Jump to content

Ziadam unban pre uzivatela DooM


ylleron

Recommended Posts

Od DooM-a:

Diky majko moc mila rec :)

Bordel tu nikdy nebyl i kdyz si nebyl ty modikem.. jenom byli takove chvilky kdy se matoo nasral na forum a zacal spamovat...

na icq a skypu mu usilovne spamuju ve dne v noci a on ne a ne furt online..jak si muzes byt tak jistej ze mas horsi zivot nez ja?marwin to udelal protoze ma srdce a zna 2 slova "Druha sance" ktere ty ffredy neznas..nejlepsi modici jsou petr_ap,marwin,smk ti nemysli na sebe ale na forum kdybych rekl nekomu z nich curaku tak by sme se tomu zasmali (od smka bych dostal var ale 100% ne ban..) a ffredyk hned ban.. uvedom si ze modik je od toho aby se staral o forum a ne o svoji povest jakej je king ze vybanoval pulku fora..

 

jinak k clenum : Protoze s timto pravdepodobne nikdy neprorazim tak si rovnou muzeme rici sbohem :/ doufal jsem ze to tu preziju aspon rok.. sob 31. črc v 15:52 by to byl presne rok.. no :/ doufam ze se jeste nekdy s nekym odtud potkam nekdy protoze ffredyk si stoji za svim a nikdy nepolevi tkze nemam sanci

 

Odo mna:

 

ffrajer nepolaví lebo nemá čím ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Majitel
Diky majko moc mila rec :)

Bordel tu nikdy nebyl i kdyz si nebyl ty modikem.. jenom byli takove chvilky kdy se matoo nasral na forum a zacal spamovat...

na icq a skypu mu usilovne spamuju ve dne v noci a on ne a ne furt online..jak si muzes byt tak jistej ze mas horsi zivot nez ja?marwin to udelal protoze ma srdce a zna 2 slova "Druha sance" ktere ty ffredy neznas..nejlepsi modici jsou petr_ap,marwin,smk ti nemysli na sebe ale na forum kdybych rekl nekomu z nich curaku tak by sme se tomu zasmali (od smka bych dostal var ale 100% ne ban..) a ffredyk hned ban.. uvedom si ze modik je od toho aby se staral o forum a ne o svoji povest jakej je king ze vybanoval pulku fora..

 

jinak k clenum : Protoze s timto pravdepodobne nikdy neprorazim tak si rovnou muzeme rici sbohem :/ doufal jsem ze to tu preziju aspon rok.. sob 31. črc v 15:52 by to byl presne rok.. no :/ doufam ze se jeste nekdy s nekym odtud potkam nekdy protoze ffredyk si stoji za svim a nikdy nepolevi tkze nemam sanci

 

Jsem si jistej.. A ty si můžeš bejt jistej taky... Nebudu tu zacházet do mého osobního života, ale jediná věc proč jsem to s životem ještě nevzdal je díky internetu.. Na internetu je moje jiná osobnost.. Ta osobnost co na nic nehraje... Moje pure nitrozemí. Tomu ty ovšem nerozumíš, proto ti to nebudu ani vysvětlovat...

 

Já nejsem typ člověka co patří do normální pubertální společnosti... Mě se nadávky dotýkají, já se jim nesměju.. Já se nesměji ani normálním vtipům jemiž se mí vrstevníci baví... A to se na internetu nemění.. Skus si svýmu fotrovi říct do očí čůráku a pak se ho zeptej co cítí... Bude to sice odlišný pocit, ale efekt bude stejný..

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Ježíš, ale vemte si taky, že tohle je jedna z nejznámějších SAMP fór, a jestli se tu má udržet nějaký pořádek, tak musí mít alespoň admin/moderátor trochu respektu. To se má jako ffredyk nechat urážet? Ano trochu by mohl zbrzdit někdy, ale co si o tom mají pomyslet ostatní useři? "Je to bačkora, ten vám ban nedá!". Bordel tu už je i tak s ffredykem, dost by mě zajímalo co vznikne, až ffredykovi vezmou práva? Například si vemte pár userů, co já vím, dejme tomu Ewwe, hospoda96, Mort a co já vím další lidi, proč s ffredykem vůbec nemají problém? Navíc ffredyk tu řekl, že narážel na DooMovu inteligenci, a nepsal "nejnižší inteligence na celém fóru >> Nick". Ale i tak je to hnusné, takže je to i chyba ffredyka, ale i přes to DooM si zasloužil trochu se uklidnit, takže za UNBAN dávám NE, jen ho trochu zmírnit (na týden-měsíc). Tu začne vytahovat svého kámoše "znalce práva", a potom se sním ještě dohodne, že půjdou zmlátit ffredyka tak to je už podlě mě snad vrchol demence. Ale je to pravda, že ffredyk by mohl víc snést urážky. A nevím teda co podle vás je "bezdůvodný ban" a "zneužívání práva", vážně to nechápu...

