Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mr.RooT

Uživatel
 • Příspěvků

  549
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  1

Mr.RooT last won the day on Prosinec 13 2015

Mr.RooT had the most liked content!

Reputace

3 Jonny Sindacco

About Mr.RooT

 • Moto
  >R|oo|T<
 • Narozeniny 10.4.1990
 1. Zdravím, toto je takový menší tut, pokud chcete mít příkazy jako jsou !cash, !points atd. if (string.find(message,"neco")) - toto je podmínka, pokud se v tom, co napíšete objeví předem určený text (v našem případě "neco" (samozřejmě bez uvozovek), vykoná nějakou činnost) and not (string.find(message," neco")) then - toto je vyjímka, třeba pokud napíšete neco s mezerou před n, script to vynechá.. 1. Příklad addEventHandler ("onPlayerChat",getRootElement(), function(message,type) if (string.find(message,"!cash")) and not (string.find(message," !cash")) then --nejaka funkce end -- Uzavreni podminky end -- Uzavreni funkce ) 2. Příklad addEventHandler ("onPlayerChat",getRootElement(), function(message,type) if (string.find(message,"!cash")) and not (string.find(message," !cash")) then --nejaka funkce elseif (string.find(message,"!points")) and not (string.find(message," !points")) then -- Lze i přidat další podmínku --nejaka funkce end -- Uzavreni podminky end -- Uzavreni funkce ) Příklad využití v praxi (aplikování v základním systému cash) addEventHandler ("onPlayerChat",getRootElement(), function(message,type) -- Funkce if (string.find(message,"!cash")) and not (string.find(message," !cash")) then -- Nase podminka local hrac = getPlayerName (source) local money = getPlayerMoney(source) outputChatBox("#ff9900" .. hrac .. " #ff9900ma " .. money .. " $", getRootElement(), 255, 0, 0,true ) -- Vypis do chatu end -- Uzavreni podminky end -- Uzavreni funkce ) Doufám, že vám můj návod trochu pomohl .
 2. Má to být addCommandHandler a ne addCommandHendler
 3. Už se těším na stabilní 1.4
 4. Včera byla uvolněna stabilní verze MTA 1.3.3 a přináší tyto změny (výpis zajimavých změn): Obecné: Aktualizován anti-cheat Optimalizovaný streamer k lepšímu renderingu map s velkým počtem objektů Přidána možnost nastavení HUDu pro širokoúhlé rozlišení Přidána možnost vypnutí windowsovských "tweaků", které by mohly být konfliktní s MTA Lepší kompatibilita s NVIDIA Optimus laptopy Vylepšen výkon serveru Scripty: Nová funkce setVehiclePlateText() Nová funkce dxSetAspectRatioAdjustmentEnabled() Nová server funkce getPlayerACInfo() Nové eventy onClientSoundStarted a onClientSoundStopped Ostatní změny včetně oprav bugů atp. jsou dostupné na fóru a wikině.
 5. Padnout by mu to padlo jedině, kdyby měl ty skiny aut špatně vložené.. Skus smazat složku resources v MTA/mods/priv/ (nějak tak ta cesta je).
 6. Kámo, víš jak je udělat lobby/arenas (říkejte si tomu jak chcete) složitý?... Tohle zvládnou špičkoví scripteři v jazyku lua, kteří by jen za toto chtěli minimálně 2 000Kč (ne-li víc). Já sám jsem zkoušel lobby a není to žádná sranda .
 7. Pokud to heslo má přes 10 písmen tak gl. Pár miliard let to potrvá
 8. Co to ku*va je? O_o. 0/10. Radeji nezverejnuj svoje prvni stranky, az si budes jisty, ze to bude mit uspech..
 9. Mr.RooT

  pomoc vlastní objekt

  Ještě doplním tady kolegu. Tady je lua kód jak potom již výslednou texturu vložit do hry. function palm () palmtxd = engineLoadTXD("gta_tree_palm.txd") engineImportTXD(palmtxd, 622 ) local palmdff = engineLoadDFF('veg_palm03.dff', 0) engineReplaceModel(palmdff, 622) end addEventHandler( "onClientResourceStart", getResourceRootElement(getThisResource()), palm ) Zde uvádím příklad vložení upravené palmy.
 10. Uděláš to pomocí funkce fetchRemote() http://wiki.multitheftauto.com/wiki/FetchRemote
 11. FresH_MeN - >R|oo|T< (nevím jestli to není náhodou copy, jelikož uživatel s nickem root tu už je..)
 12. Mr.RooT

  Minecraft 1.3

  A kde je psáno, že má noobskou (nelegální) verzi? Když to hledá na minecraft.net tak má legální verzi.. Přemýšlej vole, než napíšeš picovinu.. K topicu. Pokud máš mc launcher tak se normalne logni a napíše ti to možnost aktualizace, tak klikni na yes.
 13. U procesu zaskrtni razeni podle nejvetsiho vyuziti ram (Paměť) a udelej screen a dej ho tady
×
×
 • Create New...