Jump to content

návrh Tvrdé tresty, Žádný vulgarismus = Kvalitní Forum


Guest pomocnik

Recommended Posts

Pročítal jsem různá témata a prý je tu problém s moderátory, to je asi hlavní potíž celého problému nemyslíte?

 

a taky většina dětí je toho názoru že kdo není jak dlaždič je píííp píííp a píííp... (cenzura xD)... dal bych fakt aby 3 varování a ban na nějakou dobu, a kdyby někdo se už podruhé dopracoval k banu tak doživotní BAN.. bylo by to tu lepší ;)

 

Podle toho co jsem se dozvěděl tak uživatel * dostal permanentní ban a za pár dní se na Pawno.cz objevil znova pod jiným nickem ale znova ban nedostal. "suspect"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

důvod je ten že vedení není přísné a většinu trestů odpustí a tím si uživatelé dovolují víc a víc kdyby zde platili pravidla kterou jsou dány tak trepve by to bylo zmíněné "kvalitní forum" jsou pravidla např reklama na jiný pawno forum jsou bany myslím že na 1 týden ale vedení na 60% zmírní trest na 1 den někdy i za varování...tohle nejsou narážky na aktuální moderátory...,kteři jsou momentálně JEN 2...což je na forum dost málo...dle mého názoru...

Link to comment
Share on other sites

Pročítal jsem různá témata a prý je tu problém s moderátory, to je asi hlavní potíž celého problému nemyslíte?

 

a taky většina dětí je toho názoru že kdo není jak dlaždič je píííp píííp a píííp... (cenzura xD)... dal bych fakt aby 3 varování a ban na nějakou dobu, a kdyby někdo se už podruhé dopracoval k banu tak doživotní BAN.. bylo by to tu lepší ;)

 

Podle toho co jsem se dozvěděl tak uživatel * dostal permanentní ban a za pár dní se na Pawno.cz objevil znova pod jiným nickem ale znova ban nedostal. "suspect"

No problém s moderátory.. takhle bych to neřekl. Moderátoří musejí být hodně tolerantní, jinak by tu měl každý ban za chvíli. Moderátor zřejmě pozná kdo je "buran" a komu jenom ulítly nervy... Podle toho asi také banuje. No když někdo dostane permanentní (doživotní) ban (IP), je jasné že existují způsoby jak ho obejít. A takové lidi, kteří ban umí obejít, nemá cenu banovat stále dokola... Taky si většina řekne, že když si založil nový účet tak se třeba zlepší.. když ne dostane ban znovu. Jinak takhle, nikdy z toho neuděláte perfektní slušné forum, už jen kvůli tomu, že tu je většina pubertáků, kteří si pravidli nelámají hlavu ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...