 

Takže asi celkově jen dodám: práva nechte ffredykovi, zaslouží si je, a DooMovi bych jen zmírnil trest na týden až měsíc. To je vše

Link to comment
Share on other sites

pokud tvrdis pravdu tak jsme si podobni vic nez tusis...ja mam jemne srdce a nadavky se me tez dotykaji ale dokazu se ovladnout..A nemysli si ja jsem tky ve spolecnosti nejvetsi kks ale na internetu jsem neco uplne jineho to me hromada lidi uznava apod..

A dej mi uz konecne ten kontakt na chytraka kde byva nejcasteji online!.. ewwe no jasne s tim pocitam ze se tomu jako srab vyhne a lockne to..hospoda to je spam.. tak nerikej mi ze ja jsem zkurvenej spammer..highprinte ja jsem jen chtel vyresit nase spory jinde nez na foru a jinak...protoze mi to pripadalo jako jedine reseni co by mohlo pomoct tomu nasemu sporu

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
SendClientMessage(ewwe, FARBA_SPATNA, "Ja citujem to co mi DooM posiela. A ked si si nevsimol ja som zalozil topic ewwičko :P");

jezis tys mi to nandal

Link to comment
Share on other sites

ylleron divne ze doom videl tieto odkazy uzivatelov ked ma permanentny ban na ip.. este viacej divne ze vsetky texty co pises v tomto topicu maju nadpis Od Dooma... je celkom divne ze sa za neho az tak zaobstajas... neviem co si mam o tomto myslel ale moje myslenie je jednoznacne

 

ylleron je DooM

 

a v ankete hlasujem ze ziadny unban nebude mal dovod si dostat ban, ffredyk si plni svoju pracu ako ma... tolko odomna

Link to comment
Share on other sites

Diky majko moc mila rec :)

Bordel tu nikdy nebyl i kdyz si nebyl ty modikem.. jenom byli takove chvilky kdy se matoo nasral na forum a zacal spamovat...

na icq a skypu mu usilovne spamuju ve dne v noci a on ne a ne furt online..jak si muzes byt tak jistej ze mas horsi zivot nez ja?marwin to udelal protoze ma srdce a zna 2 slova "Druha sance" ktere ty ffredy neznas..nejlepsi modici jsou petr_ap,marwin,smk ti nemysli na sebe ale na forum kdybych rekl nekomu z nich curaku tak by sme se tomu zasmali (od smka bych dostal var ale 100% ne ban..) a ffredyk hned ban.. uvedom si ze modik je od toho aby se staral o forum a ne o svoji povest jakej je king ze vybanoval pulku fora..

 

jinak k clenum : Protoze s timto pravdepodobne nikdy neprorazim tak si rovnou muzeme rici sbohem :/ doufal jsem ze to tu preziju aspon rok.. sob 31. črc v 15:52 by to byl presne rok.. no :/ doufam ze se jeste nekdy s nekym odtud potkam nekdy protoze ffredyk si stoji za svim a nikdy nepolevi tkze nemam sanci

 

Jsem si jistej.. A ty si můžeš bejt jistej taky... Nebudu tu zacházet do mého osobního života, ale jediná věc proč jsem to s životem ještě nevzdal je díky internetu.. Na internetu je moje jiná osobnost.. Ta osobnost co na nic nehraje... Moje pure nitrozemí. Tomu ty ovšem nerozumíš, proto ti to nebudu ani vysvětlovat...

 

Já nejsem typ člověka co patří do normální pubertální společnosti... Mě se nadávky dotýkají, já se jim nesměju.. Já se nesměji ani normálním vtipům jemiž se mí vrstevníci baví... A to se na internetu nemění.. Skus si svýmu fotrovi říct do očí čůráku a pak se ho zeptej co cítí... Bude to sice odlišný pocit, ale efekt bude stejný..

