Jump to content

[BAN][other]Patrik88


Psychedelic

Recommended Posts

Patrik88":3gq048gq]
":3gq048gq]
Patrik88":3gq048gq]nwm možná samomluva "scratch" to by sis měl asi vygooglit číslo na psychikatra ;)

 

 

a ty si dej facku... pral bych ti stary casy bys hodne rychle vydel kulku mezi ocima

sry ne každej si nechý strkat kulky mezi oči ta takže bych se tou tvou orijentací nechlubil ;)

 

jeste pochopit muj post vid? strkat? ig na bodu mrazu ze. kdyz uz tak strilet nemehlo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proč ban ? je to celkem dobrej chlápek

Byla a je s nim sranda.

+ Patří do klanu other

a KLAN other stojí za sebe

a nevim jestli mu chytrák dá ban

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Ja mam ve tride tky 3 nacky.. Ze zacatku roku prima kluci.. Pak se sprdli s nejakym jinym nackem a uz jen hajlujou a malujou si symboly na tabuli. Dokonce i dobre nasrali ucitele, ze malem leteli xD Nj jeden z nich mel samy jednicky a byl nejlepsi ze tridy.. Ted na to sere a de pekne k zemi..

 

Nechapu tyhle idioty co musi uznavat neco falesnyho a to jeste ke vsemu nacizmus. Hitler vsem lhal pac nic nemel promysleneho a kdyz se spojenci nasrali tak se zbabelec radsi zastrelil.. Hold srabi uznavaji sraba.

 

Dalsi vec je ze nacizmus byl sakra krvavej objev.. Vite kolik lidi umrelo pod rukou nacistu?

 

A na zaver jeste dodam, ze kdybych se mel stat jednim z techle blbcu co o tom nic nevedi radsi bych zral hlinu...

 

Patriku to, ze uznavas takovouhle picovinu bych jeste skousnul.. Ale to, ze to nevedome i vedome presouvas na ostatni me hodne dobre sere.. V CR je to zakazany takze b y te chytrak mel co nejdrive odstrihnout.. Kdybych mel kontakt na tvoje rodice uz jim volam co to maj za peknyho haranta za syna..

 

Tod muj projev a kritizujte si to jak chcete.. Muj nazor se nezmeni ;)

Link to comment
Share on other sites

Súhlasim s ffredykom kôli Hitlerovi zomrole HORZN vela ludi ... A hitler byl srab ... Parchant jeden ...

 

-- sob 02. led 2010 13:25:27 --

 

Súhlasim s ffredykom kôli Hitlerovi zomrelo HROZNE vela ludi ... A hitler byl srab ... Parchant jeden ...
Link to comment
Share on other sites

Patrik88":26ixwowp]
Patrik88":26ixwowp]Sem chtěl slyšet nějakou kritiku vole ;) ať vím co sem komu udělal ;)

 

třeba zbytečně spamoval:

 

http://pawno.cz/viewtopic.php?f=16&t=6490

 

Ptal se tě někdo na něco?Ty 12 letej smrade vypadni zmího topicu než tě vykopnu (nejsi tu výtán!)

 

Ty máš co říkat, seš jen o dva roky starší a dělaš tu ze sebe kinga...

 

497F5B6B68C11EC465570000.jpg?a=2#53357692

4AE5EED314AFC839A8720100.jpg?a=1#79066205

 

mno? ted ze sebe nechci kinga, ale ty bys ho ze sebe nemel dělat...

 

:wave: papa

 

EDIT: Jo seš o dva roky starši a ja umim lip češtinu taky podivny xD

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

aha tak to jo ja jenom ze sem tu umiral smichy xD

 

EDIT: TVL TEN PRASECI XICHT COS TAM TED PRIDAL XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Z TOHO TOTAL NEMUZU XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

EDIT2: Skoro jak moje prase z avataru XDDDD

Link to comment
Share on other sites

Rofl :DxD ... Patrik někomu si tady říkal že se nebavíš s kopírákama :d --> to se sám ze sebou nebavíš ? .... si dement,už jen podle toho topicu a to samí avatar ... chytil by tě za plešku a prohodil oknem z patýho patra ... aby ses probral (co už vlastně není ani možný)

 

 

-------------------> BAN <-------------------

 

Link to comment
Share on other sites

Dymi sám si hlupák

Patriku byl si dobrej na serveru ale jako nacistu bych tě fakt zmlátil jak ty Romský spoluobčany

Sám neznáš hitlera a nikdys ho naživo neviděl

- Kdybys žil v 2 světový válce tak poznáš aká svině to byla a asi bys to ani nepřežil

- Pravděpodobně syn bohatého otce který ho zanedbává nebo syn nějakýho otce kterej zbírá military věci

 

 

Mě se líběj SS a WEHRMACHT a jejich Flektarn ale nacizmus neuznávám !!!!

 

Mějte na paměti že je mezi tím rozdíl - sběratel a obdivovatel X Nacista ....

 

Mám punktarn gatě košili a čapku - nacista nejsem

Na obrazovce mám fotku z airsoft akce - hrál jsem za němce - Nacista NEJSEM !

Mlátím cigány a neuznávám je - NaciSTA NEJSEM !!! Jen jsem proti špíně

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...