Jump to content

Albus Brambůrek

Uživatel
 • Příspěvků

  920
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  10

Albus Brambůrek last won the day on Listopad 29 2019

Albus Brambůrek had the most liked content!

Reputace

51 Jethro

About Albus Brambůrek

 • Moto
  I am The Doctor and I save people!
 • Narozeniny 22.7.1998

Kontaktní údaje

 • Web
  Array
 • Steam
  Array

Portfolio

 • Github
  Array

Návštěvníci

2 184 profile views
 1. Mno není lepší při onChange poslat POST požadavek na handleMetodu do presenteru, kde uložíš persistentní parametr ID a ten použije v Settings:autosave?
 2. https://cs.wikipedia.org/wiki/Virtu%C3%A1ln%C3%AD_priv%C3%A1tn%C3%AD_server
 3. A to opravdu se ještě vyplatí dělat RP na samp? Očekáváš asi jinou komunitu než česko/slovenskou že?
 4. V nastavení monitoru když ťukáš do tlačítke tak většinou je něco, jako factory reset tak bych se mrknul
 5. Tak si napiš hep ticket a zkusíme to vyřešit ale nebudeme spamovat u cizího vlákna
 6. Mno aktuálně jsem tam přidával ukázku scriptu, co pomocí příkazů ti ukáže steam jména hráčů v okruhu 100m a nikdo si toho ani nevšiml nevím, jestli je to dobrá volba chtěl jsem pokračovat ale tady o to očividně není zájem.
 7. Zdravíčko, mám tu jeden script, který jsem vytvořil týden zpět, protože mám some-rp projekt což je fivem server s roleplay tématikou a opravdu vyznat se ve všech postavách a pamatovat si jména jejich majitelů je naprosto nemožné, tak jsem vytvoříl příkaz, který můžou používat i moderátoři na serveru k spuštění je nutné používat ESX balíčky. Příkaz se zapíná pomocí /users a vypíná stejně v okruhu 100m se zobrazí nicky u hráčových postav - opravdu dobré na banování 😄 V příloze máte fotku jsou to ty bílé texty uprostřed postavy. Instalace: Vložit do složky resources Do server.cfg někam níže než es_extended, esx moduly dát řádek start relisoft_users Github: https://github.com/Isigar/relisoft_users
 8. Bylo by fajn, kdyby si nějaké problémy dával přímo na fórum, rád pomůžu tu abych rozjel sekci pro FiveM ale opravdu nebudu zdarma dělat práci jen pro Váš server 😄
 9. Právě skrz tu dokumentaic mám radši ragemp 😄 Ale ta nemá zase sync lepší ani npc 😄
 10. Albus Brambůrek

  pomoc help

  Bylo by fajne kdyby jsi ukázal celý kod neboli aspoň snippet toho, jak to máš... podle tvého problému bych řekl, že si pořád formátuješ stejnou proměnnou což znamená, že ji přepisuješ... Ale nemůžu ti to říct, protože vdím jen nějaký dva řádky s formátem 😄 Pošli sem celý dialog prosím.
 11. Zdravíčko, přesunul jsem se místo od FiveM na RageMP z důvodu lepší dokumentace Takže FiveM teď zrovna vynechám a dělám na projektu na RageMP
 12. Ahoj, někteří mě znáte někteří ne ale o to tu vůbec nejde. Před dnem cca tady byl příspěvek o přidání do fora sekci pro FiveM tedy mody a programováná do GTA V, v menší době budu chtít dělat RolePlay server a rád bych i sem na forum napsal, jak se mi to daří a jaké nastavovačky jsou třeba ale zároveň k tomu zastává otázka, že jsem přece jen pracující člověk a mám ještě další projekty takže mě to pak nesedí s časem nechtěli by jste se někdo přidat v objevování tajmena five m? Plus byl by zájem k tomu napsat serial o tom, jak takový server vytvořit?
 13. Pokud můžu jen trošku stará knihovna ale pro základní práce:
 14. Jsou a nejsou no hlavně ted bouchla bomba s tím, že agraelus, bauchyc a tak hrajou ted hodne RP takže všichni chtějí taky :D Už jsem chtěl jeden vytvořit ale chtělo by to více lidí nemám na to moc času ale už jsem dokonce našel RP server základ aby šel vytvořit a doprogramovat. Nechcete někdo?
×
×
 • Create New...