Od ,,ffotra nedostane ban! Ale jen kick :)

Link to comment
Share on other sites

Qwerty, "lol"

Ffredyk je dobrý moderátor, snaží sa, udržuje toto fórum a stará sa oň. I keď je pravda že to občas preženie, ale nikdy nedá o moc prísnejší trest ako by mal dať. Doom si o to koledoval už dlho, len tu nebol moderátor ktorý by to spravil. Ja som rozhodne za nechanie Perma banu. Ako už tu bolo napísané mal možnosť si to vybaviť mimo fóra. Každý kto narúša autoritu moderátorov/administrátorov na fóre tak by mal dostať prísny trest. Akoby to vyzeralo keby sem každý došiel a vynadal moderátorovi... Podľa mňa je to najspravodlivejšie nech má doom ban a neck je ffredyk moderátor.

Link to comment
Share on other sites

Jsem zastáncem unbant DooMovy.

Nejsem jedinnej kdo si s nim dobře popovidal a komu aji pomohl.

Dobře když už né cellový unban tak zmírnění. Jinak jak jsem tak četl tak Highprint napsal: Navíc ffredyk tu řekl, že narážel na DooMovu inteligenci, a nepsal "nejnižší inteligence na celém fóru >> Nick"

Narážení na jeho inteligenci jo je i tak.

Ffredyk není králem světa.

Osobně ho rád nemám a to jelikož jeho odpovědi na topicy v sekci Pawno je z 99% zamítání.. Trošku namyšlené ne?

DooM má možná trochu ,,prořízlou hubu" ale zase se cení to, že svůj názor dá na jevo. Sám jsem takový. A jelikož svůj názor řekl, tak by neměl být hned potrestán PERMA banem.

Samozřejmě tento topic brzy pan ffredyk lockne aby utvrdil svoji nadřízenost nad ostatními uživateli tohoto fóra, a pokud to nezamkne on tak někdo jinný jen aby měl ,,pan" ffredyk klid.

 

RIP DooM 24.8.2011 na tomto fóře...

Doufám že ale vstane z mrtvých.

 

Pocta DooM-ovi za to že řekl svůj názor a klobouk dolů. Ale takovou reakci si nezasloužil!!!

 

Pro uživatele Shadows: DooM je minimálně na skype pořád. Pokud ale ffredyk byl pořád Offline, neviditelný a nebo si ho ,,raďeji" ani nepřidal...tak si s ním měl promluvit jak?

Link to comment
Share on other sites

Podporujem ffredyka, a to len preto že neustupuje kreténom, ktorý každodenne spamuju, urážaju sa navzájom a niekedy si dovolia aj na moderátorov. Nehovorím, že iný moderatorí im robia ústupky, ale je to iná kapitola ako ffredyk. Už viete prečo ffredyk rozdáva bany, je to potrebné.

 

 

wincenzo

UNBAN ! UNBAN ! UNBAN !

 

Denny2010

sem pro unban - ne jednou mi DooM pomohl :) :thumbup: :thumbup:

 

 

Už vidíte čo sa registruje na forum? Háveť, mladý potkani, ktorý tu robia iba bordel. Väčšina z nich má pod 13 rokov. Ste sa tu v minulosti hádali že PB je na pi**. Bohužial tam demencia nestúpala. Všetok bordel čo bol vybanovaný na PB prešiel sem.

 

 

Niekto tu písal že DooM si otváral hubu, neviem ako to v skutočnosti bolo, ale jeden človek nezmení ludstvo to si zapamätajte ak ste s ním kamaráti(:d) tak máte ICQ,Skype,FB tak sa môžete realizovať, nie tu plačete že Unban prosím.

