Jump to content

pawno.cz tričko


lvalenta

Recommended Posts

  • Globální moderátor
:d :D tohle už je topic vhodnej jen na smazání :) plán byl hezkej, lae jak je vidět takskutek utek :) ale nejhezčí na tom je že to chtělo podstatně hodně lidí ;)

 

jn ale doufám že tohle někdy vyjde mám málo triček a tohle byl dobrej nápad :) jak za účelem reklami tak i sám bych byl pyšnej na to že mám na sobě reklamu na tohle fórko.. :d

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • Globální moderátor

Tak otevírám toto téma s dotazem:

Teď jsem napsal téma, a přitom jsem přemýšlel co si vezmu na sebe. Nějaké triko s významnou věcí .. :d tak mě napadlo zastupovat Pawno.CZ ovšem tady se psalo že by byl velký zájem o trička tak se ptám jestli se to bude konat. Dík

Link to comment
Share on other sites

Mam par otazok. Kolko by ste do toho chceli vrazit penazi a ci by ste boli ochotny poslat peniaze vopred na ucet. Tiez mate vybrane uz nejake konkretne logo? Cena sa odvija od kvality tricka a velkosti potisku, od 10e do priblizne 100e.

 

To Valenta:

Preco nedas vytlacit nejakych 30 triciek za prachy ktore si na nas zarobil na tych reklamach a nespravis tu nejaku sutaz o tie tricka aby sa to tu trochu ozivilo?

Link to comment
Share on other sites

Stonasobek bohuzel zdaleka ne.

A nevim, proc bych si mel kupovat iPod.

 

Na tricka se nesere, pokud nekdo udela navrh pouzitelny, tak mohou byt, ale - honza nema cas

Jen tak mezi nama :) nápad na trička dne: neděle 30. říj 2011 12:13:20 a dnešní datum je pátek 6.července 2012 a neříkej mi, že by si na to tu chvíli nenašel :) je to třičtvrtě roku...co je na tom udělat jeden kvalitnější návrh na blbí tričko? když si z nudy, nebo nevím z jakého důvodu založil honza jeho nový projekt letajicímoucha...

Link to comment
Share on other sites

Stonasobek bohuzel zdaleka ne.

A nevim, proc bych si mel kupovat iPod.

 

Na tricka se nesere, pokud nekdo udela navrh pouzitelny, tak mohou byt, ale - honza nema cas

Jen tak mezi nama :) nápad na trička dne: neděle 30. říj 2011 12:13:20 a dnešní datum je pátek 6.července 2012 a neříkej mi, že by si na to tu chvíli nenašel :) je to třičtvrtě roku...co je na tom udělat jeden kvalitnější návrh na blbí tričko? když si z nudy, nebo nevím z jakého důvodu založil honza jeho nový projekt letajicímoucha...

"Projekt" létajícímoucha.cz jsem si udělal ve svém osobním čase pro svojí osobní potřebu. Udělat návrh trička pawno.cz jsem nedostal jako zadání práce, ze které bych dostal nějaké peníze. Tudíž to, zda tričko udělám nebo ne je čistě na tom, zda budu mít čas a zda vůbec budu chtít, protože já z toho absolutně nic mít nebudu ;) Navíc je to věc, které mě nebaví. Musí se tam dát dostatečně veliký obrázek, který by následně i šel vytisknout a já nic extra vytvářet nebudu. Navíc na to nemyslím, takže zítra už zapomenu, že jsem sem vůbec psal...

 

PS: A teď vůbec čas nemám... Za pár dní jedu na dovolenou, teď mám zadanou jako práci redesign (resp. tvorba zcela nových) stránek + osobní záležitosti = vůbec nestíhám...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

a proč to musí dělat zrovna Honza proč to nemůže udělat někdo jiný? (já se nehlásím já to neumim) ale někdo by to určitě zvládl.. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

ja se jen ptal proč zrovna on ;) nechci vybírat to je pěkná blbost ale proč to nemůže být nějaký návrh co už tu byl třeba tenhle

 

scaled.php?server=192&filename=trickoblack.png&res=landing

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.t-shock.sk

dá sa platiť cez paypal..

tričko dodajú na presne určenú adresu..

zľava pri vyššom množstve objednávok - závisí od celkovej sumy...

 

Rozhodně bych nebral ze slovenské republiky, jelikož doprava bude dražší, většina lidí z fóra je z CZ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tohle se nikdy nepohne. Když už někdo udělá návrh, tak ho 90% pošle do prdele, že se jim to nelíbí. Takže se to prostě nikdy nikam nepohne... Jako by to nebylo předem jasné na tomhle foru. Kdo má zájem o nějaký tričko z návrhů, co kdo sem poslal nechť mu napíše PM a dohodne se s ním. Tričko si můžete udělat každý sám.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
×
×
  • Create New...