Jump to content

Ziadam unban pre uzivatela DooM


ylleron

Recommended Posts

S kamaratom QWERTY sme sa rozhodli zastať si kamarata DooM-a!

 

Ako nám on sam povedal dostal ban pretoze povedal som nazor na nekoho (dotycny vi kto to je), a pri tom to nebolo myslene spatne. Dotycny, podla mojich informacii sam má neustale narazky na uzivatela DooM. A za taku prkotinu to že niekto povie svoj názor a pri tom to nemysli spatne dostane PERM-BAN na IP ?

 

Myslím si že je to nespravodlivé! Uvedomte si že toto je forum o PAWNE a nie o tom ako na seba stále len nadavat a pritom su to uplne banalne veci ! Toto forum ma pokial viem pravidla a nikde nie je napisane ze si nemozeme povedat svoj názor na niekoho!

 

Ak ste za, dajte si toto do podpisu:

[center][size=200][color=#FF0000]Jsem pro UNBAN uživatelovi [url=http://www.pawno.cz/memberlist.php?mode=viewprofile&u=3204]DooM[/url]!!!!![/center]
[/color][/size]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Som za ale do podpisu si to nedám btw nebolo by lepšie

 

[center][size=200][color=#FF0000]Jsem pro [url=http://pawno.cz/viewtopic.php?f=15&t=21281&start=0&st=0&sk=t&sd=a]UNBAN[/url] uživatelovi [url=http://www.pawno.cz/memberlist.php?mode=viewprofile&u=3204]DooM[/url]!!!!![/center]
[/color][/size]

 

priamo odkazovať na url tohto topicu v slove unban?

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Chytrák souhlasil s permabanem.. DooM mohl vyjádřit svůj názor přes ICQ, nebo skype.. Jeho problém, že porušoval pravidla kvákáním v chatu...

 

Chtěl bych vidět člověka co vyjádří svůj názor pokutujícímu policajtovi do očí ;)

Aneb i názory musí být v souladu s pravidly..

 

A vymlouvat se za svobodu názoru je směšný.. Každej tu svůj názor vyjádřit může... Pokud jeho názor porušuje pravidla, je už věc trestu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Sice nevím vsechny souvislosti ale myslim si ze pro dooma je perma moc ale za

1.timhel topicem mu leda pritizite

2.timhle topicem nic nezmuzete

Link to comment
Share on other sites

Ty si študoval právo ffrajer ?

 

 

Od DooM-a:

Ano chytrak souhlasil ale slysel jen tvoji verzi.. ja sem se ho snazil jakkoli kontaktovat ale nepovedlo se..na ICQ ani na skypu sem ho nesehnal.. Facebook jsem nenaslel protoze sem mel ban.. Nebylo to porusovani pravidla fora ale porusovani pravidel co mas ty v hlave jinak receno tvych vlastnich ktere sis tu zavedl..Proste ja i mnoho lidi souhlasi s tim ze toto neni trestu hodne.. a chci prohodit par slov s chytrakem tak mi rekni kde bych ho mohl sehnat..

Link to comment
Share on other sites

Všetci sme DooM-a poznali (niektorí menej, niektorí viac), tu jeho "prořízlou hubu" ktorú sa v poslednom čase snažil napravit.

 

Aby som mohol hlasovat tak by som potreboval pravdivú verziu - nie len tu 1. od ffredyk-a a a tú 2. od DooM-a

 

Ako poznám DooM-a tak isto povedal niečo čo určite nebolo len "nevinné"

a naopak ako poznám ffredyk-a isto reagoval trochu prehnane pokial sa jednalo o DooM-a

 

Týmto nechcem ani na jedného nadávat, poukazovat, alebo ich inak znehodnotit - je to len moja pravdepodobná konštrkcia konfliktu - ja totiž nemám ani proti jednému žiadne výhrady.

 

Takže ja sa do toho nebudem pliest pokial nepoznám pravdu. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Chytráka jsem se jen zeptal, jestli mu můžu dát perma, a pak jsem dodal, že se mě snaží vyhrožovat.. Nic víc jsem nemusel dodat a dostal jsem jednoduchou odpověď, ať dělám co uznám za vhodné...

