Jump to content

Legální RZE pouze na synbianu !


ATomas

Recommended Posts

Neexistuje nelegálna rze, existuje len blbec atomas ktorý si to dal na hosting kde mu to ukradli :d Iba blbec dá mod na hosting ak to zo serverom myslí vážne :d. Tak mu treba, ne žeby začal normálne žiť ale asi do smrti sa bude venovať tak zastaralej hre :d Nikdy v živote sa nedohodnete s hostingami aby zakázali rze, pretože len deb*l by robil na priek svojím zákaznikom a není nikoho problém že niekto atomasovi ukradol nejaký mod. Sa spamätajte hádate sa pre nehmotné veci, s toho modu sa nikto v Afrike nenaje, v podstate to nemá žiadnu hodnotu. Atomas  by mohol byť rád že niekto o ten SHIT vôbec zakopol a že sa to tak rozšírilo :d. Toto nie je film alebo aplikácia za milióny dolárov aby sa tvorcovia oprávnene hnevali že im to niekto vešá na net, čo sa deje každý deň, je to len obyčajný mod, ktorý napísal vo voľnom čase, nič viac !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Neexistuje nelegálna rze, existuje len blbec atomas ktorý si to dal na hosting kde mu to ukradli :d Iba blbec dá mod na hosting ak to zo serverom myslí vážne :d. Tak mu treba, ne žeby začal normálne žiť ale asi do smrti sa bude venovať tak zastaralej hre :d Nikdy v živote sa nedohodnete s hostingami aby zakázali rze, pretože len deb*l by robil na priek svojím zákaznikom a není nikoho problém že niekto atomasovi ukradol nejaký mod. Sa spamätajte hádate sa pre nehmotné veci, s toho modu sa nikto v Afrike nenaje, v podstate to nemá žiadnu hodnotu. Atomas  by mohol byť rád že niekto o ten SHIT vôbec zakopol a že sa to tak rozšírilo :d. Toto nie je film alebo aplikácia za milióny dolárov aby sa tvorcovia oprávnene hnevali že im to niekto vešá na net, čo sa deje každý deň, je to len obyčajný mod, ktorý napísal vo voľnom čase, nič viac !!!!!

Tak toto si napísal riadnu hovadinu..Napísal ho vo voľnom čase? V tom by som si nebol moc istý. Myslím, že Atomas vrazil do RZE veľa času. Osobne nemám rád RZE, ale určite ten mód nerobil vo voľnom čase..

Link to comment
Share on other sites

Neexistuje nelegálna rze, existuje len blbec atomas ktorý si to dal na hosting kde mu to ukradli :d Iba blbec dá mod na hosting ak to zo serverom myslí vážne :d. Tak mu treba, ne žeby začal normálne žiť ale asi do smrti sa bude venovať tak zastaralej hre :d Nikdy v živote sa nedohodnete s hostingami aby zakázali rze, pretože len deb*l by robil na priek svojím zákaznikom a není nikoho problém že niekto atomasovi ukradol nejaký mod. Sa spamätajte hádate sa pre nehmotné veci, s toho modu sa nikto v Afrike nenaje, v podstate to nemá žiadnu hodnotu. Atomas  by mohol byť rád že niekto o ten SHIT vôbec zakopol a že sa to tak rozšírilo :d. Toto nie je film alebo aplikácia za milióny dolárov aby sa tvorcovia oprávnene hnevali že im to niekto vešá na net, čo sa deje každý deň, je to len obyčajný mod, ktorý napísal vo voľnom čase, nič viac !!!!!

 

Pravda. Každý len RZE RZE RZE. Je to mod. To že unikol je jeho chyba

Link to comment
Share on other sites

jaj dobře je to jeho chyba ale v tý době to hold nevěděl že to takhle dopadne každej dělá chyby ... lidi proberte se prosím BTW mě by celkem lichotilo najít na master serveru na pomalu každém cz/sk serveru svůj mod už jen pro ten pocit že to ty lidi baví a že aspon někdo by ocenil mojí práci :)

Link to comment
Share on other sites

Já vám nevím, ale když někdo začne vyvíjet server bez nějakých předešlých projektů tak máte dostatek financí na vlastní VPS či dedikáč ? 

Podle mě když člověk začíná od 0 tak hold musí zvolit gamehosting, než se alespoň nahrabou nějaké ty finance, hold ATomas zvolil špatný hosting ovšem to nemohl tušit. :)

Taktéž jsem dříve používal GameHostingu, dnes již však mám nějaké ty příjmy a dá se táhnout nějaké to stabilní VPS bez větších problémů bez nějaké té provize.

