Jump to content

[FLASH] za 30 minut - Xperia X8 - Android 2.3.5


paulie2907

Recommended Posts

Ahoj lidi já když jsem si stáhl ten soubor a rozextrahoval ho tak mi to hned hodilo nejaký soubor z složky SuperOneClick -> Exploits do karantény a následně ho to vyhodilo a identifikovalo jako trojský kůň. Je to tedy vir nebo ne?

Vám se nic takového nestalo???

Díky Maja

popř. odpovědi prosím sem nebo na [email protected]"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ahoj lidi já když jsem si stáhl ten soubor a rozextrahoval ho tak mi to hned hodilo nejaký soubor z složky SuperOneClick -> Exploits do karantény a následně ho to vyhodilo a identifikovalo jako trojský kůň. Je to tedy vir nebo ne?

Vám se nic takového nestalo???

Díky Maja

popř. odpovědi prosím sem nebo na [email protected]" "

 

 

je to falešné upozornění jedná se o progragram ADB.exe který je nezbytně nutný k flashnutí xperie x8. ale můžu tě ujistit že žádný vir to není ;)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj lidi já když jsem si stáhl ten soubor a rozextrahoval ho tak mi to hned hodilo nejaký soubor z složky SuperOneClick -> Exploits do karantény a následně ho to vyhodilo a identifikovalo jako trojský kůň. Je to tedy vir nebo ne?

Vám se nic takového nestalo???

Díky Maja

popř. odpovědi prosím sem nebo na [email protected]" " "

 

 

je to falešné upozornění jedná se o progragram ADB.exe který je nezbytně nutný k flashnutí xperie x8. ale můžu tě ujistit že žádný vir to není ;)

 

 

Diky mockrát za odpověď

P.S mabil sem dostal na vánoce a rozmýšlím zda to flashnout mám nebo ne (žejo je tam šance že to poseru)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj lidi já když jsem si stáhl ten soubor a rozextrahoval ho tak mi to hned hodilo nejaký soubor z složky SuperOneClick -> Exploits do karantény a následně ho to vyhodilo a identifikovalo jako trojský kůň. Je to tedy vir nebo ne?

Vám se nic takového nestalo???

Díky Maja

popř. odpovědi prosím sem nebo na [email protected]" " " "

 

 

je to falešné upozornění jedná se o progragram ADB.exe který je nezbytně nutný k flashnutí xperie x8. ale můžu tě ujistit že žádný vir to není ;)

 

 

Diky mockrát za odpověď

P.S mabil sem dostal na vánoce a rozmýšlím zda to flashnout mám nebo ne (žejo je tam šance že to poseru)

Root rizikovej neni(cez SuperOneClick),ale fleshnuty jo....

Link to comment
Share on other sites

ale i když to kompletně posereš vždy to jde opravil - fígl je v jádru pokud máš to origo tak je to v poho a jádro se flashnutím ani rootem neztratí ;) takže při použití tohoto tutoriálu i v případě že to posereš to půjde zachránit na 99% ;)

Link to comment
Share on other sites

ahoj ahoj. jsem looser, který se řídil podle vašeho návodu a nějak se mi to nepovedlo. Potřeboval bych nějakou radu jak z toho ven :thumbdown:

 

u videa

jsem došel k času 12:14 jak

sem měl restartovat mobil. a poté zapnout a mačkat tlačítko zpět, ať mi najede ta tabulka..bohužel mi nenajela a ani systém..píše mi to že mi Omlouváme se aplikace

lancherPro (proces android.process.acore) byla neočekávaně ukončena. zkuste to znovu --a je tam tlačítko ukončit..a to samé mi píše snad u všech aplikací a nedostanu se absolutně k ničemu :( a ani přes usb na sd kartu..

 

určitě je problém v tom, že jsem nedávno si dělal androida z 2.1 na 2.2 ale nešlo se mi připojit na wifi síť kterou jsem si vytvořil u mě na notebooku. a někde jsem se dočetl že to umí až android 2.3 a vyšší .. tak jsem to zkusil podle vašeho návodu ale asi sem už měl hodně věcí z minulé instalace na kartě že se mi to nepřepsalo nebo já nevím. .. :( potřebuji poradit jak z toho ven nebo co mám dělat aby mi telefon fungoval.

