Jump to content

Minecraft Originál Zdarma - Rozdávám Kódy


Arathor

Recommended Posts

http://www.nkp.cz/o_knihovnach/AutZak/Index.htm § 2 odstavec 3

 

 

a Athora nikdo zalovat nemuze jelikoz zadny udaje ktery mohly uniknout nepatrej pod zakon o ochrane dat....

 

 

tak bloodmane uz dej ty udaje ne? nebo se furt bojis?

Proč by měl dávat údaje? A dokonce sem na forum? Ať ten co na něj dává trestné oznámení dá důkaz, že to hackl on a tím důkazem bude jeho ip ne? :d Policie si ho už najde. Ale pokud ip nemá má smolíka.

 

Když to má děravé, tak to vlastně není hotové, že? :d

 

laskave se nejdriv nauc cist...bloodman machroval ze mu klidne da svoje udaje...a tedka ma nasrano v kalhotkach...a dalsi vec...nechapu co se seres do veci do kterejch ti nic neni...nejdriv tu meles hovadiny o autorskym zakone a ze ja se tu ztrapnuju a kdyz ti docvalne ze meles kokotiny a ze ja mam celou dobu pravdu tak meles dalsi blbosti...tak uz prosim mlc....

Kdybych se do toho neměl srát, tak proč to teda je na věřejném forum? Si to řešte na ICq když je to tak "Tajné" :d

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Přátelé, jakákoli soutěž musí mít jasné podmínky. Bez podmínek je to porušení zákona. Znám případ, kdy jeden člověk provozoval soutěž a dostal 500k pokutu (v Česku - někdy v únoru/březnu 2011), že tam neměl podmínky. A toto je soutěž o náhodě, tudíž by tam měl být i nezávislý notář. To jsem chtěl říci už dříve, ale čekal jsem na dokončení "soutěže". Za to by jsi tedy mohl dostat pokutu.

Ukradený design, za to by tě mohl držitel autorských práv designu zažalovat - a musel by jsi mu platit odškodné.

Dále, získával jsi údaje - jméno/přijmení/nick a email k nim. I to jsou soukromé údaje, takže za to, že jsi se neregistroval na UOOU by jsi od nich mohl dostat pokutu.

Dokázat výši škody je opravdu těžké - a to, že si vymyslíš za databázi 7500 neznamená, že je dostaneš. Nejsem si jist, kdo přesně cenu určuje, ale jednoho si musíš najmout ty - a jednoho si může najmout i bloodman. A vyčíslení výše škody je těžké.

Přiznání na diskusním fóru se nebere jako přiznání, protože, jak je známo, na fórech všichni chtějí vypadat dobře. Může machrovat a říkat, že to udělal, i když to neudělal. Také to může psát na blogu.

 

Ale vyhrožuj dál, aspoň je co číst :boss:

Link to comment
Share on other sites

http://www.nkp.cz/o_knihovnach/AutZak/Index.htm § 2 odstavec 3

 

 

a Athora nikdo zalovat nemuze jelikoz zadny udaje ktery mohly uniknout nepatrej pod zakon o ochrane dat....

 

 

tak bloodmane uz dej ty udaje ne? nebo se furt bojis?

Proč by měl dávat údaje? A dokonce sem na forum? Ať ten co na něj dává trestné oznámení dá důkaz, že to hackl on a tím důkazem bude jeho ip ne? :d Policie si ho už najde. Ale pokud ip nemá má smolíka.

 

Když to má děravé, tak to vlastně není hotové, že? :d

 

laskave se nejdriv nauc cist...bloodman machroval ze mu klidne da svoje udaje...a tedka ma nasrano v kalhotkach...a dalsi vec...nechapu co se seres do veci do kterejch ti nic neni...nejdriv tu meles hovadiny o autorskym zakone a ze ja se tu ztrapnuju a kdyz ti docvalne ze meles kokotiny a ze ja mam celou dobu pravdu tak meles dalsi blbosti...tak uz prosim mlc....

 

A co se do toho seres ty

Link to comment
Share on other sites

Bloodmane, nejlépe bych ti řekl jdi dop**ele. Hacking je trestný čin a je jedno jestli hackneš free, nebo placenej hosting. Nemůžeš vědet jestli lidi z minecraft-zdarma.cz mneli tu templatu pod autorským právem. Ale jak říkal Om3n, na tebe se to obrátí!

Link to comment
Share on other sites

Bloodmane, nejlépe bych ti řekl jdi dop**ele. Hacking je trestný čin a je jedno jestli hackneš free, nebo placenej hosting. Nemůžeš vědet jestli lidi z minecraft-zdarma.cz mneli tu templatu pod autorským právem. Ale jak říkal Om3n, na tebe se to obrátí!

autorským zákonem se řídí vše, co originálního člověk vytvořil.

