ty káre tak toto mě dostalo! :DDDDD Zkopírovat cizí AT, dobře. Dát si tam i jejich nadpisy s akorát změněnou barvou přes Photoshop (10 sekundová operace) ještě taky OK. Když to ještě k tomu uděláš špatně a zhorší se Ti tak grafika fontu... No dobře. Ale kopírovat i vizitky není pěkný! Mimochodem i ta pravidla SAMP mi přijdou inspirovaná, a hádejte čím! No samozřejmě SP! Akorát kratší a předložená. V každým případě se těším na, jak se na SP říká, osnovy, které budou zajisté stejně kvalitní. Jinak nebudu komentovat grafiku webu. To znamená že není ani dobrá ani špatná protože jsem na mobilu a tady to zkoumat nebudu. Jen si neodpustím dodatek, že .tk je odpornost v dnešní době!
 12. Smexy

  pomoc Hledám GM

  Smazalo se jich dost, předpokládám že kvůli přechodu na novější IPBoard. Nevím. Ale PW byl smazanej proto, že je to autorský mod a jeho šíření tu tedy není podporované.
 13. Smexy

  pomoc Hledám GM

  PW je autorský mod. => Neměl by Ti ho nikdo poskytnout.
 14. Smexy

  server SERVER PARADISE WORLD REKLAMA

  Ono většinou ty servery se staženými módy nebývají moc profesionální. Takže od nich nejde čekat velké věci. Ale toto je zase už trošku extrém. Vy si tady uděláte reklamu aby vám tam lidi chodili a když Vám někdo přijde tak ho zabanujete. Tomuhle serveru dávám život maximálně tři měsíce, déle takovéto servery většinou moc dlouho nevydrží. :) Ačkoliv jsou 3 měsíce čistého času jsou nejspíš moc protože vám tam brzo s takovouhle nikdo chodit nebude!
 15. Smexy

  server SERVER PARADISE WORLD REKLAMA

  Když Ty ses urazil a nevzal sis to jako normální kritiku, ale jako urážky. No a k věci. Otřesný web, na servery nechodím pokud prezentace jak tady či na serverovém webu na mě neudělá dost dobrý dojem. To neudělala, otřesné.
×