Jump to content

návrh Tvrdé tresty, Žádný vulgarismus = Kvalitní Forum


Guest pomocnik

Recommended Posts

Zdravím, nejsem tu ani den a už jsem si tu prohlídnul polovinu uživatelů.

Můj pohled je takový že je tu složení Dětí, Teenagerů a těch co jsou sice lidé z těchto dvou skupin ale chovají se jako obyčejní dospělí lidé.

Chci tím říct že vulgarismus jaký tu představil Patrik88 by si nikdo nedovolil kdekoli jinde pronést. Osobně si myslím že tresty na tomto diskuzním portále jsou příliš slabé.

Například Já za porušení pravidla o Kopírování jsem nedostal žádné varování, ani upozornění. Pouze se ozval jen známý Patrik88, a uživatel fugasjunior to konstatoval jako "Stěr". Na většině diskuzních portálech, které jsem navštívil byl vulgarismus výjmkou. Tady je to zřejmně každodenní chleba. Proto žádám někoho s pravomocemi aby tento typ porušení pravidel trestal tvrdě a bez výjmky. Samozřejmně ted očekávám napomenutí ze strany některého z moderátorů za porušení pravidla. Já osobně to příjmu, jelikož z mé strany byla hloupost nepřečíst si pravidla pro přidávání návodů.

 

Děkuji za Váš čas při čtení tohoto článku.

S pozdravem Pomocník

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No tak ja tě upozrnil v jednom z topicu..

 

DjKappa[ ! ]":3f9hm99h]Odpovědět s citací

Jde o chování ne o věk....

 

 

 

znam typky kterejm je 16 a chovaj se jak 8lety děti...jasny a ted polovina lidi napiše: ty nemaš co řikat když je ti 12..

 

jinak s tim souhlasim ... i když už bych měl přes 3varování ..

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Jo to by chtelo aby ty uzivatele meli respekt pred tim, ze jakmile dostanou 3 varovani maji utrum.. Tady clovek dostane varovani 12 a jeste mu chytrak da druhou sanci..

Link to comment
Share on other sites

POMOCNIKU BYT TEBOU..TAK DRŽÍM HUBU..

PROTOŽE TAKOVÉHO KOPÍRÁKA JAKO SI TY SEM JEŠTĚ NEVIDĚL..SI U MĚ UBOHEJ SPRATEK..KTEREJ NEUMI PAWNO..!!!..KDYBYCH TĚ VIDĚL ZADUPAL BYCH TI HLAVU DO CHODNIKU A PRDELÝ BYS OSRÁVAL STROMKY..

Link to comment
Share on other sites

DON":2m19rc0f]POMOCNIKU BYT TEBOU..TAK DRŽÍM HUBU..

PROTOŽE TAKOVÉHO KOPÍRÁKA JAKO SI TY SEM JEŠTĚ NEVIDĚL..SI U MĚ UBOHEJ SPRATEK..KTEREJ NEUMI PAWNO..!!!..KDYBYCH TĚ VIDĚL ZADUPAL BYCH TI HLAVU DO CHODNIKU A PRDELÝ BYS OSRÁVAL STROMKY..

 

přesně o tomhle tady teď v tohmle topicu píše ty chytroline!

 

 

B*ha v*jebnate sa uz na to..kazdy len navrh na ban na varovanie atd..Sa stale hadate jak kkt..kaslite na to... :x :x

 

Souhlas

Link to comment
Share on other sites

DjKappa[ ! ]":2t3e06dy]No zato že mám 16 neznamená že sem dement ne? 8-)

 

V mém článku jsem to myslel tak že pokud jsi dítě, což si, ale nechováš se jako 5 leté batole, je to v pořádku. Ale nepochopím když je někomu 17 (víc než tobě např.) a chová se na 7 let.

Link to comment
Share on other sites

DjKappa[ ! ]":37420yvk]No zato že mám 16 neznamená že sem dement ne? 8-)

 

V mém článku jsem to myslel tak že pokud jsi dítě, což si, ale nechováš se jako 5 leté batole, je to v pořádku. Ale nepochopím když je někomu 17 (víc než tobě např.) a chová se na 7 let.

 

Žejo DONe? :d

Link to comment
Share on other sites

pawno.cz nemá núdzu o uživatelov tak nwm prečo nesprisnite pravidla :d 3 krat a dost to si myslim stačí xD a čo že na nejom pawno.cz daju mne napr ban :d (to sa nestane viem preco)

Link to comment
Share on other sites

DON":3eg6jthh]POMOCNIKU BYT TEBOU..TAK DRŽÍM HUBU..

