Jump to content

The Hidden Face

Ověřený uživatel
 • Příspěvků

  832
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  18

The Hidden Face last won the day on Prosinec 11 2018

The Hidden Face had the most liked content!

Reputace

82 The Truth

About The Hidden Face

 • Moto
  ...došel obvaz...

Kontaktní údaje

 • Skype
  Array

Návštěvníci

1 388 profile views
 1. Četl jsi co jsem ti psal? Máš tam jasně napsáno, že to je jen příklad... Ta proměnná může být pojmenovaná jakkoliv, dej sem alespoň část kódu z admin systému, abychom mohli vyčíst název proměnné. Bez kódu ti nemáme jak pomoct...
 2. Zdravím, tvá otázka není srozumitelně položená, musel jsem si to přečíst několikrát za sebou, abych zhruba pochopil o co žádáš. Popis problému celými větami by byl rozhodně mnohem srozumitelnější. Super by bylo, kdyby jsi používal i interpunkční znaménka (alespoň tečky, když ne už čárky... ). K odpovědi: U příkazu, kde vytváříš event (nejspíš /event - to se těžko odhaduje, když nedodáš kód), máš podmínku if( IsPlayerAdmin(playerid)), tu stačí nahradit podmínkou, kde se budeš ptát na velikost admin levlu hráče, kterou ti udržuje nejspíš nějaká globální proměnná (pole pro všechny hráče), například AdminLevel). Pokud to chceš konkrétněji je potřeba, aby jsi dodal kódy, jinak tu vaříme z vody. Pro příklad by to mohlo vypadat nějak takhle: if(AdminLevel[playerid] >= 3) ...pro level roven nebo větší třem.
 3. num_rows tedy není to co hledáš, to ti pouze vrátí počet řádků ve výsledku, tedy kolik řádků vyhovovalo tvému selectu, teď víme, že to bude vždy jeden, jelikož to selektuješ podle username, které je jedinečné. Ty chceš pouze přečíst hodnotu, ale to nelze tak jednoduše, jelikož query ti vrací objekt typu mysqli_result. Je tomu tak, že můžeš vždy vyselektovat více řádků, které budou vyhovovat tvému selectu. Proto i když je pouze jedna hodnota, nelze přečíst pouze přímým přístupem k proměnné, kam si nahrál výsledek query. Objekt mysqli_result, má však metody díky kterým můžeš data číst. Je jich mnoho (fetch_all, fetch_array, fetch_row, fetch_field(_direct), ...), o všech se dozvíš zde. Je jen na tobě, který použiješ.
 4. Co přesně chceš vyčíst z objektu $resul ?
 5. Je to jedno, z lenosti bych ale vkládal velikostí kódu menší FS do většího FS. Přeci jen to ušetří spoustu kopírování.
 6. Myslím si, že ne. Tenhle limit se táhne už od starých verzí. Buď budeš muset FS zredukovat, nebo některé z nich spojit dohromady, či vnořit do svého GM.
 7. Kolik jich máš zapsaných? Verze 0.3.7 umožňuje max. 16 filterscriptů (viz. limits). Pokud jich máš méně, hledal chybu v návratových hodnotách u OPCT, jak zmiňoval QWER.
 8. Ono ruku na srdce, kdo z nás bude odpovídat na témata tohoto typu. Ano, možná pokud půjde o tři řádky kódu, ale ve většině případech se tu spíše objevují žádosti o VIP a admin systém. Což spíše spadá do hledám / nabízím, to však není schopná spousta uživatelů rozlišit ( a to i po tom, co tu byly vytvořeny rozdělené formuláře, kde měli popsáno, co kam patří - popis problému, kód... atd. a stejně se našli tací, kteří prostě jen do popisu nacpali, že něco shání a zbytek nechali prázdný... 😕 ). Takže ve výsledku by se ty témata mohli rovnou skrýt. Mělo by to to smysl, kdyby to opravdu nezakládali děti a rozmysleli si, kam ten jejich problém spadá. Takže by stejně ty témata museli módíci přetahávat, a to stále nemění nic na tom, že spadají do sekce hledám programátora - hledají pawnera, co jim něco naprogramuje většinou úplně zadarmo, v lepších případech za RCON... 😄 Spíš bych tyhle témata opravdu skrýval za nesplnění povinných náležitostí + nějaké upozornění a při opakování tresty. To je ovšem dost práce pro moderátory... 😕
 9. Nevím, jakou verzi chceš, ale na rychlo jsem našel jednu na uloz.to.
 10. Ukaž jak vypadá ten export. Nemusíš vše, stačí pár řádků.
 11. Napsat, že něco nefunguje je dost široký pojem... Co ti nefunguje? Nespustí se server po přidání fs? Nefunguje ti fs samotný? Jak se to projevuje? Pokud to chceš řešit, vytvoř si téma v help sekci, ale rozhodně tu nešiř, že něco nefunguje, když to všem ostatním jde bez problému ... Chyba je opravdu někde u tebe, ale jak jsem psal, slovo "nefunguje" nám toho moc neprozradí. 😕
 12. Zkus to pustit v kompabilitě pro Windows 98. 😮
 13. Napiš, prosím, jak jsi to vyřešil pro ostatní uživatelé, kteří by mohli mít stejný problém. Děkuji.
 14. Zdravím, nejspíš máš odlišné verze includu a pluginu. Pro správný chod pluginu musíš mít vždy stejné verze, při nejlepším aktuální. Takže pokud jsi aktualizoval plugin, aktualizuj i include znovu zkompiluj, nejspíš budeš muset umazat jeden parametr, který tam teď pluginu přebývá.
 15. Zdravím, nechápu jednu věc. Zde zakládáš téma, že pawnera hledáš, ale přitom se sám jako pawner nabízíš? Proč, když nestíháš ani vlastní "projekt"? 😮
×
×
 • Create New...