 

 

No Unban

 

 

Rayman : :ugeek:

Link to comment
Share on other sites

Já nepodporuju ani ffredyka, ani DooMa. Z několika důvodů tyhle dva již dlouho na tomto fóru pozoruji. Je opravdu vidět, že ti dva se moc v lásce nemají. Ostatní moderátoři drží nad DooMem ochranou ruku, ale proč? Je pravda, že je DooM aktivní, možná že nejvíce aktivní z tohodle fóra ale mohl by se trochu sklidnit, a to je zpráva i pro ffredyka. Ffredyk, někdy banuje bez důvodu ale tady důvod měl! Porušoval pravidla a to se nemá. Ale zas na druhou stranu, ffredyk si na DooMa začal uskakovat jako první. Byl bych taky nasranej jako DooM, ale věděl bych, proč jsem dostal Ban. Právoplatně, bez řečí. Ale je taky pravda že s DooMem je taky sranda a to, že si na tebe trochu povyskočil jako ty na něho neznamená, že musí mít ihned IP PermaBan. Z prdele dávám ANO, ikdyž vím že unban nedostane. Já bych hlasoval pro zmírnění banu, třeba na ten měsíc. A jak již tu bylo řečeno, můžete s ním kmunikovat přes jiné internetové pomůcky, jako je Skype, ICQ, Facebook. Domluvil jsem, doufám, že jsem se vyjádřil jasně.

 

Míru zdar hombré!

Link to comment
Share on other sites

Podporujem ffredyka, a to len preto že neustupuje kreténom, ktorý každodenne spamuju, urážaju sa navzájom a niekedy si dovolia aj na moderátorov. Nehovorím, že iný moderatorí im robia ústupky, ale je to iná kapitola ako ffredyk. Už viete prečo ffredyk rozdáva bany, je to potrebné.

 

 

wincenzo

UNBAN ! UNBAN ! UNBAN !

 

Denny2010

sem pro unban - ne jednou mi DooM pomohl :) :thumbup: :thumbup:

 

 

Už vidíte čo sa registruje na forum? Háveť, mladý potkani, ktorý tu robia iba bordel. Väčšina z nich má pod 13 rokov. Ste sa tu v minulosti hádali že PB je na pi**. Bohužial tam demencia nestúpala. Všetok bordel čo bol vybanovaný na PB prešiel sem.

 

 

Niekto tu písal že DooM si otváral hubu, neviem ako to v skutočnosti bolo, ale jeden človek nezmení ludstvo to si zapamätajte ak ste s ním kamaráti(:d) tak máte ICQ,Skype,FB tak sa môžete realizovať, nie tu plačete že Unban prosím.

 

 

No Unban

 

 

Rayman : :ugeek:

 

Ani me neznas ... tak se uklidni kamarade... kazdej neni ten nejlepsi ...

Link to comment
Share on other sites

 

Podporujem ffredyka, a to len preto že neustupuje kreténom, ktorý každodenne spamuju, urážaju sa navzájom a niekedy si dovolia aj na moderátorov. Nehovorím, že iný moderatorí im robia ústupky, ale je to iná kapitola ako ffredyk. Už viete prečo ffredyk rozdáva bany, je to potrebné.

 

 

wincenzo

UNBAN ! UNBAN ! UNBAN !

 

Denny2010

sem pro unban - ne jednou mi DooM pomohl :) :thumbup: :thumbup:

 

 

Už vidíte čo sa registruje na forum? Háveť, mladý potkani, ktorý tu robia iba bordel. Väčšina z nich má pod 13 rokov. Ste sa tu v minulosti hádali že PB je na pi**. Bohužial tam demencia nestúpala. Všetok bordel čo bol vybanovaný na PB prešiel sem.

 

 

Niekto tu písal že DooM si otváral hubu, neviem ako to v skutočnosti bolo, ale jeden človek nezmení ludstvo to si zapamätajte ak ste s ním kamaráti(:d) tak máte ICQ,Skype,FB tak sa môžete realizovať, nie tu plačete že Unban prosím.

 

 

No Unban

 

 

Rayman : :ugeek:

 

 

jediná havěť která tu je seš leda tak ty ---> DooM aspon pomuže a nespamuje ty vaše keci na tu RZE neni topic kde by nebyla narážka na RZE ... 80% topiců tady na foru nic jinýho v obsahu nemaj než : Zase ta trapná rze .. nechápu jak někdo muže mít server s rze ... vypni server a smaz tu zku***nou rze a vyser se na to ... jenže většina z vás jaksi nechápe že každej neni tak dobrej v pawnu jak vy, aby si udělal vlastní mod, tak se laskavě přestaňte povyšovat nad ostatníma ... jen proto, že umíte něco víc ... (možná ted nemluvim k tématu, ale to nevadí)

 

každopádně sem pro UNBAN !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...