Jump to content

[FLASH] za 30 minut - Xperia X8 - Android 2.3.5


paulie2907

Recommended Posts

Taky posilam podekovani, a rovnes velkyho prosika o dualtoch a kdyby se ti chtelo, nejakej overlock by nebyl spatnej, kdyz na tom rozjedes PSPčko tak s floyo 0.30 to bylo pomerne liny. A uplne nejvic by stacil i nejakej odkaz na navigaci puvodne sem fachal s cracklim navigonem. jinak 9,8/10 "cheers" :clap:

 

 

overclock tam je

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jj uz sem ho tam nasel, ale bohuzel jsem nikde na netu poradne nevycetl jak to nabombit na 768mhz. nasel sem nejakej navod na 710ktery mi stejne nesel a ve finale ctu ze je to stejne nestabilni, a ze optimal = 768. Jedinej navod dobrej sem nasel http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1020313 bohuzel moje anglictina stoji za prd. Nemas nejakej dobrej typ na to? PS nechtel sem zakladat new topic

Link to comment
Share on other sites

jj uz sem ho tam nasel, ale bohuzel jsem nikde na netu poradne nevycetl jak to nabombit na 768mhz. nasel sem nejakej navod na 710ktery mi stejne nesel a ve finale ctu ze je to stejne nestabilni, a ze optimal = 768. Jedinej navod dobrej sem nasel http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1020313 bohuzel moje anglictina stoji za prd. Nemas nejakej dobrej typ na to? PS nechtel sem zakladat new topic

 

mám naflasnes si kernel a jedeš až na 800 a bez problémů

Link to comment
Share on other sites

paulie,je veľký rozdiel medzi nataktovaním CPU ???

Mám X8,2.1 Android,600MHz origo.

 

Kde bude cítiť ten rozdiel ?

 

 

věř mi že budeš - pokud použiješ aplikaci na tes výkonu je tvá x8 někde za x10 mini - v grafu a pokud použiješ takt a nový android tak je za nexusem a to jen o kousek :d

Link to comment
Share on other sites

Ta sup

 

 

?

 

Sem to spatne napsal, mel jsem na mysli "tak šup" jako abys mi hodil mensi manual

 

Yamaho rekl chyb, ze tobe by stacil jen rot s nejakou jinou nez origo ROM uz to je opravdu odost hbitejsi.

Link to comment
Share on other sites

Ta sup

 

 

?

 

Sem to spatne napsal, mel jsem na mysli "tak šup" jako abys mi hodil mensi manual

 

Yamaho rekl chyb, ze tobe by stacil jen rot s nejakou jinou nez origo ROM uz to je opravdu odost hbitejsi.

 

 

Má to daleko více výhod, ale lze udělat takt i na té první ;) ale je s rootem ;)

Link to comment
Share on other sites

 

mám naflasnes si kernel a jedeš až na 800 a bez problémů

 

 

Prosim, prosim, prosim hod mi ho sem+mensi manual.

Jeste dodam tahle ROM je opravdu paradni necekal jsem, ze mi baterka vydrzela cca6 dni.

Link to comment
Share on other sites

 

mám naflasnes si kernel a jedeš až na 800 a bez problémů

 

 

Prosim, prosim, prosim hod mi ho sem+mensi manual.

Jeste dodam tahle ROM je opravdu paradni necekal jsem, ze mi baterka vydrzela cca6 dni.

 

 

Hodím až pak - protože telefon posílám na reklamaci - pak sem hodím i na ten multitoch

Link to comment
Share on other sites

Program obnovy zvany SEUS asi znas, ten uz me nejednou zachranil. A ze to vypadalo dost blede

 

Jo já ho zapnul a první věc co mi to napsalo je že již mám aktuální software ať jde do píč*. Mrd*t na to :d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hele lidi stáhnul sem si ten soubor ale mě to hned hodilo nějakej soubor ze složky SuperOneClick -> Exploitz do karantény a pak ho to smazalo vám se to nestalo ?????

Díky Maja

Link to comment
Share on other sites

Hele lidi stáhnul sem si ten soubor ale mě to hned hodilo nějakej soubor ze složky SuperOneClick -> Exploitz do karantény a pak ho to smazalo vám se to nestalo ?????

Díky Maja

Vypni antivírus..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...