 

Vidím, že jsem bodnul do vosího hnízda spammerů a všelijakejch človíčků, co za ním bezdůvodně stojí.. Porušoval pravidla? Porušoval.. Osobně jsem si vzal akorát výhružky a normálně jsem se chytráka zeptal, zda-li mu můžu udělit perma-ban.. (Originálně měl jen měsíc :) )

Link to comment
Share on other sites

Od DooM-a:

proste ono to zacalo tak ze on v podpise si napsal : Nejnizsi inteligence tohoto fora >> DooM tak jsem se branil at si to smaze pochvili sem ho k tomu prinutil...Pak se do me furt navazel a vyrikavali sme si to ze at on se do me nesere jen kuli tomu ze sem emo.. no a co jako? kazdej ma svuj styl.. on si zase dava do avataru nejakou devku a tky nic nerikam..

on se vyvysuje nad ostatnima dava me vetsi tresty nez ostatnim.. uz jsem dostal po 4x bezduvodny ban od ffredyka..pri vsech 4.rech pripadech sem od jinych modiku dostal unban protoze jsem jim vse vysvetlil ..proste ffredyk si zeleny nick vubec nezaslouzi.....

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Od DooM-a:

proste ono to zacalo tak ze on v podpise si napsal : Nejnizsi inteligence tohoto fora >> DooM tak jsem se branil at si to smaze pochvili sem ho k tomu prinutil...Pak se do me furt navazel a vyrikavali sme si to ze at on se do me nesere jen kuli tomu ze sem emo.. no a co jako? kazdej ma svuj styl.. on si zase dava do avataru nejakou devku a tky nic nerikam..

on se vyvysuje nad ostatnima dava me vetsi tresty nez ostatnim.. uz jsem dostal po 4x bezduvodny ban od ffredyka..pri vsech 4.rech pripadech sem od jinych modiku dostal unban protoze jsem jim vse vysvetlil ..proste ffredyk si zeleny nick vubec nezaslouzi.....

 

Příště si osvěž paměť a nelži... "Nejnižší inteligence tohoto fóra"? :lol::lol: Měl jsem tam narážku na tvoji inteligenci... A rozhodně bych tam nenapsal pravdivou informaci o nějakém spojení tvojí inteligence s tímto fórem... Našli by se i blbější lidé... Přinutil jsi mě to smazat? Ne uznal jsem, že jsem se trochu unáhlil se slovíčky.. Navážel? Když už tak lehce a rejpavým stylem, jako to dělám hodně lidem. Tvůj styl by mi nevadil, kdyby jsi ho nevyjadřoval do svého projevu na internetu... Mě uráželo, jak jsi se vyjadřoval v chatu a vůbec jsi pojednával o informacích celkově.. V avataru mám wallpaper co se mi líbí.. O tý tvojí "kočičce" v avataru jsem žádný keci neměl... Dostal jsi měsíc za nadávky jako každej jinej.. Já rozdávám normálně maximální sankce za porušení pravidel.. Už teda začínám polevovat, jelikož každej ví, že to s pravidly myslím vážně a je vidět, že pravidla se již porušují omylem..

Pokud jsi ode mě dostal ban, nikdy nebyl bezdůvodný..

Link to comment
Share on other sites

Od DooM-a:

 

unahlil? myslels to smrtelne vazne a ja to vim...hm aha uznani je neco "Tak aby ses nepokakal tak sem to smazal"(neco takoveho si napsal..)

Ostatnim clenum si rikal jak sem vymetenej...

ja ze ho projevuju nejak spatne jo ? to teda lejno..Obcas o tom neco reknu ale nekecam neustale o tom...vyjadroval v chatu? ze jsem jen napsal co si o tobe myslim a snazil sem se ti vysvetlit abys me pochopil a vedel proc se tak chovam.. ano mam zpicenej zivot tak proto pisu trosku ulitnute v chatu snazim se to napravit a celkem se to dari posledni dobou.. delam si ze zivota srandu..kdyz sem to psal tak na me priletela varka spamu na skypu ze mi je lidem lito a blablabla..Vis ty me vlastne vubec nechapes a ani nechces chapat..

ani nwm proc tu vlastne pisu jasne ffredyk chytrakuv mazanek nikdy se neprosadim i kdyby tu bylo 500 ano a 0 ne..

A i tak perma ban za neco co bylo mireno na tvoji osobu a ne na forum?

a jeste to byl nazor podany ze vzteku na to tvoje stale ponizovani me?

hned jak si dostal zeleny nick vedel sem ze to neni nic dobreho..

kdyby se ta anketa na zruseni tvych prav nelockla prohral bys to.. ale chytrak by ti je stejne nikdy nevzal.. nekdo porusi pravidla jasne hned ban .. porusi pravidla ffredyk.. stava se no jo .. :/ perma ban je vic nez hrozny trest za takou kravovinu...