Link to comment
Share on other sites

ahoj ahoj. jsem looser, který se řídil podle vašeho návodu a nějak se mi to nepovedlo. Potřeboval bych nějakou radu jak z toho ven :thumbdown:

 

u videa

jsem došel k času 12:14 jak

sem měl restartovat mobil. a poté zapnout a mačkat tlačítko zpět, ať mi najede ta tabulka..bohužel mi nenajela a ani systém..píše mi to že mi Omlouváme se aplikace

lancherPro (proces android.process.acore) byla neočekávaně ukončena. zkuste to znovu --a je tam tlačítko ukončit..a to samé mi píše snad u všech aplikací a nedostanu se absolutně k ničemu :( a ani přes usb na sd kartu..

 

určitě je problém v tom, že jsem nedávno si dělal androida z 2.1 na 2.2 ale nešlo se mi připojit na wifi síť kterou jsem si vytvořil u mě na notebooku. a někde jsem se dočetl že to umí až android 2.3 a vyšší .. tak jsem to zkusil podle vašeho návodu ale asi sem už měl hodně věcí z minulé instalace na kartě že se mi to nepřepsalo nebo já nevím. .. :( potřebuji poradit jak z toho ven nebo co mám dělat aby mi telefon fungoval.

Ja ti poradím jeb na tento tutorial stiahni PC Suite a vypni telefón stlač tlačítko späť a pripoj USB a na PC Suite daj opraviť telefón a ono ti ho opraví a hodí ti tam najnovší android ale stratíš všetky data čo máš v telefóne..Ja som toto robil už na mojej veľkej xperii x10i prešiel som z androidu 1.6 na 2.3 neboj sa nemáš čo posrať..

Link to comment
Share on other sites

Ano tak to přesně udělej podle vše zmíněného návodu od Killera, poté jak to přeintsaluješ skus to znovu s velikou pravděpodobností jsi tam měl nějakou jinou rom a když jsi rootnul telefon nahradil jsi systémové soubory které nebyly plně kompaktibilní s těmi rootnutými i když to super One Click to ohodnotil správně.

 

Jinou rom myslím pochopiteně adndroid 2.1 ale jinou verzi ;) např 2.1 AA XX YY 23

Link to comment
Share on other sites

Děkuji moc za pomoc :) "cheers" už mi to funguje.. tak do týdne zkusím znovu udělat ten systém na androida 2.3.5 ..to by už mohlo jít když mám mobil čistý jako bych ho koupil dnes :d ..

Link to comment
Share on other sites

Děkuji moc za pomoc :) "cheers" už mi to funguje.. tak do týdne zkusím znovu udělat ten systém na androida 2.3.5 ..to by už mohlo jít když mám mobil čistý jako bych ho koupil dnes :d ..

Nemáš začo som rád že som ti mohol pomôcť ;)

Link to comment
Share on other sites

Děkuji moc za pomoc :) "cheers" už mi to funguje.. tak do týdne zkusím znovu udělat ten systém na androida 2.3.5 ..to by už mohlo jít když mám mobil čistý jako bych ho koupil dnes :d ..

Nemáš začo som rád že som ti mohol pomôcť ;)

 

ale mám fakt díky :) a ještě jsem se chtěl zeptat ..ten android 2.3.5 má ten multitouch?? díkyyy :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Děkuji moc za pomoc :) "cheers" už mi to funguje.. tak do týdne zkusím znovu udělat ten systém na androida 2.3.5 ..to by už mohlo jít když mám mobil čistý jako bych ho koupil dnes :d ..

Nemáš začo som rád že som ti mohol pomôcť ;)

 

ale mám fakt díky :) a ještě jsem se chtěl zeptat ..ten android 2.3.5 má ten multitouch?? díkyyy :mrgreen:

Pokud podporuje tvůj displey multitouch tak ano :v:

Link to comment
Share on other sites

Pokud podporuje tvůj displey multitouch tak ano :v:

 

Pan Inkongnito : Omyl, tento android sice zahrnuje podporu multitouch ale jen pro dislaye tzv nových xperií (ty které se začaly vyrábě o něco později). I když jsou na první podhled stejné tohle je rozlišuje a mají trochu jiné jádrou ale o tom jindy. Každopádně jsem přišel na to jak dám "dualtouch" na xperii x8 na tu starší verzi jelikož jsem jejím vlastníkem, tento manuál vám ale popíšu až mi telefon přijde z reklamace ;)

Link to comment
Share on other sites

Ahojte prosivas chtel bych se este zeptat...

Mam este furt ten android 2.1 update 1 ale když píšu zprávu tak můžu napsat pouze cca 70 znaků a pak se to přepne na 2 SMS?? Máte to taky tak? Je to nejakej problem na reklamaci? dííky za odpověď...Maja :geek:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte prosivas chtel bych se este zeptat...

