Jump to content

Minecraft Originál Zdarma - Rozdávám Kódy


Arathor

Recommended Posts

jakejkoliv neopravnenej zasah je trestne postizitelnej :) je to jako by ses vloupal k nemu domu a ukradl jeho majetek :) a nepsal si nahodou v chatu ze mu klidne reknes svoje jmeno a adresu? mu to rekni ne ? ;) a nebo to rekni me...ja se domluvim s endorou...a tady na foru je urcite nekde tvoje priznani...neni to sice primej dukaz ale myslim si ze na to aby te prevezli do CR a na 24 hodin zadrzeli to staci...pak se staci kouknout do historie pripojeni a kdyz zjistej ze si se tam propojil a neco tam udelal (mrknou na preneseny pakety a jaky zmeny nastaly na webu) tak te maj :)

 

to KarTooN: aby ses nedivil :d

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jakejkoliv neopravnenej zasah je trestne postizitelnej :) je to jako by ses vloupal k nemu domu a ukradl jeho majetek :) a nepsal si nahodou v chatu ze mu klidne reknes svoje jmeno a adresu? mu to rekni ne ? ;) a nebo to rekni me...ja se domluvim s endorou...a tady na foru je urcite nekde tvoje priznani...neni to sice primej dukaz ale myslim si ze na to aby te prevezli do CR a na 24 hodin zadrzeli to staci...pak se staci kouknout do historie pripojeni a kdyz zjistej ze si se tam propojil a neco tam udelal (mrknou na preneseny pakety a jaky zmeny nastaly na webu) tak te maj :)

 

to KarTooN: aby ses nedivil :d

 

Kludne mozem povedat ze som poskitol niekomu moj domaci server z mojou IP adresou z ktoreho bol dany web hacknuty a za ktory nerucim a zas nemaju nic.

 

PS: Alebo endora poprie ze niekedy ten clovek vlastnil ten web a je v prdely. navise uz to domenu nevlastni on ale ja lebo on si ju zmazal.

Link to comment
Share on other sites

a ty ses posranej jak stado velbloudu se salmonelou, protoze vis ze te mam momentalne na haku ;) ses akorat namachrovanej slovenskej blbecek co nedokaze celit hrozbe :) nejdriv mas plnou hubu kecu jak ses dobrej ze si mu to hacknul a kdyz ti rekne ze te da k soudu tak machrujes ze mu klidne das svoje udaje...a co ted? :d mas tak akorat nasrano :d

Link to comment
Share on other sites

Om3n napiš mi na skype Arathor_PHP

 

dohdoneme se co s bloodem dál

 

mam zatím kopii celého tohoto topicku + výpis udaju o změnach a pripojeni k webu a k FTP, výpis logu

 

 

//blood

 

Bloode možná ti to nedošlo ale pokud někomu poskytuješ internetové připojení skrz tvou IP tak zodpovídáš za to co se z ní stane jelikož vlastníkem dané IP jsi ty.

 

ja už s tím měl jednou rpoblém kamošvy od vedle jsem poskytnul WIFI a za 3 dny sem měl doma cajty a musel jsem calovat 6800 kč že neco hacknul ( Jak dostal po tlamě nechtěj raději vědět )

 

jo čekám ty udaje jsou 2 možnosti, daš mi udaje sam nebo si je cajti dle IP Najdou ;)

Link to comment
Share on other sites

Om3n napiš mi na skype Arathor_PHP

 

dohdoneme se co s bloodem dál

 

mam zatím kopii celého tohoto topicku + výpis udaju o změnach a pripojeni k webu a k FTP, výpis logu

 

 

//blood

 

Bloode možná ti to nedošlo ale pokud někomu poskytuješ internetové připojení skrz tvou IP tak zodpovídáš za to co se z ní stane jelikož vlastníkem dané IP jsi ty.