Link to comment
Share on other sites

to by si najprv musel omen precitat zakony a ne si ich vymyslat

Ha. Co ty víš o zákonech? Tebe neučili že za hacking je trest? Dalo by se s ním normálne domluvit, že nech to zruší, ale ty jsi to hned hacknul. Takže kto je na vine?

 

Lukáš Valenta: dobře

Link to comment
Share on other sites

Bože môj hádate sa tu koli niakej skopírovanej píčovine založenej na endore a zato že blood mu to hackol sa stoho pán majiteľ posere a vyhráža sa tu kokotinami aj tak na neho nič nepodáš lebo si jebnuté dieta čo ti poviem ešte by sa ti len vysmiali do ksichtu aký si k***t keby si išiel niečo podať to je asi všetko odomna končím bye..

Link to comment
Share on other sites

Bloodmane, nejlépe bych ti řekl jdi dop**ele. Hacking je trestný čin a je jedno jestli hackneš free, nebo placenej hosting. Nemůžeš vědet jestli lidi z minecraft-zdarma.cz mneli tu templatu pod autorským právem. Ale jak říkal Om3n, na tebe se to obrátí!

 

Polib mi prdel, spis ty se nauc neco o zakonu a to sem rikal ja ne omen, nauc se cist

Link to comment
Share on other sites

Bože môj hádate sa tu koli niakej skopírovanej píčovine založenej na endore a zato že blood mu to hackol sa stoho pán majiteľ posere a vyhráža sa tu kokotinami aj tak na neho nič nepodáš lebo si jebnuté dieta čo ti poviem ešte by sa ti len vysmiali do ksichtu aký si k***t keby si išiel niečo podať to je asi všetko odomna končím bye..
3) Je zakázano jakkoliv urážet členy, používat vulgarní výrazy a rasismus. [VAR - TÝDENNÍ BAN - PERMA BAN]

Myslím, že není co dodat!

Link to comment
Share on other sites

Bože môj hádate sa tu koli niakej skopírovanej píčovine založenej na endore a zato že blood mu to hackol sa stoho pán majiteľ posere a vyhráža sa tu kokotinami aj tak na neho nič nepodáš lebo si jebnuté dieta čo ti poviem ešte by sa ti len vysmiali do ksichtu aký si k***t keby si išiel niečo podať to je asi všetko odomna končím bye..
3) Je zakázano jakkoliv urážet členy, používat vulgarní výrazy a rasismus. [VAR - TÝDENNÍ BAN - PERMA BAN]

Myslím, že není co dodat!

:d si vychytal mám piči :d :D

Link to comment
Share on other sites

Bože môj hádate sa tu koli niakej skopírovanej píčovine založenej na endore a zato že blood mu to hackol sa stoho pán majiteľ posere a vyhráža sa tu kokotinami aj tak na neho nič nepodáš lebo si jebnuté dieta čo ti poviem ešte by sa ti len vysmiali do ksichtu aký si k***t keby si išiel niečo podať to je asi všetko odomna končím bye..
3) Je zakázano jakkoliv urážet členy, používat vulgarní výrazy a rasismus. [VAR - TÝDENNÍ BAN - PERMA BAN]

Myslím, že není co dodat!

Mlč cigáne.

Link to comment
Share on other sites

Bože môj hádate sa tu koli niakej skopírovanej píčovine založenej na endore a zato že blood mu to hackol sa stoho pán majiteľ posere a vyhráža sa tu kokotinami aj tak na neho nič nepodáš lebo si jebnuté dieta čo ti poviem ešte by sa ti len vysmiali do ksichtu aký si k***t keby si išiel niečo podať to je asi všetko odomna končím bye..
3) Je zakázano jakkoliv urážet členy, používat vulgarní výrazy a rasismus. [VAR - TÝDENNÍ BAN - PERMA BAN]

Myslím, že není co dodat!

 

Bloodmane, nejlépe bych ti řekl jdi dop**ele.

rikal si neco?

Link to comment
Share on other sites

staci hadate sa tu kvoli jednej blbosti ste ako male deti

 

Toto je diskusne forum tak tu diskutujeme a nijako nenabadame ludi aby si to tu citali alebo sa nejako zapajali do diskusie. A urcite to je lepsia diskusia ako tie kazdodenne "pls help s pawnem"

Link to comment
Share on other sites

staci hadate sa tu kvoli jednej blbosti ste ako male deti

 

Toto je diskusne forum tak tu diskutujeme a nijako nenabadame ludi aby si to tu citali alebo sa nejako zapajali do diskusie. A urcite to je lepsia diskusia ako tie kazdodenne "prosím help s pawnem"

"lol" Pravda xD

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...