 

jo a jeste nerikej Vesi "Kocicko" !!!! :@

Link to comment
Share on other sites

ANO

Je pravda ze ffrajer podrypuje do clenov fora..

 

ANO

Je pravda ze DooM mu to oplatil..ale ruku na srdce..nespravil by toto kazdy z nas ?

Kedby si dal niekto do podpisu : Nejnizsi inteligence fora >> Nick

tak to uz berem ako verejne zosmiesonovanie..a este zneuzivat to ze je modik..

Ano ked si spravis prdel zo styl3ra je to sranda lebo takto ho chape drviva vecsina.

Ale to neznamena ze ekd sa ludia smiali na subjekte cislo 1 , tak sa budu ja na subjekte cislo 2..proste ffredyk si rad robi prdel z ludi , ale nema rad ked si niekto robi z neho...alebo ma narazky na neho..

 

Som zato aby bol uzivatelovi DooM udeleny unban..Na fore ma vela kamosov , a stavim sa , ze kedby odisiel on tak aj niekolko uivatelov sa stade vyparilo.. Nemam pravdu ??

A je vydno ze DooM-ovi aj napriek tomu vsetkemu na fore zalezi (ved aha ako bojuje aby dostal unban..) a nieje v tom sam..pomahaju mu aj uzivatelia..'

 

Skoncil som

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Od DooM-a:

 

unahlil? myslels to smrtelne vazne a ja to vim...hm aha uznani je neco "Tak aby ses nepokakal tak sem to smazal"(neco takoveho si napsal..)

Ostatnim clenum si rikal jak sem vymetenej...

ja ze ho projevuju nejak spatne jo ? to teda lejno..Obcas o tom neco reknu ale nekecam neustale o tom...vyjadroval v chatu? ze jsem jen napsal co si o tobe myslim a snazil sem se ti vysvetlit abys me pochopil a vedel proc se tak chovam.. ano mam zpicenej zivot tak proto pisu trosku ulitnute v chatu snazim se to napravit a celkem se to dari posledni dobou.. delam si ze zivota srandu..kdyz sem to psal tak na me priletela varka spamu na skypu ze mi je lidem lito a blablabla..Vis ty me vlastne vubec nechapes a ani nechces chapat..

ani nwm proc tu vlastne pisu jasne ffredyk chytrakuv mazanek nikdy se neprosadim i kdyby tu bylo 500 ano a 0 ne..

A i tak perma ban za neco co bylo mireno na tvoji osobu a ne na forum?

a jeste to byl nazor podany ze vzteku na to tvoje stale ponizovani me?

hned jak si dostal zeleny nick vedel sem ze to neni nic dobreho..

kdyby se ta anketa na zruseni tvych prav nelockla prohral bys to.. ale chytrak by ti je stejne nikdy nevzal.. nekdo porusi pravidla jasne hned ban .. porusi pravidla ffredyk.. stava se no jo .. :/ perma ban je vic nez hrozny trest za takou kravovinu...

 

Každej má své příznivce.. Někomu se nelíbí, že banuju... Ale ejhle.. Ono je tu klid.. Je mi jedno jestli to lidi vidí nebo ne. Já to tu nenechám v bordelu...

 

Já a chytrákův mazánek.. HAHA... Sám chytrák si ze mě dělá kobereček na šoupání nohou :lol::lol: (tím myslím, že jsem jeho terč narážek :d ). A už jsem psal, že jsi měl šanci mi to psát na ICQ a ne na fórum...

 

Navíc koho zajímá, že máš na ho*no život? Já ho mám ještě víc na ho*no a koho to zajímá, tebe snad? To určitě... Mě je jedno jestli budu mít práva nebo ne, ale dokud je mám, tak to tu budu držet pevnou rukou a né jako marwin, kterej má slabou chvíli a odbanuje si 10 lidí, že si neměl s kym kecat... Jak myslíte, když to tu chcete mít hnusný a samej bordel, tak si mějte... Ale dokud jsem já zelenej, tady bude taky zeleno (čisto, aby jste mě správně pochopili ;) )

Link to comment
Share on other sites

Od DooM-a:

 

unahlil? myslels to smrtelne vazne a ja to vim...hm aha uznani je neco "Tak aby ses nepokakal tak sem to smazal"(neco takoveho si napsal..)

