Jump to content

Ziadam unban pre uzivatela DooM


ylleron

Recommended Posts

Jsem zvědav jak se k tomuto postaví moderátoři, chytrák ale hlavně ffredyk.

Je zde vidět jak je doom známý.

Byl to jeho první větší prohřešek.

Je mi jasné že se žádosu o unban zamítne...ale je zde o5 vidět reakce pana ffredyka...

 

-- pon 25. črc 2011 13:51:51 --

 

Od DooM-a

QwertyHE, to nebyl muj napad zalozit tuto temu to kamaradi s tym prisli..

Mort,protoze s ostatnimi modiky nemam zadne spory..a ani s ffredykem sem zadne chtit nemel ale kdyz on si zacal tak ja si nenecham srat na hlavu.V me snaze o sklidneni mi ffredyk prekrizil cestu..Petr_AP vi ze ja sem nic strasneho neprovedl a proto zalozil moderatorskou anketu [uNBAN]DooM .. ale uz predvidam vysledek.. _SmK_,ffredyk,Om3n,chytrak(pokud i on hlasuje) = Ne

Marwin37 = Ano

 

cize nemam sanci :/ ale nemam v planu se jen tak vzdat ...

Swes,Cti predchozi prispevky tam se pribeh dozvis..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrátor
Můžu jenom zmírnit trest na měsíc.. Níž nepůjdu...

 

osobne se ti divim ze vubec slevujes ja bych po tyhle vyslovene provokaci neslevil sice me taky mrzi ze dostal perma ale bezduvodny nebyl

Link to comment
Share on other sites

perma-ban je trochu moc zamyslete se lidi omg co tu furt předvádíte člověk se připojí a hned je tu peklo "silent"

 

ps: A ty podpisi jako unban doomovi mu stejně nepomůžou akorát vyvoláváte zbytečnou agresivitu nechte moderátory je to jen na nich a když jim budete nadávat tak akorát budete další na řadě :d (neříkám že sem se nikdy nehádal nebo neměl problémi tady na foru ale alespon vim jak to chodí)

Link to comment
Share on other sites

Ani me neznas ... tak se uklidni kamarade... kazdej neni ten nejlepsi ...

 

 

 

jediná havěť která tu je seš leda tak ty ---> DooM aspon pomuže a nespamuje ty vaše keci na tu RZE neni topic kde by nebyla narážka na RZE ... 80% topiců tady na foru nic jinýho v obsahu nemaj než : Zase ta trapná rze .. nechápu jak někdo muže mít server s rze ... vypni server a smaz tu zku***nou rze a vyser se na to ... jenže většina z vás jaksi nechápe že každej neni tak dobrej v pawnu jak vy, aby si udělal vlastní mod, tak se laskavě přestaňte povyšovat nad ostatníma ... jen proto, že umíte něco víc ... (možná ted nemluvim k tématu, ale to nevadí)

 

 

A ako inak, sa ozve deb*l, ktorý sa chce obhájiť :) a vieš čo ? Výsmech, smejem sa čo to tu píšete obaja, až mi je Vás lúto. Jeden ma nick ako mafian "neznáš ma" roflmao, nemám záujem sa zoznámit s 10 ročným deckom.. a druhý má v nicku dátum svojho narodenia 2010. Radšej si zavrite tie červené papule pretože ja som ovela väčší nervák ako QWER. A nedám si tu skákať po hlave od niejakých internetových write killerov čo si myslia že za počítačom sú v bezpečí. Smradi

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
perma-ban je trochu moc zamyslete se lidi omg co tu furt předvádíte člověk se připojí a hned je tu peklo "silent"

 

ps: A ty podpisi jako unban doomovi mu stejně nepomůžou akorát vyvoláváte zbytečnou agresivitu nechte moderátory je to jen na nich a když jim budete nadávat tak akorát budete další na řadě :d (neříkám že sem se nikdy nehádal nebo neměl problémi tady na foru ale alespon vim jak to chodí)

 

souhlasim stim post scriptem :NEchte to na moderatorech a Doomovi at si to poresej mezi sebou akorat moderatory naserete (pardon) a Dooma uz neuvidite(tady) akorat se tady vsuchni hadaj mezi sebou nema to cenu tak se na to uz vykaslete vsichni

Link to comment
Share on other sites

Achjo Davide. Ty jsi taky puntičkář až běda. Kdyby se nad tebou moderátoři neslitovali tak máš napořád perma.

