Jump to content

Minecraft Originál Zdarma - Rozdávám Kódy


Arathor

Recommended Posts

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jo,

 

1.) byl to kamarad ze třídy

2.) podepsal mi papir že za kod nezaplatil ani korunu ;)

 

Jasne vo stvrtok ti to hacknu, v patek o 5:30 si na mna podal trestne oznamenie a v sobotu si v skole daroval gift kod. Dobry no

"lol"

Link to comment
Share on other sites

Arathor si dobře vymýšlí.. ale jako.. je docela přesvědčivej.. možná že on tomu sám věří.. :d

 

Bloodman - zvláštní školy mají otevřeno třeba i v sobotu, co ty víš.. :d

Link to comment
Share on other sites

Další GIFT Prodán
Další dva kódy prodány

 

jo,

 

1.) byl to kamarad ze třídy

2.) podepsal mi papir že za kod nezaplatil ani korunu ;)

Zajímavé :d :D

 

Hoši jebu na vás, je vidět že inteligence pomalu odchází o z tohoto fóra takže mě tu už neuvidíte SBOHEM !

Inteligence neodchází ... toto fórum tě Inteligentními argumenty dojebalo :d :D

Link to comment
Share on other sites

je sranda, jak ze tří prodaných kodů za 200 je najednou jeden zdarma. To je prostě rofl :d A vy byste ho chtěli banovat :d :D

Proč ban? Na týden mezi cigány :d

Ty si vážne zabiják. Tak na toto by som potreboval trochu menšie IQ :d ale ten zajeb inač pravda "rr"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Podla čítania ten Adebila web je podvodný, však ako inak.

Pokiaľ chceš prevádzkovať takúto súťaž a uskladňovať citlivé informácie online na webe, tak musíš mať SSL certifikát. Mimochodom Bloody bol rýchlejší tak web som nevydeľ. Ale pochybujem, že na webe bola tiráž, ktorá je zo zákona povinná.

 

A týmto by som nadviazal na web http://www.minecraft-zdarma.cz/ - prevádzkovateľovi tam chýba tiráž. Ak ju tam nedoplní do 7 dní, tak príslušný web bude nahlásený ako podvodný.

A ešte mi na tom webe chýba zoznam výhercov, ktorý tam musí byť taktiež zo zákona uverejnený. Tvar toho musí byť (Meno Priezvisko, Mesto alebo E-mail).

Zatiaľ mi s toho všetkého vyplýva, že je to tak isto podvodný web ktorý vás chce len okradnúť o peniaze.

 

Vďaka.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...