 

ja už s tím měl jednou rpoblém kamošvy od vedle jsem poskytnul WIFI a za 3 dny sem měl doma cajty a musel jsem calovat 6800 kč že neco hacknul ( Jak dostal po tlamě nechtěj raději vědět )

 

jo čekám ty udaje jsou 2 možnosti, daš mi udaje sam nebo si je cajti dle IP Najdou ;)

 

Delej si co chces, keby si tie kody chcel vazdne darovat z dobrym umyslom tak by si sa tu nechoval jak curak.

Link to comment
Share on other sites

Máš doklad o autorském právu na ty scripty? Pokud ne, tak nemáš důkaz, že jsou opravdu tvé. Navíc to, že máš free webhosting a doménu 3. řádu ti trochu zhorší nahlášení policii. Protože jsem někde četl, že hacking se řeší pouze na 2. řádu a 1. domén, takže 3. ne.

Link to comment
Share on other sites

uvidíme na Tr. Oznámení budu trvat

kludne, subdomenu uz nevlastnis a navise existuje proxy :)

Už se s ním nebav, autorské právo na scripty nemá. Už bych to být tebou neřešil, je to jen nějaký deb*l co vyhrožuje policii, protože je nasraný, že mu někdo ukradl jeho připravovanou krádež.

Link to comment
Share on other sites

uvidíme na Tr. Oznámení budu trvat

kludne, subdomenu uz nevlastnis a navise existuje proxy :)

Už se s ním nebav, autorské právo na scripty nemá. Už bych to být tebou neřešil, je to jen nějaký deb*l co vyhrožuje policii, protože je nasraný, že mu někdo ukradl jeho připravovanou krádež.

 

rikam ti znova...az budes neco fakt vedet o autorskym zakone tak se do toho ser :d znova opakuju ze autorsky prava na vytvor tohohle druhu nepotrebuje

Link to comment
Share on other sites

Arathor, omg seš směšnej ty chudáku ... Z týhle tý tvý "žaloby" stejnak bude ledatal veellkkyy ho*no ... Támhle z nějaký stránky vykradeš kus zdrojovýho kodu + desing a pak si to vyčísluješ za svoje v hodnotě 10k + pár skurvených udajů email a nicky v DB ... Asi si myslíš jak seš staršně seriooozníí že zzaadarmo rozdáváš klíče do MC ( což se mi zdá trochu fake 25x19e...) a pak někdo s tebou "vyjebe" DOBŘE TI TAK ! Když už si se chtěl do takového projektu vrhnout tak SIS KURWA MĚL DOBŘE ROZMYSLET CO TAKOVÝ PROJEKT OBNÁŠÍ... TO ZNAMENÁ

1. BEZPEČNOST APLIKACE a dál už si domysli...

 

BTW,Bloodman: Goood Job "rr"

Link to comment
Share on other sites

Arathor, omg seš směšnej ty chudáku ... Z týhle tý tvý "žaloby" stejnak bude ledatal veellkkyy ho*no ... Támhle z nějaký stránky vykradeš kus zdrojovýho kodu + desing a pak si to vyčísluješ za svoje v hodnotě 10k + pár skurvených udajů email a nicky v DB ... Asi si myslíš jak seš staršně seriooozníí že zzaadarmo rozdáváš klíče do MC ( což se mi zdá trochu fake 25x19e...) a pak někdo s tebou "vyjebe" DOBŘE TI TAK ! Když už si se chtěl do takového projektu vrhnout tak SIS KURWA MĚL DOBŘE ROZMYSLET CO TAKOVÝ PROJEKT OBNÁŠÍ... TO ZNAMENÁ

1. BEZPEČNOST APLIKACE a dál už si domysli...

 

BTW,Bloodman: Goood Job "rr"

Teď mi došlo :d Lidi na něj můžou podat trestné oznámení za to, že neměl zabezpečenou databázi a unikli mu z ní údaje :d

