Jump to content

[FLASH] za 30 minut - Xperia X8 - Android 2.3.5


paulie2907

Recommended Posts

Videonávod na Android 2.3.7 který je zde na foru, opravdu super i pro naprostý amatéry, v mém X8 to jede bez závad už přes měsíc, a chci tu poděkovat za rady a videonávod hlavně Paulie2907.

 

Díky ;)

2.3.7 potřebuje kernel ne ? To znamená tak 50 % úzpěšnost i když to uděláš dobře X8 pak už nemusí vůbec najet a neopravíš to ani pomocí softu SE, nejde spustit flash mode.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mohu se zeptat, nevíte někdo, proč mi to při rootu píše chybu nějaké adb.exe nejde spustit a konec, už to nejde. Děkuji ( možná zkusit jiné pc, nebo je to v telefonu ? )

Link to comment
Share on other sites

Mohu se zeptat, nevíte někdo, proč mi to při rootu píše chybu nějaké adb.exe nejde spustit a konec, už to nejde. Děkuji ( možná zkusit jiné pc, nebo je to v telefonu ? )

 

smaž to a vypni antivirus pak znovu extrahuj, oveř si ve správci úloh že ti neběží adb.exe na pozadí pokud ano KILL

Link to comment
Share on other sites

Tak nějak jsem to zkusila, stáhla znovu toto je chyba která se mi hlásí

 

SuperOneClick v2.1.1.0

Checking drivers...

Killing ADB Server...

 

OK 1,06s

 

Starting ADB Server...

* daemon not running. starting it now on port 5037 *

* daemon started successfully *

 

OK 4,64s

 

Waiting for device...

error: more than one device and emulator

 

FAILED

Link to comment
Share on other sites

Tak nějak jsem to zkusila, stáhla znovu toto je chyba která se mi hlásí

 

SuperOneClick v2.1.1.0

Checking drivers...

Killing ADB Server...

 

OK 1,06s

 

Starting ADB Server...

* daemon not running. starting it now on port 5037 *

* daemon started successfully *

 

OK 4,64s

 

Waiting for device...

error: more than one device and emulator

 

FAILED

 

máš nainstalovaný SE PC suite 2.0 ? je to potřeba k ovladačům na flash mód

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zdravím,

narazil jsem na tento návod a je dobrej až na jeden malej detail,při tom restartovaní xrecovery už mi znovu nenaběhl telefon tak jsem se chtěl zeptat čím to je jestli mi teda ten telefon odešel nebo co s tím mám dělat. děkuji

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

narazil jsem na tento návod a je dobrej až na jeden malej detail,při tom restartovaní xrecovery už mi znovu nenaběhl telefon tak jsem se chtěl zeptat čím to je jestli mi teda ten telefon odešel nebo co s tím mám dělat. děkuji

 

Obnovit pomocí SE pc suite 2.0 a telefon bude znova fungovat, instalace xrecovery se nepovede jen tehdy máte-li jinou verzi software, myslím teď číselné 5místné označení nikoliv třeba 2.2 nebo 2.1 atd

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dobrý večer, chci se zeptat, vše jsem nainstalovala podle návodu a tak jsem čekala, že pokud se vše vydaří budu mít android 2.3.5 ale místo toho tam mám floyo a to docela hodně zlobí, nejvíc mi vadí že nejde market. Co s tím? Předem děkuji za radu.

Link to comment
Share on other sites

Dobrý večer, chci se zeptat, vše jsem nainstalovala podle návodu a tak jsem čekala, že pokud se vše vydaří budu mít android 2.3.5 ale místo toho tam mám floyo a to docela hodně zlobí, nejvíc mi vadí že nejde market. Co s tím? Předem děkuji za radu.

 

 

Odpověď je jednoduchá chybí ti pár posledních kroků. Zkrátka to dělej podle videa do konce a je tam návod i na market čili na google play !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

skúsil som milión päťsto batérii a nič z toho, nevydrží mi viac ako dva dni aj keď ho mám len položený a takmer nepoužívam, žiadne app nebežia na pozadí navyše, takže bieda teda. Výdrž proste išla dole jak onéé. Na 2.1 som nemal problém aj štyri dni, teraz jeden a pol dňa. Keďže je mi ale prednejšia výdrž, než tých pár zanedbateľných "výhod" asi sa vrátim ku originál 2.1.

