Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

The Hidden Face

Ověřený uživatel
 • Příspěvků

  829
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  18

The Hidden Face last won the day on Prosinec 11 2018

The Hidden Face had the most liked content!

Reputace

82 The Truth

About The Hidden Face

 • Moto
  ...došel obvaz...

Kontaktní údaje

 • Skype
  daniel.schmid71

Návštěvníci

1 298 profile views
 1. The Hidden Face

  pomoc PHP & SQL Problém

  Co přesně chceš vyčíst z objektu $resul ?
 2. The Hidden Face

  pomoc Poslední filterscript.

  Je to jedno, z lenosti bych ale vkládal velikostí kódu menší FS do většího FS. Přeci jen to ušetří spoustu kopírování.
 3. The Hidden Face

  pomoc Poslední filterscript.

  Myslím si, že ne. Tenhle limit se táhne už od starých verzí. Buď budeš muset FS zredukovat, nebo některé z nich spojit dohromady, či vnořit do svého GM.
 4. The Hidden Face

  pomoc Poslední filterscript.

  Kolik jich máš zapsaných? Verze 0.3.7 umožňuje max. 16 filterscriptů (viz. limits). Pokud jich máš méně, hledal chybu v návratových hodnotách u OPCT, jak zmiňoval QWER.
 5. The Hidden Face

  návrh Sekce "udělejte to za mě"

  Ono ruku na srdce, kdo z nás bude odpovídat na témata tohoto typu. Ano, možná pokud půjde o tři řádky kódu, ale ve většině případech se tu spíše objevují žádosti o VIP a admin systém. Což spíše spadá do hledám / nabízím, to však není schopná spousta uživatelů rozlišit ( a to i po tom, co tu byly vytvořeny rozdělené formuláře, kde měli popsáno, co kam patří - popis problému, kód... atd. a stejně se našli tací, kteří prostě jen do popisu nacpali, že něco shání a zbytek nechali prázdný... ). Takže ve výsledku by se ty témata mohli rovnou skrýt. Mělo by to to smysl, kdyby to opravdu nezakládali děti a rozmysleli si, kam ten jejich problém spadá. Takže by stejně ty témata museli módíci přetahávat, a to stále nemění nic na tom, že spadají do sekce hledám programátora - hledají pawnera, co jim něco naprogramuje většinou úplně zadarmo, v lepších případech za RCON... Spíš bych tyhle témata opravdu skrýval za nesplnění povinných náležitostí + nějaké upozornění a při opakování tresty. To je ovšem dost práce pro moderátory...
 6. The Hidden Face

  hledám SAMP Adminku

  Nevím, jakou verzi chceš, ale na rychlo jsem našel jednu na uloz.to.
 7. The Hidden Face

  pomoc Kompilace mappingu

  Ukaž jak vypadá ten export. Nemusíš vše, stačí pár řádků.
 8. The Hidden Face

  script Just Admin Script v1.1 - UPDATE

  Napsat, že něco nefunguje je dost široký pojem... Co ti nefunguje? Nespustí se server po přidání fs? Nefunguje ti fs samotný? Jak se to projevuje? Pokud to chceš řešit, vytvoř si téma v help sekci, ale rozhodně tu nešiř, že něco nefunguje, když to všem ostatním jde bez problému ... Chyba je opravdu někde u tebe, ale jak jsem psal, slovo "nefunguje" nám toho moc neprozradí.
 9. The Hidden Face

  pomoc Chyba při F5

  Zkus to pustit v kompabilitě pro Windows 98.
 10. The Hidden Face

  pomoc Plugin Streamer

  Napiš, prosím, jak jsi to vyřešil pro ostatní uživatelé, kteří by mohli mít stejný problém. Děkuji.
 11. The Hidden Face

  pomoc Plugin Streamer

  Zdravím, nejspíš máš odlišné verze includu a pluginu. Pro správný chod pluginu musíš mít vždy stejné verze, při nejlepším aktuální. Takže pokud jsi aktualizoval plugin, aktualizuj i include znovu zkompiluj, nejspíš budeš muset umazat jeden parametr, který tam teď pluginu přebývá.
 12. The Hidden Face

  nabízím Nabízím se jako pwn . ZDARMA

  Zdravím, nechápu jednu věc. Zde zakládáš téma, že pawnera hledáš, ale přitom se sám jako pawner nabízíš? Proč, když nestíháš ani vlastní "projekt"?
 13. The Hidden Face

  pomoc Ceny vozidla v autosalonu

  A vrací ti to u všech ostatních aut správnou cenu? Je divné, že by to u všech bylo naprosto v pořádku a jen tohle by dělalo problém, vše procházíš skrze enumy (bez nějaké výjimky), takže by ti to teoreticky mělo ukazovat špatnou hodnotu u více aut, ale ty sis nejspíš všiml jen 0... A v čem přesně ti to ukazuje špatnou hodnotu? V dialogu? V textdrawu? Co jsem to tak na rychlo prošel, tak mi nesedí toto (case DIALOG_2D_SALON:) - to by se tedy týkalo špatných hodnot v textdrawu: new Pronn = ObchodITEM[ IDsCount ][Shop_ID]; //tato proměnná format(STR, sizeof(STR), "%s~n~%s$", VehName[ SalonCars[x + IDsCount][Veh_IDs] - 400 ], Number(Pronn)); Nemělo by v té proměnné spíš být něco takového? new Pronn = SalonCars[x + IDsCount][Veh_Cost] btw. proč máš dva case se stejným dialog id (tj. DIALOG_2D_SALON) ?
 14. The Hidden Face

  pomoc Jaký gamemode?

  Stačila ti to takto? Nejspíše ti zde nikdo svůj mód "podobný rze" neprodá, moc lidí nemá rozšiřování rze ani nic tomu podobného v lásce, takže asi tak... Ale pro ten případ si založ topic v kategorii Hledám / Nabízím, můžeš si tam třeba najít někoho kdo ti pomůže nebo něco naprogramuje na míru. Osobně doporučuji učit se z návodů a nebo jen z FS, které jsou zde na pawno.cz ke stažení. Ale pozor, některé FS jsou též od začátečníků a najdeš tam plno chyb, to samé platí u gamemodů. Kolikrát ho může napsat výborný pawner, ale občas někde udělá z lenosti nějakou prasečinku. Proto je opravdu lepší čerpat z návodů jak zde tak i na fóru, na které si byl odkázán. Nechám ti prostor na reakci, pokud to pak bude vše, téma zamkneme.
 15. The Hidden Face

  pomoc PM ID / PM

  Zdravím, osobně bych si založil jiný příkaz, většinou se používá /re, mohlo by se hráčům stávat, že by omylem zapomněli id vyplnit a poslali by zprávu špatnému příjemci. Jinak by ti k tomu stačilo vytvořit si nějakou globální proměnnou pro hráče (např. s defaultní hodnotou -1) a do ní ukládat naposled použité id z /pm. Pokud by se pokusil použít /re, bez toho aniž by před tím poslal /pm [id] hodilo by to hlášku, jinak by to poslalo zprávu na poslední zadané id. Možná by to šlo zkombinovat, že i když někdo napíše tobě skrze pm, tak by se ti jeho id uložilo do té proměnné.. to je na tobě.. a ještě bych doporučil aby se ti při odpojení hráče smazalo ostatním hráčům jeho id. Aby nedošlo k tomu, že se na jeho id připojí někdo jiný. Pokud je to na tebe moc obecný postup, tak napiš, budu konkrétnější
×