Jump to content

[FLASH] za 30 minut - Xperia X8 - Android 2.3.5


paulie2907

Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bomba návod, diki moc, už frčím na 2.3.5 :) Ale ako tak čítam, píšete tu, že vám vydrží batéria oveľa dlhšie ako na orig 2.1 ale ja ten pocit nemám, pretože mi vydrží stále tak ako s origo. Spravil som samozrejme všetky wipe aj wipe battery cache a nič. Výdrž je stále slabá. Aj som ponastavoval všetko možné, čo by mohlo žrať viac ako by malo (jas, animácie, dáta na pozadí ....) a furt slabé. Neviete čo s tým? A keď zapínam mobil, tak mi niekedy vybehne, že mám zadať PIN na odomknutie siete či také niečo neviem čo to je, lebo keď dám, že zrušiť, tak normálne funguje ďalej, neviete o tom niečo?

Link to comment
Share on other sites

Bomba návod, diki moc, už frčím na 2.3.5 :) Ale ako tak čítam, píšete tu, že vám vydrží batéria oveľa dlhšie ako na orig 2.1 ale ja ten pocit nemám, pretože mi vydrží stále tak ako s origo. Spravil som samozrejme všetky wipe aj wipe battery cache a nič. Výdrž je stále slabá. Aj som ponastavoval všetko možné, čo by mohlo žrať viac ako by malo (jas, animácie, dáta na pozadí ....) a furt slabé. Neviete čo s tým? A keď zapínam mobil, tak mi niekedy vybehne, že mám zadať PIN na odomknutie siete či také niečo neviem čo to je, lebo keď dám, že zrušiť, tak normálne funguje ďalej, neviete o tom niečo?

 

Pokud naběhne PIN tak storno,

 

dále asi máš špatnou baterii a s wipe si nehraj není to prdel .

Link to comment
Share on other sites

nie, nie s wipe sa nehrám, spravil som iba raz po flashnutí wipe cache a wipe data, tak ako je v návode a ten wipe battery som spravil, keď som nabil na 100%, kvôli tomu aby nebol systém nestabilný, ako si napísal na youtube. No skúsim to s inou batériou a uvidím

Link to comment
Share on other sites

servus nejde my wifi ani ther mrzne seka

 

pokud máš problém s wifi přečti si předschozí výsledky už jsem to řešil 2 504 652 krát.

 

A že se ti seká za to může to že tam máš advanced task killer nebo nějakou podobnou app a používáš jí nebo, že jsi si nainstaloval milion a jednu aplikaci nebo že jsi si hrál s nastavením .

Link to comment
Share on other sites

cs, nedal by sa ten android 2.3.5 flashnut na android 4.0.3 bez kernelu???

 

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1520757

 

ne nedá kernel mít musíš už od 2.3.7

 

Ešte by ma zaujímala jedná (pre mňa zaujímavá) vec. Niektoré app mi píše, že sú nekompatibilné s mojím zariadením zatiaľ čo s orig 2.1 boli. Ako je to možné?

 

Protože jsou prostě na verzi 2.1 a ne na verzi 2.3 to je jako windows některé fungují jen na xp a některé jen 7 některé globálně s tím má počítat každej inteligentní člověk s IQ větším něz 10

 

ale mne sa neda ani zdielat wifi

nesmíš být současně připojený na wifi a musíš mít aktivní a zaplacenou mobilní síť

Link to comment
Share on other sites

a nesla by mi romka GINGERXPERIA V18 bez kernelu?

 

a este kde mam prejst aby som urobil wipa battery cache , lebo som to hladal a nikde som to nenasiel

 

 

ne bez kernelu tam žádnej ginger... nejde taky jsem to musel flashnout a pak to šlo

 

a wipe battery cache je v CWM to je jak mačkáš tlačítko zpět při startu telefonu

Link to comment
Share on other sites

Ešte by ma zaujímala jedná (pre mňa zaujímavá) vec. Niektoré app mi píše, že sú nekompatibilné s mojím zariadením zatiaľ čo s orig 2.1 boli. Ako je to možné?

 

Protože jsou prostě na verzi 2.1 a ne na verzi 2.3 to je jako windows některé fungují jen na xp a některé jen 7 některé globálně s tím má počítat každej inteligentní člověk s IQ větším něz 10

 

 

Nič v zlom ale toto sa mi zdá ako blbosť. Keď je pri nejakej aplikácii napisaná podpora 2.1 a vyšší, tak logicky to znamená, že funguje aj na vyššej verzii, nemyslíš?

Link to comment
Share on other sites

Ešte by ma zaujímala jedná (pre mňa zaujímavá) vec. Niektoré app mi píše, že sú nekompatibilné s mojím zariadením zatiaľ čo s orig 2.1 boli. Ako je to možné?

 

Protože jsou prostě na verzi 2.1 a ne na verzi 2.3 to je jako windows některé fungují jen na xp a některé jen 7 některé globálně s tím má počítat každej inteligentní člověk s IQ větším něz 10

 

 

Nič v zlom ale toto sa mi zdá ako blbosť. Keď je pri nejakej aplikácii napisaná podpora 2.1 a vyšší, tak logicky to znamená, že funguje aj na vyššej verzii, nemyslíš?

 

vy mě serete jste vážně tak blbý nebo jo ?

hele já už v tom lítám nějakej pátek a prstě lajcky "některé aplikace jdou a některé nejdou" a pokud se ti to nelíbí dej si tam zase zpět 2.1 a pak teda přeju hodně štěstí

2.1 nemá dalvika takže je to pomalý jak kolečkový brusle v zimě, pak zabírá více ram atd.adt hodně štěstí

Link to comment
Share on other sites

Ak dobre viem, niektore funkcie u javy na flashnutom 2.3.5. nefunguje...

 

To nesouvysí s tím že se mu to vypíná, a já jsem nic takového nepostřehl :think:

 

Skus to nahrát celé znova a podívej se do routeru protoze flashem se ti zmeni mac adrsa a pokud mas zapnutej mac filter tak si tam pridej svoji novou MAC!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Videonávod na Android 2.3.7 který je zde na foru, opravdu super i pro naprostý amatéry, v mém X8 to jede bez závad už přes měsíc, a chci tu poděkovat za rady a videonávod hlavně Paulie2907.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...