Každý se chybami učí, s tím člověk nic nenadělá.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

vy tu Atomasovi vyčítate že dal RZE na gamehosting.... pričom keď začínal nemal z toho žiadny profit čo znamená že si asi nemohol dovoliť VPS..... 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

mod atomasuv maji ale hosting je to naprosto hrozny poslu 5x SMS kazdou za 99 Kc kredity mi neprictou se napisu jim ze at si to sam poresim s jejich operatorem :d ten zase resi vse pres reklamni dotaznik ktery je k hovnu leda a kdyz jim napisu normal na mail ze mi nepomuzou ze si mam napsat na reklamni dotaznik :d :D :d hold proste hruza

Link to comment
Share on other sites

Jsem rad ze aspon nekdo dokaze pochopit, ze RZE se proste vyvyjela. A ne ze jsem proste prisel na SA-MP scenu a hned jsem vedel ze to bude mit takovej uspech. Proc bych investoval do neceho o cem jsem v tu dobu proste nevedel ze muze vyjit.

 

A dalsi vec, vetsina lidi neumi rozeznat ty RZE co jsou na lama serverech a tu RZE co je na SP. Ktera ma 3 roky vyvoje a je uplne nekde jinde, nez ty zastarale verze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

A čo ľudia ktorý si RZE legálne kúpili od samého ATomasa (rze8 1000kč a rze7.4 250kč ak viem správne)? To nemôžu používať script, ktorý si legálne kúpili? To je čo za kokotinu.

Verze ktere jsem kdysi po domluvach posilal, narozdil od tech nelegalnich, maji v sobe nove veci, ktere script prekontroluje a pokud je tam nalezne svr spusti.

Ono to vesmes funguje naopak. Pokud v te RZE nenalezne ty charakteristicke veci tak svr nespusti :)

Link to comment
Share on other sites

Fuj RZE dělá se mi z ní zle jak je zpoplatněná a z ATomase se mi taky dělá blbě! Jenom všichni chtěji od ostatních vydřít prachy!!! Fuj!!!!! Že se nestydíte! A navíc rze je takovej nedodělanej mód :d Interiéry domů se bugujou majtelé tam většinou nejsou napsaný :DDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Už ani nikoho netrápi či hraje na Legalnej alebo nelegalnej RZ... Ajtak to je všade, bude všade a dosť dlho ... Nema to zmysel riešiť dnes je problem prebojovať z dobrým modom. Niekedy bolo VG TOP a terás už to je nič. Tak prečo sa rieši RZ ? Stale to je to iste ... Každý na to nadava a nič sa nemeni 

Link to comment
Share on other sites

Jak to říci pěkné že si tam dal nový tachometr atd každopádně tak nebo tak ten mód už je o ničem pokud si dobře pamatuji Realná Země 7.3 - 7.4 nevím obsahuje cca 7000 řádku s toho mód má pár domů 'starý hs', nějaké zaměstnání 'nuda' a jiné blbosti které už jsou ohrané. De vidět že se jedná jen o reklamu a o to jak vydělat nejspíš krásná smlouvička ze synbianem do kterého se stejně někdo brzo naboura a bude to na netu, aha vlastně už to tam je :d

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Zdravím.

 

Jedna věc:

-Podle mě se Original RZE nikdy neměla dávat do koloběhu SAMPu.

Protože zachvilku to bude rozhazené po uložtu atd.. a už to bude mejt každej zadarmo.

Pro mě Original RZE byla vždy legendarní nedostažitelná věc.

Ale je to věc názoru.

 

 

 

Pokud už někdo psal něco takového sorry.Nečetl jsem všechny komenty.

Link to comment
Share on other sites

Ono sa to beztak moc od seba nelíši a tá "Špeciálna Edícia"?

 

však tam dokopy neni podla mna nič nové, jediná zmena je tachometer inak bugy som v tej edícii videl rovnaké a neopravené :d a to že to je na synbian hostingu si to moc nepolepšilo podla mna je to strašný hosting..

Link to comment
Share on other sites

Synbian je jediny sa-mp hosting ktery za mnou prisel a chtel odeme legalni RZE za nejakou provizi. Jediny sa-mp hosting ktery je ferovy. Vytahl jsem ze slozky nejnovejsi verze tech modu, protoze ty ukradene jsou starsi. Mozna je nazev stejny ale ja nazev nemenim po kazdem updatu. To co tam je, je original tak jak to bylo napsane v te dobe (Mozna jsem tam pridelal config kde si muzes jednotlive casti modu deaktivovat pro vlastni FS). Neni to nic co by bylo delane na zakazku pro synbianu. Jedine co tam je, je forum kam se muzou pripadny bugy hlasit a ze zacatku se opravovali. Ale jako fakt me nebavi delat dva, tri mody paralelne, a navic kdyz je 6 let stary. Chci se naplno vanovat tomu nejlepsimu.

 

Duvod proc jsem zalozil tento topic bylo na zadost synbianu. Rozhodne tu nejde o nejaky zavratny zlaty dul, ale me slo o tu ferovost, ze za mnou synbian prisel s tim ze chce legalni RZE. To je ten duvod proc jsem jim to dal. Zadny zlaty dul z toho stejne neni, ale kazdy halir se hodi :)

Edited by ATomas
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...