Jump to content

pawno.cz tričko


lvalenta

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Já rád nosim trička až po kolena? :d O jakou velikost by se jednalo :d Btw to neni žert ... Sem hold hip hop style :) Ale aby o to měl zájem muselo by to nějak vypadat :d

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

PS: Zatím je 30 zájemců, co by to možná vzalo (bral jsem i petra a marwina). To je slušné číslo. Pošleme tedy návrh, nebo návrhy. A uvidíme, který zvítězí - a zda bude zájem. :)

Link to comment
Share on other sites

Chtěl bych udělat návrh , ale nevím kde sehnat Pawno Ikonku v nějakém pěkném rozlišní .. Předem říkám ať tento návrh nikdo nedělá .. Ja ho udělam ale až seženu ikonku Pawna , kdyby jste někdo měl mohli by jste mi ji prosím poslat ??

 

Popis trika : Bílé tričko , ve předu loko pawna (šacha) dále na rukávě bych dal Nick (Počet šachů (hodnos) podle toho jak zvládá pawno) a velký nápis Pawno na zadní Stranu trička , ještě bych možná dal dopředu něco nevím ještě !!

Link to comment
Share on other sites

Chtěl bych udělat návrh , ale nevím kde sehnat Pawno Ikonku v nějakém pěkném rozlišní .. Předem říkám ať tento návrh nikdo nedělá .. Ja ho udělam ale až seženu ikonku Pawna , kdyby jste někdo měl mohli by jste mi ji prosím poslat ??

 

Popis trika : Bílé tričko , ve předu loko pawna (šacha) dále na rukávě bych dal Nick (Počet šachů (hodnos) podle toho jak zvládá pawno) a velký nápis Pawno na zadní Stranu trička , ještě bych možná dal dopředu něco nevím ještě !!

za 1. nápad dobrej ;)

za 2. mno nevim jestli je tak těžký najít si obrázek šachový figurky

za 3. chtěl bych tě vidět jak děláš pro každýho zvlášť triko s jinou hodností ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak si tam každej dopíše vlastní nick fixou ne? :d Lukáši se mnou moc nepočítej, asi neseženu prachy po tom co budu kupovat NTB. ;) Ještě mě ale nevyškrtni úplně ze seznamu, ale nejspíš se asi nepřipojím. :(

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
PS: Zatím je 30 zájemců, co by to možná vzalo (bral jsem i petra a marwina). To je slušné číslo. Pošleme tedy návrh, nebo návrhy. A uvidíme, který zvítězí - a zda bude zájem. :)

 

Co takhle udělat návrhů víc a ať si každej vybere co se mu líbí...

Link to comment
Share on other sites

PS: Zatím je 30 zájemců, co by to možná vzalo (bral jsem i petra a marwina). To je slušné číslo. Pošleme tedy návrh, nebo návrhy. A uvidíme, který zvítězí - a zda bude zájem. :)

 

Co takhle udělat návrhů víc a ať si každej vybere co se mu líbí...

to by asi také šlo :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...