PROTOŽE TAKOVÉHO KOPÍRÁKA JAKO SI TY SEM JEŠTĚ NEVIDĚL..SI U MĚ UBOHEJ SPRATEK..KTEREJ NEUMI PAWNO..!!!..KDYBYCH TĚ VIDĚL ZADUPAL BYCH TI HLAVU DO CHODNIKU A PRDELÝ BYS OSRÁVAL STROMKY..

 

Můj článek hovoří i o tobě, a pokud si myslíš že psaní velkým písmem je "IN" tak to jen svědčí o tom že jsi líný vymáčknout tlačítko Caps Lock.

 

B*ha v*jebnate sa uz na to..kazdy len navrh na ban na varovanie atd..Sa stale hadate jak kkt..kaslite na to... :x :x

 

Pokud si myslíš že atmosféra tady je v pořádku, věř že to není správné

Link to comment
Share on other sites

No tak to nie je spravne..Kazdy tu len J*ebe ban tomu var tomu atd..aky ma symsel toto?..Ziadny boha..oditu odtialto ty najlepsi a co z toho bude nic...

Link to comment
Share on other sites

Přidána anketa, aby jsme se přesvědčili o kvalitě uživatelů.

 

-- pon 18. led 2010 20:08:33 --

 

pawno.cz nemá núdzu o uživatelov tak nwm prečo nesprisnite pravidla :d 3 krat a dost to si myslim stačí xD a čo že na nejom pawno.cz daju mne napr ban :d (to sa nestane viem preco)

 

Souhlasím s tvím názorem :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Pomocník má mojí plnou podporu :thumbup:

moji taky, začnem to cenzurovat hned:

P*m*c*í* j* t* sic* j*n j*den *en, a*e na*ad*y *á s**er

 

čtěte edit

 

 

Taky jsem si všiml, že je to tu na denním pořádku,

což jsem se rozhodl změnit.

A to jak, smím-li se zeptat? :boss:

 

EDIT:

Jednalo se o jistou formu ironie, jinak to znamená

Pomocník je tu sice jen jeden den, ale nápady má super

nick je trochu ujetý, ale jinak má pravdu, měli bychom se na sebe kouknout :boss:

 

Link to comment
Share on other sites

Nejsem natolik inteligentní abych překládal tvojí cenzuru.

 

Jde mi o to, aby se zlepšil chod na celém foru. Přeci jen uživatelů je tu dost, myslím že i konkurence je velmi malá, ale nevím proč by se tu měl hromadit spam, urážky a další věci bez kterých se dá žít.

Link to comment
Share on other sites

Pouze se ozval jen známý Patrik88, a uživatel fugasjunior to konstatoval jako "Stěr

 

Hele no tak sry, ale pak jsem pochopil (pomalu mi to dochází), že ses jen spletl, uznal si chybu a omluvil ses. To tu umí málo uživatelů. Tak ještě jednou sry

Link to comment
Share on other sites

Taky se chováš férově a omluvíš se.

Není za co se omlouvat.

 

Prosím o Chytrákovo vyjádření k tématu. Napsal tu že věc řeší ale rád bych věděl konkrétně jak.

Link to comment
Share on other sites

Prosím o Chytrákovo vyjádření k tématu. Napsal tu že věc řeší ale rád bych věděl konkrétně jak.

 

Nesouhlasim, napsal, že se rozhodl to změnit :)

 

 

což jsem se rozhodl změnit.
Link to comment
Share on other sites

Jo je to pravda, jen jestli není už moc pozdě? zachránit tohle fórum... Protože tu možná něco dělám špatně a možná tu někomu vadím, ale měnit se nebudu a ani nikomu omlouvat :d ale 100% souhlasím že je potřeba hodně změn.

Link to comment
Share on other sites

Guest [-]Saper[-]
Jo je to pravda, jen jestli není už moc pozdě? zachránit tohle fórum... Protože tu možná něco dělám špatně a možná tu někomu vadím, ale měnit se nebudu a ani nikomu omlouvat :d ale 100% souhlasím že je potřeba hodně změn.

 

zničíme svět a začneme úplně odznovu "lol" "lol" co říkáš na apokalypsu?? "lol"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...