Jump to content

návrh Tvrdé tresty, Žádný vulgarismus = Kvalitní Forum


Guest pomocnik

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Přes co drandíš? :d myslím anonymizér a tak

 

Nevím proč tě to zrovna u mě zajímá.

Ale žádnou vědu v tom nevidím.

 

http://www.hidemyass.com" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

 

//ffredyk: Kecaaa xD

 

-- úte 19. led 2010 15:47:57 --

 

//ffredyk: Kecaaa xD

 

Proč tak uvažuješ?

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

pro ty co se divi: Hidemyass melo vzdycky jinou IP nez ma on a je fakt nemozny aby pokazdy kdyz vleze na hidemyass dostal stejnou proxy adresu xP

Link to comment
Share on other sites

pro ty co se divi: Hidemyass melo vzdycky jinou IP nez ma on a je fakt nemozny aby pokazdy kdyz vleze na hidemyass dostal stejnou proxy adresu xP

 

Dobře, přikládám screen obrazovky.

 

http://img211.imageshack.us/img211/3468/screengq.jpg

 

//ffredyk: Uz mlcim :X (Po 2 letech jsem byl [krute] setren)

Link to comment
Share on other sites

Zrovna před chvílí tu nějaký dítě se jménem Ozmo4 začal spamovat. Ale reakce byla velmi rychlá takže si myslím že co se týče trestů je to tu v pořádku. Jenom že "ozmo4" napsal 2 spamy a dostal permanentní ban, ale někdo tu uráží ostatní uživatele a je bez postihu. Například v chatu je urážka každý 4 post.

 

Úprava

 

Další "kakan", asi na toto forum často útočí :(

Link to comment
Share on other sites

Zrovna před chvílí tu nějaký dítě se jménem Ozmo4 začal spamovat. Ale reakce byla velmi rychlá takže si myslím že co se týče trestů je to tu v pořádku. Jenom že "ozmo4" napsal 2 spamy a dostal permanentní ban, ale někdo tu uráží ostatní uživatele a je bez postihu. Například v chatu je urážka každý 4 post.

 

Úprava

 

Další "kakan", asi na toto forum často útočí :(

 

Doufám že nekončíš ;)

 

A kvůli kakanovi, kontaktoval už někdo chytraka?

Link to comment
Share on other sites

Guest WestCoast

Demence se řeší tak že za OT, Spam, Vulgarita atd... = Varování, a pokuď se nezklidní tak následuje BAN. :v:

Všude jinde to tak chodí a je klid, no ono to je taky i tim že je tu spousta dětí co nemaj ještě ani občanku...

Link to comment
Share on other sites

Jestli se to řešit bude nedokážu odhadnout ,ale kdybych byl moderátor určitě bych se s tim pokusil něco udělat..;) ale ne nemusim být moderátor já může být moderátor kdokoliv jiný kdo by zvládnul "zkrotit" sprosté uživatele fóra ;)

Link to comment
Share on other sites

To ano ale nikdo nezmění tisíce pawneru... Každý bude vulgarni až na vyjmky.... :boss:

 

// Jednoduše je to nemožné přesvěčit tolik lidí at nejsou vulgarni....

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Omlouvám se za otevření svého starého tématu, ale chtěl bych se k tomu vrátit. V dobu co jsem tu pobýval se to trošku změnilo ale dnes vidím že je to stále horší. Mohl by mě někdo obeznámit s důvody které vedou děti k vulgaritě a spamování?

Link to comment
Share on other sites

Omlouvám se za otevření svého starého tématu, ale chtěl bych se k tomu vrátit. V dobu co jsem tu pobýval se to trošku změnilo ale dnes vidím že je to stále horší. Mohl by mě někdo obeznámit s důvody které vedou děti k vulgaritě a spamování?

Mít pokaždé pravdu, provokace, narážky, urážky, vlastní názory, inteligence, namyšlenost, ignorance atd...

Link to comment
Share on other sites

a taky většina dětí je toho názoru že kdo není jak dlaždič je píííp píííp a píííp... (cenzura xD)... dal bych fakt aby 3 varování a ban na nějakou dobu, a kdyby někdo se už podruhé dopracoval k banu tak doživotní BAN.. bylo by to tu lepší ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...