Jump to content

návrh Tvrdé tresty, Žádný vulgarismus = Kvalitní Forum


Guest pomocnik

Recommended Posts

Mám lepší názov

žiadny dmnti kopiráci(ktorý vydávaju cudzie za svoje) = kvalitné fórum

 

Ten ban by sis spiš zasloužil ty.... furt spamuješ s tim samym: on se slušně omluvil to by tady neudelalo 95% fóra (počítam ty aktivni, spočteno pomoci programu C:\WINNT\system32\calc.exe) takže bud se omluv ty nebo ti dam varovani ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Saper[-]":3dhr8buw]
Jo je to pravda, jen jestli není už moc pozdě? zachránit tohle fórum... Protože tu možná něco dělám špatně a možná tu někomu vadím, ale měnit se nebudu a ani nikomu omlouvat :d ale 100% souhlasím že je potřeba hodně změn.

 

zničíme svět a začneme úplně odznovu "lol" "lol" co říkáš na apokalypsu?? "lol"

 

Zrovna o tomto typu lidí jsem psal ve svém článku.

Pokud si myslíš že Apokalypsa je něco pěkného, tak ti poradím - Lednici odpoj od elektřiny. Zamkni se na WC, klíč spláchni do WC :zachod: a uvidíme jestli máš na apokalypsu pořád veselý názor.

 

 

lol nejsi tu ani den?, a dnes nebo kdy natebe byl udelany topic ban ne?, twl.. to je rekor :d

 

Někdo neunesl že na forum přišel někdo inteligentní, kdo tu jen nekouká, a jedná. A není vulgární.

 

Mám lepší názov

žiadny dmnti kopiráci(ktorý vydávaju cudzie za svoje) = kvalitné fórum

 

Prosím o zachování duševního zdraví :)

Omluvil jsem se za porušení pravidel, pokud jsi opravdu takový sobec aby jsi na mě pokaždé vytahoval něco co jsem tu udělal špatně, pokračuj v tom. Dokážeš jen že jsi ze skupiny dětí co se chovají jako kdyby přišli ze školky, kde je vychovatelka nechala volně se pohybovat bez dozoru.

Link to comment
Share on other sites

Saper[-]":23d1dz20]
Jo je to pravda, jen jestli není už moc pozdě? zachránit tohle fórum... Protože tu možná něco dělám špatně a možná tu někomu vadím, ale měnit se nebudu a ani nikomu omlouvat :d ale 100% souhlasím že je potřeba hodně změn.

 

zničíme svět a začneme úplně odznovu "lol" "lol" co říkáš na apokalypsu?? "lol"

 

Zrovna o tomto typu lidí jsem psal ve svém článku.

Pokud si myslíš že Apokalypsa je něco pěkného, tak ti poradím - Lednici odpoj od elektřiny. Zamkni se na WC, klíč spláchni do WC :zachod: a uvidíme jestli máš na apokalypsu pořád veselý názor.

 

 

lol nejsi tu ani den?, a dnes nebo kdy natebe byl udelany topic ban ne?, twl.. to je rekor :d

 

Někdo neunesl že na forum přišel někdo inteligentní, kdo tu jen nekouká, a jedná. A není vulgární.

 

Mám lepší názov

žiadny dmnti kopiráci(ktorý vydávaju cudzie za svoje) = kvalitné fórum

 

Prosím o zachování duševního zdraví :)

Omluvil jsem se za porušení pravidel, pokud jsi opravdu takový sobec aby jsi na mě pokaždé vytahoval něco co jsem tu udělal špatně, pokračuj v tom. Dokážeš jen že jsi ze skupiny dětí co se chovají jako kdyby přišli ze školky, kde je vychovatelka nechala volně se pohybovat bez dozoru.

 

Sakra odkud ty jsi? ještě jsem nepotkal nikoho kdo by měl stejný názory jako já, že tě neznám :problem: zatím 100% souhlas

Link to comment
Share on other sites

Ano kterej jinej dmnt by založil takovejhle topic než ten "chytrej" :hehe: pomocník.... viď?Seš tady den a myslíš si že každýho znáš mě neznáš vůbec ;) jsem v poho dokud nějakej dmnt nezaspamuje forum a nezačne do mě valit 12 letej smrad ;)

Link to comment
Share on other sites

Ano kterej jinej dmnt by založil takovejhle topic než ten "chytrej" :hehe: pomocník.... viď?Seš tady den a myslíš si že každýho znáš mě neznáš vůbec ;) jsem v poho dokud nějakej dmnt nezaspamuje forum a nezačne do mě valit 12 letej smrad ;)

Docela tě lituju, jsi jeden z mála kteří to doteď nedokázali pochopit...

