Jump to content

Smexy

Uživatel
 • Příspěvků

  86
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  1

Smexy last won the day on Březen 18

Smexy had the most liked content!

Reputace

3 Jonny Sindacco

2 Followers

About Smexy

 • Moto
  Dwaine

Portfolio

 • Github
  Nemám.
 • Pastebin
  Nemám.

Návštěvníci

177 profile views
 1. server ExtremPařba.eu

  Zdravím, Zaprvé gramatické chyby jen poté, co otevřu web. No to je mi tedy prezentace serveru, je až tak dobrá, že se na ten server se ani nepodívám. Dál, jasný Paradise World podle jediného screenu. A kecy typu „Bylo by to nadlouho.“ si strč za klobouk. Ty chceš na svůj server přilákat lidi, první dojem je velmi důležitý, to si zapamatuj. Mně to, jak již jsem říkal, vůbec neláká a nevím, zda někdy lákat bude. Prostě pokud chceš na server přitáhnout pár lidí, musíš se rozepsat, ale ne velkohubý projev o kravině, kterou budeš furt omílet dokola. Musíš tam dát něco zajímavého. Prostě to vypadá jako srajda. Zatím.
 2. pomoc Registrace?

  Inu dobře, díky všem. Mimochodem.. Dosáhli jsme nejkomentovanějšího tématu v sekci Pomoc, (Pšt, že skoro všechny příspěvky jsou moje. )
 3. pomoc Registrace?

  Napíše k tomu někdo něco nebo už je zbytečné na to čekat?
 4. sraz Dátum KYBERSRAZU

  No ještě mám dotaz já. Bude se tam psát nebo spíš volat? A v kolik večer? Trochu podrobností. .D Jo, možná jsem to někde jen přehlídl.
 5. pomoc Job System - pomoc

  Zdravím, Tady blbl tab, tak na pastebin. --- Zkuste to a řekněte, zda to jde. //Edit: Editovaná verze: https://pastebin.com/Y3kW54S8 Zatím.
 6. pomoc Registrace?

  Tak co?
 7. sraz Dátum KYBERSRAZU

  Neříkám, že by to bylo špatný. Jen říkám, že se tu mluví o webu.
 8. sraz Dátum KYBERSRAZU

  Popravdě, taky by sis to mohl přečíst. Oni to chtějí oživit tady, na pawno.cz, ne v nějaké hře.
 9. pomoc /setlevel

  //Edit: Nevím, proč se to sem postnulo. To nebylo naschvál. Kde se to maže? :DD
 10. sraz Dátum KYBERSRAZU

  Tak úžasné to má být v tom, že tu bude víc lidí najendou, viz. Konkrétně: Ale upřímně mi to taky nepřijde jako nějaká super akce, v každém případě se přijdu podívat jak to vypadá, pokecám a kdyby byla nuda, jít mohu kdykoliv.
 11. pomoc /setlevel

  No tak to je logické, když nemáte ve vašem kodu nic, co by to ukládalo do souboru, jen proměnnou, která by sedět měla.
 12. pomoc /setlevel

  Zdravím, Je vůbec vytvořen enum PlayerInfo? Jestli ne, tak může vypadat nějak takto: enum pInfo { Adminlevel, blabla, blable, blablo, } new PlayerInfo[MAX_PLAYERS][pInfo]; CMD:setlevel(playerid, params[]) { new id, level, msg[128], msg2[128], name[MAX_PLAYER_NAME+1]; if(!IsPlayerAdmin(playerid)) return SendClientMessage(playerid, red,"Musíš být přihlášen jako RCON k použití tohoto příkazu!"); if(sscanf(params,"rd",id,level))return SendClientMessage(playerid, red,"Použijte: /setlevel <id/nick>"); if(id == INVALID_PLAYER_ID || !IsPlayerConnected(id)) return SendClientMessage(playerid, red, "Hráč není připojen"); if(level > 5) return SendClientMessage(playerid, red,"Admin levely jsou v rozmezí 1 až 5!"); PlayerInfo[id][Adminlevel] = level; format(msg,sizeof(msg),"Byl ti nastaven admin level %d.",level); SendClientMessage(id,red,msg); GetPlayerName(id,name,sizeof(name)); format(msg2,sizeof(msg2),"Nastavil jsi hráči %s admin level %d.",name,level); SendClientMessage(playerid,green,msg2); return 1; } Tento kod se mi čte lépe, co Vám? Zatím.
 13. sraz Dátum KYBERSRAZU

  Jako Mivčo. Ono je hodně nepochopitelné slovo kyber, že? Protože je tím myšleno, že budeš sedět na prdeli za PC a jen psát.
 14. sraz Dátum KYBERSRAZU

  Co kdyby ti, co hlasují pro Inokedy napsali datum, jež jim vyhovuje?
 15. pomoc Pomoc

  smexypan@email.cz - Tam mi napište, možná se na to kouknu.
×