Mam este furt ten android 2.1 update 1 ale když píšu zprávu tak můžu napsat pouze cca 70 znaků a pak se to přepne na 2 SMS?? Máte to taky tak? Je to nejakej problem na reklamaci? dííky za odpověď...Maja :geek:

 

smsky se dělí myslím na 60 znaků automaticky a rozdělují se při odesílání. U Sítě T-mobile je to více u 02 je 60 . To rozhodně není důvod k reklamaci

 

To je jako reklamovat telefon protože se s ním dá vola :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte prosivas chtel bych se este zeptat...

Mam este furt ten android 2.1 update 1 ale když píšu zprávu tak můžu napsat pouze cca 70 znaků a pak se to přepne na 2 SMS?? Máte to taky tak? Je to nejakej problem na reklamaci? dííky za odpověď...Maja :geek:

 

smsky se dělí myslím na 60 znaků automaticky a rozdělují se při odesílání. U Sítě T-mobile je to více u 02 je 60 . To rozhodně není důvod k reklamaci

 

To je jako reklamovat telefon protože se s ním dá vola :lol:

 

Ale u toho starýho mobilu mi šlo 180 znakůů. Tak to mě trochu zaradilo

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

existuje nějaká možnost jak na instalovat MINI-CM7 na xperii x8 (e15i) přes flashtool? Zkoušel jsem to přes xRecovery ale píše mi to "Installation aborted (Status 7)".

 

 

Skype paulie2907

Link to comment
Share on other sites

je to divny ale me nejdou gamesy z neznamych zdroju a sem tam i z marketu př.Speedx3d se mi nechce ukazat pozadi.

A hlavni liste se nejak moc nechce zpet nahoru, kolikrat az treba na potreti jinak skoro nereaguje. U floya 0.30 0.25 0.20 lista beha paradne. A prijde mi ze neni az az tak rychla, samotny floya mi behaj rychleji, ale baterka mi s timto cm7 vydrzi cca5-6dni coz je bezkonkurencni. Da se stim neco delat.

Link to comment
Share on other sites

je to divny ale me nejdou gamesy z neznamych zdroju a sem tam i z marketu př.Speedx3d se mi nechce ukazat pozadi.

A hlavni liste se nejak moc nechce zpet nahoru, kolikrat az treba na potreti jinak skoro nereaguje. U floya 0.30 0.25 0.20 lista beha paradne. A prijde mi ze neni az az tak rychla, samotny floya mi behaj rychleji, ale baterka mi s timto cm7 vydrzi cca5-6dni coz je bezkonkurencni. Da se stim neco delat.

 

 

nechápu tvůj problém

Link to comment
Share on other sites

Pardon napsal jsem to ponekud neomalene.

1 proc mi nejdou hry ktere si nainstaluji jinak nez z marketu? A speedx3d mi nejde ani z marketu

2 hlavni lista, nevim kolikrat jakoby sem se na ni netrefil, ale to je hloupost

3 celkovy chod mi prijde ponekud pomalejsi ale ne az tak jako zakladni verze

4 velka pochvala baterie vydrzi vskutku dlouho a to podstatne.

 

2a3 bod by mozna vyresil ten overlock, ale pockam az se ti vrati mob. z reklamace. Jen nevim co s bodem 1 kde by mohla byt chyba?

Link to comment
Share on other sites

Pardon napsal jsem to ponekud neomalene.

1 proc mi nejdou hry ktere si nainstaluji jinak nez z marketu? A speedx3d mi nejde ani z marketu

2 hlavni lista, nevim kolikrat jakoby sem se na ni netrefil, ale to je hloupost

3 celkovy chod mi prijde ponekud pomalejsi ale ne az tak jako zakladni verze

4 velka pochvala baterie vydrzi vskutku dlouho a to podstatne.

 

2a3 bod by mozna vyresil ten overlock, ale pockam az se ti vrati mob. z reklamace. Jen nevim co s bodem 1 kde by mohla byt chyba?

 

 

spusta lidí na to zapomíná skus udělat wipe cache a data a ještě PŘEDTÍM než restartuješ telefon smaž s SD karty android a android_secure pokud jsi tam nechal ty původní tak to systém spomaluje jako kráva. Tahle oprace ti smaže všechny nainstalované aplikace, kontakty a smsky

Link to comment
Share on other sites

wipe cache a data? nevim co tim mas na mysli, ale zkusim to znova (3pokus). Tentokrat kompletni format sdcard.

 

restartuj telefon pak mačkej tlačítko zpět po startu telefonu a pka tam najdi factory reset nebo wipe cache a data nebo každé zvlášt

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...