Jump to content
  • 0

pomoc Ako spraviť firemný systém ? +RAFKY


BioMeta

Dotaz

Prosím vás mohli by ste mi povedať čo mám zle ? Hľadam som tam chyby ale asi som slepý

 

Ahoooj :D, potreboval by som pomôcť. Mohol by mi tu niekto dať príklad na firemný job ? napríklad aký je na superparbe? Alebo pomôcť my s ním ? Som ochotný zaplatiť, čím viac pomoci tým viac $$$, ale oceňujem ľudí ktorý pomôžu aj za menšie odmeny.

Napr. ku jobom chcem tie firmy, stáli by 500K (to si nastavím)  a zvýši to výplatu jobu napr. u pizza jobu, ked skončí hráč misiu (OnPlayerEnterCheckpoint)

Dalej by som poprosil že či niekto nevie o niakom scripte na nete s rafkamy (ťažba ropy).

A ešte sa chcem opýtať že či by mi niekto pomohol s vecou : Ako spravím aby u jobov bol bodovací system ? že ked dokončí misiu dostane napr. ajprv 10K potom 15K atd. Ano prečital som si tutorial od HL.ADMINA v niečom mi to pomohlo ale stále musím dojsť na to ako to zaradiť napr. do dialogu, napr ako ukážem daný float v dialogu ? :) Dikes ! Do 10€ som ochotný zaplatiť ak by niekto až tak nutne potreboval, ale len za riadnu pomoc ! Ak mám zaplatiť tak to nebudú len joby ale bude toho viacej, oveľa :d ale. Diky  zase nič prehnané. :) 

  • Si děláš prdel? :D 1
  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
před 17 hodinami, BioMeta said:

Určite do 10€ ak to neni málo pre teba.

Zdravím,

Kopírovat cizí servery Ti přijde normální jen proto, že tam máš ban a na tom Tvém nikdo nechce hrát? Zamysli se.

K topicu, vytvoř si proměnnou, kde si budeš za každou misi přičítat 1 a nastav si odměny podle toho, jak vysoké číslo je. Můžeš to třeba násobit stylem:

5000*nazevpromenne

nebo přes switch.

switch(nazevpromenne[playerid]) {
default: odmena = 2500;
case 1: odmena = 5000;
case 2 ... 5: odmena = 10000;
case 6 ... 100: odmena = 50000;
other: odmena = 5000000000000; }

A vážně se zkus zamyslet, zda chceš úspěch pomocí nápadů někoho jiného. :)

Zatím.

  • Smutný 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 1 hodinou, BioMeta said:

Pridal som si ťa, a chceš za to aj €€€ ? Lebo bol by som rád ak nie :d

 

před 22 hodinami, BioMeta said:

Som ochotný zaplatiť, čím viac pomoci tým viac $$$, ale oceňujem ľudí ktorý pomôžu aj za menšie odmeny.

aha tak jsem čekal že alepon něco málo bys dal.. ale ok

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...