Jump to content

Minecraft Originál Zdarma - Rozdávám Kódy


Arathor

Recommended Posts

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hele Máš smulu hochu ;) protože pokud sou ty kody koupený před verzí 1.0.0 a nejsou aktivovaný tak už nejsou platný protože na 1.0.0 se odstranili všecky nepoužité a vyšli pro full verzi ;) takže máš smulu

Blbost ! Koupil jsem si v BETA na mmoboost.cz ale kdyz byl statni svatek a vikend tak mi prisel par dni po Full a fungoval mi,jedine ze by mi poslali uz koupenej z Full uz. Ale myslim ze nikdo,zvlast v tehle dobe bude vychazovat 500 kc z okna.

Link to comment
Share on other sites

Hele Máš smulu hochu ;) protože pokud sou ty kody koupený před verzí 1.0.0 a nejsou aktivovaný tak už nejsou platný protože na 1.0.0 se odstranili všecky nepoužité a vyšli pro full verzi ;) takže máš smulu

Blbost ! Koupil jsem si v BETA na mmoboost.cz ale kdyz byl statni svatek a vikend tak mi prisel par dni po Full a fungoval mi,jedine ze by mi poslali uz koupenej z Full uz. Ale myslim ze nikdo,zvlast v tehle dobe bude vychazovat 500 kc z okna.

 

Heh , blbost to neni kod ti opravdu poslali nejspíše až po full aby se ti nesmazal... oni taky někdy přemýšlí ... blbost to neni neviděl si minecon nebo co? nebo nečteš MC forum? ... ale pokud má staré kody jak 10 dní a více tak už nebudou platné myslim tim staré ještě před full verzí ....

Link to comment
Share on other sites

Soutěž do odvolání POZASTAVENA

 

Důvod: Hacknutí Webu

 

Prozatím je tento případ předán Policii v Uherském Hradišti.

 

Jenom vám objasním situaci

Škoda na Scriptech 2500 Kč

Škoda na Databázi 7500 Kč

Celková Škoda 10 000 Kč - Předběžně

 

Bude se to řešit podle

§ 257a tr. Zákona tzv. Poškození a zneužití záznamu na nosiči informací

 

a podle odstavce 1 písmene B

 

B) zničí, poškodí, změní nebo učiní neupotřebitelnými (např. data smaže, částečně přepíše, zakóduje, zaviruje počítač, atd. ) nebo

 

Ten co to udělal bude cálovat 400€, pokud nenajdu ještě další věci co udělal !

Link to comment
Share on other sites

Radim Gift dostal

 

bohužel jeho email zveřejnit nemohu jelikož mi byla vymazána grafika

 

 

 

Design jsem neukradl jenom jsem se zeptal kamoše jestli by neměl neco podobného

on mi na to řekl že to našel na netu a poslal mi to

Link to comment
Share on other sites

Tak z toho fest nemůžu :d já se tak bavím že asi ty spam topicy začnu číst každý den :d

 

Kde jsi vyhrabal tu škodu 10000kč :d škoda na scriptech 2500 <-- dyť jsi nic z toho nezrobil tak jak si to můžeš docenit za 2500 :d

btw to je jak se mi posral windows (Blue screen) a odešel hadr tak sem měl žalovat Microsoft za Poškození záznamu na nosiči informací nebo co? :d to si ze mě děláš prdel ne? oni by mě poslali doprdele že jsem to měl mít zazálohované ... vidíš kdyby jsi to měl zazálohované tak by sis tu nemusel dělat trapas :d tady pawno.cz bylo taky několikrát hacknuto ale majitelé nejsou blbí a dělají si zálohy

Link to comment
Share on other sites

Soutěž do odvolání POZASTAVENA

 

Důvod: Hacknutí Webu

 

Prozatím je tento případ předán Policii v Uherském Hradišti.

 

Jenom vám objasním situaci

Škoda na Scriptech 2500 Kč

Škoda na Databázi 7500 Kč

Celková Škoda 10 000 Kč - Předběžně

 

Bude se to řešit podle

§ 257a tr. Zákona tzv. Poškození a zneužití záznamu na nosiči informací

 

a podle odstavce 1 písmene B

 

B) zničí, poškodí, změní nebo učiní neupotřebitelnými (např. data smaže, částečně přepíše, zakóduje, zaviruje počítač, atd. ) nebo

 

Ten co to udělal bude cálovat 400€, pokud nenajdu ještě další věci co udělal !

 

Hm, je to tvoj problem ze mas na ftp a db hejslo 123456 a navise si tam mal kradnuty web za co si uz bol nahlaseny prislusnym uradom. Skoda na scriptoch? myslis na tych ukradnutych? alebo na tom trapnom php kode? skoda na db? Vzhlasdom na to ze niesi registrovany v UOOU ci jak to je nemas pravo uchovavat citlive udaje druhej strany. Podavaj si trestne oznamenie na koho chces mne to je jedno aj tak si iba decko co odrbavalo ludi timy gift kodami a teraz si na to doplatil a niekde brecis u maminky na kolenach

Link to comment
Share on other sites

na databázi 7500 lol? co si v ní měl? možná tak ti nicky a emaili lol nemel blbosti wole...

mal tam akuraf sami spam, niesom blby vsetko som mu najprv skopiroval a az potom zmazal. Navise, ked ma nasere ten curak tak ten fake web bude uverejneny.

 

Design jsem neukradl jenom jsem se zeptal kamoše jestli by neměl neco podobného

on mi na to řekl že to našel na netu a poslal mi to

Jasne, to sa len tak povaluju na nete designy v ktorych kodoch su pouzite ceske virazi ako napr telefoni-cislo atd. Si iba obycajna kopirka co zacne odrbavat ludi a poto ked ti niekdo nieco hackne tak sa ides zalovat policii jak obycejnej chudak.

 

Navise ja mozem an teba podat s kamosmi skupinove trestne oznamenie o psychickom ublizeni na zdravy, kradez cudzieho webu, pozrusenie podmienok hostingu endora.cz atd...

Link to comment
Share on other sites

Soutěž do odvolání POZASTAVENA

 

Důvod: Hacknutí Webu

 

Prozatím je tento případ předán Policii v Uherském Hradišti.

 

Jenom vám objasním situaci

Škoda na Scriptech 2500 Kč

Škoda na Databázi 7500 Kč

Celková Škoda 10 000 Kč - Předběžně

 

Bude se to řešit podle

§ 257a tr. Zákona tzv. Poškození a zneužití záznamu na nosiči informací

 

a podle odstavce 1 písmene B

 

B) zničí, poškodí, změní nebo učiní neupotřebitelnými (např. data smaže, částečně přepíše, zakóduje, zaviruje počítač, atd. ) nebo

 

Ten co to udělal bude cálovat 400€, pokud nenajdu ještě další věci co udělal !

7500kc na db ? "lol" "lol" "lol" takovou cenu nema ani db pawna natoz kradnuty web "lol" se vzpamatuj...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...