Jump to content

Legální RZE pouze na synbianu !


ATomas

Recommended Posts

AW.Tom, nikto s tych deti co maju na serveri akukolvek verziu RZE nieje toho schopny... Naviac ako povedal Lukes_CZ, aj keby dame na net pwn PFR,VG,RZE.. nikto nebude mat viac ako 5 ludi online... Ak to niekto myslis s SA:MP vazne zrobi si vlastny mod a vtedy ma usech a sancu na viac online ludi

Link to comment
Share on other sites

AW.Tom, nikto s tych deti co maju na serveri akukolvek verziu RZE nieje toho schopny... Naviac ako povedal Lukes_CZ, aj keby dame na net pwn PFR,VG,RZE.. nikto nebude mat viac ako 5 ludi online... Ak to niekto myslis s SA:MP vazne zrobi si vlastny mod a vtedy ma usech a sancu na viac online ludi

--

To je vtip nie?

Keď vypustili mega-hrávaný The Godfather tak vyšli desiatky modifikácií, pričom každá z nich bola hrávaná na mnohých serveroch s mnohými hráčmi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Administrátor

Upřímně si nemyslím že jste tímhle něčemu pomohli.. Teď už ty hnupy nemusej už vůbec hnout ani prstem... 

 

Nejlepší by bylo RZE globálně zakázat zůstal by jenom jeden rze server (ATomasův)  a konec... 

Tímhle jste ještě víc podpořili rozšíření ... 

ATomas z toho má nejspíš asi nějaký procenta hosting reklamu... Ale je to správně ?  

Dneska nemá člověk s vlastním módem pokud nevrazí tisíce do reklamy prorazit a to právě kvůli tomu že je tolik rze kam jdou lidi raději protože tam mají téměř 100% šanci "dostat lvl 5".

Navíc tím že jim všechno nacpete pod nos ještě víc podnítíte snahu myslet u těch hovad co rze mají ted a co je budou mít.... Když už je to otázka klikákní na googlu tak se pak nedivím že nedokážou pochopit co znamené " cannot read from file "

Link to comment
Share on other sites

Ewwe bohuzel tu nemame zadnou evropskou unii v SA-MP, aby zamezila dominantnimu postaveni a zpristupnila "trh" i jinym gamemodum.

 

Co tim chci rict, je to kazdeho vec jakou cestou se vyda. Zda udelaji z modu prodejnou devku nebo jedinecnost na jednom jedinem serveru...

Link to comment
Share on other sites

Roky 2007-2010(cca) to bolo VG, teraz je to RZE a neskôr to bude niečo iné zas :) podľa mna je fajn že sa produkujú takéto úspešné módy. VG bolo dominujúcim serverom asi 5 rokov, RZE ho porazila férovo, bez nejakých trápnych ťahov a na plnej čiare. Takže sa dá preraziť.

 

Co sa týka toho prerazenia s vlastným módom. Ani VG, ani RZE to nemalo lahké preraziť (no VG možno keďže sme prakticky celú SA-MP komunitu vytvorili spolu s Net0peerom a od 0.1b sme stále aktívny). Synbian hosting ako jediný ponúka reklamu na najväčšiom GTA portáli v EU.. Ak ani takáto reklama nepomôže tak ten mód úspechu moc nezožne asi :)

Link to comment
Share on other sites

ATomasi uz jsem to tu psal 1x ale neodepsal jsi : je tam moznost oddelat tvuj house system a warpy ?

 

A co takhle trošku příště víc číst? :) Tohle tam psal asi kvůli čemu? Cituji "Součástí tohoto balíčku je také RZE podpora. Na synbian.eu lze hlásit připadé chyby, které se budu snažit opravit. Mód je upraven tak, aby jste pomocí configu v scriptfiles mohli vypínat různé části modu, a tím pádem nebudou případné filterscripty blokovány funkcemi v RZE."

Link to comment
Share on other sites

Mám podobný názor jako Ingnition ... ATomas na tom vydělá a Symbian taky a to je celé... A nejhorší na tom je, že pokud chceme ukončit RZE tak to chce se hromadně dohodnout mezi hostingi... Buď tyto servery dávat placeně. A nebo je nedávat vůbec. Omezí se tím rapidně počet free RZE serverů společně s 0/x hráčů.


PS: Náš hosting sice podporuje RZE pokud se ale spojí více hostingu nemáme problém s tím ho zakázat.

Link to comment
Share on other sites

Ewwe bohuzel tu nemame zadnou evropskou unii v SA-MP, aby zamezila dominantnimu postaveni a zpristupnila "trh" i jinym gamemodum.

 

Co tim chci rict, je to kazdeho vec jakou cestou se vyda. Zda udelaji z modu prodejnou devku nebo jedinecnost na jednom jedinem serveru...

 

chtělo by to povolat Světovou SA:MP Allianci

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Toto ked otváram, mi vždy vyhodí malware fuj .. 

 

není k tématu, ale mě taky a nejenom tohle ale ještě pár jiných témat... ;) pokusím se s tím něco udělat

Link to comment
Share on other sites

není k tématu, ale mě taky a nejenom tohle ale ještě pár jiných témat... ;) pokusím se s tím něco udělat

 

Prepáč, musel som na to upozorniť, a niesom v tom sám. A ako si už aj napísal robí to aj pri ostatných. Ešte raz sry.

Link to comment
Share on other sites

Roky 2007-2010(cca) to bolo VG, teraz je to RZE a neskôr to bude niečo iné zas :) podľa mna je fajn že sa produkujú takéto úspešné módy. VG bolo dominujúcim serverom asi 5 rokov, RZE ho porazila férovo, bez nejakých trápnych ťahov a na plnej čiare. Takže sa dá preraziť.

 

Co sa týka toho prerazenia s vlastným módom. Ani VG, ani RZE to nemalo lahké preraziť (no VG možno keďže sme prakticky celú SA-MP komunitu vytvorili spolu s Net0peerom a od 0.1b sme stále aktívny). Synbian hosting ako jediný ponúka reklamu na najväčšiom GTA portáli v EU.. Ak ani takáto reklama nepomôže tak ten mód úspechu moc nezožne asi :)

já osobně jsem spíš od roku 2007-2010 viděl všude Realný život 4.7 a Maikeroo town :d 

Link to comment
Share on other sites

Tady zase nekdo nepochopil srandu ze, ATomas...

Nejsem si tak uplne jistej, kdo tady co nepochopil :d

 

 

já osobně jsem spíš od roku 2007-2010 viděl všude Realný život 4.7 a Maikeroo town :d

Naprosto souhlasim, takova situace byla.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...