 

Můžu jenom zmírnit trest na měsíc.. Níž nepůjdu...

 

Do toho ..

Link to comment
Share on other sites

Achjo Davide. Ty jsi taky puntičkář až běda. Kdyby se nad tebou moderátoři neslitovali tak máš napořád perma.

 

Můžu jenom zmírnit trest na měsíc.. Níž nepůjdu...

 

Do toho ..

Kdyby jsi jim nelezl pořád do prdele, jsi už dávno pryč ;)

Link to comment
Share on other sites

Ani me neznas ... tak se uklidni kamarade... kazdej neni ten nejlepsi ...

 

 

 

jediná havěť která tu je seš leda tak ty ---> DooM aspon pomuže a nespamuje ty vaše keci na tu RZE neni topic kde by nebyla narážka na RZE ... 80% topiců tady na foru nic jinýho v obsahu nemaj než : Zase ta trapná rze .. nechápu jak někdo muže mít server s rze ... vypni server a smaz tu zku***nou rze a vyser se na to ... jenže většina z vás jaksi nechápe že každej neni tak dobrej v pawnu jak vy, aby si udělal vlastní mod, tak se laskavě přestaňte povyšovat nad ostatníma ... jen proto, že umíte něco víc ... (možná ted nemluvim k tématu, ale to nevadí)

 

 

A ako inak, sa ozve deb*l, ktorý sa chce obhájiť :) a vieš čo ? Výsmech, smejem sa čo to tu píšete obaja, až mi je Vás lúto. Jeden ma nick ako mafian "neznáš ma" roflmao, nemám záujem sa zoznámit s 10 ročným deckom.. a druhý má v nicku dátum svojho narodenia 2010. Radšej si zavrite tie červené papule pretože ja som ovela väčší nervák ako QWER. A nedám si tu skákať po hlave od niejakých internetových write killerov čo si myslia že za počítačom sú v bezpečí. Smradi

 

smrad seš možná tak ty :) ozval sem se protože snejsem žádná havěť jenom proto, že seš blbeček co se povišuje nad ostatníma tim, že víš o pawnu víc king nejsi, ale seš ještě větší lama, než ti co se furt ptaj :)

že seš větší nervák než QWER? hmm zajímaví a vůbec, proč mi to tu říkáš, když mě to nezajímá? :) taky sem nervák a nikomu to necpu

 

PS: jen pro tvou vymaštěnou palici :) Denny2010 je rok kdy sem na PAWNO přišel a je mi u prdele další z tvejch trapnejch názorů :)

Link to comment
Share on other sites

Podľa mňa by nemal ffredyk povolovať ani v tomto prípade. Nabudúce niekto začne zase nadávať, dostane perma ban a bude sa vyhovárať na dooma, alebo niaky moderátor mu dá ešte nižší trest ako tento a neskôr to už bude len var aleb ban na 1 deň. Pokiaľ si s ním chcú pokecať, tak existuje pokec, skype, ICQ, FB, MySpace a iné hovadiny. Ale to už je ich vec... Ale aspoň vidíte že Ffredyk nieje zlý, znížil trest, a tým spravil polke fóra dobre, a druhej nie. Nabudúce ak sa bude riešiť Doom, dúfam že už to bude bez zažmúrených očí.

P.S. Prečo ešte nieje lock? "lol" 7 strán príspevkov a miernych hádok

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

protoze ffredyt to nechce locknout toby na nej bylo zas kecu 4 stranky ze to locknu ze zbabelosti ci z buh vi ceho a ostatnimoderatori se do toho moc nechtej michat mi prijde

Link to comment
Share on other sites

Já osobně jsem pro unban DooMa, zeptal jsem se i ostatních moderátorů.

 

Průběžné hlasování:

Pro unban - 2

Proti unbanu - 2

 

Zde se akorát hádáte, takže LOCK, o výsledku hlasování budu zde ale informovat. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...