Link to comment
Share on other sites

Arathor, omg seš směšnej ty chudáku ... Z týhle tý tvý "žaloby" stejnak bude ledatal veellkkyy ho*no ... Támhle z nějaký stránky vykradeš kus zdrojovýho kodu + desing a pak si to vyčísluješ za svoje v hodnotě 10k + pár skurvených udajů email a nicky v DB ... Asi si myslíš jak seš staršně seriooozníí že zzaadarmo rozdáváš klíče do MC ( což se mi zdá trochu fake 25x19e...) a pak někdo s tebou "vyjebe" DOBŘE TI TAK ! Když už si se chtěl do takového projektu vrhnout tak SIS KURWA MĚL DOBŘE ROZMYSLET CO TAKOVÝ PROJEKT OBNÁŠÍ... TO ZNAMENÁ

1. BEZPEČNOST APLIKACE a dál už si domysli...

 

BTW,Bloodman: Goood Job "rr"

Teď mi došlo :d Lidi na něj můžou podat trestné oznámení za to, že neměl zabezpečenou databázi a unikli mu z ní údaje :d

Super zakony(ironia)

Link to comment
Share on other sites

Arathor, omg seš směšnej ty chudáku ... Z týhle tý tvý "žaloby" stejnak bude ledatal veellkkyy ho*no ... Támhle z nějaký stránky vykradeš kus zdrojovýho kodu + desing a pak si to vyčísluješ za svoje v hodnotě 10k + pár skurvených udajů email a nicky v DB ... Asi si myslíš jak seš staršně seriooozníí že zzaadarmo rozdáváš klíče do MC ( což se mi zdá trochu fake 25x19e...) a pak někdo s tebou "vyjebe" DOBŘE TI TAK ! Když už si se chtěl do takového projektu vrhnout tak SIS KURWA MĚL DOBŘE ROZMYSLET CO TAKOVÝ PROJEKT OBNÁŠÍ... TO ZNAMENÁ

1. BEZPEČNOST APLIKACE a dál už si domysli...

 

BTW,Bloodman: Goood Job "rr"

Teď mi došlo :d Lidi na něj můžou podat trestné oznámení za to, že neměl zabezpečenou databázi a unikli mu z ní údaje :d

 

jo no.

 

Navise toto bola iba ukazka toho ze sa ti v zivote vsetko raz vrati. Chcel si odrbat ludi a nakoniec si bol odrbany. Neboj sa aj mna uz par krat hackli ale ja to neberem ako nejaku tazku zalezitost a som za to vdacny lebo som sa poucil kde som mal chyby a opravil som si ich.

Link to comment
Share on other sites

http://www.nkp.cz/o_knihovnach/AutZak/Index.htm § 2 odstavec 3

 

 

a Athora nikdo zalovat nemuze jelikoz zadny udaje ktery mohly uniknout nepatrej pod zakon o ochrane dat....

 

 

tak bloodmane uz dej ty udaje ne? nebo se furt bojis?

Proč by měl dávat údaje? A dokonce sem na forum? Ať ten co na něj dává trestné oznámení dá důkaz, že to hackl on a tím důkazem bude jeho ip ne? :d Policie si ho už najde. Ale pokud ip nemá má smolíka.

 

Když to má děravé, tak to vlastně není hotové, že? :d

Link to comment
Share on other sites

http://www.nkp.cz/o_knihovnach/AutZak/Index.htm § 2 odstavec 3

 

 

a Athora nikdo zalovat nemuze jelikoz zadny udaje ktery mohly uniknout nepatrej pod zakon o ochrane dat....

 

 

tak bloodmane uz dej ty udaje ne? nebo se furt bojis?

Proč by měl dávat údaje? A dokonce sem na forum? Ať ten co na něj dává trestné oznámení dá důkaz, že to hackl on a tím důkazem bude jeho ip ne? :d Policie si ho už najde. Ale pokud ip nemá má smolíka.

 

Když to má děravé, tak to vlastně není hotové, že? :d

 

laskave se nejdriv nauc cist...bloodman machroval ze mu klidne da svoje udaje...a tedka ma nasrano v kalhotkach...a dalsi vec...nechapu co se seres do veci do kterejch ti nic neni...nejdriv tu meles hovadiny o autorskym zakone a ze ja se tu ztrapnuju a kdyz ti docvalne ze meles kokotiny a ze ja mam celou dobu pravdu tak meles dalsi blbosti...tak uz prosim mlc....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...