Link to comment
Share on other sites

Ano kterej jinej dmnt by založil takovejhle topic než ten "chytrej" :hehe: pomocník.... viď?Seš tady den a myslíš si že každýho znáš mě neznáš vůbec ;) jsem v poho dokud nějakej dmnt nezaspamuje forum a nezačne do mě valit 12 letej smrad ;)

 

A ty si zase moc mysliš, seš jen o dva roky starši tak tu furt nemel sam si smrad....

Link to comment
Share on other sites

Ano kterej jinej dmnt by založil takovejhle topic než ten "chytrej" :hehe: pomocník.... viď?Seš tady den a myslíš si že každýho znáš mě neznáš vůbec ;) jsem v poho dokud nějakej dmnt nezaspamuje forum a nezačne do mě valit 12 letej smrad ;)

 

A ty si zase moc mysliš, seš jen o dva roky starši tak tu furt nemel sam si smrad....

 

1.o tři roky ;)

2.Jakej rozdíl bude mezi 1 letým děckem + 3 roky toje 4 letý děcko bude to stejný?

Link to comment
Share on other sites

Ano kterej jinej dmnt by založil takovejhle topic než ten "chytrej" :hehe: pomocník.... viď?Seš tady den a myslíš si že každýho znáš mě neznáš vůbec ;) jsem v poho dokud nějakej dmnt nezaspamuje forum a nezačne do mě valit 12 letej smrad ;)

 

A ty si zase moc mysliš, seš jen o dva roky starši tak tu furt nemel sam si smrad....

 

1.o tři roky ;)

2.Jakej rozdíl bude mezi 1 letým děckem + 3 roky toje 4 letý děcko bude to stejný?

 

1. zajimavy na lidech maš napsano 14

2. a co 36 .... 36 + 3 hm hm? neni to zas tak velkej rozdil najednou viď?

Link to comment
Share on other sites

Přidána anketa, aby jsme se přesvědčili o kvalitě uživatelů.

 

-- pon 18. led 2010 20:08:33 --

 

pawno.cz nemá núdzu o uživatelov tak nwm prečo nesprisnite pravidla :d 3 krat a dost to si myslim stačí xD a čo že na nejom pawno.cz daju mne napr ban :d (to sa nestane viem preco)

 

Souhlasím s tvím názorem :thumbup:

Takto to mozme aj locknut xD

Link to comment
Share on other sites

LOCK nemá to cenu ...

 

Pomocník - KLAMES - Mňa nepoznáš ! Nepoznáš poriadne ani (napr.) patrika,Topinu a mnohych iných (tie mena som uviedol len ako priklad) ... A aby si spoznal polovicu fora potrebuješ min. 2 týždne ! ...

 

P.S - hádate sa ako malá deti ... "silent"

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
LOCK nemá to cenu ...

 

Pomocník - KLAMES - Mňa nepoznáš ! Nepoznáš poriadne ani (napr.) patrika,Topinu a mnohych iných (tie mena som uviedol len ako priklad) ... A aby si spoznal polovicu fora potrebuješ min. 2 týždne ! ...

 

P.S - hádate sa ako malá deti ... "silent"

 

Tebe tky nemuze napadnout, ze si jako anonymous mohl vsechno cist, ze? :)

 

BTW: Prisla mi konkurence. Zatim me dostava na plny care.. xD Ma lepsi stery a komentare nez ja :( xD

Link to comment
Share on other sites

Asi tě zklamu ale to bych musel na lidech mít realný datum ;) minulej tejden mi bylo 15 ;)

jj tak to se vubec nemáš čím chlubit :d, potom je asi něco v nepořádku když se ve tvym věku chováš tak jak se se chováš. :eh:

Link to comment
Share on other sites

Ano kterej jinej dmnt by založil takovejhle topic než ten "chytrej" :hehe: pomocník.... viď?Seš tady den a myslíš si že každýho znáš mě neznáš vůbec ;) jsem v poho dokud nějakej dmnt nezaspamuje forum a nezačne do mě valit 12 letej smrad ;)

 

Pokud si opravdu myslíš že je mi 12, můžu říct že jsi na omylu. Jenom to že se vulgárně chováš svědčí o tom že tobě není o moc více než těch 12.