Link to comment
Share on other sites

skúsil som milión päťsto batérii a nič z toho, nevydrží mi viac ako dva dni aj keď ho mám len položený a takmer nepoužívam, žiadne app nebežia na pozadí navyše, takže bieda teda. Výdrž proste išla dole jak onéé. Na 2.1 som nemal problém aj štyri dni, teraz jeden a pol dňa. Keďže je mi ale prednejšia výdrž, než tých pár zanedbateľných "výhod" asi sa vrátim ku originál 2.1.

mne vydrzala v pohotovosti(cca 26 telefonatov za den) vydrzal 8 dni bez nabitia.. P.S. idem skusit 2.5.7 :p

Link to comment
Share on other sites

skúsil som milión päťsto batérii a nič z toho, nevydrží mi viac ako dva dni aj keď ho mám len položený a takmer nepoužívam, žiadne app nebežia na pozadí navyše, takže bieda teda. Výdrž proste išla dole jak onéé. Na 2.1 som nemal problém aj štyri dni, teraz jeden a pol dňa. Keďže je mi ale prednejšia výdrž, než tých pár zanedbateľných "výhod" asi sa vrátim ku originál 2.1.

 

Víc jak 2 dni ? To je snad rekord mě vydržel půl dne když jsem ho koupil a den když jsem ho upragoval. Nekecej kraviny když - klidně to vrať mě je to docela volný :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
skúsil som milión päťsto batérii a nič z toho, nevydrží mi viac ako dva dni aj keď ho mám len položený a takmer nepoužívam, žiadne app nebežia na pozadí navyše, takže bieda teda. Výdrž proste išla dole jak onéé. Na 2.1 som nemal problém aj štyri dni, teraz jeden a pol dňa. Keďže je mi ale prednejšia výdrž, než tých pár zanedbateľných "výhod" asi sa vrátim ku originál 2.1.

 

Víc jak 2 dni ? To je snad rekord mě vydržel půl dne když jsem ho koupil a den když jsem ho upragoval. Nekecej kraviny když - klidně to vrať mě je to docela volný :lol:

 

 

Kľudne ti pošlem screen, včera som napríklad nabíjal a to ukazovalo čas od odpojenia 3d 22h aj nejaké drobné 8-)

 

A taký malý postreh, prečo na 2.3.5 nesťahuje/neaktualizuje viac aplikácii naraz? Vždy po jednom to robí? Tomu fakt nechápem, to je krok späť, keď na 2.1 paralelne sťahuje/aktualizuje aplikácie koľko chcem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

me vsechno funguje jen nechapu proc se me sekaj hry, napr. angry birds, nemelo by to prave zvetsit fps? jinak vsechno bezi rychleji, je to prehlednejsi, wifi bezi krasne atd. jen ten vykon.. v prd*li nechapu to.. nejake vysvetleni? diky.

Link to comment
Share on other sites

ahoj, mam takový problem s rootovanim, když dám v superoneclick root, tak mi to pochvilce vyhodí tabulku automatic version check failed. Is your version 2.0 or higher? s možnostmi ano, ne, storno

 

a pak mi vyskoci dalsi tabulka Device properties could not read! (You should tre rebooting your device) s moznostvi přerušit, opakovat , ignorovat

 

nevís co stím??

Link to comment
Share on other sites

ahoj, mam takový problem s rootovanim, když dám v superoneclick root, tak mi to pochvilce vyhodí tabulku automatic version check failed. Is your version 2.0 or higher? s možnostmi ano, ne, storno

 

a pak mi vyskoci dalsi tabulka Device properties could not read! (You should tre rebooting your device) s moznostvi přerušit, opakovat , ignorovat

 

nevís co stím??

hmm, zrejme mas zle pripojeny mobil.. Nedal si pripojit namiesto nabit?

Link to comment
Share on other sites

pls niekto navod na Update telefonu SanFrancisco

najlepsie bi bolo video

 

http://www.mojandroid.sk/android-telefo ... re-kazdeho" onclick="window.open(this.href);return false;

 

Netrvalo mi to ani minutu , pro priste pouzivej google !

 

http://zteblade.webs.com/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...