Jump to content

[FLASH] za 30 minut - Xperia X8 - Android 2.3.5


paulie2907

Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ahoj, chci se zeptat. Když chci spustit ve složce "SuperOneClick" tu aplikaci "SuperOneClick" na Root telefonu, tak mi to napíše "Správná inicializace aplikace (0xc0000135) se nezdařila. Klepnutím na tlačítko OK můžete aplikaci ukončit". Nevíte někdo co s tím mám dělat?

 

Děkuju za radu. :-)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, chci se zeptat. Když chci spustit ve složce "SuperOneClick" tu aplikaci "SuperOneClick" na Root telefonu, tak mi to napíše "Správná inicializace aplikace (0x0000135) se nezdařila. Klepnutím na tlačítko OK můžete aplikaci ukončit". Nevíte někdo co s tím mám dělat?

 

Děkuju za radu. :-)

 

operační systém ?

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, chci se zeptat. Když chci spustit ve složce "SuperOneClick" tu aplikaci "SuperOneClick" na Root telefonu, tak mi to napíše "Správná inicializace aplikace (0xc0000135) se nezdařila. Klepnutím na tlačítko OK můžete aplikaci ukončit". Nevíte někdo co s tím mám dělat?

 

Děkuju za radu. :-)

 

operační systém ?

 

Windows Xp.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, chci se zeptat. Když chci spustit ve složce "SuperOneClick" tu aplikaci "SuperOneClick" na Root telefonu, tak mi to napíše "Správná inicializace aplikace (0xc0000135) se nezdařila. Klepnutím na tlačítko OK můžete aplikaci ukončit". Nevíte někdo co s tím mám dělat?

 

Děkuju za radu. :-)

 

operační systém ?

 

Windows Xp.

 

to nevím proč skus to znova extrahovat z archivu a vypnout antivirus

Link to comment
Share on other sites

Stále to nejde, tak asi nic :-(

 

skus to na jiným pc s vypnutým antivirem to stáhni a pak extrahuj a uvidíš že to půjde - ten program budeš přebovat jen jednou

Link to comment
Share on other sites

Stále to nejde, tak asi nic :-(

 

skus to na jiným pc s vypnutým antivirem to stáhni a pak extrahuj a uvidíš že to půjde - ten program budeš přebovat jen jednou

 

Už vše jede jak má, děkuju moc za návod!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

čau chcel som sa spýtať či ma nejaký vplyv na to aké mám výrobne číslo či čo to je to 11W36, lebo tu som čítal že pre tie novšie typy ako mám ja to nemám skúšať max po 11W26. http://android-x8.wz.cz/navody/odemknut ... aderu.html. Má to nejaký vplyv ?? Za odpoveď ďakujem.

Link to comment
Share on other sites

čau chcel som sa spýtať či ma nejaký vplyv na to aké mám výrobne číslo či čo to je to 11W36, lebo tu som čítal že pre tie novšie typy ako mám ja to nemám skúšať max po 11W26. http://android-x8.wz.cz/navody/odemknut ... aderu.html. Má to nejaký vplyv ?? Za odpoveď ďakujem.

 

Na muj navod to je jedno ale pokud budeš chtít 2.3.7, tak to možná nevyjde :lol:

Link to comment
Share on other sites

postupoval som podľa krokov, všetko v poho nainštalované, ale ako sa mi spúšťa mobil, ukáže logo MiniCM7 a nič sa nestane. Please HELP !

 

 

první načítání chvíly trvá zkus udělat wipe cache a data

Link to comment
Share on other sites

čaute, chcel by som sa spítať kolko MB ma ten Android 2.1 keď urobím tu zálohu.

 

400 mb možná víc možná míň podle nainstalovaných aplikací ( 200 - OS Android, 200 data)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...