 

 

LOCK nemá to cenu ...

 

Pomocník - KLAMES - Mňa nepoznáš ! Nepoznáš poriadne ani (napr.) patrika,Topinu a mnohych iných (tie mena som uviedol len ako priklad) ... A aby si spoznal polovicu fora potrebuješ min. 2 týždne ! ...

 

P.S - hádate sa ako malá deti ... "silent"

 

Můžeš mi říct co nemá cenu? Myslíš že to, aby se zlepšilo forum nemá cenu? Takže si tu všichni budeme vulgárně nadávat a podobně bez trestu?

 

To že nepoznám - za ten den co jsem tu byl na mě vyjelo pár lidí že porušuju pravidla. Porušil jsem ano, o tom jsem mluvil. Ale slušný člověk neřekne "ty kreténe porušuješ pravidla fora BAN !!!!!".

Tebe tky nemuze napadnout, ze si jako anonymous mohl vsechno cist, ze? :)

 

Pozoroval jsem forum 3 dny před tím než jsem se registroval.

 

BTW: Prisla mi konkurence. Zatim me dostava na plny care.. xD Ma lepsi stery a komentare nez ja :( xD

 

Tady nejde o "stěry", jde o to že se nechovám jako neposlušnej fracek když to takhle musím říct.

 

Pomocnik nejsi ty CN!RY?

 

"CN!RY" bohužel neznám.

Link to comment
Share on other sites

Dobře Ty, válíš tady xD

 

Btw i anketa ti vychází dobře ;)

 

Děkuju

 

Já nevim co se všichni do pomocnika navážíte. Snaží se zlepšit forum! Myslim že takovej uživatelů je tady maximálně 10, možná ani to ne

 

Myslím že 10 je málo, určitě se někdo najde.

Link to comment
Share on other sites

Já nevim co se všichni do pomocnika navážíte. Snaží se zlepšit forum! Myslim že takovej uživatelů je tady maximálně 10, možná ani to ne

 

Myslím že 10 je málo, určitě se někdo najde.

 

No jo možná jsem trochu přehnal, ale je to takovej průměr. No, neznam moc lidí co se o tohle snaží. Možná si tu nejlepší uživatel (neuraž se chytraku, ale pomocnik alespoň něco dělá).

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

BTW: Prisla mi konkurence. Zatim me dostava na plny care.. xD Ma lepsi stery a komentare nez ja :( xD

 

Tady nejde o "stěry", jde o to že se nechovám jako neposlušnej fracek když to takhle musím říct.

 

Ja timchtel naznacit to, ze jako jedinej jsem dokazal stirat a takovyprasata jako byl patrik.. Prisel si ty a nasral si ho tak (15 minut) o co ja se snazil aspon 2 mesice... Holt budes nejakej dobrej psychiatr bo co xD pac na psychiku hrat umis xD

 

EDIT: Tvl vyjel mi na tebe zvlastni whois xD Prej si z USA a preseji z Chicaga xD a jedes pres FDCServers.net xD Zajimavy.. Tipuju to na nejakej anonymizacni soft.. xD

Link to comment
Share on other sites

Ja timchtel naznacit to, ze jako jedinej jsem dokazal stirat a takovyprasata jako byl patrik.. Prisel si ty a nasral si ho tak (15 minut) o co ja se snazil aspon 2 mesice... Holt budes nejakej dobrej psychiatr bo co xD pac na psychiku hrat umis xD

 

Jo tak, no nad tím bych se i zasmál :d

 

 

EDIT: Tvl vyjel mi na tebe zvlastni whois xD Prej si z USA a preseji z Chicaga xD a jedes pres FDCServers.net xD Zajimavy.. Tipuju to na nejakej anonymizacni soft.. xD

 

Jo, momentálně jezdím přes anonymizéry i proxy.

Pokud Vám to nevadí budu v tom pokračovat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...