Ostatnim clenum si rikal jak sem vymetenej...

ja ze ho projevuju nejak spatne jo ? to teda lejno..Obcas o tom neco reknu ale nekecam neustale o tom...vyjadroval v chatu? ze jsem jen napsal co si o tobe myslim a snazil sem se ti vysvetlit abys me pochopil a vedel proc se tak chovam.. ano mam zpicenej zivot tak proto pisu trosku ulitnute v chatu snazim se to napravit a celkem se to dari posledni dobou.. delam si ze zivota srandu..kdyz sem to psal tak na me priletela varka spamu na skypu ze mi je lidem lito a blablabla..Vis ty me vlastne vubec nechapes a ani nechces chapat..

ani nwm proc tu vlastne pisu jasne ffredyk chytrakuv mazanek nikdy se neprosadim i kdyby tu bylo 500 ano a 0 ne..

A i tak perma ban za neco co bylo mireno na tvoji osobu a ne na forum?

a jeste to byl nazor podany ze vzteku na to tvoje stale ponizovani me?

hned jak si dostal zeleny nick vedel sem ze to neni nic dobreho..

kdyby se ta anketa na zruseni tvych prav nelockla prohral bys to.. ale chytrak by ti je stejne nikdy nevzal.. nekdo porusi pravidla jasne hned ban .. porusi pravidla ffredyk.. stava se no jo .. :/ perma ban je vic nez hrozny trest za takou kravovinu...

 

Každej má své příznivce.. Někomu se nelíbí, že banuju... Ale ejhle.. Ono je tu klid.. Je mi jedno jestli to lidi vidí nebo ne. Já to tu nenechám v bordelu...

 

Já a chytrákův mazánek.. HAHA... Sám chytrák si ze mě dělá kobereček na šoupání nohou :lol::lol: (tím myslím, že jsem jeho terč narážek :d ). A už jsem psal, že jsi měl šanci mi to psát na ICQ a ne na fórum...

 

Navíc koho zajímá, že máš na ho*no život? Já ho mám ještě víc na ho*no a koho to zajímá, tebe snad? To určitě... Mě je jedno jestli budu mít práva nebo ne, ale dokud je mám, tak to tu budu držet pevnou rukou a né jako marwin, kterej má slabou chvíli a odbanuje si 10 lidí, že si neměl s kym kecat... Jak myslíte, když to tu chcete mít hnusný a samej bordel, tak si mějte... Ale dokud jsem já zelenej, tady bude taky zeleno (čisto, aby jste mě správně pochopili ;) )

 

Radsej bordel ako vsetkych good uzivatelov zbanovanych...

Link to comment
Share on other sites

ANO

Je pravda ze ffrajer podrypuje do clenov fora..

 

ANO

Je pravda ze DooM mu to oplatil..ale ruku na srdce..nespravil by toto kazdy z nas ?

Kedby si dal niekto do podpisu : Nejnizsi inteligence fora >> Nick

tak to uz berem ako verejne zosmiesonovanie..a este zneuzivat to ze je modik..

Ano ked si spravis prdel zo styl3ra je to sranda lebo takto ho chape drviva vecsina.

Ale to neznamena ze ekd sa ludia smiali na subjekte cislo 1 , tak sa budu ja na subjekte cislo 2..proste ffredyk si rad robi prdel z ludi , ale nema rad ked si niekto robi z neho...alebo ma narazky na neho..

 

Som zato aby bol uzivatelovi DooM udeleny unban..Na fore ma vela kamosov , a stavim sa , ze kedby odisiel on tak aj niekolko uivatelov sa stade vyparilo.. Nemam pravdu ??

A je vydno ze DooM-ovi aj napriek tomu vsetkemu na fore zalezi (ved aha ako bojuje aby dostal unban..) a nieje v tom sam..pomahaju mu aj uzivatelia..'

 

Skoncil som

 

Plne s tebou suhlasím. Osobne je DooM moj kamos a terz máme nieco rozbehnute tak nechcem aby boli medzi nami spori ja mu pomaham a naopak aj on mne.

Link to comment
Share on other sites

Radsej bordel ako vsetkych good uzivatelov zbanovanych...

 

Jsi si jistej, že mluvíš za všechny uživatele fóra?

 

 

 

Ako je super ked sa zbanuje nejaky blb ktory tu nadava vsetkym a opakuje sa to a robi hovadiny atd...

Ale zase DooM sa preriekol , a uz ma zato ban... Neviem kolko pripadov sa tu s DooM-om riesilo ale..Je to jeden z najlepsich clenov fora..

A hovorim zaseba..kto sa chce pridat nech sa prida, kto nie nech nie..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...