Jump to content

[BAN][other]Patrik88


Psychedelic

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

si v pohode..... az na tuto temu, dalej na tu temu co som tu bol novacik a chcel som exis v pwn, a na to obdobie co si stavkoval inak v pohode....

 

//edit: j a na to ze zo seba robis nacistu hoci nim niesi :-)

Link to comment
Share on other sites

Patrik88":3c64h4gg]Sem chtěl slyšet nějakou kritiku vole ;) ať vím co sem komu udělal ;)

 

třeba zbytečně spamoval:

 

http://pawno.cz/viewtopic.php?f=16&t=6490

 

Ptal se tě někdo na něco?Ty 12 letej smrade vypadni zmího topicu než tě vykopnu (nejsi tu výtán!)

Link to comment
Share on other sites

Patrik88":35pwdcdx]
Patrik88":35pwdcdx]Sem chtěl slyšet nějakou kritiku vole ;) ať vím co sem komu udělal ;)

 

třeba zbytečně spamoval:

 

http://pawno.cz/viewtopic.php?f=16&t=6490

 

Ptal se tě někdo na něco?Ty 12 letej smrade vypadni zmího topicu než tě vykopnu (nejsi tu výtán!)

 

nejdřiv se nauč pravopis pak tady nekomu nadavej prosim tě ...

Link to comment
Share on other sites

Patrik88":1bm8xdye]Všici kromě 12 letejch moderátorů a ffredyk ;)

 

máš smulu ja sem na foru a na foru se diskutuje a projevuje názor.. ale abys neřek tak mě to nezajima takže se o ten topic starat nebudu mno ... sbohem

Link to comment
Share on other sites

Guest jednouafurtkopírák

Tak ty si nácek jo ? :d Normálně, ty už na tu televizi nekoukej, máš pak tendenci napodobovat to, co v ní vidíš. Bych chtěl vidět tvůj názor na nácky, kdyby si žil před 60ti lety a ten tvůj führer by tě zavřel do koncentráku, portože by si pro něj byl smradlavej slovan...

Link to comment
Share on other sites

Patrik88":2i6x7sbi]nwm možná samomluva "scratch" to by sis měl asi vygooglit číslo na psychikatra ;)

 

 

a ty si dej facku... pral bych ti stary casy bys hodne rychle vydel kulku mezi ocima

Link to comment
Share on other sites

":1zw32obg]
Patrik88":1zw32obg]nwm možná samomluva "scratch" to by sis měl asi vygooglit číslo na psychikatra ;)

 

 

a ty si dej facku... pral bych ti stary casy bys hodne rychle vydel kulku mezi ocima

sry ne každej si nechá strkat kulky mezi oči ta takže bych se tou tvou orijentací nechlubil ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...