Jump to content

[FLASH] za 30 minut - Xperia X8 - Android 2.3.5


paulie2907

Recommended Posts

Správa pro luke1133:

 

Mě jde vše ok i wifi,to budeš mít usebe na ap nějakou zradu.Na moje AP to frči ok.Já jsem spokojen stimto androidem.Žadnou chybu sem zatim nenašel,a to sem ho uš proles celej. :) Prostě gut. :thumbup:

 

 

no nwm ja jsem i to skusel na free wifi tam kde mi drive sla a tedka nejde tak nwm no

 

No tak to teda nevím,jak jinak ti poradit,ja se připojim na wifi kde koli si vspomenu.Ted tam máš njake site přidané v seznamu sití?skus je vymazat a připojit se jen na jednu.Jednou mě to udělalo zradu,měl sem tam sitě ktere hledal ktere nejsou v dozahu. A po odstranění mě pak funkovalo vše.Pokud to nepomuže skus hard reset.Pokud jsi udělal špatně FLASH.tak ti tam mohlo neco zustat po starem androidu,pak se to hádá.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mne sa sda, ze sa meni Mac IP pri zmene androidu

 

Pokud se mu nepřipoji ani na Fri sit kde jsou MAC zakazáne tak toje blbost,tomu to musi jit. :) Ja mám MAC zakázané tak to jde ok.Pokud je Povolim tak je jasne že musim do AP MAC přistroje zadat,jink se nepřipoji.

Link to comment
Share on other sites

Správa pro luke1133:

 

Mě jde vše ok i wifi,to budeš mít usebe na ap nějakou zradu.Na moje AP to frči ok.Já jsem spokojen stimto androidem.Žadnou chybu sem zatim nenašel,a to sem ho uš proles celej. :) Prostě gut. :thumbup:

 

 

no nwm ja jsem i to skusel na free wifi tam kde mi drive sla a tedka nejde tak nwm no

 

No tak to teda nevím,jak jinak ti poradit,ja se připojim na wifi kde koli si vspomenu.Ted tam máš njake site přidané v seznamu sití?skus je vymazat a připojit se jen na jednu.Jednou mě to udělalo zradu,měl sem tam sitě ktere hledal ktere nejsou v dozahu. A po odstranění mě pak funkovalo vše.Pokud to nepomuže skus hard reset.Pokud jsi udělal špatně FLASH.tak ti tam mohlo neco zustat po starem androidu,pak se to hádá.

 

 

ja tam mam jen jednu sit a zen hard se dela jak ? ja vim jen jak se dela normalni :d a nez jsem zacal to instalovat na 2.3.5 tak jsem si dal novu pametovku tak jestli me tam neco ostalo ze stare verze tak to newim

Link to comment
Share on other sites

Správa pro luke1133:

 

Mě jde vše ok i wifi,to budeš mít usebe na ap nějakou zradu.Na moje AP to frči ok.Já jsem spokojen stimto androidem.Žadnou chybu sem zatim nenašel,a to sem ho uš proles celej. :) Prostě gut. :thumbup:

 

 

no nwm ja jsem i to skusel na free wifi tam kde mi drive sla a tedka nejde tak nwm no

Link to comment
Share on other sites

to jdi prelazel z google prekladac ? protoze je to jake si divne moc to nechapu

 

jojo přez google prekladac.

 

pošlu ti to normalně.Odkaz na tento web.To prvni je reset v mobilu pžez nastaveni,to znáš.

 

http://www.knowyourcell.com/sony-ericss ... ia_x8.html

Link to comment
Share on other sites

to jdi prelazel z google prekladac ? protoze je to jake si divne moc to nechapu

 

jojo přez google prekladac.

 

pošlu ti to normalně.Odkaz na tento web.To prvni je reset v mobilu pžez nastaveni,to znáš.

 

http://www.knowyourcell.com/sony-ericss ... ia_x8.html

 

 

blbost !!! Ty musíš vyprázdnit cache a pak data

ClockworkMod-Recovery-3_thumb.png

 

dáš wipe data a pak wipe cache partion a pak dáš mounts a storage a tam dáš mount sdcard nebo ně takového (musíš mít připojený usb k pc) pak si najdeš v pc adnroid_secure a odstraníš ho a pak totéž uděláš se složkou android a jesli si tohle už DO PRDEL* nepochopil tak už fakt nevím už ti to píšu asi po stý!!!

Link to comment
Share on other sites

zdravím mám takovej menší problém když jsem v tom superoneclick a povolím ladení usb tak mi píše že hardver se nenainstaloval správne :( a nic se v tom programu nedeje :/ co mám prosím delat? predem díky

Link to comment
Share on other sites

zdravím mám takovej menší problém když jsem v tom superoneclick a povolím ladení usb tak mi píše že hardver se nenainstaloval správne :( a nic se v tom programu nedeje :/ co mám prosím delat? predem díky

 

Tak to nevím možná poskitni screen z hlášky

Link to comment
Share on other sites

zdravím mám takovej menší problém když jsem v tom superoneclick a povolím ladení usb tak mi píše že hardver se nenainstaloval správne :( a nic se v tom programu nedeje :/ co mám prosím delat? predem díky

 

Tak to nevím možná poskitni screen z hlášky

 

no tak mi to nabehlo jenom jednou ale tady je screen že je to nedoinstalovaný a nemá se to z čeho doinstalovat:0.jpg

Link to comment
Share on other sites

už to mám jenom na win 7 jsou jiný drivery ale jede mi to teť jsem akorát v tom xrecovery menu ale mám strach že něco doseru (co mi je podobný :d)

 

hurá o důvod víc používat xpéčka ;)

Link to comment
Share on other sites

paulie, ten deutsh ci co, chci ten navod, no prvo otazka.

Mam 150eur no a som teraz nerozhodni. Mam si kupit novy mobil uz zo Androidom 2.2 alebo si kupit xperiu a flashnut ju. P.S. Pochybujem, ze daky mobil z 2.2. stoji do 150 eur :d

Link to comment
Share on other sites

paulie, ten deutsh ci co, chci ten navod, no prvo otazka.

Mam 150eur no a som teraz nerozhodni. Mam si kupit novy mobil uz zo Androidom 2.2 alebo si kupit xperiu a flashnut ju. P.S. Pochybujem, ze daky mobil z 2.2. stoji do 150 eur :d

 

 

To už je na tobě, ale nový telefon nemá to co flashnutý - myslím to deatilní nastavení ;)

Link to comment
Share on other sites

Taky posilam podekovani, a rovnes velkyho prosika o dualtoch a kdyby se ti chtelo, nejakej overlock by nebyl spatnej, kdyz na tom rozjedes PSPčko tak s floyo 0.30 to bylo pomerne liny. A uplne nejvic by stacil i nejakej odkaz na navigaci puvodne sem fachal s cracklim navigonem. jinak 9,8/10 "cheers" :clap:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...